Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγώ θέλω απεγνωσμένα στεγνωτήριο!!!! Αυτό που πήρα 2 σε 1 βγήκε πολύ κακό κ κλαίω τα λεφτά μου.... Δεν παίρνω δεύτερο λόγω χώρου, αλλά κάτι πρέπει να γίνει! Τώρα με τρίτο παιδάκι δεν θα προλαβαίνουμε τα ρούχα, κάτι πρέπει να κάνω..... βασικά ένα Τζόκερ θέλω, να πάω σε μεγαλύτερο σπίτι 😄😄😄

Αυτό το τζόκερ το θέλω κι εγώ 😂😂😂😂 

Και το στεγνωτηριο θέλω εδώ που τα λέμε 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι όντως πρέπει να το πάρω απόφαση.... ή να πάρω άλλη συσκευή 2 σε 1 αλλά να είναι εγγυημένα καλή από κάποιον που θα μου τη συστήσει! Αυτό που πήρα υποτίθεται διάλεξα από τα καλύτερα κ ακριβό, γιατί λέω μια φορά τα δίνεις, αλλά.......!!!!

Δίπλα από το μαγαζί έχω τεχνικό που επισκευάζει οικιακές συσκευές και μου έχει πει ότι ποτέ δεν παίρνουμε πλυντήριο στεγνωτηριο μαζί . Μεμονωμένα μόνο.  

Οπότε αυτό κρατάω εγώ . 

Χώρο έξω ; Κάπου σε κάποιο άλλο δωμάτιο; 

Υπάρχουν θήκες που τα βάζεις μέσα και δεν φαίνονται, πουλάω 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι κορίτσια πολύ προσοχή!!!!! Δεν είμαστε για τέτοια τώρα τελευταίο διάστημα 

Και κανόνισα και τραπέζι την παραμονή η καλή σου. Η δικοί μου θα είναι. Θα τους πω να κάνουν τεστ και όποιος παρεξηγηθεί θα του δώσω ξυδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Δίπλα από το μαγαζί έχω τεχνικό που επισκευάζει οικιακές συσκευές και μου έχει πει ότι ποτέ δεν παίρνουμε πλυντήριο στεγνωτηριο μαζί . Μεμονωμένα μόνο.  

Οπότε αυτό κρατάω εγώ . 

Χώρο έξω ; Κάπου σε κάποιο άλλο δωμάτιο; 

Υπάρχουν θήκες που τα βάζεις μέσα και δεν φαίνονται, πουλάω 😂 

Μπα το να φαίνεται το μπαλώνεις όπως λες..... Το θέμα είναι ο χώρος. Μόλις έκανα την ίδια κουβέντα με τον άντρα μου! Μου είπε κ εκείνος ότι μόλις έρθει θα χαλάσουμε τα ντουλάπια κ θα μου το φέρει δώρο ο Άγιος Βασίλης 😄😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μπα το να φαίνεται το μπαλώνεις όπως λες..... Το θέμα είναι ο χώρος. Μόλις έκανα την ίδια κουβέντα με τον άντρα μου! Μου είπε κ εκείνος ότι μόλις έρθει θα χαλάσουμε τα ντουλάπια κ θα μου το φέρει δώρο ο Άγιος Βασίλης 😄😄😄😄

Θέλω κι εγώ ο άγιος Βασίλης να μου φέρει στεγνωτηριο! 

Προς το παρόν εμένα ο Άγιος Βασίλης με ρώτησε αν βολεύει να γεννήσω το Μάρτιο γιατί δεν βγαίνει λέει οικονομικά 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Θέλω κι εγώ ο άγιος Βασίλης να μου φέρει στεγνωτηριο! 

Προς το παρόν εμένα ο Άγιος Βασίλης με ρώτησε αν βολεύει να γεννήσω το Μάρτιο γιατί δεν βγαίνει λέει οικονομικά 😂😂😂

Και μεις θελουμε να πάρουμε στεγνωτήριο αλλά δε βγαίνουμε οικονομικά τώρα😕 βοηθάει όμως απίστευτα κορίτσια το χειμώνα… αυτό το άπλωμα και μετά να τρέχω επειδή βρέχει δε παλεύεται 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Θέλω κι εγώ ο άγιος Βασίλης να μου φέρει στεγνωτηριο! 

Προς το παρόν εμένα ο Άγιος Βασίλης με ρώτησε αν βολεύει να γεννήσω το Μάρτιο γιατί δεν βγαίνει λέει οικονομικά 😂😂😂

Χαχαχχαχαχαχαχα 

Έκλαψα από τα γέλια !!!!!! 

Εγώ έναν αφυγραντήρα θέλω ρε κορίτσια ! Περιμένω σε επέτειο τίποτα , περιμένω γενέθλια τίποτα, λέτε να έρθει κάτω από το δέντρο ? 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Χαχαχχαχαχαχαχα 

Έκλαψα από τα γέλια !!!!!! 

Εγώ έναν αφυγραντήρα θέλω ρε κορίτσια ! Περιμένω σε επέτειο τίποτα , περιμένω γενέθλια τίποτα, λέτε να έρθει κάτω από το δέντρο ? 😂😂

Πες το λίγο πιο φωναχτά.... μήπως ακούσει καλύτερα ο Άγιος Βασίλης!!! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ για αρχή θέλω να σταματήσει η καούρα... Απ' ότι βλέπω κι εσείς δε κοιμαστε ωραία ! Θα έχω παρέα 😂😂 

@Kallia.Geo καλά τα λέει η. @Froufro φώναξε λιιιιιγο 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Εγώ για αρχή θέλω να σταματήσει η καούρα... Απ' ότι βλέπω κι εσείς δε κοιμαστε ωραία ! Θα έχω παρέα 😂😂 

@Kallia.Geo καλά τα λέει η. @Froufro φώναξε λιιιιιγο 😁😁😁

Δυστυχώς @Christine_εγώ έχω υπνηλία ! 😂

Εντάξει , μου είπε εχθες να παραγγείλω όποιον θέλω και να αφήσω το δώρο του Αη Βασίλη σε ησυχία 😂😂

οπότε τώρα ψάχνω επιτέλους να δω ποιον θα πάρω !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Δυστυχώς @Christine_εγώ έχω υπνηλία ! 😂

Εντάξει , μου είπε εχθες να παραγγείλω όποιον θέλω και να αφήσω το δώρο του Αη Βασίλη σε ησυχία 😂😂

οπότε τώρα ψάχνω επιτέλους να δω ποιον θα πάρω !!!! 

Καλημέρα κορίτσια! 

Τέλεια!!!! Είναι πολύ χρήσιμος.... ειδικά τώρα με το μωρό δεν πρέπει να έχει υγρασία στο σπίτι! Άντε οπότε θα φέρει άλλο δώρο ο Άγιος Βασίλης 😉

@Christine_ κ εγώ αργώ πολύ το βράδυ να ξαπλώσω για να κάνω κάποια πράγματα όσο κοιμούνται τα παιδιά, αλλά όταν πάω στο κρεβατάκι μου σβήνω σαν να μου πατάς κουμπί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@Kallia.Geo κοίταξε ανάλογα τα τετραγωνικά. Είναι σχετικά ακριβή συσκευή το ξέρω αλλά αξίζει κάθε σεντ. 

@Froufro εγώ έχω εναλλαγές. Μια κοιμάμαι όλη την μέρα όρθια και το πρωί δεν μπορώ να ξυπνήσω , μια κοιμάμαι σχετικά κομπλέ και μια (όπως χθες , κοιμήθηκα αργά και ξυπνούσα κάθε τρεις και λίγο.... 

Λίγο έμεινε κορίτσια... Το έχουμε 💪 

(Φτάνω την 35η εβδομάδα... Και ανυπομονώ! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Kallia.Geo κοίταξε ανάλογα τα τετραγωνικά. Είναι σχετικά ακριβή συσκευή το ξέρω αλλά αξίζει κάθε σεντ. 

@Froufro εγώ έχω εναλλαγές. Μια κοιμάμαι όλη την μέρα όρθια και το πρωί δεν μπορώ να ξυπνήσω , μια κοιμάμαι σχετικά κομπλέ και μια (όπως χθες , κοιμήθηκα αργά και ξυπνούσα κάθε τρεις και λίγο.... 

Λίγο έμεινε κορίτσια... Το έχουμε 💪 

(Φτάνω την 35η εβδομάδα... Και ανυπομονώ! )

Πότε θα ετοιμαστούμε κορίτσια?? Εμένα στο δωμάτιο της μικρής γίνεται ένα μπαχαλο 😋 περιμένω πατέρα και άντρα να μετακινήσουν έπιπλα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Πότε θα ετοιμαστούμε κορίτσια?? Εμένα στο δωμάτιο της μικρής γίνεται ένα μπαχαλο 😋 περιμένω πατέρα και άντρα να μετακινήσουν έπιπλα ! 

Εγώ από τον καινούργιο χρόνο θα ξεκινήσω τις ετοιμασίες, τώρα είμαι όλη την ώρα στην δουλειά... 

Άμα έχεις βοήθεια όλα γίνονται εύκολα μην αγχώνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Εγώ από τον καινούργιο χρόνο θα ξεκινήσω τις ετοιμασίες, τώρα είμαι όλη την ώρα στην δουλειά... 

Άμα έχεις βοήθεια όλα γίνονται εύκολα μην αγχώνεσαι! 

Πώς μπορείς ακόμα στη δουλειά ? Εγώ είμαι τόσο βαριά , που δεν μπορώ να κάνω τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Και εμείς  κοιτάμε για αφυγραντήρα. Τελικά κατά κοινή ομολογία είναι τέλεια συσκευή🤗. Ετοιμασίες από την άλλη εβδομάδα με το καλο. Έχω παραγγείλει και κάτι πραγματακια και έρχονται σιγά σιγά. Εχθές μου ήρθαν φανελάκια για το μπεμπακι. Είναι τέλεια και δεν χορταινω να τα κοιτάζω. Στήσαμε και την κούνια❤️❤️❤️ . Πηγαίνω συνέχεια στο παιδικό και την κοιτάζω..... Δεν ξέρω τι να κάνω με το στρώμα. Αν θα πάρω καινούριο ή θα φρεσκαρω αυτό που έχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Πώς μπορείς ακόμα στη δουλειά ? Εγώ είμαι τόσο βαριά , που δεν μπορώ να κάνω τίποτα

Εμένα γενικά η δουλειά μου με ευχαριστεί, δε μπορώ να μην δουλεύω, πέφτω σε κατάθλιψη. Με ζοριζει λίγο πλέον ναι , δεν είναι το ίδιο εύκολο αλλά ακόμα το έχω ! 

@fairydream τέλεια!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας τα στέλνω κ στεγνά όπως είπαμε χθες.... Μια χαρά αφρατούλια βγαίνουν, δεν ξέρω πόσο φαίνεται από τη φωτογραφία, πάντως κ των αγοριών τόσα χρόνια στο πλυντήριο τα έβαζα 

20211229_125655.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Ίσως εδώ να φαίνεται καλύτερα.... 😋

16407759160238571645198319522804.jpg

Εκεί θα χουχουλιαζει το κοριτσάκι σουυυυ 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Αυτόν πήρε η αδερφή μου και είναι πολύ ευχαριστημένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Τον δικό μου τον έχω 7 χρόνια οπότε τον λες κ παλιό.... άρα εσύ μάλλον θα μου πεις κάποια στιγμή εντυπώσεις μήπως χρειαστώ καινούριο 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρααα... Και εγώ έχω αφυγραντήρα τον πήραμε πριν ένα μήνα και ειδικά για τα ρούχα είναι ιδανικό. 

Καλά εγώ έχω ήδη ξεχάσει τον ύπνο, ο άντρας μου με κοροϊδεύει ότι είμαι έτοιμη για να έρθει το μωρό. Οι ώρες που θα κοιμηθώ το βράδυ θα είναι το πολύ 3-4  και τις υπόλοιπες απλά γυρίζω στο κρεβάτι κ περιμένω να ξημερώσει για να έρθω στην δουλειά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγω έχω ακουσει ότι οι επισκέπτες αλλά κ εμείς, τουλάχιστον στην αρχή δεν πρέπει να ακουμπάμε τα μωρά πάνω στα ρούχα που φοράμε έξω..κ χρησιμοποιούμε αυτές τις πάνες αγκαλιας 
    • Ναιιιι εσύ πόσο είσαι?? Εγώ είμαι αρκετά πιο νωρίς από εσάς 🩵👣,είμαι τις πρώτες ημέρες του Αυγούστου που εύχομαι δλδ να τις φτάσω κιόλας 🥰🥰🧿🧿
    • Είσαι κιόλας στην 30η;; Πω πω τι καλά!!!
    • Δόξα το Θεό όλα καλά,ήσυχα!! Μου είπε η γιατρός θα με δει δύο φορές μέσα στον Ιούνιο κ 5 Ιουλίου θα κάνω το doppler..Αυτά τα νέα..Κατά τ αλλά δεν ξεκίνησα εγώ ακόμα αγορές κ έχω αγχωθει, αλλά περιμένουμε να γίνουν κάποιες εργασίες στο σπίτι κ μετά σιγά σιγά..
    • Update εμβολίου κορίτσια 😁 Όλα καλά δεν μου εμφάνισε κανένα σύμπτωμα!!!Εγώ να σας πω την αλήθεια επειδή κάνω και αντιπηκτικές δεν πολυήθελα να το κάνω αλλά εντάξει αφού έπρεπε τι να κάνουμε!!!Και εμένα ο μικρούλης είναι πολύ πολύ δραστήριος ειδικά μόλις αντιληφθεί ότι ξαπλώνω 😂🧿..Σε αλλά νέα είμαστε πια στην 30η εβδομάδα,οι ορμόνες είναι σχεδόν οκ,σε κιλάκια έχουμε αρπάξει σχεδόν 6 και συνεχίζουμε δυναμικά 🥳🥳🫣🫣.. Αρχές του μήνα έχω Doppler και μέσα του μήνα ξανά ραντεβού με τον γιατρούλη μου 🩵🩵👣👣🧿🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...