Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Να μαι και εγώ ας κάνω την εμφάνιση μου.. 

Πήγα το μεσημέρι έκανα τον υπερηχο μου , όλα μια χαρά σήμερα ξεκινά με τις αγαπημένες μου  ενέσεις.  

 

Παω στο φαρμακείο να πάρω τα αγαπημένα μου και τελικά έπαθα σοκ θα κάνω και το πρωί ενέσεις :-ο 

επειδή είχα το Σεπτέμβριο πήγαν έτσι να πράγματα έχω αυτές τις ενέσεις :-( έξτρα.  

20220322_170810.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου! Κάθε φορά  νιώθω και καλύτερα γιατί έχω κατακτήσει έναν ακόμη στόχο. Εσύ τι κάνεις? Θα πας για υπέρηχο? Θα κάνετε και ωοληψια τελικά ή μόνο ετ?

Ανά γειά σου κοριτσάκι μου. Τι κάνει ο σύζυγος;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να μαι και εγώ ας κάνω την εμφάνιση μου.. 

Πήγα το μεσημέρι έκανα τον υπερηχο μου , όλα μια χαρά σήμερα ξεκινά με τις αγαπημένες μου  ενέσεις.  

 

Παω στο φαρμακείο να πάρω τα αγαπημένα μου και τελικά έπαθα σοκ θα κάνω και το πρωί ενέσεις :-ο 

επειδή είχα το Σεπτέμβριο πήγαν έτσι να πράγματα έχω αυτές τις ενέσεις :-( έξτρα.  

20220322_170810.jpg

Εσύ δεν ανυπομονουσες να ξεκινησεις και ελεγες πόσο αγαπάς τις ενεσουλες? Ε τώρα θα έχεις μπόλικες! Σου έδωσαν και τις αντιπηκτικες.  Από τώρα θα τις ξεκινήσεις όλες? Ή κάποιες τις κάνεις τώρα και κάποιες στην ετ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ανά γειά σου κοριτσάκι μου. Τι κάνει ο σύζυγος;  

Πολύ καλύτερα είναι σήμερα, ευχαριστούμε. Έκανε ένα τεστ το πρωί, θετικό ναι μεν, αλλά πολύ πιο αχνό σε σχέση με χθες. Πιστεύω την Πέμπτη πια θα βγει αρνητικός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Θεσσαλονικη εισαι??? Αν ναι ...τοτε κατι μου λεει οτι θα συναντιομαστεεεεεεε!!!!!! Με κ. Γιαννη η με κ.Νικο πας? Εννοω τους καθηγητες... Και εμας μικρογονιμοποιηση μας ειπε για να αυξησουμε πιθανοτητες σε οσα μπορουμε!!  Ειναι πολυ καλοι και οι δυο χτες ημουν εκει! 

Κοριτσια και εγώ εκει!! Κάναμε σωστή επιλογή λέτε;; Εγώ βέβαια δεν είμαι με αυτού τους δυο αλλά με τον Ρα…νό. 
Εγώ κανω κάποιες δεύτερες σκέψεις όσον αφορά το κέντρο και όλων αυτών που είχαν ακουστεί στο παρελθόν αλλά θέλω να εμπιστευτώ τον γιατρό μου και να μην επηρεάζομαι… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να μαι και εγώ ας κάνω την εμφάνιση μου.. 

Πήγα το μεσημέρι έκανα τον υπερηχο μου , όλα μια χαρά σήμερα ξεκινά με τις αγαπημένες μου  ενέσεις.  

 

Παω στο φαρμακείο να πάρω τα αγαπημένα μου και τελικά έπαθα σοκ θα κάνω και το πρωί ενέσεις :-ο 

επειδή είχα το Σεπτέμβριο πήγαν έτσι να πράγματα έχω αυτές τις ενέσεις :-( έξτρα.  

20220322_170810.jpg

Χαμός.... Φεστιβάλ φαρμακων

Καλή αρχή και πολύ καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Γλυκιά μου

στην απόξεση σου κάνουν μέθη όχι κανονική νάρκωση! Το ξέρω σίγουρα γιατί στην παλίνδρομη που ειχα έκανα κι εγω απόξεση! Βέβαια πάντα είναι καλό να έχεις κάποιον δίπλα σου έστω και για το ψυχολογικό κομμάτι! Όμως μη μου φοβάσαι δεν ρισκάρεις κάτι!!!

 

Εγώ κορίτσια μου σήμερα ξύπνησα με φοβερούς πόνους περιόδου… και τρεμω κάθε φορά που πάω τουαλετα! Μίλησα με τη μαια κ μου πε οτι η μητρα έχει πολυ μεγάλη δραστηριότητα λόγω του ότι μπορεί να έπιασαν 2 η και τα 3 μπορεί εμβρυάκια! Να περιμένω αύριο την 2η χοριακή κ πιο μετα τον υπέρηχο και θα ξαναμιλησουμε! Δε σας κρυβω οτι ανησυχω παρα πολυ λόγω της πιο παλιάς μου παλίνδρομης γιατί και τότε 3 είχα πιάσει! Τα χαμε δει στον υπερηχο! Καντε μια προσευχούλα να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά κ αν είναι να μη πιάσουν όλα ας πιάσει έστω ένα! Τίποτε αλλο δε θελω πιο πολυ στη ζωη μου απο το να γινω μανούλα και τον αντρούλη μου!! Σας φιλώ!! ♥️

Όλα να πανε καλα κ αν το θέλεις να πιάσουν κ τα 3!!! Στο εύχομαι... πραγματικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εσύ δεν ανυπομονουσες να ξεκινησεις και ελεγες πόσο αγαπάς τις ενεσουλες? Ε τώρα θα έχεις μπόλικες! Σου έδωσαν και τις αντιπηκτικες.  Από τώρα θα τις ξεκινήσεις όλες? Ή κάποιες τις κάνεις τώρα και κάποιες στην ετ?

Ποιος εγώ;  και οι ενέσεις έχουμε μια σχέση αγαπη και μίσος.  Τις μισωωωω μου. 

Περιμένω αύριο τις αιμοτολογικες για να μου πουν αν θα κάνω τις ενέσεις τώρα ή μετά (για τις αντιπηκτικες) απλά απορώ νωρίς δεν είναι για τώρα  αντιπηκτικες;  

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Χαμός.... Φεστιβάλ φαρμακων

Καλή αρχή και πολύ καλή επιτυχία!! 

Και δεν είναι όλα την Δευτέρα θα ξανά πάω και εκει μάλλον θα πάρω κι άλλα. 

 

@BlackCat @Lucia79

Ποιος κάνει ενέσεις ιιιιιιξ την έχω εδώ μπροστά μου κανω πρόβα και δεν μπορώ να την καρφώσω 🤣🤣🤣🤣 

Μάλλον για 01.04 πάμε :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ποιος εγώ;  και οι ενέσεις έχουμε μια σχέση αγαπη και μίσος.  Τις μισωωωω μου. 

Περιμένω αύριο τις αιμοτολογικες για να μου πουν αν θα κάνω τις ενέσεις τώρα ή μετά (για τις αντιπηκτικες) απλά απορώ νωρίς δεν είναι για τώρα  αντιπηκτικες;  

Και δεν είναι όλα την Δευτέρα θα ξανά πάω και εκει μάλλον θα πάρω κι άλλα. 

 

@BlackCat @Lucia79

Ποιος κάνει ενέσεις ιιιιιιξ την έχω εδώ μπροστά μου κανω πρόβα και δεν μπορώ να την καρφώσω 🤣🤣🤣🤣 

Μάλλον για 01.04 πάμε :-)

Ααααα πρωταπριλιά...σαν ψέμα μου φαίνεται!!! 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ααααα πρωταπριλιά...σαν ψέμα μου φαίνεται!!! 🤪

Αυτό θα πω και εγώ έτσι και μου πουν 01.04 

Η γιατρος είπε 01.04 με 04.04 περίπου να έχω στο νου μου . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έδωσε και Πρεδνιζολόνη (Prezolon) ψάχνω να δω τι ακριβώς είναι αυτό.  

έχετε κάποια γνώμη για αυτο; είδα τι είναι αλλά μπερδεύτηκα στο αν αξίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εσύ δεν ανυπομονουσες να ξεκινησεις και ελεγες πόσο αγαπάς τις ενεσουλες? Ε τώρα θα έχεις μπόλικες! Σου έδωσαν και τις αντιπηκτικες.  Από τώρα θα τις ξεκινήσεις όλες? Ή κάποιες τις κάνεις τώρα και κάποιες στην ετ?

@twinkletwinlkle μπραβο γυναικαρα μου!!! Τετοια να ακουω! Ολα καλα θα ειναι ρε θα το δεις!!!! Ηρθε η ωρα σου ρε φιλε ολοι στο λενε!!!!!! Οι 12 μερες θα περασουν... Ο χρονος εχει ενα καλο...μονο κυλαει!!!! Εδω περασαν ωοληψιες εμβευομεταφορες ...βδομαδες βδομαδες!!!! Εεεε ετσι θα περασει και αυτο και μετα θα βγαινεις με την κοιλουμπα ελευθερη και ωραια να αλωνιζεις στην κρητη! @Παρασκευαιδου μαναριιιι η μασκουλα σε περιμενειιιιιιι🤣🤣🤣🤣🤣 αντε δεν εμεινε πολυ!!!! Καλη αρχη να εχεις... Τα φαρμακα απορριπτονται ..τρομαξα! Δεν τα κοιταζω καν! Η ψυχολογος πιο πανω ειπε βημα βημα.... Οποτε φυγε σκεψηηηηηηη!!!! 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου έδωσε και Πρεδνιζολόνη (Prezolon) ψάχνω να δω τι ακριβώς είναι αυτό.  

έχετε κάποια γνώμη για αυτο; είδα τι είναι αλλά μπερδεύτηκα στο αν αξίζει 

Είναι κορτιζόνη. Εγω παίρνω από την 1η μέρα της περιόδου και τώρα είμαι σε φάση που τη μειώνω για να τη διακόψω εντελώς. Έπαιρνα 10 mg τη μέρα. Εμένα τις οδηγίες αυτές μου τις έδωσε η Λευκού,  η αιματολογος και αυτες ακολουθώ. Γενικά οι εξωσωματιστες συνηθίζουν να δίνουν κορτιζόνη πριν την ετ για να κατασταλει το ανοσοποιητικο και να μην "επιτεθεί " ο οργανισμός μας στο έμβρυο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Είναι κορτιζόνη. Εγω παίρνω από την 1η μέρα της περιόδου και τώρα είμαι σε φάση που τη μειώνω για να τη διακόψω εντελώς. Έπαιρνα 10 mg τη μέρα. Εμένα τις οδηγίες αυτές μου τις έδωσε η Λευκού,  η αιματολογος και αυτες ακολουθώ. Γενικά οι εξωσωματιστες συνηθίζουν να δίνουν κορτιζόνη πριν την ετ για να κατασταλει το ανοσοποιητικο και να μην "επιτεθεί " ο οργανισμός μας στο έμβρυο 

Αρα πρέπει να προσέχω δίπλα την διατροφή μου.

Την προηγούμενη φορά είχα μόνο τις ενέσεις φολικο και προγεστερονη.  

Τωρα ένα σοκ το έπαθα σαν πολλά μου έδωσες της λέω 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Είναι κορτιζόνη. Εγω παίρνω από την 1η μέρα της περιόδου και τώρα είμαι σε φάση που τη μειώνω για να τη διακόψω εντελώς. Έπαιρνα 10 mg τη μέρα. Εμένα τις οδηγίες αυτές μου τις έδωσε η Λευκού,  η αιματολογος και αυτες ακολουθώ. Γενικά οι εξωσωματιστες συνηθίζουν να δίνουν κορτιζόνη πριν την ετ για να κατασταλει το ανοσοποιητικο και να μην "επιτεθεί " ο οργανισμός μας στο έμβρυο 

Γιατι σου εδωσε απο την αρχη??? Εννοω υπηρχε θεματακι ? Σαν απορια το ρωταω να ξες...  Αυτο για τους εξωσωματιστες ισχυει..και ο γιατρος μου το ειπε οτι θα παρω κορτιζονη στην ετ η πριν την ετ ( δεν θυμαμαι) για το λογο που ανεφερες...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψάξε ψάξε βρήκα αυτό 🤔

 

Μετά την “Εμφύτευση του Εμβρύου”, οι “Σεξουαλικές Επαφές”
απαγορεύονται, μέχρι να γίνει το πρώτο τεστ κύησης.

Παρά ταύτα, η “Τοποθέτηση Σπέρματος στον κόλπο της Γυναίκας” μετά την εμφύτευση του ή των Εμβρύων με κοινή σύριγγα ενέσεων (χωρίς την βελόνα) θεωρείται ενέργεια πολύ σημαντική για την “Προσκόλληση του Εμβρύου στο Ενδομήτριο”.

Έχει αποδειχθεί μετά βεβαιότητας ότι, η τοποθέτηση του Σπέρματος στον κόλπο της γυναίκας, επάγει (ανεβάζει τα επίπεδα) ενός πολύ σημαντικού “Προσκολλητικού Μορίου” στο Ενδομήτριο, που καλείται “LIF” (Ανασταλτικός Παράγοντας της Λευχαιμίας). Όρα λήμμα “Εμφύτευση Εμβρύου”.

 

Θα της το πω την Δευτέρα που θα πάω 🤫🤫🤫 θα την στείλω αδιάβαστη τη γυναίκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Γιατι σου εδωσε απο την αρχη??? Εννοω υπηρχε θεματακι ? Σαν απορια το ρωταω να ξες...  Αυτο για τους εξωσωματιστες ισχυει..και ο γιατρος μου το ειπε οτι θα παρω κορτιζονη στην ετ η πριν την ετ ( δεν θυμαμαι) για το λογο που ανεφερες...

 

Μάλλον επειδή έχω χασιμοτο, προδιαθεση για κοιλιοκακη και είχα τη βιοχημικη και τις 2 παλινδρομες. Και τώρα πάλι έκανα ένα σωρό εξετάσεις για διάφορα αντισώματα σε αυτοανοσα και θρομβοφιλιες (μου είχε πει να τις κάνω μεταξύ 8ης και 10ης εβδομάδας) και στις 29 του μήνα έχω ραντεβού και με τη Λευκού να μου πει πώς συνεχίζουμε. Αντε βρε Κατερινιω και στα δικά σου, αντε να ξεκινήσεις και εσύ. Τις ενέσεις μην τις φοβάσαι. Όπως έχω ξαναπεί, είναι πολύ πιο δύσκολο πριν ξεκινήσεις με όλα αυτά που βλέπεις, παρά μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ψάξε ψάξε βρήκα αυτό 🤔

 

Μετά την “Εμφύτευση του Εμβρύου”, οι “Σεξουαλικές Επαφές”
απαγορεύονται, μέχρι να γίνει το πρώτο τεστ κύησης.

Παρά ταύτα, η “Τοποθέτηση Σπέρματος στον κόλπο της Γυναίκας” μετά την εμφύτευση του ή των Εμβρύων με κοινή σύριγγα ενέσεων (χωρίς την βελόνα) θεωρείται ενέργεια πολύ σημαντική για την “Προσκόλληση του Εμβρύου στο Ενδομήτριο”.

Έχει αποδειχθεί μετά βεβαιότητας ότι, η τοποθέτηση του Σπέρματος στον κόλπο της γυναίκας, επάγει (ανεβάζει τα επίπεδα) ενός πολύ σημαντικού “Προσκολλητικού Μορίου” στο Ενδομήτριο, που καλείται “LIF” (Ανασταλτικός Παράγοντας της Λευχαιμίας). Όρα λήμμα “Εμφύτευση Εμβρύου”.

 

Θα της το πω την Δευτέρα που θα πάω 🤫🤫🤫 θα την στείλω αδιάβαστη τη γυναίκα. 

Εσύ πρέπει να έχεις τον γιατρό μου. Θα σε είχε διώξει κλοτσηδον. Αχου θα τους τρελάνεις τους γιατρούς...μωρε ασυγκραρητη μπας και θες να κάνεις σεξ για αυτό βρήκες αυτό το άρθρο? Εγώ πάντως έχω ξεχάσει το σπορ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εσύ πρέπει να έχεις τον γιατρό μου. Θα σε είχε διώξει κλοτσηδον. Αχου θα τους τρελάνεις τους γιατρούς...μωρε ασυγκραρητη μπας και θες να κάνεις σεξ για αυτό βρήκες αυτό το άρθρο? Εγώ πάντως έχω ξεχάσει το σπορ.

Καλα σε λεει!!! Και τον δικο μου να ειχες θα σε ξεχεζε.. Ασε τα αρθρα με το σπερμα σε συρριγγα και δες εδω σου βρηκα πληροφοριες για το πρεζοτετοιο.....,🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Screenshot_20220322-203012.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ψάξε ψάξε βρήκα αυτό 🤔

 

Μετά την “Εμφύτευση του Εμβρύου”, οι “Σεξουαλικές Επαφές”
απαγορεύονται, μέχρι να γίνει το πρώτο τεστ κύησης.

Παρά ταύτα, η “Τοποθέτηση Σπέρματος στον κόλπο της Γυναίκας” μετά την εμφύτευση του ή των Εμβρύων με κοινή σύριγγα ενέσεων (χωρίς την βελόνα) θεωρείται ενέργεια πολύ σημαντική για την “Προσκόλληση του Εμβρύου στο Ενδομήτριο”.

Έχει αποδειχθεί μετά βεβαιότητας ότι, η τοποθέτηση του Σπέρματος στον κόλπο της γυναίκας, επάγει (ανεβάζει τα επίπεδα) ενός πολύ σημαντικού “Προσκολλητικού Μορίου” στο Ενδομήτριο, που καλείται “LIF” (Ανασταλτικός Παράγοντας της Λευχαιμίας). Όρα λήμμα “Εμφύτευση Εμβρύου”.

 

Θα της το πω την Δευτέρα που θα πάω 🤫🤫🤫 θα την στείλω αδιάβαστη τη γυναίκα. 

Εσύ πρέπει να έχεις τον γιατρό μου. Θα σε είχε διώξει κλοτσηδον. Αχου θα τους τρελάνεις τους γιατρούς...μωρε ασυγκραρητη μπας και θες να κάνεις σεξ για αυτό βρήκες αυτό το άρθρο? Εγώ πάντως έχω ξεχάσει το σπορ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μάλλον επειδή έχω χασιμοτο, προδιαθεση για κοιλιοκακη και είχα τη βιοχημικη και τις 2 παλινδρομες. Και τώρα πάλι έκανα ένα σωρό εξετάσεις για διάφορα αντισώματα σε αυτοανοσα και θρομβοφιλιες (μου είχε πει να τις κάνω μεταξύ 8ης και 10ης εβδομάδας) και στις 29 του μήνα έχω ραντεβού και με τη Λευκού να μου πει πώς συνεχίζουμε. Αντε βρε Κατερινιω και στα δικά σου, αντε να ξεκινήσεις και εσύ. Τις ενέσεις μην τις φοβάσαι. Όπως έχω ξαναπεί, είναι πολύ πιο δύσκολο πριν ξεκινήσεις με όλα αυτά που βλέπεις, παρά μετά. 

Αντε αντε! Να ερθει η ωρα!!!! Με εσας δεν φοβαμαι τιποτα!!!!θα με ανεβαζετε και θα παμε καλα !!!! Απλα θα πρεπει να μην ανεβοκατεβαινω πολυ...καταλαβαινεις....😜😜😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

@skorpina78πως είσαι κορίτσι μου?

Ηρέμησες λιγάκι? 

@skorpina78 τι κάνεις? Πώς είσαι? Σταμάτησε το αίμα καθολου? 

Εσύ @Salvation78 πώς είσαι? Όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μάλλον επειδή έχω χασιμοτο, προδιαθεση για κοιλιοκακη και είχα τη βιοχημικη και τις 2 παλινδρομες. Και τώρα πάλι έκανα ένα σωρό εξετάσεις για διάφορα αντισώματα σε αυτοανοσα και θρομβοφιλιες (μου είχε πει να τις κάνω μεταξύ 8ης και 10ης εβδομάδας) και στις 29 του μήνα έχω ραντεβού και με τη Λευκού να μου πει πώς συνεχίζουμε. Αντε βρε Κατερινιω και στα δικά σου, αντε να ξεκινήσεις και εσύ. Τις ενέσεις μην τις φοβάσαι. Όπως έχω ξαναπεί, είναι πολύ πιο δύσκολο πριν ξεκινήσεις με όλα αυτά που βλέπεις, παρά μετά. 

Μάλιστα..  παρόμοια και εγώ εκτός το κοιλιοκακη (δεν ξέρω τι ειναι) 

Αλλα χάσιμο το έχω και εγώ. 

Για να δούμε... θα την πω μετά την ετ ποτε να έρθω για να βάλουμε το σπερμα 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Αντε αντε! Να ερθει η ωρα!!!! Με εσας δεν φοβαμαι τιποτα!!!!θα με ανεβαζετε και θα παμε καλα !!!! Απλα θα πρεπει να μην ανεβοκατεβαινω πολυ...καταλαβαινεις....😜😜😜😜

Και να κατέβεις σημασία έχει να ανέβεις πάλι. Όλες μας έχουμε τα ups and downs μας και είναι απόλυτα φυσιολογικό.  Είμαστε μια πολύ δυνατή ομάδα που φέρνει τύχη η μία στην άλλη.  Εδώ είμαστε λοιπόν για να ανεβάζουμε οποια πέφτει.  Έχουμε δυνατό support,  μην αγχώνεσαι!

Και μόνο την αισιοδοξία της @Παρασκευαιδου να έχουμε δεν θέλουμε τίποτα άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Καλα σε λεει!!! Και τον δικο μου να ειχες θα σε ξεχεζε.. Ασε τα αρθρα με το σπερμα σε συρριγγα και δες εδω σου βρηκα πληροφοριες για το πρεζοτετοιο.....,🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Screenshot_20220322-203012.jpg

Είπαμε πριν την ετ θα κάνω τεστ εγω χαχαχα 

Καλά το σκυλάκι δε θα έχει και τα κιλά μου όποτε λογικό. Η προγεστερόνη με νυσταζει εμένα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...