Μετάβαση σε περιεχόμενο

β χοριακη


sofh98

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια μου εκανα τεστ 4 βγηκαν θετικα χαχα ομως εκανα β χοριακη 17 του μηνα και μου βγηκε 11.26 μετα απο δυο μερες ξανα και βγηκε 49,8 και μετα απο 5 μερες δηλαδη προχθες μου βγηκε 231.8 οι τιμες μου δεν ειναι χαμηλες για τοετοιο διαστημα;; ραντεβου εχω με τον γιατρο σε 7 μερες και εχω σκασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η sofh98 είπε:

καλησπερα κοριτσια μου εκανα τεστ 4 βγηκαν θετικα χαχα ομως εκανα β χοριακη 17 του μηνα και μου βγηκε 11.26 μετα απο δυο μερες ξανα και βγηκε 49,8 και μετα απο 5 μερες δηλαδη προχθες μου βγηκε 231.8 οι τιμες μου δεν ειναι χαμηλες για τοετοιο διαστημα;; ραντεβου εχω με τον γιατρο σε 7 μερες και εχω σκασει

Καλησπέρα γλυκιά μου,,,,καλέ τί έχεις σκάσει? Είσαι έγκυος κορίτσι μου,,,,ευχαριστήσου το και ασε την ψυχή σου να χαμογελάσει. Το ότι το ανακάλυψες νωρίς δικαιολογεί τις τιμές,,,αλλά εφόσον έχεις 3πλασιασμούς είσαι σούπερ. Εξάλλου δεν έχουν όλες οι γυναίκες ίδια νούμερα χοριακών. Πάρε ανάσες και απόλαυσε το ταξίδι σου!!!!! Και με το καλό να συναντηθείς με το μωρακι σου γερο στην αγκαλιά σας. 🙏💖👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η sofh98 είπε:

καλησπερα κοριτσια μου εκανα τεστ 4 βγηκαν θετικα χαχα ομως εκανα β χοριακη 17 του μηνα και μου βγηκε 11.26 μετα απο δυο μερες ξανα και βγηκε 49,8 και μετα απο 5 μερες δηλαδη προχθες μου βγηκε 231.8 οι τιμες μου δεν ειναι χαμηλες για τοετοιο διαστημα;; ραντεβου εχω με τον γιατρο σε 7 μερες και εχω σκασει

Και εγώ ξεκίνησα με χοριακή 29... Ημερα Πέμπτη και μετά από 5 μέρες μέρα Δευτέρα ήταν 240. Όπου να ναι γένναω ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...