Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Κ του χρόνου! Υγεία σε όλον τον κόσμο ❤ Η γιαγιά μου τέτοια μέρα έδινε μια ευχή.... Να σμίξουμε με το καλό με όσους είναι μακριά μας! Για εμένα αυτός είναι ο άντρας μου που τον περιμένω με την νέα χρονιά... Με το καλό να γιορτάσουμε τα επόμενα Χριστούγεννα με τα μωρούλια μας που θα γεμίσουν περισσότερο το γιορτινό τραπέζι κ θα μεγαλώσουν τις οικογένειες μας ❤❤❤

Με το καλό κοριτσάρα μου, να ανταμώσεις με τον άνθρωπό σου και το νέο μέλος της οικογένειά σου❤️🌸 Υγεία και αγάπη 🌺🥰 Και εγώ τη γιαγιά μου δε τη ξεχνώ ποτέ 💕 Χρόνια πολλά και πάλι σε όλες κορίτσια ☃️🎄❄️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Κ του χρόνου! Υγεία σε όλον τον κόσμο ❤ Η γιαγιά μου τέτοια μέρα έδινε μια ευχή.... Να σμίξουμε με το καλό με όσους είναι μακριά μας! Για εμένα αυτός είναι ο άντρας μου που τον περιμένω με την νέα χρονιά... Με το καλό να γιορτάσουμε τα επόμενα Χριστούγεννα με τα μωρούλια μας που θα γεμίσουν περισσότερο το γιορτινό τραπέζι κ θα μεγαλώσουν τις οικογένειες μας ❤❤❤

Κορίτσι μου , με το καλό να επιστρέψει ο άντρας σου! Με το νέο χρόνο να είστε όλη η οικογένεια μαζί , να υποδεχτειτε την κορούλα σας ❤️

Να έχουμε υγεία κορίτσια όλες μας κ οι οικογένειες μας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλά Χριστούγεννα με υγεία και ευτυχία!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας !

@Froufroμε το καλό να ανταμώσεις με τον άντρα σου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Κ του χρόνου! Υγεία σε όλον τον κόσμο ❤ Η γιαγιά μου τέτοια μέρα έδινε μια ευχή.... Να σμίξουμε με το καλό με όσους είναι μακριά μας! Για εμένα αυτός είναι ο άντρας μου που τον περιμένω με την νέα χρονιά... Με το καλό να γιορτάσουμε τα επόμενα Χριστούγεννα με τα μωρούλια μας που θα γεμίσουν περισσότερο το γιορτινό τραπέζι κ θα μεγαλώσουν τις οικογένειες μας ❤❤❤

Χρονια πολλα κορίτσια, καλα Χριστούγεννα σε ολες μας, με υγεια και του χρόνου με τα μπεμπε μας!!! 
Κοριτσι μου λιγο εμεινε ερχεται ο αντρουλης σου για να υποδεχτείτε το νέο μέλος μαζι!!! (Εμενα πρόλαβε και ηρθε πριν τις γιορτές)!! 🚢🚢🙂🙂🎄❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Χρονια πολλα κορίτσια, καλα Χριστούγεννα σε ολες μας, με υγεια και του χρόνου με τα μπεμπε μας!!! 
Κοριτσι μου λιγο εμεινε ερχεται ο αντρουλης σου για να υποδεχτείτε το νέο μέλος μαζι!!! (Εμενα πρόλαβε και ηρθε πριν τις γιορτές)!! 🚢🚢🙂🙂🎄❤️❤️❤️❤️

Τέλεια κορίτσι μου!!! 😍 Να περάσετε υπέροχα ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Χρονια πολλα κορίτσια, καλα Χριστούγεννα σε ολες μας, με υγεια και του χρόνου με τα μπεμπε μας!!! 
Κοριτσι μου λιγο εμεινε ερχεται ο αντρουλης σου για να υποδεχτείτε το νέο μέλος μαζι!!! (Εμενα πρόλαβε και ηρθε πριν τις γιορτές)!! 🚢🚢🙂🙂🎄❤️❤️❤️❤️

Αχ βρε κορίτσι μου μπράβο ! Ο,τι καλύτερο για τα Χριστούγεννα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!! 😍 Να περάσετε υπέροχα ❤❤❤❤

Ευχαριστούμε!!! Κι εσενα οπως σου ειπα λιγο εμεινε!!! Μεχρι να κανεις τα beauté σου θα εχει ερθει! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια!! 

Καλά Χριστούγεννα να έχουμε και του χρόνου με υγεία!! Και τα μωράκια μας !!

Χριστινακι χρονια πολλα και για τη γιορτουλα σου!!! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου μπράβο ! Ο,τι καλύτερο για τα Χριστούγεννα!!! 

Οντως!!! Μου εχει φυγει μεχρι και το πολυ αγχος απο τοτε που ηρθε! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα χριστουγεννα σε ολους!!!! Υγεια στις οικογενειες μας και με το καλο τα μωρακια μας!!!

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα!!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Χριστούγεννα και χρόνια πολλά σε όλες τις μανουλεςε υγεία και με το καλό τα μωράκια μας...εύχομαι σε όλες τα καλύτερα κορίτσια με τους ανθρώπους που αγαπάμε στο πλάι μας❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά μανουλιτσες !!! Εύχομαι υγεία, αγάπη και όλα να μας πάνε κατ'ευχην. Με το καλό να δεχτείτε τα αγαπημένα σας ατομα... Το καλύτερο δώρο θα μας φέρει η νέα  χρονιά. Απολαύστε τις κοιλίτσες σας γτ θα μας λείψουν μετά 🤣Φιλιά σε όλες ❤😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα !!! Εμείς καλά είμαστε , πολύ φαγητό αυτές τις ημέρες ! 

Χθες πάντως δεν ήταν μια τόσο όμορφη μέρα , είχαμε πολλές εντάσεις στο οικογενειακό τραπέζι και γίναμε μπαχαλο όλοι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά ! 

Πώς είστε; Πώς περάσατε χθες ; 

Εμείς οικογενειακά με τους γονείς και τα πεθερικά μου. Κ φτιάχνει ένα νόστιμο κατσίκι γεμιστό η πεθερά μου, άλλο πράμα.... φοβερό!!! Πολύ φαΐ κορίτσια. Κ σήμερα έχουμε τη γιορτή της ανιψιας μας και εκεί φαΐ κορίτσια 🤣🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!! Εμείς στην μαμά μου όμορφα και οικογενειακά😀 @Kallia.Geo εύχομαι να ηρέμησαν τα πράγματα. Δυστυχώς συμβαίνει καμιά φορά στα τραπέζια αυτό.......Στενάχωρο πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kallia.Geo αυτά είναι τα καλά στα οικογενειακά τραπέζια!! Απλά δεν είχες πιεί για να είσαι στο ίδιο μουντ και σου έκανε εντύπωση 😂😂 

Τώρα πέρα από την πλάκα , ελπίζω να είστε όλοι με όλους καλά ! 

Φαι φαι δε λέτε τίποτα. Ζυγιστηκα σήμερα τώρα το πρωί και η ζυγαριά έδειξε 77. 

Χθες έδειχνε 76..  

😳😳😳😳😒 

Δεν σας συμβουλεύω πάντως σε καμμιά περίπτωση να κάνετε το ίδιο 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μας! Ωραια περασαμε κι εμεις, οικογενειακα και πολυ φαι οντως😁😁😁😁😁🥴🥴🥴

@Kallia.Geo ναι γινονται κι αυτα.... Η μια κουβεντα φερνει την αλλη και παει λεγοντας.....

Εγω σημερα το βραδυ εχω γιατρο επιτελους! Εχω αγωνια γιατι τα αυξημενα υγρα που γενικα εχω εχουν παραγινει τον τελευταιο καιρο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά! Κ εμείς μια από τα ίδια.... μισή μέρα στη μαμά, μισή μερα στην πεθερά κ από παντού επιθέσεις από πιατέλες με φαγητό 😄 Εγώ δεν κουράστηκα ιδιαίτερα από προετοιμασίες, μόνο γλυκά τους έφτιαξα φέτος για να κλείσει το μενού. Αλλά για κάποιον λόγο νιώθω εξαντλημένη σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα. Και εμείς στα πεθερικά μου εχθές και θα πάμε και σήμερα για συνέχεια 😝😝, πολύ φαγητό και λόγο της ημέρας έφαγα και κάνα δυο γλυκάκια(κουραμπιέδες εννοείται). Τουλάχιστον δν ανέβηκε το ζάχαρο.... 

@Kallia.Geo ελπίζω να μην ήσουν εσύ και το μικρακι σου το επίκεντρο του τσακωμού και αν θα το βλέπουν όποτε θέλουν ή οχι... Κατά τα άλλα να είσαι καλά με τον άντρα σου και άσε όλους τους άλλους, όταν κλείνει η πόρτα είναι εκτός σπιτιού, έλεγε η γιαγιά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημερα κι απο μας! Ωραια περασαμε κι εμεις, οικογενειακα και πολυ φαι οντως😁😁😁😁😁🥴🥴🥴

@Kallia.Geo ναι γινονται κι αυτα.... Η μια κουβεντα φερνει την αλλη και παει λεγοντας.....

Εγω σημερα το βραδυ εχω γιατρο επιτελους! Εχω αγωνια γιατι τα αυξημενα υγρα που γενικα εχω εχουν παραγινει τον τελευταιο καιρο.... 

Καλημερα μανούλες!!! Κι εμεις πολυ φαΐ!!! Εμεις κάτσαμε στη μαμα μου μονο (Ευτυχως) γιατι η πεθερά μου ηταν σε γιορτή την προηγούμενη μερα και ειπα να μην εχουμε κανα απρόοπτο! 
Κοριτσι μου με το καλο να δεις το ζουζουνακι σου! Να μας στειλεις τα νεα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εμένα ήρθαν τα πεθερικά μου σε μένα οπότε καταλαβαίνετε ότι κουράστηκα αρκετά ναι ναι αλλά τι να κάνω δεν το έχω και πολύ με τους τσακωμούς αλλιώς θα κατέληγα σαν την @Kallia.Geo😂😂🤷🤷...ΑΛΛΑ σήμερα την έβγαλα στον καναπέ ούτε πιτζάμες δεν έβγαλα από αύριο οι δουλειές 😂😂 δεν ξέρω για σας αλλά εγώ έχω τρομερό πρήξιμο τελευταίες μέρες αν και δεν τρώω πολύ σήμερα έκοψα το ψωμί μπας και δω καμία βελτίωση 😬 40 μέρες υπομονή υπομονή 🤒😰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εμένα ήρθαν τα πεθερικά μου σε μένα οπότε καταλαβαίνετε ότι κουράστηκα αρκετά ναι ναι αλλά τι να κάνω δεν το έχω και πολύ με τους τσακωμούς αλλιώς θα κατέληγα σαν την @Kallia.Geo😂😂🤷🤷...ΑΛΛΑ σήμερα την έβγαλα στον καναπέ ούτε πιτζάμες δεν έβγαλα από αύριο οι δουλειές 😂😂 δεν ξέρω για σας αλλά εγώ έχω τρομερό πρήξιμο τελευταίες μέρες αν και δεν τρώω πολύ σήμερα έκοψα το ψωμί μπας και δω καμία βελτίωση 😬 40 μέρες υπομονή υπομονή 🤒😰

Κι εγώ είχα κόσμο χθες , έφτιαξα γλυκά φαγητά ένας χαμός! 

Αυτό με το πρήξιμο το έχω κι εγώ. Φταίει βέβαια και η ορθοστασία + η κατακράτηση! 

Ότι και να κάνουμε πάντως σίγουρα θα πρηστουμε. 

Υ.Γ. εγώ δεν τρώω ούτως ή άλλως ψωμί 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! 

Βρήκα αυτή την προσφορά αν ενδιαφέρεται κάποια... ίσως ένα από τα καταστήματα να σας εξυπηρετεί κ να μην έχετε ούτε μεταφορικά 😘

https://www.panesgiaolous.gr/product/pampers-πανες-premium-care-νo1-2-5kg-52-τεμάχιων-11-δωρο/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...