Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αυτό μόλις έγραψα στον άντρα μου .. αυτές οκ ήταν δεν ένιωσα τίποτα και αν τύχει την ξανακάνω αλλά τις αντιπηκτικες με πονάνε όχι όταν την βάζει αλλά μετά νιώθω το φάρμακο αλλά σφίγγω δόντια.  Και αυτές μάλλον θα τις κάνω για αρκετό.  Αλλά μόνο μου εύχομαι να μη χρειαστεί. 

Εσυ πως πας.. ? Ξέρεις ότι πέρασες το πρώτο μαξιλαράκι έτσι.. πάμε για 12 και μετά ξεκινά να σκέφτεσαι ονόμα κτλ :-)

Εμένα δεν είναι τόσο ότι με τσούζει μετά, δεν μπορώ με τίποτα αυτή τη βελόνα. Το πέρασα το πρώτο μαξιλαράκι, ναι. Πρώτη φορά που έφτασα μέχρι εδώ. Αν όλα πάνε καλά την Τρίτη,  μια εβδομάδα ακόμα υπομονή και μετά θα είμαι καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου! Εγώ με τις ενέσεις είμαι οκ αλλά αυτή που δεν μπορώ με τίποτα είναι η innohep για την θρομβοφιλια. Κάθε απόγευμα που την κάνω, με μαύρη καρδιά την κάνω, αλλά μετά που σκέφτομαι ότι το κάνω για το καλό του μωρού, τότε παίρνω κουράγιο και την κάνω. Έτσι θα σκέφτεσαι και εσύ!

Και εγώ αυτές δε τις θέλω... Ειναι οι μόνες που ζητάω το σύζυγό μου να μου τις κάνει και κλείνω τα ματια

Καλά για μελανιές δε το συζητώ καμβάς η κοιλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν το έγραψα από χθες το βραδυ αλλά δεν έχει ανέβει.εκανα τον υπερηχο στο γυναικολόγο μου οχι στον εξωματιστη γιατί κόλλησε κοβιντ.ειδσμε σάκο αλλά τπτ αλλο κ μελαταγχωσε γισιτ κου λεγε έπρεπε ν δουμε κ αλλά.βεβαια αυτός μου λεγε έπρεπε να μαι στην 6η βδομάδα ο αλλος κου λέει 5 κ κάτι.εκανα χοριακη σήμερα από 963 το δευτερα πήγε 2520 κ θα ξανακάνω υπερηχο Τετάρτη.ανεβαινει με ένα δικός της χαμηλό σταθερό ρυθμό.τι να πω.εχω κατά αγχωθεί προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά ειλικρινά έχω αρχίσει να σκέφτομαι το επόμενο βήμα.ευτυχως έχω τον αντρουλη μου που είναι τόσο καλό πλάσμα κ υποστηρικτικος μου λέει να μη στεναχωριέμαι κ θα κάνουμε τα πάντα κ υπομονή κλπ.Χρονια πολλά κ σε όλες!μακάρι όλες να στε καλά.

Υ.γ.απανταω,γράφω και εμφανίζονται μετά από δέκα ώρες!!!!σορυ είμαι καινούρια κ δεν ξερω πως λειτουργεί όλο αυτό εδώ.θα μάθω σιγά σιγά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου σε πονάνε οι innohep??? Μήπως την κάνεις πολύ γρήγορα... θέλει πάρα πολύ αργή έγχυση του υγρού για να μην πονάς... εμένα ήταν οι μόνες που δεν με πονούσαν... Συγχαρητήρια και για την εγκυμοσύνη σου!!!! Με το καλό!!!

Ευχαριστώ πολύ! Να σαι καλά! Όχι τις κάνω πολύ αργά, όπως με είχαν συμβουλέψει κορίτσια εδώ μέσα. Δεν αντέχω αυτή τη βελόνα. Είμαι ολομελανιαστη παντού και κάθε απόγευμα ψάχνω να βρω ένα σημείο να την κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Και εγώ αυτές δε τις θέλω... Ειναι οι μόνες που ζητάω το σύζυγό μου να μου τις κάνει και κλείνω τα ματια

Καλά για μελανιές δε το συζητώ καμβάς η κοιλιά 

Χειρότερα μου είναι να μου τις κανει άλλος. 

Έχεις γενέθλια σήμερα από ο, τι είδα. Χρόνια σου καλά, χρόνια πολλά με υγεία και πολλές πολλές ευτυχισμένες στιγμές! Όλα τα άσχημα να τα αφήσεις πίσω και μόνο όμορφες στιγμές να έχεις από εδώ και πέρα! Του χρόνου θα το γιορτάσεις με το/ τα μωρακι/α σου!

Χρόνια πολλά και σε όσες γιορτάζουν σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στα όμορφα κορίτσια ♥️

@Salvation78Χρονια πολλά χρόνια καλά και χαμογελαστά!Με το καλό το μωρό σου να πάνε όλα τέλεια και ανέφελα.

@Παρασκευαιδουγενικο τιπ για όλες τις ενέσεις θέλει πολύ πολύ αργές κινήσεις. Και όταν τρύπας κ όταν εγχυεις και όταν την βγάζεις. Κ μετά μην τρίβετε με το βαμβάκι θέλει ένα απαλό περάσμα όπως κ η κλίση της βελόνας να είναι 45 μοίρες όχι κάθετα στο δέρμα. Βοηθάει επίσης το λυωμενο βούτυρο στις μελανιές δεν το έχω δοκιμάσει αλλά θα το δοκιμάσω. Είσαι θηρίο είσαι δύναμη 

@kk88 miss you! Τι κάνουν τα μωρα σου; Χτυπιούνται σαν τα καλαμάρια;;τόσο καλαμάρι είδες κατά το κλωσσημα δεν μπορεί κάτι θα έμεινε 😂😂

@Kateriniwkκαταλαβαινω την αγωνία σου διαβάζοντας τα διαφορά αλλά το βασικο κριτήριο είναι το ένστικτο σου και λέω ένστικτο και όχι γνώσεις γιατί γνώσεις δεν έχουμε. Έχουμε όμως εμπειρία κ με βάση αυτή κρίνουμε κάποια πράγματα. Όλες στην πρώτη μας φορά πήγαμε σαν τα ψάρια  έξω από το νερό. Είχαμε όμως εμπιστοσύνη στον γιατρό μας. Αν την χάσαμε μετά δεν είχε να κάνει με το τι σχόλια διαβάσαμε αλλά ίσως μέσα από τις εμπειρίες άλλων κοριτσιών κ την δικιά μας πλέον, εντοπίσαμε παραλείψεις. Για αυτό λέω να ρωτάτε τα πάντα όλες τις απορίες σας χωρίς ντροπή και ας μην καταλαβαίνετε αρχικά την απάντηση κάπου θα χρειαστεί μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Χρόνια πολλά στα όμορφα κορίτσια ♥️

@Salvation78Χρονια πολλά χρόνια καλά και χαμογελαστά!Με το καλό το μωρό σου να πάνε όλα τέλεια και ανέφελα.

@Παρασκευαιδουγενικο τιπ για όλες τις ενέσεις θέλει πολύ πολύ αργές κινήσεις. Και όταν τρύπας κ όταν εγχυεις και όταν την βγάζεις. Κ μετά μην τρίβετε με το βαμβάκι θέλει ένα απαλό περάσμα όπως κ η κλίση της βελόνας να είναι 45 μοίρες όχι κάθετα στο δέρμα. Βοηθάει επίσης το λυωμενο βούτυρο στις μελανιές δεν το έχω δοκιμάσει αλλά θα το δοκιμάσω. Είσαι θηρίο είσαι δύναμη 

@kk88 miss you! Τι κάνουν τα μωρα σου; Χτυπιούνται σαν τα καλαμάρια;;τόσο καλαμάρι είδες κατά το κλωσσημα δεν μπορεί κάτι θα έμεινε 😂😂

@Kateriniwkκαταλαβαινω την αγωνία σου διαβάζοντας τα διαφορά αλλά το βασικο κριτήριο είναι το ένστικτο σου και λέω ένστικτο και όχι γνώσεις γιατί γνώσεις δεν έχουμε. Έχουμε όμως εμπειρία κ με βάση αυτή κρίνουμε κάποια πράγματα. Όλες στην πρώτη μας φορά πήγαμε σαν τα ψάρια  έξω από το νερό. Είχαμε όμως εμπιστοσύνη στον γιατρό μας. Αν την χάσαμε μετά δεν είχε να κάνει με το τι σχόλια διαβάσαμε αλλά ίσως μέσα από τις εμπειρίες άλλων κοριτσιών κ την δικιά μας πλέον, εντοπίσαμε παραλείψεις. Για αυτό λέω να ρωτάτε τα πάντα όλες τις απορίες σας χωρίς ντροπή και ας μην καταλαβαίνετε αρχικά την απάντηση κάπου θα χρειαστεί μετά 

Ευχαριστω πολύ!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χειρότερα μου είναι να μου τις κανει άλλος. 

Έχεις γενέθλια σήμερα από ο, τι είδα. Χρόνια σου καλά, χρόνια πολλά με υγεία και πολλές πολλές ευτυχισμένες στιγμές! Όλα τα άσχημα να τα αφήσεις πίσω και μόνο όμορφες στιγμές να έχεις από εδώ και πέρα! Του χρόνου θα το γιορτάσεις με το/ τα μωρακι/α σου!

Χρόνια πολλά και σε όσες γιορτάζουν σήμερα!

Ευχαριστω πολύ ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αποφάσισα ότι θα επαναλάβω τη χοριακή τη Δευτέρα σύμφωνα με τις οδηγίες του γιατρού και όχι αύριο όπως αρχικά σκεφτόμουν. Οτι είναι να γίνει θα γίνει το μόνο που θα καταφέρω είναι να αγχωθω 2 φορες, χωρίς να είναι στο χέρι μου να αλλάξω και κάτι... 

Αύριο το πρόγραμμα λοιπόν εχει επίσκεψη στο μοναστήρι της Αγ. Ειρήνης Χρυσοβαλάντου και μετά βόλτα στη θάλασσα να πάρουν τα μυαλά μου λίγο αέρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Χρόνια πολλά στα όμορφα κορίτσια ♥️

@Salvation78Χρονια πολλά χρόνια καλά και χαμογελαστά!Με το καλό το μωρό σου να πάνε όλα τέλεια και ανέφελα.

@Παρασκευαιδουγενικο τιπ για όλες τις ενέσεις θέλει πολύ πολύ αργές κινήσεις. Και όταν τρύπας κ όταν εγχυεις και όταν την βγάζεις. Κ μετά μην τρίβετε με το βαμβάκι θέλει ένα απαλό περάσμα όπως κ η κλίση της βελόνας να είναι 45 μοίρες όχι κάθετα στο δέρμα. Βοηθάει επίσης το λυωμενο βούτυρο στις μελανιές δεν το έχω δοκιμάσει αλλά θα το δοκιμάσω. Είσαι θηρίο είσαι δύναμη 

@kk88 miss you! Τι κάνουν τα μωρα σου; Χτυπιούνται σαν τα καλαμάρια;;τόσο καλαμάρι είδες κατά το κλωσσημα δεν μπορεί κάτι θα έμεινε 😂😂

@Kateriniwkκαταλαβαινω την αγωνία σου διαβάζοντας τα διαφορά αλλά το βασικο κριτήριο είναι το ένστικτο σου και λέω ένστικτο και όχι γνώσεις γιατί γνώσεις δεν έχουμε. Έχουμε όμως εμπειρία κ με βάση αυτή κρίνουμε κάποια πράγματα. Όλες στην πρώτη μας φορά πήγαμε σαν τα ψάρια  έξω από το νερό. Είχαμε όμως εμπιστοσύνη στον γιατρό μας. Αν την χάσαμε μετά δεν είχε να κάνει με το τι σχόλια διαβάσαμε αλλά ίσως μέσα από τις εμπειρίες άλλων κοριτσιών κ την δικιά μας πλέον, εντοπίσαμε παραλείψεις. Για αυτό λέω να ρωτάτε τα πάντα όλες τις απορίες σας χωρίς ντροπή και ας μην καταλαβαίνετε αρχικά την απάντηση κάπου θα χρειαστεί μετά 

Χαχχαχαχαχα.....αγαπημένη μου μαυρογατα και εμένα μου έλειψες....σε παρακολουθώ όμως να ξέρεις και αναμένω τα ευχάριστα νέα σου!!!!! Πραγματικά τον τελευταίο καιρό χτυπιουνται σαν τα καλαμάρια τα κορίτσια μου!!!!! Οπότε να προτείνω καμια άλλη σειρά στα κορίτσια εδώ μπας και τα δικά τους είναι πιο ήρεμα 🤣🤣🤣Σε γενικές γραμμές είναι καλά μεγαλώνουν είμαι στην 25 η βδομάδα τα μωρά είναι 700 περίπου γραμμάρια....

Πες μου πότε έχουμε μεταφορά????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχαχα.....αγαπημένη μου μαυρογατα και εμένα μου έλειψες....σε παρακολουθώ όμως να ξέρεις και αναμένω τα ευχάριστα νέα σου!!!!! Πραγματικά τον τελευταίο καιρό χτυπιουνται σαν τα καλαμάρια τα κορίτσια μου!!!!! Οπότε να προτείνω καμια άλλη σειρά στα κορίτσια εδώ μπας και τα δικά τους είναι πιο ήρεμα 🤣🤣🤣Σε γενικές γραμμές είναι καλά μεγαλώνουν είμαι στην 25 η βδομάδα τα μωρά είναι 700 περίπου γραμμάρια....

Πες μου πότε έχουμε μεταφορά????

Γλυκούλια μωρε καλά κάνουν να δίνουν σημα στη μαμά! Να δηλώνουν παρουσία!

Αργω ακόμα εγώ προηγούνται οι αγαπημένες @Lucia79και @Παρασκευαιδου Θα είναι το ντουετακι για τον Απρίλιο θα πάνε κ θα σκίσουν τα κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Κορίτσια αποφάσισα ότι θα επαναλάβω τη χοριακή τη Δευτέρα σύμφωνα με τις οδηγίες του γιατρού και όχι αύριο όπως αρχικά σκεφτόμουν. Οτι είναι να γίνει θα γίνει το μόνο που θα καταφέρω είναι να αγχωθω 2 φορες, χωρίς να είναι στο χέρι μου να αλλάξω και κάτι... 

Αύριο το πρόγραμμα λοιπόν εχει επίσκεψη στο μοναστήρι της Αγ. Ειρήνης Χρυσοβαλάντου και μετά βόλτα στη θάλασσα να πάρουν τα μυαλά μου λίγο αέρα!! 

Και πολύ καλά θα κάνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Γλυκούλια μωρε καλά κάνουν να δίνουν σημα στη μαμά! Να δηλώνουν παρουσία!

Αργω ακόμα εγώ προηγούνται οι αγαπημένες @Lucia79και @Παρασκευαιδου Θα είναι το ντουετακι για τον Απρίλιο θα πάνε κ θα σκίσουν τα κορίτσια 

Ελάτε μια μια σας περιμένω με λαχτάρα!!!! Ψιτττ και που είστε εδώ  τριγύρω θα μαι αν χρειαστεί να στείλω κανά παντοφλακι 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Χρόνια πολλά στα όμορφα κορίτσια ♥️

@Salvation78Χρονια πολλά χρόνια καλά και χαμογελαστά!Με το καλό το μωρό σου να πάνε όλα τέλεια και ανέφελα.

@Παρασκευαιδουγενικο τιπ για όλες τις ενέσεις θέλει πολύ πολύ αργές κινήσεις. Και όταν τρύπας κ όταν εγχυεις και όταν την βγάζεις. Κ μετά μην τρίβετε με το βαμβάκι θέλει ένα απαλό περάσμα όπως κ η κλίση της βελόνας να είναι 45 μοίρες όχι κάθετα στο δέρμα. Βοηθάει επίσης το λυωμενο βούτυρο στις μελανιές δεν το έχω δοκιμάσει αλλά θα το δοκιμάσω. Είσαι θηρίο είσαι δύναμη 

@kk88 miss you! Τι κάνουν τα μωρα σου; Χτυπιούνται σαν τα καλαμάρια;;τόσο καλαμάρι είδες κατά το κλωσσημα δεν μπορεί κάτι θα έμεινε 😂😂

@Kateriniwkκαταλαβαινω την αγωνία σου διαβάζοντας τα διαφορά αλλά το βασικο κριτήριο είναι το ένστικτο σου και λέω ένστικτο και όχι γνώσεις γιατί γνώσεις δεν έχουμε. Έχουμε όμως εμπειρία κ με βάση αυτή κρίνουμε κάποια πράγματα. Όλες στην πρώτη μας φορά πήγαμε σαν τα ψάρια  έξω από το νερό. Είχαμε όμως εμπιστοσύνη στον γιατρό μας. Αν την χάσαμε μετά δεν είχε να κάνει με το τι σχόλια διαβάσαμε αλλά ίσως μέσα από τις εμπειρίες άλλων κοριτσιών κ την δικιά μας πλέον, εντοπίσαμε παραλείψεις. Για αυτό λέω να ρωτάτε τα πάντα όλες τις απορίες σας χωρίς ντροπή και ας μην καταλαβαίνετε αρχικά την απάντηση κάπου θα χρειαστεί μετά 

@BlackCat μου , αυτο ακριβως που λες... Ουτε εμπειρια εχω ουτε και ξερω πολλα... Θα μιλησω με το γιατρο να νιωσω εγω αυτο που θελω να νιωσω για να προχωρησω με καθαροτητα μεσα μου , και ετσι θα παω! Στο κατω κατω τα ματια μου εκει θα ειναι. Θα κοιταξω να ρωταω , να ακουω οτι μου λενε και να τα συζηταω με τον γιατρο..ηδη εχω αφεθει στη παναγια. Ολο το βαρος το ριχνω εκει. Ας αποφασισει. Πιο πανω απ τον γιατρο ειναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Κορίτσια αποφάσισα ότι θα επαναλάβω τη χοριακή τη Δευτέρα σύμφωνα με τις οδηγίες του γιατρού και όχι αύριο όπως αρχικά σκεφτόμουν. Οτι είναι να γίνει θα γίνει το μόνο που θα καταφέρω είναι να αγχωθω 2 φορες, χωρίς να είναι στο χέρι μου να αλλάξω και κάτι... 

Αύριο το πρόγραμμα λοιπόν εχει επίσκεψη στο μοναστήρι της Αγ. Ειρήνης Χρυσοβαλάντου και μετά βόλτα στη θάλασσα να πάρουν τα μυαλά μου λίγο αέρα!! 

Απόψε το κορίτσι θέλει θάλασσα..και εγώ χατήρι δεν του χάλασα..  χρόνια πολλά υγεία ευτυχία και μόνο Χαρούμενα γεγονότα στη ζωή σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Heart είπε:

Βρε κορίτσια που πάω να δω τα προσωπικά μηνύματα..;; Δεν μπορώ να το βρω...

Κάνε κοπι πειστ αυτο https://mammyland.com/messenger

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχαχα.....αγαπημένη μου μαυρογατα και εμένα μου έλειψες....σε παρακολουθώ όμως να ξέρεις και αναμένω τα ευχάριστα νέα σου!!!!! Πραγματικά τον τελευταίο καιρό χτυπιουνται σαν τα καλαμάρια τα κορίτσια μου!!!!! Οπότε να προτείνω καμια άλλη σειρά στα κορίτσια εδώ μπας και τα δικά τους είναι πιο ήρεμα 🤣🤣🤣Σε γενικές γραμμές είναι καλά μεγαλώνουν είμαι στην 25 η βδομάδα τα μωρά είναι 700 περίπου γραμμάρια....

Πες μου πότε έχουμε μεταφορά????

Έτσι έτσι να χτυπιούνται ωρε και τι έχει να γίνει σε λίγο καιρό... πωπω έφτασες 25 εβδομάδων πλησιάζει ο καιρός. Να χαϊδεψεις την κοιλίτσα σου είναι από εμένα αυτό το χάδι:-* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Κορίτσια χρόνια πολλά! Με υγεία! Ερώτηση..  έχω διαβάσει πολλές φορές εδώ για το καυτό μπάνιο ότι πρέπει να αποφεύγεται.. ισχύει το ίδιο και για το θερμαινόμενο υπόστρωμα?? Υπάρχει καμία ιδέα? Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι κακό κάνει το καυτό μπάνιο-ντουζ.. 

ναι! Προκαλούν συσπασεις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι; Απαγορευεται να κοιμόμαστε μπρούμυτα στην αρχη της κυήσεως; 

Οχι! Εγώ συνέχει μπρουμυτα κοιμομουν!μετα δε θα μπορεις απο μονη σου να κοιμάσαι ετσι ,παρα μονο ανασκελα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου! Εγώ με τις ενέσεις είμαι οκ αλλά αυτή που δεν μπορώ με τίποτα είναι η innohep για την θρομβοφιλια. Κάθε απόγευμα που την κάνω, με μαύρη καρδιά την κάνω, αλλά μετά που σκέφτομαι ότι το κάνω για το καλό του μωρού, τότε παίρνω κουράγιο και την κάνω. Έτσι θα σκέφτεσαι και εσύ!

Η ινοχεπ έχει τη χειροτερη βελόνα απο όλες.ρωτα αν γινεται να στην αλλαξουν με κλεξαν! Θα σωθείς, γιατι θα κανεις μεχρι τελους!  Ουτε καταλαβαινα κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Γλυκούλια μωρε καλά κάνουν να δίνουν σημα στη μαμά! Να δηλώνουν παρουσία!

Αργω ακόμα εγώ προηγούνται οι αγαπημένες @Lucia79και @Παρασκευαιδου Θα είναι το ντουετακι για τον Απρίλιο θα πάνε κ θα σκίσουν τα κορίτσια 

Η φιλενάδασα  σου κρύφτηκε όπως είπες.. :-) που σε @Lucia79  σε ψάχνω:-) ξεκίνησες ανταγωνιστές;  

στις πριν 50 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ελάτε μια μια σας περιμένω με λαχτάρα!!!! Ψιτττ και που είστε εδώ  τριγύρω θα μαι αν χρειαστεί να στείλω κανά παντοφλακι 🤣🤣

Που θα παει θα έρθουμε..  θα φανεί. Αυτή την φορά είναι πολύ συγκρατημένη και πιο αγχωμένη δεν ξέρω το γιατί.  

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Χρόνια πολλά στα όμορφα κορίτσια ♥️

@Salvation78Χρονια πολλά χρόνια καλά και χαμογελαστά!Με το καλό το μωρό σου να πάνε όλα τέλεια και ανέφελα.

@Παρασκευαιδουγενικο τιπ για όλες τις ενέσεις θέλει πολύ πολύ αργές κινήσεις. Και όταν τρύπας κ όταν εγχυεις και όταν την βγάζεις. Κ μετά μην τρίβετε με το βαμβάκι θέλει ένα απαλό περάσμα όπως κ η κλίση της βελόνας να είναι 45 μοίρες όχι κάθετα στο δέρμα. Βοηθάει επίσης το λυωμενο βούτυρο στις μελανιές δεν το έχω δοκιμάσει αλλά θα το δοκιμάσω. Είσαι θηρίο είσαι δύναμη 

@kk88 miss you! Τι κάνουν τα μωρα σου; Χτυπιούνται σαν τα καλαμάρια;;τόσο καλαμάρι είδες κατά το κλωσσημα δεν μπορεί κάτι θα έμεινε 😂😂

@Kateriniwkκαταλαβαινω την αγωνία σου διαβάζοντας τα διαφορά αλλά το βασικο κριτήριο είναι το ένστικτο σου και λέω ένστικτο και όχι γνώσεις γιατί γνώσεις δεν έχουμε. Έχουμε όμως εμπειρία κ με βάση αυτή κρίνουμε κάποια πράγματα. Όλες στην πρώτη μας φορά πήγαμε σαν τα ψάρια  έξω από το νερό. Είχαμε όμως εμπιστοσύνη στον γιατρό μας. Αν την χάσαμε μετά δεν είχε να κάνει με το τι σχόλια διαβάσαμε αλλά ίσως μέσα από τις εμπειρίες άλλων κοριτσιών κ την δικιά μας πλέον, εντοπίσαμε παραλείψεις. Για αυτό λέω να ρωτάτε τα πάντα όλες τις απορίες σας χωρίς ντροπή και ας μην καταλαβαίνετε αρχικά την απάντηση κάπου θα χρειαστεί μετά 

Έχεις δει άνθρωπο να κάνει ενεση με κλειστά μάτια και ένα 4 χρονο να λέει μαμά κοντά είσαι χαχαχαχ αμα δεν έχεις δει δεν ξες τι θα πει κοτουλα🐤🐤🐤🐤🐔🐔🐔🐔

Δεν γίνεται σιγα να φύγει το υγρό οι δικές μου αντιπηπτικες είναι σαν την pen και φεύγει με ένα κουμπί νομίζω δεν είμαι και σίγουρη δεν την έχω δει πως φεύγει θα το πω αύριο στον άντρα μου να μου πει. Χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Να σαι καλά! Όχι τις κάνω πολύ αργά, όπως με είχαν συμβουλέψει κορίτσια εδώ μέσα. Δεν αντέχω αυτή τη βελόνα. Είμαι ολομελανιαστη παντού και κάθε απόγευμα ψάχνω να βρω ένα σημείο να την κάνω.

Μα ειναι η πιο χοντρή βελόνα!! Πολυ χαλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Η ινοχεπ έχει τη χειροτερη βελόνα απο όλες.ρωτα αν γινεται να στην αλλαξουν με κλεξαν! Θα σωθείς, γιατι θα κανεις μεχρι τελους!  Ουτε καταλαβαινα κατι.

Πωπω εγώ με την κλέξαν και κλαίω φαντάζομαι με τις άλλες που λες 🙄🙄😲😲😲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωπω εγώ με την κλέξαν και κλαίω φαντάζομαι με τις άλλες που λες 🙄🙄😲😲😲

Δεν παιζει σου λεω αστα! Ινοχεπ και ιβορ δοκιμασα χαλιαααα.Κλεξαν ηταν σαν να μην εκανα! Και εκανα μεχρι κ 2 βδομαδες μετα τη γεννα.να ειναι καλα η γυναικα που μου τό ειπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Δεν παιζει σου λεω αστα! Ινοχεπ και ιβορ δοκιμασα χαλιαααα.Κλεξαν ηταν σαν να μην εκανα! Και εκανα μεχρι κ 2 βδομαδες μετα τη γεννα.καλα η γυναικα που μου τό ειπε.

Τι;;;; μέχρι τότε..  κρύος ιδρώτα με έλουσε νόμιζα μέχρι 12 εβδομάδα . Ωχ μάνα μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...