Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katrin85 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Είμαι στην 6 ημέρα καθυστέρησης, χθες έκανα χωριακη και τ αποτέλεσμα 1.20 το έφαγα το άκυρο παλι ε? 

Ναι, αρνητικό ειναι για τοσες μερες καθυστερησης. Μηπως ο κυκλος σου επηρεάζεται με την αλλαγη του καιρου; Εγω το παθαινα και ειχα καθυστέρηση οταν ζεστεναι ο καιρος. Αλλο ενδεχόμενο ειναι να εκανες πιο αργα ωορρηξία σε αυτον τον κυκλο και για αυτο να μεγαλωσε....! Θυμησε μου, εκανες υπερηχο σωστα; Τι ειπε ο γιατρος; Γνωμη μου, να κανεις ορμονικες....εγω ξεκινησα να εχω διαταραχές κυκλου με καθυστερήσεις εως και 15 μερες σε καποιους μηνες, οχι παντα, και τελικα ειχα ανεβασμενη προλακτινη (πολυ)!! Πηρα τα χαπια μου και σε 3 μηνες καταφερα να μεινω και εγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ναι, αρνητικό ειναι για τοσες μερες καθυστερησης. Μηπως ο κυκλος σου επηρεάζεται με την αλλαγη του καιρου; Εγω το παθαινα και ειχα καθυστέρηση οταν ζεστεναι ο καιρος. Αλλο ενδεχόμενο ειναι να εκανες πιο αργα ωορρηξία σε αυτον τον κυκλο και για αυτο να μεγαλωσε....! Θυμησε μου, εκανες υπερηχο σωστα; Τι ειπε ο γιατρος; Γνωμη μου, να κανεις ορμονικες....εγω ξεκινησα να εχω διαταραχές κυκλου με καθυστερήσεις εως και 15 μερες σε καποιους μηνες, οχι παντα, και τελικα ειχα ανεβασμενη προλακτινη (πολυ)!! Πηρα τα χαπια μου και σε 3 μηνες καταφερα να μεινω και εγκυος!!!!

Εχω κανει υπερυχο ήταν καθαρός ουτε κυστες καιε φυσιολογικό ενδομήτριο, η περιοδος δεν είχε ποτε σκαμπανεβάσματα, ουφ εχω κατά αγχωθεί τι συμβαίνει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katrin85 είπε:

Εχω κανει υπερυχο ήταν καθαρός ουτε κυστες καιε φυσιολογικό ενδομήτριο, η περιοδος δεν είχε ποτε σκαμπανεβάσματα, ουφ εχω κατά αγχωθεί τι συμβαίνει? 

Θα ζητησεις να σου γραψει εξετάσεις!! Τοσο απλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Θα ζητησεις να σου γραψει εξετάσεις!! Τοσο απλα...

Πριν τρεις μήνες έκανα όλες τις εξετάσεις και ήταν φυσιολογικα όλα, κάναμε προγενετηκο έλεγχο μέχρι και σαλπιγγογραφια εχω κανει και μιλάμε για λεφτά πολλα παρα πολλαααα , τώρα θα πρεπει να τα ξανακάνω??? Μάλιστα μπατιρισαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katrin85 είπε:

Πριν τρεις μήνες έκανα όλες τις εξετάσεις και ήταν φυσιολογικα όλα, κάναμε προγενετηκο έλεγχο μέχρι και σαλπιγγογραφια εχω κανει και μιλάμε για λεφτά πολλα παρα πολλαααα , τώρα θα πρεπει να τα ξανακάνω??? Μάλιστα μπατιρισαμε 

Οχι, οχι εφοσον τα εκανες, προς Θεου!!  Ισως μονο καποιες ορμονικες, τιποτα ιδιαιτερο. Απο την αλλη πλευρα, μια διαταραχή στον κυκλο συνηθως δεν λογιζεται σοβαρη!!! Περιμενε καμμια 10μερες, θα ερθει και μετα μπορει να στρώσει παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Οχι, οχι εφοσον τα εκανες, προς Θεου!!  Ισως μονο καποιες ορμονικες, τιποτα ιδιαιτερο. Απο την αλλη πλευρα, μια διαταραχή στον κυκλο συνηθως δεν λογιζεται σοβαρη!!! Περιμενε καμμια 10μερες, θα ερθει και μετα μπορει να στρώσει παλι.

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου, συγνώμη αν σε ζάλισα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katrin85 είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου, συγνώμη αν σε ζάλισα!!! 

Δεν με ζαλίζεις βρε!!! Για αυτο είμαστε εδω εξαλλου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...