Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...


Heart

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

3500 χονδρικά θα βγει το κέντρο, γύρω στα 500 μου είπε θα βγούν τα φάρμακα για μια ομως μόνο προσπάθεια, + κάποιες απλές αιματολογικές εξετασεις. Εξετάσεις για λοιμώδη κτλ είχαμε ήδη κάνει όποτε δεν θα χρειαστεί να ξανα κανουμε, επομένως γύρω στις 4000-4500€ υπολογίζουμε! 

Αν από την άλλη περιμένουμε για την επιτροπή, χάνουμε περίπου 3 μηνες μέχρι το ραντεβού, παίρνουμε βέβαια δωρεάν τα φάρμακα και θα κερδίσουμε +1 προσπάθεια. Σε αυτήν την περίπτωση όμως ισως χρειαστεί να ξανακάνουμε από την αρχή καποιες εξετάσεις που σημαίνει πάνω κάτω 300-400€ τουλάχιστον + τα χρήματα που ανέφερα παραπάνω για το κέντρο…🤔

Έτσι ακριβώς μας τα είπε και εμάς... Είπαμε όμως να χαλαρώσουμε λίγο τώρα το καλοκαίρι και να το δούμε από Σεπτέμβρη...ο,τι κι αν επιλέξεις για καλό να είναι!! Να μας ενημερώνεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!καλό μήνα σε όλες. εύχομαι ο Ιούλιος να είναι τυχερός μήνας και όπως λέει και ο υπέροχος τίτλος του θέματος να γεμίσουν οι κοιλιες!! Είστε πολύ όμορφο παρεάκι και είπα να σας γράψω γιατί μπαίνω και εγώ σε προσπάθεια εξωσωματικής και παλι αυτό το μήνα και ελπιζω το τέλος του να με βρει με θετικό αποτέλεσμα όπως και σε όλες σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έρθουν ολα όπως τα επιθυμείτε με πολλά θετικά νέα!!

Στο ευχομαι κορίτσι μου!! Ο Ιούλιος να σου φέρει ένα τεράστιο θετικό τεστακι! 🙂 
Ειναι η δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

3500 χονδρικά θα βγει το κέντρο, γύρω στα 500 μου είπε θα βγούν τα φάρμακα για μια ομως μόνο προσπάθεια, + κάποιες απλές αιματολογικές εξετασεις. Εξετάσεις για λοιμώδη κτλ είχαμε ήδη κάνει όποτε δεν θα χρειαστεί να ξανα κανουμε, επομένως γύρω στις 4000-4500€ υπολογίζουμε! 

Αν από την άλλη περιμένουμε για την επιτροπή, χάνουμε περίπου 3 μηνες μέχρι το ραντεβού, παίρνουμε βέβαια δωρεάν τα φάρμακα και θα κερδίσουμε +1 προσπάθεια. Σε αυτήν την περίπτωση όμως ισως χρειαστεί να ξανακάνουμε από την αρχή καποιες εξετάσεις που σημαίνει πάνω κάτω 300-400€ τουλάχιστον + τα χρήματα που ανέφερα παραπάνω για το κέντρο…🤔

Ούτε και εγώ κορίτσια περίμενα την επιτροπή είναι πολύ μακρινά τα ραντεβού αλλά πλήρωσα τα φάρμακα 800€, είναι όντως ακριβά αλλά σκέψου ότι μέχρι να φτάσει η ημερομηνία της επιτροπής εγώ ήμουν ήδη έγκυος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Έτσι ακριβώς μας τα είπε και εμάς... Είπαμε όμως να χαλαρώσουμε λίγο τώρα το καλοκαίρι και να το δούμε από Σεπτέμβρη...ο,τι κι αν επιλέξεις για καλό να είναι!! Να μας ενημερώνεις!!

Εμείς είπαμε να το αφησουμε μόνο για έναν κύκλο, να χαλαρώσουμε λίγο και ξανα προς τη δόξα τραβά! 😂 Τώρα που το πήραμε απόφαση λέμε να μην σταματήσουμε κι αν καποια στιγμή σταματήσουμε για λίγο θα είναι μόνο για οικονομικούς λόγους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita! είπε:

Στο ευχομαι κορίτσι μου!! Ο Ιούλιος να σου φέρει ένα τεράστιο θετικό τεστακι! 🙂 
Ειναι η δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής;

Ναι είναι η δεύτερη..ευτυχώς έχω εμβρυακια έτοιμα και δεν χρειάζομαι πάλι από την αρχή όλη τη διαδικασία..πέτυχε και η πρώτη μου προσπάθεια εύκολα αλλά δυστυχώς απεβαλλα την 9η εβδομάδα και τώρα είμαι έτοιμη να προχωρήσω και πάλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ούτε και εγώ κορίτσια περίμενα την επιτροπή είναι πολύ μακρινά τα ραντεβού αλλά πλήρωσα τα φάρμακα 800€, είναι όντως ακριβά αλλά σκέψου ότι μέχρι να φτάσει η ημερομηνία της επιτροπής εγώ ήμουν ήδη έγκυος...

Και μείς εκεί ποντάρουμε! 🙂 

Και αν πάλι δεν μας έρθει όμως ελπίζουμε και ευχόμαστε, θα έχει κοντέψει ο καιρός όποτε ξεκινάμε τις διαδικασίες για επιτροπή και ταυτόχρονα μαζεύουμε χρηματα για την επομενη πληρωμή του κέντρου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ναι είναι η δεύτερη..ευτυχώς έχω εμβρυακια έτοιμα και δεν χρειάζομαι πάλι από την αρχή όλη τη διαδικασία..πέτυχε και η πρώτη μου προσπάθεια εύκολα αλλά δυστυχώς απεβαλλα την 9η εβδομάδα και τώρα είμαι έτοιμη να προχωρήσω και πάλι..

Λυπάμαι πολυ! Ευχομαι όμως αυτή η φορά να είναι η τελευταία και τα εμβρυακια σου να έρθουν για να μείνουν! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Λυπάμαι πολυ! Ευχομαι όμως αυτή η φορά να είναι η τελευταία και τα εμβρυακια σου να έρθουν για να μείνουν! ❤️ 

Το μόνο θετικό της υπόθεσης είναι ότι έμεινα κατευθείαν άρα ξέρουμε ότι γίνεται εμφύτευση και είναι πολύ σημαντικο αυτό και ότι η αποβολή ήταν από χρωμοσωμικη ανωμαλία του εμβρύου που είναι άσχετο με την εξωσωματική θα συνέβαινε έτσι και αλλιώς άρα έχω ελπίδες..

Εν τω μεταξύ εγώ είχα ρωτήσει αν γίνεται να κρατήσω το ραντεβού στην επιτροπή και αν δεν μείνω με την πρώτη να καταθέσω τα χαρτιά μου και μου είπαν ότι αν υπάρχουν έμβρυα στην κατάψυξη δεν γίνεται πρέπει να χρησιμοποιηθούν πρώτα όλα και μετά επιτροπή..εμένα μου έχει φανεί η γραφειοκρατία δύσκολη και η εξωσωματική πανευκολη τι να πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

3500€ χονδρικά θα βγει το κέντρο, γύρω στα 500€ μου είπε θα βγούν τα φάρμακα (λόγω χαμηλης δοσης) για μια ομως μόνο προσπάθεια, + κάποιες απλές αιματολογικές εξετασεις. Εξετάσεις για λοιμώδη κτλ είχαμε ήδη κάνει όποτε δεν θα χρειαστεί να ξανα κανουμε, επομένως γύρω στις 4000-4300€ υπολογίζουμε! 

Αν από την άλλη περιμένουμε για την επιτροπή, χάνουμε περίπου 3 μηνες μέχρι το ραντεβού, παίρνουμε βέβαια δωρεάν τα φάρμακα και θα κερδίσουμε +1 προσπάθεια. Σε αυτήν την περίπτωση όμως ισως χρειαστεί να ξανακάνουμε από την αρχή καποιες εξετάσεις που σημαίνει πάνω κάτω 300-400€ τουλάχιστον + τα χρήματα που ανέφερα παραπάνω για το κέντρο…🤔

Στην ουσία, αν κατάλαβα καλά (γιατί και γώ τώρα τα ψάχνω) αν περιμένουμε θα κερδίσουμε 1 προσπάθεια, αν όχι θα χασουμε το ποσό των φαρμάκων… το κέντρο δυστυχως δεν το γλιτώνουμε!!! 😂

Πάνω κάτω τόσα βγαίνουν με τις εξετάσεις. Κ εμείς πληρώσαμε τα φάρμακα κυρίως για να αποφύγουμε κάποιες εξετάσεις κ να κερδίσουμε χρόνο. 600€ περίπου μας κόστισαν. Βέβαια μαζί με τον προεμφυτευτικό κ όλες τις ετ μας στοίχισε ο κούκος αηδόνι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sandyb η γραφειοκρατία και η αναμονή είναι από τους λόγους που λέμε να ξεκινήσουμε από τώρα! 


@Zeta. και μας τελικά ο κούκος αηδονι θα μας βγει γιατί ήδη έχουν φύγει αρκετά χρήματα..αλλά τελικά ελπιζεις συνέχεια ακομα και μετά από αποτυχιες..πεφτεις και σηκώνεσαι συνέχεια..και τελικά μόνο στην ιδέα του να κρατησεις καποια στιγμή το όνειρο σου αγκαλιά παιρνεις δύναμη από το πουθενά και καταλήγεις και λες χαλάλι όλα…❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/6/2021 at 11:50 ΜΜ, ο/η Heart είπε:

Μόνο θετικά αυτός ο μήνας!!! Και δεν εννοώ μόνο θετικά τεστακια , εννοώ και όμορφες στιγμές !!!! Ένα βραδινό μπανάκι με τον σύντροφό στις διακοπές , ένα φαγητό πάνω στο κύμα , μια βόλτα με τις φίλες μας , ένα πρωινό περπάτημα μονές να χαλαρώσουμε!!! Εύχομαι αυτός ο μήνας κάθε μέρα να μας βρίσκει με χαμόγελα και αισιοδοξία και μακάρι να γίνει το θαύμα της καθεμιάς!!!

Παρασκευούλα ζάχαρη Παρασκευούλα μέλι,,,καλό και καλότυχο μήνα...με πολλές θετικές καλοκαιρινές ξέγνοιαστες σκέψεις που βοηθάνε στην ψυχολογία όλων μας. Καλές διακοπές σε όσες καταφέρουν και πάνε,,,καλή τύχη σε όσες έχουν μπροστά αναμονές χαρμοσύνων και καλή καρδιά με υγεία πάνω απ'όλα σε όσα μας φέρνει η ζωή!!!!!!!!! Να είναι γουρλίδικο το ποιηματάκι σου "Καρδούλα💖" μου! 🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Heart είπε:

Νομίζω όταν πρωτομπηκα στο φόρουμ μου το έκανε αυτό!! Μάλλον γιατί ήμουν καινούργια!!!εύχομαι να μην στέλνεις για καιρό , να μείνεις καινούργια!!!

Σε ευχαριστώ πολύ @Heart.  Θα δείξει!☺️ Τουλάχιστον θα χω καλή παρέα στη προσπάθεια 🙂 σχετικά με το εμβόλιο και εγώ έχω μπερδευτεί τόσο πολυυυ! Κλεινω προς την απόφαση να το κάνω. Ο γιατρός μου, μου είπε φαιζερ ή μοντέρνα αλλά δεν μου είπε κάτι για αποχή από προσπάθειες. Γιατί άλλοι λένε έτσι και άλλοι αλλιώς;;  Είναι φουλ εκνευριστικο και σίγουρα μας γεμίζει με φοβερή ανασφάλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η condios είπε:

Παρασκευούλα ζάχαρη Παρασκευούλα μέλι,,,καλό και καλότυχο μήνα...με πολλές θετικές καλοκαιρινές ξέγνοιαστες σκέψεις που βοηθάνε στην ψυχολογία όλων μας. Καλές διακοπές σε όσες καταφέρουν και πάνε,,,καλή τύχη σε όσες έχουν μπροστά αναμονές χαρμοσύνων και καλή καρδιά με υγεία πάνω απ'όλα σε όσα μας φέρνει η ζωή!!!!!!!!! Να είναι γουρλίδικο το ποιηματάκι σου "Καρδούλα💖" μου! 🙏👶💖

Γεια σου βρε condios!! Το χαμόγελο και η αισιοδοξία αναβλύζουν από εσένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Heart.  Θα δείξει!☺️ Τουλάχιστον θα χω καλή παρέα στη προσπάθεια 🙂 σχετικά με το εμβόλιο και εγώ έχω μπερδευτεί τόσο πολυυυ! Κλεινω προς την απόφαση να το κάνω. Ο γιατρός μου, μου είπε φαιζερ ή μοντέρνα αλλά δεν μου είπε κάτι για αποχή από προσπάθειες. Γιατί άλλοι λένε έτσι και άλλοι αλλιώς;;  Είναι φουλ εκνευριστικο και σίγουρα μας γεμίζει με φοβερή ανασφάλεια.

Ελπίζω να μας προλάβει το μωρό και να μην το κάνουμε , απ' τη άλλη λέω μήπως να το δούμε κάνει πριν το μωρό για να είμαστε πιο ασφαλείς ως πριν τον ιό κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης...Στο μυαλό μου γίνεται ένας χαμός!!! Δεν ξέρω τι θέλω ...άστα βραστά!!!τα είχαμε όλα τώρα έχουμε κι αυτό!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maroulita!  Βρε συ πολλά δεν είναι τα 3.5; έχω είχα δώσει στο μητέρα (που δεν το λες κ φτηνό) 2600 με 2700. Μιλάω μόνο για την εξωσωματική χωρίς εξετάσεις κλπ. Εσύ σε ποιο κέντρο είσαι; δλδ ήταν περίπου 1000 η ωοληψια με κατάψυξη, κάπου 400 η ετ κ τα υπόλοιπα η αμοιβή του γιατρού. Πάει καιρός κ στα λέω στρογγυλά αλλά τόσα ήταν, θα τα θυμάται κ το @lactakiπου@lactakiπου ήμασταν  μαζί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Maroulita!  Βρε συ πολλά δεν είναι τα 3.5; έχω είχα δώσει στο μητέρα (που δεν το λες κ φτηνό) 2600 με 2700. Μιλάω μόνο για την εξωσωματική χωρίς εξετάσεις κλπ. Εσύ σε ποιο κέντρο είσαι; δλδ ήταν περίπου 1000 η ωοληψια με κατάψυξη, κάπου 400 η ετ κ τα υπόλοιπα η αμοιβή του γιατρού. Πάει καιρός κ στα λέω στρογγυλά αλλά τόσα ήταν, θα τα θυμάται κ το @lactakiπου@lactakiπου ήμασταν  μαζί... 

Να είμαι ειλικρινής δεν ζήτησα εγγραφη προσφορά για να δω ακριβώς τις χρεώσεις, παρ όλα αυτά μου ειπε 3 χιλ (ωοληψια, ετ, αμοιβή σίγουρα, δεν θυμάμαι αν περιλαμβάνει κάτι ακόμα) και χρεώνει έξτρα την κατάψυξη ανάλογα με τον αριθμό ωαρίων!  Στο Embryolab είμαστε εμείς, στη Θεσσαλονίκη! Μακάρι να καταλαβα κάτι λάθος και να είναι λιγότερα! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Maroulita!  Βρε συ πολλά δεν είναι τα 3.5; έχω είχα δώσει στο μητέρα (που δεν το λες κ φτηνό) 2600 με 2700. Μιλάω μόνο για την εξωσωματική χωρίς εξετάσεις κλπ. Εσύ σε ποιο κέντρο είσαι; δλδ ήταν περίπου 1000 η ωοληψια με κατάψυξη, κάπου 400 η ετ κ τα υπόλοιπα η αμοιβή του γιατρού. Πάει καιρός κ στα λέω στρογγυλά αλλά τόσα ήταν, θα τα θυμάται κ το @lactakiπου@lactakiπου ήμασταν  μαζί... 

Τokyo θα ήθελα να μου στείλεις ή να μας πεις τον γιατρό σου!! Ήταν όλα τα κορίτσια πολύ ευχαριστημένα θυμάμαι!!!και όλα είστε με μωράκια στις αγκαλιές σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Τokyo θα ήθελα να μου στείλεις ή να μας πεις τον γιατρό σου!! Ήταν όλα τα κορίτσια πολύ ευχαριστημένα θυμάμαι!!!και όλα είστε με μωράκια στις αγκαλιές σας!!

Μιας κ μόνο καλά θα πω θα το γράψω δημόσια. Λέγεται Παρτσινέβελος Γιώργος και είναι στο ιασω (ήταν μητέρα πρώτα). Το ιατρείο του είναι στο Μαρούσι. Αν θες κάτι παραπάνω ευχαρίστως να σου πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μιας κ μόνο καλά θα πω θα το γράψω δημόσια. Λέγεται Παρτσινέβελος Γιώργος και είναι στο ιασω (ήταν μητέρα πρώτα). Το ιατρείο του είναι στο Μαρούσι. Αν θες κάτι παραπάνω ευχαρίστως να σου πω! 

Πέρασες από επιτροπή; Δεν θυμάμαι αν και σε διάβαζα από τότε και αγωνιούσα μαζί σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό κ τυχερό μήνα κορίτσια μου🙏🙏💖💖💖 να έχετε όλες αυτό που επιθυμείτε!! Τα κορίτσια μου κ εγώ σας στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Καλό κ τυχερό μήνα κορίτσια μου🙏🙏💖💖💖 να έχετε όλες αυτό που επιθυμείτε!! Τα κορίτσια μου κ εγώ σας στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια ❤️❤️❤️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Πέρασες από επιτροπή; Δεν θυμάμαι αν και σε διάβαζα από τότε και αγωνιούσα μαζί σου!!!

στις πριν 13 ώρες, ο/η Heart είπε:

Ακριβώς τα ιδια έχουμε αποφασίσει κι εμείς ήδη από τον Ιούνιο!! Το αφήνουμε έτσι μέχρι Σεπτέμβρη και ύστερα συνεχίζουμε με εξωσωματική!! Τώρα το εμβόλιο έχει μπει στην κουβέντα μην μας σταματήσουν για αυτό το λόγο πουθενά, σε κάποια διαδικασία... Σκέφτομαι μήπως είναι και καλύτερα όντας έγκυος να το έχεις κάνει...Τελοσπαντων όλα θα τα βάλουμε σε σειρά!!! Η Αίγινα σας περιμενειιιιι!!! Κάνε βουτιά και για εμάς!!! 

Κορίτσια τι κάνετε ;

Εχω αίμα ρε κορίτσια παλι😒

Ηρθα Αίγινα τι ωραία τι καλά μίλησα κ με το γιατρό χθες κάπως χαλάρωσα κ τωρα εχω παλι αίμα κατά κόκκινο φρέσκο κ είμαι 15η μέρα κυκλου..... 😟

Μα ξινό θα μου βγει πια.... Κ πονο στη κοιλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι συμφωνώ δεν θέλω καθόλου αλλά τώρα σου λένε για να ταξιδέψεις θέλει κάθε φορά rapid test και αν έχεις γονείς από άλλον νομό θέλει συνέχεια να δίνεις λεφτά... Επίσης αν βγεις αναστολή δεν θα σε δίνουν επιδομα πλέον... Αν είσαι ανεμβολιαστη.. Τα άκουσες αυτά ε;;; και σιγά σιγά θα σε πούνε αν δεν εμβολιαστείς δεν μπορείς να εργαστείς.... Άρα πλέον δεν είναι υποκειμενικό... Είναι πρακτικό το θέμα.... Μας το επιβάλλουν εμμεσα

Γιαυτό λέω ότι είναι υποκειμενικό το θέμα κι εγώ αν είχα γονείς σε άλλο νόμο και έπρεπε να πάρω κάποιο ΜΜΜ για να πάω να τους δω προφανώς θα το έκανα αλλά από τη στιγμή που κυκλοφορώ με το δικό μου αυτοκίνητο δεν είμαι υποχρεωμένη να το κάνω... Τώρα αν σε λίγους μήνες μου πουν ότι αν δεν το κάνω δεν θα μπορώ να δουλέψω εκεί δεν θα έχω άλλη επιλογή με την προϋπόθεση βέβαια να το κάνει και ο εργοδότης που ο δικός μου δεν θα το κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Να είμαι ειλικρινής δεν ζήτησα εγγραφη προσφορά για να δω ακριβώς τις χρεώσεις, παρ όλα αυτά μου ειπε 3 χιλ (ωοληψια, ετ, αμοιβή σίγουρα, δεν θυμάμαι αν περιλαμβάνει κάτι ακόμα) και χρεώνει έξτρα την κατάψυξη ανάλογα με τον αριθμό ωαρίων!  Στο Embryolab είμαστε εμείς, στη Θεσσαλονίκη! Μακάρι να καταλαβα κάτι λάθος και να είναι λιγότερα! 🙂

Στο ίδιο κέντρο είμαι και εγώ..όντως είναι 3 Χιλ και ανάλογα ποσα έμβρυα θα μπουν κατάψυξη είναι έξτρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κι εγώ το έχω σκεφτεί αυτό , αλλά τι να κάνεις όταν θα το φτάσουν στα άκρα; Πραγματικά πολύ μπέρδεμα , μεγάλη ανασφάλεια!!

Μιλώντας καθαρά για τον εαυτό μου θα έχω τουλάχιστον την ικανοποίηση ότι δεν παραδόθηκαν άνευ όρων... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ;

Εχω αίμα ρε κορίτσια παλι😒

Ηρθα Αίγινα τι ωραία τι καλά μίλησα κ με το γιατρό χθες κάπως χαλάρωσα κ τωρα εχω παλι αίμα κατά κόκκινο φρέσκο κ είμαι 15η μέρα κυκλου..... 😟

Μα ξινό θα μου βγει πια.... Κ πονο στη κοιλιά. 

Στον υπέρηχο ο γιατρός τι είδε;;; Τι να πω;; Μην δίνεις σημασία!!! Ξέρω κι εγώ τι να σου πω; Μη χαλάσεις και το ταξίδι σου! Αλλά και τι είναι αυτό; Τι έχει γίνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...