Μετάβαση σε περιεχόμενο

ζητάω ρούχα και ότι άλλο δεν χρειάζεται κάποια κοπέλα


Recommended Posts

Θα ήθελα να μου χαριστούν ρούχα από κοπέλες με medium και small δυστηχως οι εποχές δεν είναι καλές και δεν έχω οικονομική δυνατότητα να πάρω ευχάριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Θα ήθελα να μου χαριστούν ρούχα από κοπέλες με medium και small δυστηχως οι εποχές δεν είναι καλές και δεν έχω οικονομική δυνατότητα να πάρω ευχάριστω

Έχω πολλά Small και κάποια medium. Πού βρίσκεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Κοντά είμαστε. Εγώ είμαι Ηγουμενίτσα. Είναι καθόλου ο δρόμος σου από εδώ;

Δυστυχώς όχι αλλά θα μπορούσες να τα στείλεις με ΚΤΕΛ από ότι ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/5/2021 at 4:47 ΜΜ, ο/η Penny89 είπε:

Θα ήθελα να μου χαριστούν ρούχα από κοπέλες με medium και small δυστηχως οι εποχές δεν είναι καλές και δεν έχω οικονομική δυνατότητα να πάρω ευχάριστω

Κορίτσι μου χαρίζω κατά και τους πολλα ρουχα και πολλα αχρησιμοποίητα αλλά εγώ είμαι Μυτιλήνη πως να στα στείλω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι μου χαρίζω κατά και τους πολλα ρουχα και πολλα αχρησιμοποίητα αλλά εγώ είμαι Μυτιλήνη πως να στα στείλω;;

Αν μπορείς καί έχεις την καλή πρόθεση αγάπη και σε ευχαριστώ πολύ κιόλας νομίζω μπορείς με ΚΤΕΛ θα το πληρώσω εγώ έννοειται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/5/2021 at 4:47 ΜΜ, ο/η Penny89 είπε:

Θα ήθελα να μου χαριστούν ρούχα από κοπέλες με medium και small δυστηχως οι εποχές δεν είναι καλές και δεν έχω οικονομική δυνατότητα να πάρω ευχάριστω

Κορίτσι μου κι εγώ έχω σίγουρα ρούχα καλοκαιρινά να σου στείλω απλά δεν τα έχω βγάλει ακόμα... Πάντως θα σου στείλω πολύ σύντομα.... Χρειάζεσαι κάτι άλλο εκτός από ρούχα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι μου κι εγώ έχω σίγουρα ρούχα καλοκαιρινά να σου στείλω απλά δεν τα έχω βγάλει ακόμα... Πάντως θα σου στείλω πολύ σύντομα.... Χρειάζεσαι κάτι άλλο εκτός από ρούχα;; 

Βρε κορίτσια τι καλές είστε όλες αλήθεια ευχάριστω τόσο πολύ όλες τις κοπέλες που έχουν προθηποιηπηθει να μου δώσουν ρούχα δεν ξέρω βάλε ότι εσύ νομίζεις αλήθεια σε ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Βρε κορίτσια τι καλές είστε όλες αλήθεια ευχάριστω τόσο πολύ όλες τις κοπέλες που έχουν προθηποιηπηθει να μου δώσουν ρούχα δεν ξέρω βάλε ότι εσύ νομίζεις αλήθεια σε ευχαριστώ

Τίποτα κορίτσι μου χαρά μου να βοηθήσω εφ όσον μπορώ... Αλήθεια τι νούμερο παπούτσια φοράς;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Τίποτα κορίτσι μου χαρά μου να βοηθήσω εφ όσον μπορώ... Αλήθεια τι νούμερο παπούτσια φοράς;; 

Λίγο δυσκολο να με τα παπούτσια αλλά ας κάνουμε μια προσπάθεια χαχχαχα σε καλοκαιρινό 35 και χειμερινό 36

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Λίγο δυσκολο να με τα παπούτσια αλλά ας κάνουμε μια προσπάθεια χαχχαχα σε καλοκαιρινό 35 και χειμερινό 36

Αλήθεια τώρα;; εγώ τέτοια νούμερα φορούσα στην τέταρτη δημοτικού και αν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Αλήθεια τώρα;; εγώ τέτοια νούμερα φορούσα στην τέταρτη δημοτικού και αν.. 

Χαχααχαχαχαχχαχαχαχ ναι ναι αλήθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...