Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...


Heart

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Riaa είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Μακάρι να πάνε καλά όλα, και για μένα και για όλα τα κορίτσια!❤️

@Riaa κορίτσι μου θα γίνεις μανουλα 😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇 μπράβο καλή αρχή σου ευχομαι να πανε ολα τέλεια! Να ζησεις μια ομορφη εγκυμοσύνη! 

Ολες εγκυουλες αυτό το καλοκαίρι!!!!!!! Το έχω προαισθημα !!!!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Riaa κορίτσι μου θα γίνεις μανουλα 😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇 μπράβο καλή αρχή σου ευχομαι να πανε ολα τέλεια! Να ζησεις μια ομορφη εγκυμοσύνη! 

Ολες εγκυουλες αυτό το καλοκαίρι!!!!!!! Το έχω προαισθημα !!!!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!😍😍

Και στα δικά σου με το καλό, τους επόμενους μήνες! Τα περασες τα δύσκολα και τώρα λίγο έμεινε για σένα μέχρι να κρατήσεις το θετικό σου τεστακι❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ αν και δεν είχα καθόλου συμπτώματα, παρά μόνο πρησμένο στήθος, και βγήκε θετικό!!! 

ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Και εύχομαι ολόψυχα σε όλες σας θετικά τεστ και μόνο!!!! 

 

 

 

IMG_20210730_055830.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εύχομαι ότι καλύτερο από δω και πέρα, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μηνες να εχετε αγκαλίτσα το μωράκι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια διάβαζα πριν μια περίπτωση κοπέλας που η σύλληψη έγινε την 25η μέρα σε κύκλο 30 ημερών με αποτέλεσμα να δει θετικό τεστ την 39η μέρα και αυτό αχνό θετικό. Είχε δε κράμπες περιόδου όλο αυτό το διάστημα! Ειλικρινά αισθάνομαι τα ίδια. 4η μέρα καθυστέρησης, τεστ θα κάνω πάλι τη Δευτέρα 40η μέρα του κύκλου και έχω κράμπες περιόδου! Δηλαδή εντάξει ας είναι θετικό και είπα θα πάω φανουροπιτα στην εκκλησία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

118,45 η χοριακη μου κορίτσια! 

Όλα πολύ καλά μου είπαν!

Φοβερό κορίτσια, από τη μια στιγμή στην άλλη!πολύ συγκίνηση!

Σας ευχαριστω πολύ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

118,45 η χοριακη μου κορίτσια! 

Όλα πολύ καλά μου είπαν!

Φοβερό κορίτσια, από τη μια στιγμή στην άλλη!πολύ συγκίνηση!

Σας ευχαριστω πολύ όλες!

Συγχαρητηρια κοριτσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

118,45 η χοριακη μου κορίτσια! 

Όλα πολύ καλά μου είπαν!

Φοβερό κορίτσια, από τη μια στιγμή στην άλλη!πολύ συγκίνηση!

Σας ευχαριστω πολύ όλες!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! 🥳😃

Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το νινακι σου αγκαλιά!💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

118,45 η χοριακη μου κορίτσια! 

Όλα πολύ καλά μου είπαν!

Φοβερό κορίτσια, από τη μια στιγμή στην άλλη!πολύ συγκίνηση!

Σας ευχαριστω πολύ όλες!

Τι υπέροχο συναισθήμα 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 με το καλό! 

Κορίτσια παρτε θετική ενέργεια όλες με θετικά τεστακια! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

118,45 η χοριακη μου κορίτσια! 

Όλα πολύ καλά μου είπαν!

Φοβερό κορίτσια, από τη μια στιγμή στην άλλη!πολύ συγκίνηση!

Σας ευχαριστω πολύ όλες!

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Με το καλό!!άντε να κλείσουμε όμορφα το θέματακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια διάβαζα πριν μια περίπτωση κοπέλας που η σύλληψη έγινε την 25η μέρα σε κύκλο 30 ημερών με αποτέλεσμα να δει θετικό τεστ την 39η μέρα και αυτό αχνό θετικό. Είχε δε κράμπες περιόδου όλο αυτό το διάστημα! Ειλικρινά αισθάνομαι τα ίδια. 4η μέρα καθυστέρησης, τεστ θα κάνω πάλι τη Δευτέρα 40η μέρα του κύκλου και έχω κράμπες περιόδου! Δηλαδή εντάξει ας είναι θετικό και είπα θα πάω φανουροπιτα στην εκκλησία. 

Μακάρι στο εύχομαι! Να γίνει το θαυματακι σου!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εύχομαι ότι καλύτερο από δω και πέρα, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μηνες να εχετε αγκαλίτσα το μωράκι σας!!

Μακάρι! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Σύντομα ένα μωράκι και στην δική σου κοιλίτσα εύχομαι!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Έρχομαι από το τοπικ με τις μανουλες από εξωσωματική! Είχα θετική χοριακη τη Δευτέρα και είπα πριν τελειώσει ο μήνας να σας πω ένα γεια και να ανακοινωσω κι εγώ την εγκυμοσύνη μου εδώ! Βλέπω και γνώριμες παρουσίες από το άλλο τοπικ και χαίρομαι τόσο πολύ!! 

Γεμάτη αγωνία είμαι ,άγχος και λίγο φόβο ειδικά μέχρι να κάνω υπέρηχο αλλά οκ...φτάσαμε μέχρι εδώ κι αυτό είναι πολύτιμο! Χαίρομαι για τα θετικά τεστακια που διαβάζω κι εύχομαι ολόψυχα σε όσες επιθυμούν γρήγορα ένα θετικό!!! Θέλει λίγο κόπο για μερικές από εμάς αλλά πάντα έρχεται 😉 ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έρχομαι από το τοπικ με τις μανουλες από εξωσωματική! Είχα θετική χοριακη τη Δευτέρα και είπα πριν τελειώσει ο μήνας να σας πω ένα γεια και να ανακοινωσω κι εγώ την εγκυμοσύνη μου εδώ! Βλέπω και γνώριμες παρουσίες από το άλλο τοπικ και χαίρομαι τόσο πολύ!! 

Γεμάτη αγωνία είμαι ,άγχος και λίγο φόβο ειδικά μέχρι να κάνω υπέρηχο αλλά οκ...φτάσαμε μέχρι εδώ κι αυτό είναι πολύτιμο! Χαίρομαι για τα θετικά τεστακια που διαβάζω κι εύχομαι ολόψυχα σε όσες επιθυμούν γρήγορα ένα θετικό!!! Θέλει λίγο κόπο για μερικές από εμάς αλλά πάντα έρχεται 😉 ❤️

 

Πότε σου είπε να πας για υπέρηχο Διονακι μου? Η αγωνία και το άγχος δεν ξέρω αν τελειώνουν ποτέ, πιστεύω κάθε βήμα έχει και από ένα αγχος αλλα σε κάθε υπέρηχο θα νιώθεις όλο και καλύτερα που θα βλέπεις τα ζουζούνια να μεγαλώνουν, γιατί νομίζω και εσύ για διδυμακια το πας!! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα και σήμερα δεν μου ήρθε περίοδος!!! Σταμάτησαν οι πολύ έντονοι πόνοι...αλλά θα έρθει αύριο , τι στο καλό;;; Ποτέ δεν είχα κύκλο 31 μέρες ! Τι να πω , όλο εκπλήξεις...δεν αντέχω άλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια εμένα και σήμερα δεν μου ήρθε περίοδος!!! Σταμάτησαν οι πολύ έντονοι πόνοι...αλλά θα έρθει αύριο , τι στο καλό;;; Ποτέ δεν είχα κύκλο 31 μέρες ! Τι να πω , όλο εκπλήξεις...δεν αντέχω άλλο!!

Γιατί θέλουμε να έρθει; δλδ αν δεν έρθει δεν είναι καλύτερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια εμένα και σήμερα δεν μου ήρθε περίοδος!!! Σταμάτησαν οι πολύ έντονοι πόνοι...αλλά θα έρθει αύριο , τι στο καλό;;; Ποτέ δεν είχα κύκλο 31 μέρες ! Τι να πω , όλο εκπλήξεις...δεν αντέχω άλλο!!

Μα γιατί να σου έρθει η περίοδος? Μπορεί και να μην έρθει, ίσως να έχεις και εσύ ευχάριστα νέα κορίτσι μου, στο εύχομαι!!🙏 Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις? Γενικά είναι παντα σταθερός ο κύκλος σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εύχομαι ότι καλύτερο από δω και πέρα, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μηνες να εχετε αγκαλίτσα το μωράκι σας!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! 😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια εμένα και σήμερα δεν μου ήρθε περίοδος!!! Σταμάτησαν οι πολύ έντονοι πόνοι...αλλά θα έρθει αύριο , τι στο καλό;;; Ποτέ δεν είχα κύκλο 31 μέρες ! Τι να πω , όλο εκπλήξεις...δεν αντέχω άλλο!!

Λες;; Μακάρι μακάρι να μην έρθει και σύντομα να ακούσουμε τα καλά σου τα νέα!! Πώς και αντέχεις χωρίς να κάνεις τεστ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Λες;; Μακάρι μακάρι να μην έρθει και σύντομα να ακούσουμε τα καλά σου τα νέα!! Πώς και αντέχεις χωρίς να κάνεις τεστ; 

@Heart κάνε ένα τεστακι αυριο ντε μην μας σκας 😘😛😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! 😍❤️

Εσύ κορίτσι μου μίλησες με το γυναικολόγο σου? Θα κάνεις επανάληψη χοριακης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Γιατί θέλουμε να έρθει; δλδ αν δεν έρθει δεν είναι καλύτερα; 

Βρε καλύτερα είναι αλλά έχω πάψει να ελπίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Μα γιατί να σου έρθει η περίοδος? Μπορεί και να μην έρθει, ίσως να έχεις και εσύ ευχάριστα νέα κορίτσι μου, στο εύχομαι!!🙏 Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις? Γενικά είναι παντα σταθερός ο κύκλος σου?

27-29 μέρες , τώρα είμαι 30...εχθές  είχα πολύ πόνο , σήμερα τίποτα αλλά δεν ελπίζω...πρώτη φορά στα δύο μισή χρόνια θα έχω 31 μέρες κύκλο...Εντωμεταξύ το τεστ ωορρηξίας βγήκε θετικό 14η μέρα...τι να πω , βρε κορίτσια!!! Όλα λάθος μου φαίνονται...τίποτα δεν βγάζει νόημα αυτή τη φορά...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Λες;; Μακάρι μακάρι να μην έρθει και σύντομα να ακούσουμε τα καλά σου τα νέα!! Πώς και αντέχεις χωρίς να κάνεις τεστ; 

Έχω περάσει 2 μισή χρόνια με πολλές απογοητεύσεις και πολλά αρνητικά τεστακια...δεν το ξανακάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Heart κάνε ένα τεστακι αυριο ντε μην μας σκας 😘😛😛

Αύριο θα έρθει βρε mimi , πάντα έτσι γίνεται , την μέρα που παίρνω λίγο θάρρος έρχεται!! Αφήστε με εμένα!!! Πώς είσαι εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Έχω περάσει 2 μισή χρόνια με πολλές απογοητεύσεις και πολλά αρνητικά τεστακια...δεν το ξανακάνω...

Οκ τότε κορίτσι μου άστο και ότι και αν είναι θα φανεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...