Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κλέβεις νομίζω!!! 😋😋😋😋

401,30 είναι η χοριακή μου!!! 🤓

Μπαβο κορίτσι μου πολλά συγχαρητήρια!!! Εννοείται ότι χαίρομαι για όλες της κοπέλες που τα καταφέρνουν αλλά όταν βλέπω το 78 διπλα στο όνομα η χαρά μου είναι μεγαλύτερη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Τι συγκρατημένα αισιόδοξη αγάπη μου; Μια χαρα τελειότατη είναι η χοριακή σου! Μπράβο! Καλό διπλασιασμό τώρα!

Εγώ κορίτσια μου 401,30!! Τετάρτη άλλη μια!! Πετάω! Είμαι πολύ χαρούμενη! Αλλά ο φόβος λόγω της παλιάς παλίνδρομη καραδοκεί! Κ μιας κ βλεπω ροζ καφε αιμα με φοβίζει! Δε θα το αφήσω όμως να με παρει απο κατω!!

Σας το πα και χτες νομιζω κορίτσια μου αλλά θα σας το ξαναπώ! Ευχαριστώ το Θεο που υπάρχετε!!! 
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Συγχαρητήρια σκορπινακι μου,,, είναι υπέροχη η τιμή σου,,, να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου στο έπακρο και με το καλό να κρατήσεις τ@ μωρακι@ σου γερ@ στην αγκαλιά σου!!!!! 

@Salvation78 συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου,,,φέρατε κυριολεκτικά την άνοιξη στο θεματακι με τα υπέροχα νέα σας!!!!! Μπράβο και γιουπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωθηκαμε κοριτσια!!!!!! Εχουμε και ψυχολογο στη παρεα μας!!!! Επιτελους!!!! Χιχιχι.... 😜😜😜😜😜

Να μας κανεις ομαδικη συνεδρια αγαπητη μου @Ανθη7!! Και εμεις θα στηριζουμε εσενα γιατι ανηκεις στο τιμ μας!!!!!εχουμε κοινο στοχο ολες ...τα μωρακια μας!!!!!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα σημερα για  υπερηχο για την επιτροπη και ειδε ο γιατρος οτι ετοιμο να σκασει ειναι το αυγο και φαινεται καλο.... Τοσα χρονια τζουφιες δουλειες ρε κοριτσια αλλα αυτο το ορμα στον αντρα σου σημερα αυριο μεθαυριο και μην αφηνεις το μηνα χαμενο μεχρι την διεγερση που με ειπε... Με κολλησε το μυαλο!!!!! Λεω να επιδοθω και να καει το κορδελιο!!!!!! Πως να κρατηθω για τη ζωνη... Γινεταιιιιιιιι!??????????🔥🔥🔥🔥🔥👿👿👿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Όχι μαρη αύριο πάω για αιματολογικές και θα μου πουν ποτέ να πάω 

Α.. δεν πας απ την αρχή για παρακολούθηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κάνε τα σεα σου τα μεα σου και πήγαινε πανέτοιμη να τους ξεσηκώσεις 

Προσοχές να Βαράνε μόλις το δουν το λουλουδι σου 😂😂😂

🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂 εκλαψα χαχχχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

@Παρασκευαιδουκατσε τώρα που το θυμήθηκα να μιλήσω με τον προμηθευτή @Margitcβαλε παραγγελία να έρθει το κοντέινερ με τις παντόφλες γιατί ξεκινάει η Γερμανίδα και τούτη δω θα ναι ζορικη.

Θα φεύγει το παντόφλετο σφεντόνα !!

Βαλε και με γούνα βάλε κ τσόκαρο βάλε κ σαγιονάρα 😂😂😂

 

Μην αργήσει η παραγγελία γτ είδη αρχησα να σκέφτομαι χαζα χχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια σας διαβαζω αν κ δεν έγραφα κ έχω πάρει πολύ κουράγιο.να σας οω ότι εγώ σήμερα έκανα την τριτη χοριακη πήγε 963 από 280 την Τετάρτη και την πεμπτη πάω να κάνω τον πρωτο υπερηχο.ειχα παλιότερα μια βιοχημικη με φυσιολογική σύλληψη κ αυτές οι χοριακες με στοιχειώνουν.ελπιζω να πάνε για όλες καλά.σαν ψυχολόγος που είμαι θα προσπαθήσω να σας στηρίξω όλες!!!!(εκτός από μένα που τα σενάρια κάνουν παρτυ🤣).σας ευχαριστώ για την παρέα κ ελπίζω τα καλύτερα για ολες

Να είσαι καλα!!  Ολα καλα θα πανε θα δεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι εννοείται ότι έχεις δίκιο. Για αυτό και είπα να κάτσει στο αμάξι να περιμένει. Πάντως σύμφωνα με το πρωτόκολλο, ακόμα και αν κάποιος βγαίνει θετικός, μετά την 5η μέρα μπορεί να επιστρέψει στη δουλειά του με μάσκα υψηλής προστασίας. Μετά την 5η, άρα 6η ημέρα καραντίνας υποτίθεται ότι δεν μεταδίδει πλέον.  Μπορεί να συνεχίσει να βγαίνει θετικός για 10 μέρες ακόμα. Δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάτσει καραντινα για 10 μέρες. Απλά επειδή είναι και περίεργος χώρος με εγκυμονουσες, δεν θα ανέβει, θα περιμένει στο αμάξι.

Θα έρθω εγώ θα βάλω μουστάκι, γραβατουλα και θα κάνω τα συζυγικα μου καθήκοντα. 

Αλλα δεν θα έρθει ο άντρας σου . 

Λοιπόν σε εμένα έκανε τεστ Πέμπτη θετικό  και την επόμενη εβδομάδα Τετάρτη έκανε τεστ και ήταν αρνητικό.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Πηγα σημερα για  υπερηχο για την επιτροπη και ειδε ο γιατρος οτι ετοιμο να σκασει ειναι το αυγο και φαινεται καλο.... Τοσα χρονια τζουφιες δουλειες ρε κοριτσια αλλα αυτο το ορμα στον αντρα σου σημερα αυριο μεθαυριο και μην αφηνεις το μηνα χαμενο μεχρι την διεγερση που με ειπε... Με κολλησε το μυαλο!!!!! Λεω να επιδοθω και να καει το κορδελιο!!!!!! Πως να κρατηθω για τη ζωνη... Γινεταιιιιιιιι!??????????🔥🔥🔥🔥🔥👿👿👿

Βρε συ τι σχέση έχει η ζώνη? Ναι να πιστεύουμε, ναι να αντλούμε δύναμη, αλλά να μην γινόμαστε θρησκοληπτοι. Η ζώνη σε βοηθάει από όσο ξέρω είτε να μείνεις έγκυος είτε να πάει καλά η εγκυμοσύνη σου. Υπάρχει κάτι ομορφότερο από το να κάνουν έρωτα 2 άνθρωποι που αγαπιούνται και προσπαθούν να κάνουν παιδάκι? Με πολλή αγάπη στα λέω, ελπίζω να μην παρεξηγήσεις, αλλά όλα αυτά είναι για να βοηθουμαστε και οχι για να αισθανόμαστε άσχημα ή ότι κάνουμε κάτι κακό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θα σας στηρίζω όλες γιατί ριναστε στο ίδιο σημείο αναφοράς έτσι κ αλλιως.κ γω δεν με κάνω καλά με τπτ......το μυαλό κάνει σενάρια τρέχει εδώ μου πε πήγαινε για υοερηχοβπαμε σχετικά καλά κ γω σκεφτόμουνα μήπως μου λέει ψέμματα κ δεν μου λέει την αλήθεια.χαχαχαχαχα!!!!κόλλησε κ κοβιντ ο καημένος κ θα μου τον κάνει ο γυναικολόγος μου ο κανονικός........που με έστειλε σε εκείνον.να θυμάστε τα σενάρια είναι δικά μας κανενός άλλου και δεν αποδεικνύονται από πουθενά κ το μόνο που κάνουν είναι να μας δίνουν άγχος.

Είστε όλες θεές κ μοναδικές χαίρομαι που μπήκα στην παρέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα πόσα ευχάριστα νέα σήμερα!!! Τι ωραία μέρα. Πόσο χαίρομαι να διαβάζω για τις επιτυχίες σε αυτό το thread! 

συγχαρητήρια @skorpina78, @Salvation78 και @Ανθη7! Ότι καλύτερο εύχομαι. Με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας

στέλνουμε κι άπειρη μπεμπεδοσκονη στις @nikol88, @TRigirl και @aggelikh_l ! Να είναι αυτή η ΕΤ η τυχερή σας ❤️❤️❤️
 
@BlackCat ανυπομονούμε όπως κατάλαβες όλες να ακούσουμε τα ευχάριστα και για το δικό σου το γατί!!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Βρε συ τι σχέση έχει η ζώνη? Ναι να πιστεύουμε, ναι να αντλούμε δύναμη, αλλά να μην γινόμαστε θρησκοληπτοι. Η ζώνη σε βοηθάει από όσο ξέρω είτε να μείνεις έγκυος είτε να πάει καλά η εγκυμοσύνη σου. Υπάρχει κάτι ομορφότερο από το να κάνουν έρωτα 2 άνθρωποι που αγαπιούνται και προσπαθούν να κάνουν παιδάκι? Με πολλή αγάπη στα λέω, ελπίζω να μην παρεξηγήσεις, αλλά όλα αυτά είναι για να βοηθουμαστε και οχι για να αισθανόμαστε άσχημα ή ότι κάνουμε κάτι κακό.

Αν ηταν να παρεξηγησω φιλολογαρα μου δεν θα το ανεφερα καν! Για να το ειπα στην ομαδαρα , αρα περιμενω να ακουσω οτιδηποτε .. ωστοσο δεν εχεις αδικο και δεν το ειχα καθολου ετσι στο μυαλο μου... Απλα παρασυρθηκα προχτες που το ξαναανεφερα γιατι διαβασα καπου οτι καλο ειναι να απεχεις και καλα σαρκικη νηστεια .. παει ομως τωρα! Ειναι αργα! Καθομαι ηδη με τα ποδια ορθια....🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ΄που είμαι νέα στην ομάδα να ρωτήσω κάτι....??

 @BlackCat  πως έχεις τόσες πληροφορίες για όλες??? 😜❤️
Εγώ μια μέρα εάν δεν μπω...σας έχασα...την άλλη μέρα θέλω εντατικά.....είσαστε και πολλές!!!

Πάντως ένα θέλω να πω σε όλες... Είμαι πολύ χαρούμενη που σας γνωρίζω...ή καλύτερα που σας διαβάζω ...μου δίνετε πολύ δύναμη πριν ξεκινήσω τη νέα προσπάθεια!

Ειδικά όσες είμαστε στην ίδια ηλικία περίπου.... @Nefeliap (η γκουρού!! που λέω και εγώ!!) @skorpina78@Salvation78 (και άλλες που δεν θυμάμαι) και τα έχουν καταφέρει ή έχουν ξεκινήσει τώρα να ζουν το όνειρο!

Σας ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Αν ηταν να παρεξηγησω φιλολογαρα μου δεν θα το ανεφερα καν! Για να το ειπα στην ομαδαρα , αρα περιμενω να ακουσω οτιδηποτε .. ωστοσο δεν εχεις αδικο και δεν το ειχα καθολου ετσι στο μυαλο μου... Απλα παρασυρθηκα προχτες που το ξαναανεφερα γιατι διαβασα καπου οτι καλο ειναι να απεχεις και καλα σαρκικη νηστεια .. παει ομως τωρα! Ειναι αργα! Καθομαι ηδη με τα ποδια ορθια....🤣🤣🤣🤣🤣

Χαχαχα με έκανες και γέλασα! Τέτοια να διαβάζω, πόδια ορθια κτλ.  Να καεί το πελεκουδι κυρ Στέφανε τις επόμενες μέρες παρακαλώ!

Κοίτα τώρα λίγο στα σοβαρά. Και εγώ πιστεύω και πιστεύω πολύ. Και για αυτό επιλέγω να πιστεύω στα καλά της θρησκείας μας. Π.χ . Είχα κάνει τάμα πριν χρόνια κάθε Πεντηκοστή του Πάσχα να Νηστευω.  Ε φέτος που είμαι έγκυος και μου είπε ο γιατρός να τρώω τουλαχιστον 2,3 φορές την εβδομάδα κρεας/ ψάρι δεν νηστευω γιατί πρέπει να κάνω ο, τι καλύτερο μπορώ. Έχω και πολύ χαμηλό αιματοκρίτη και είναι επιβεβλημένο να τρώω κρέας. Πήρα σήμερα τα αποτελέσματα 32,8 με κατώτερο όριο το 36. Ο γιατρός δεν θέλει να μου δώσει σίδηρο ακόμη γιατί λέει ότι παίρνω πάρα πολλά από τα άλλα χάπια και ουσιαστικά αυτό που θα έχω θα είναι δυσαπορροφηση. Όπως και να έχει, εκεί που θέλω να καταλήξω είναι το ότι τι? Δεν πιστεύω? Διαπραττω αμαρτία επειδή "εσπασα" το τάμα? Ούτε καν μου περναει από το μυαλό. Ή αν αισθανθώ την ανάγκη να κοινωνήσω δεν θα κοινωνησω επειδή έφαγα κρέας? Ούτε καν. Σημασία έχει πώς αισθανόμαστε και όχι το τι τρώμε. Άρα λοιπόν και εσύ να μην αισθάνεσαι άσχημα επειδή φοράς τη ζώνη.  Το παιδί σας θέλετε να δημιουργήσετε,  να τη θεωρείς ευλογία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχαχα με έκανες και γέλασα! Τέτοια να διαβάζω, πόδια ορθια κτλ.  Να καεί το πελεκουδι κυρ Στέφανε τις επόμενες μέρες παρακαλώ!

Κοίτα τώρα λίγο στα σοβαρά. Και εγώ πιστεύω και πιστεύω πολύ. Και για αυτό επιλέγω να πιστεύω στα καλά της θρησκείας μας. Π.χ . Είχα κάνει τάμα πριν χρόνια κάθε Πεντηκοστή του Πάσχα να Νηστευω.  Ε φέτος που είμαι έγκυος και μου είπε ο γιατρός να τρώω τουλαχιστον 2,3 φορές την εβδομάδα κρεας/ ψάρι δεν νηστευω γιατί πρέπει να κάνω ο, τι καλύτερο μπορώ. Έχω και πολύ χαμηλό αιματοκρίτη και είναι επιβεβλημένο να τρώω κρέας. Πήρα σήμερα τα αποτελέσματα 32,8 με κατώτερο όριο το 36. Ο γιατρός δεν θέλει να μου δώσει σίδηρο ακόμη γιατί λέει ότι παίρνω πάρα πολλά από τα άλλα χάπια και ουσιαστικά αυτό που θα έχω θα είναι δυσαπορροφηση. Όπως και να έχει, εκεί που θέλω να καταλήξω είναι το ότι τι? Δεν πιστεύω? Διαπραττω αμαρτία επειδή "εσπασα" το τάμα? Ούτε καν μου περναει από το μυαλό. Ή αν αισθανθώ την ανάγκη να κοινωνήσω δεν θα κοινωνησω επειδή έφαγα κρέας? Ούτε καν. Σημασία έχει πώς αισθανόμαστε και όχι το τι τρώμε. Άρα λοιπόν και εσύ να μην αισθάνεσαι άσχημα επειδή φοράς τη ζώνη.  Το παιδί σας θέλετε να δημιουργήσετε,  να τη θεωρείς ευλογία. 

Δεν το συζηταμε καν για σενα , φυσικα και θα τρως οχι μονο εσυ αλλα και εγω ( απλα εσυ ενα παραπανω)... Ειπα θα νηστεψω τη μεγαλη εβδομαδα γιατι τωρα σε αυτη τη τελικη φαση δεν ειμαστε να χανουμε βιταμινες και στοιχεια... Τωρα θα μιλησω και με τη λευκου ξανα να με κανει εναν ελεγχο οποτε διαιτες νηστειες και κλπ τα αφησα για λιγο ακρη... Για το αλλο ομως , να σου πω την αληθεια επειδη ζητησα το μωρακι και επειδη καταλαβα μεσα απ ολη αυτη τη δοκιμασια ( μεχρι στιγμης) οτι ξαναηρθα κοντα στο θεο γιατι ενιωσα λιγο απομακρυνση ειπα να κανω την υπερβαση , συναισθηματικα .... η λογικη ομως ελεγε δυο κυκλοι εμειναν προσπαθω χρονια γιατι περα απ τη μια τυχαια συλληψη δεν ξαναειχα ποτε σε ολα αυτα τα χρονια ξανα, οποτε για να αφηνω ειναι???? Τωρα που χαλαρωσα και βασιστηκα στην εξωσωματικη( αλλωστε πιστευω στο ποτε δεν ξες.... Απλα στατιστικα δεν το πολυδεχομαι για την περιπτωση μου)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Πηγα σημερα για  υπερηχο για την επιτροπη και ειδε ο γιατρος οτι ετοιμο να σκασει ειναι το αυγο και φαινεται καλο.... Τοσα χρονια τζουφιες δουλειες ρε κοριτσια αλλα αυτο το ορμα στον αντρα σου σημερα αυριο μεθαυριο και μην αφηνεις το μηνα χαμενο μεχρι την διεγερση που με ειπε... Με κολλησε το μυαλο!!!!! Λεω να επιδοθω και να καει το κορδελιο!!!!!! Πως να κρατηθω για τη ζωνη... Γινεταιιιιιιιι!??????????🔥🔥🔥🔥🔥👿👿👿

Σου έστειλα pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχαχα με έκανες και γέλασα! Τέτοια να διαβάζω, πόδια ορθια κτλ.  Να καεί το πελεκουδι κυρ Στέφανε τις επόμενες μέρες παρακαλώ!

Κοίτα τώρα λίγο στα σοβαρά. Και εγώ πιστεύω και πιστεύω πολύ. Και για αυτό επιλέγω να πιστεύω στα καλά της θρησκείας μας. Π.χ . Είχα κάνει τάμα πριν χρόνια κάθε Πεντηκοστή του Πάσχα να Νηστευω.  Ε φέτος που είμαι έγκυος και μου είπε ο γιατρός να τρώω τουλαχιστον 2,3 φορές την εβδομάδα κρεας/ ψάρι δεν νηστευω γιατί πρέπει να κάνω ο, τι καλύτερο μπορώ. Έχω και πολύ χαμηλό αιματοκρίτη και είναι επιβεβλημένο να τρώω κρέας. Πήρα σήμερα τα αποτελέσματα 32,8 με κατώτερο όριο το 36. Ο γιατρός δεν θέλει να μου δώσει σίδηρο ακόμη γιατί λέει ότι παίρνω πάρα πολλά από τα άλλα χάπια και ουσιαστικά αυτό που θα έχω θα είναι δυσαπορροφηση. Όπως και να έχει, εκεί που θέλω να καταλήξω είναι το ότι τι? Δεν πιστεύω? Διαπραττω αμαρτία επειδή "εσπασα" το τάμα? Ούτε καν μου περναει από το μυαλό. Ή αν αισθανθώ την ανάγκη να κοινωνήσω δεν θα κοινωνησω επειδή έφαγα κρέας? Ούτε καν. Σημασία έχει πώς αισθανόμαστε και όχι το τι τρώμε. Άρα λοιπόν και εσύ να μην αισθάνεσαι άσχημα επειδή φοράς τη ζώνη.  Το παιδί σας θέλετε να δημιουργήσετε,  να τη θεωρείς ευλογία. 

Αγάπη, θα μιλήσεις με τον παπά. Δεν «σπας» τάμα πιστεύω από την στιγμη που το χρειαζεσαι το κρέας και δεν είναι να πάρεις σίδηρο. Πιστεύω ομως να εξομολογήσεις για αυτό. Λένε πως όσο άρρωστος (προς Θεού η εγκυμοσύνη δεν είναι αρρώστια!!!) …. κάτσε να βρω τα λόγια να το πω σωστά…. Αχ δύσκολο το κομμάτι αυτό με τα λόγια… να σκέφτεσαι γερμανόελληνικά  και να προσπαθείς να τα λες σωστά…. Τεσπα κάτσε να στο πω, όπως το έχω στο μυαλο μου. Όταν νηστεύουν και οι άρρωστοι άνθρωποι ο Θεός είναι δίπλα τους και δεν αφήνει να πάθουν απολύτως τίποτα. Από την μια πιστεύω και εγώ το ίδιο, από την άλλη ομως ακούω και αυτά που λέει ο γιατρός….
Βεβαια για μένα είναι πρώτα ο Θεός και μετά ο γιατρός. Ο γιατρός στην περίπτωση την δίκη μας είναι ο βοηθός/απεσταλμένος του Θεού. 
Πήγαινε και μίλησε με το Παπά. Και πες του τα της νηστείας. Και όλα καλά. ❤️❤️
 

Το ίδιο ισχύει και για σένα @Kateriniwk
Μίλησε ξανά με τον Παπά, γιατί λένε διάφορα για την ζώνη. Κάνε αυτό που θα σου πει, διότι η ζώνη είναι για να σε βοηθήσει στην υπογονιμότητα και στην εγκυμοσύνη. Η ζώνη είναι και για αλλά προβλήματα που αντιμετωπίζει ένας άνθρωπος να ξέρεις. Μίλησε μαζί του και θα την βρεις την άκρη. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Αγάπη, θα μιλήσεις με τον παπά. Δεν «σπας» τάμα πιστεύω από την στιγμη που το χρειαζεσαι το κρέας και δεν είναι να πάρεις σίδηρο. Πιστεύω ομως να εξομολογήσεις για αυτό. Λένε πως όσο άρρωστος (προς Θεού η εγκυμοσύνη δεν είναι αρρώστια!!!) …. κάτσε να βρω τα λόγια να το πω σωστά…. Αχ δύσκολο το κομμάτι αυτό με τα λόγια… να σκέφτεσαι γερμανόελληνικά  και να προσπαθείς να τα λες σωστά…. Τεσπα κάτσε να στο πω, όπως το έχω στο μυαλο μου. Όταν νηστεύουν και οι άρρωστοι άνθρωποι ο Θεός είναι δίπλα τους και δεν αφήνει να πάθουν απολύτως τίποτα. Από την μια πιστεύω και εγώ το ίδιο, από την άλλη ομως ακούω και αυτά που λέει ο γιατρός….
Βεβαια για μένα είναι πρώτα ο Θεός και μετά ο γιατρός. Ο γιατρός στην περίπτωση την δίκη μας είναι ο βοηθός/απεσταλμένος του Θεού. 
Πήγαινε και μίλησε με το Παπά. Και πες του τα της νηστείας. Και όλα καλά. ❤️❤️
 

Το ίδιο ισχύει και για σένα @Kateriniwk
Μίλησε ξανά με τον Παπά, γιατί λένε διάφορα για την ζώνη. Κάνε αυτό που θα σου πει, διότι η ζώνη είναι για να σε βοηθήσει στην υπογονιμότητα και στην εγκυμοσύνη. Η ζώνη είναι και για αλλά προβλήματα που αντιμετωπίζει ένας άνθρωπος να ξέρεις. Μίλησε μαζί του και θα την βρεις την άκρη. ❤️❤️

Α ρε @hope501 μην στεναχωριεσαι , πες τα οπως θελεις... Εξαλλου εδω που φτασαμε ειδικα εδω μεσα λεμε αυτο που αισθανομαστε.. και ολοι ειμαστε διαφορετικοι ανθρωποι...και αυτη η διαφορετικοτητα ειναι που δημιουργει και την ολη υποστηριξη .. αν ηταν να σκεφτομασταν πως θα πουμε και πως θα εκφρασουμε αυτο που θελουμε θα επρεπε εδω μεσα να ηταν απλα ευχολογιο και οχι εξομολογητηριο... ( Παντα ολα σε λογικα πλαισια βεβαια γιατι ειμαστε και ευαισθητες και πονεμενες , δεν ειναι σωστο καποιος να χτυπαει πανω στον πονο του αλλου αλλα ουτε και ωραιο να προσβαλλουμαι και να μειωνουμε καποιον- μεχρι στιγμης δεν το ειδα εγω εδω μεσα- αν το εβλεπα πρωτα απ ολα τον εαυτο μου δεν θα επετρεπα να μεινει) εγω παντως ενιωσα τι θες να μας πεις.. και μολις παω γραφειο θα δω θα το pm σου και θα σου πω!!! Γενικα το κομματι θεου ειναι ευαισθητο και πως το νιωθει ο καθενας. Εγω για παραδειγμα αληθεια προχτες ειχα αυτον τον προβληματισμο γιατι αληθεια ενιωθε η ψυχη μου ετσι. Αλλα απο την αλλη επειδη ειναι και το ιατρικο στη μεση θελει συζητηση... Πολυπαραγοντικο οπως λεει και η αγαπημενη black cat!!!!! Καλημερα και θα επανελθω...😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Μα πόσα ευχάριστα νέα σήμερα!!! Τι ωραία μέρα. Πόσο χαίρομαι να διαβάζω για τις επιτυχίες σε αυτό το thread! 

συγχαρητήρια @skorpina78, @Salvation78 και @Ανθη7! Ότι καλύτερο εύχομαι. Με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας

στέλνουμε κι άπειρη μπεμπεδοσκονη στις @nikol88, @TRigirl και @aggelikh_l ! Να είναι αυτή η ΕΤ η τυχερή σας ❤️❤️❤️
 
@BlackCat ανυπομονούμε όπως κατάλαβες όλες να ακούσουμε τα ευχάριστα και για το δικό σου το γατί!!! 

 

 

🙏🙏🙏 ευχαριστουμε!!!!!! 

Ήδη ψυλιαζομαι ότι ίσως χρειαστώ και εγώ κανένα τσοκαρο από βδομάδα!!! Θα δούμε!!! 

Όσον αφορά τη ζώνη, έχω περάσει και εγώ πολλές φάσεις σε σχέση με το Θεό, όταν ένιωθα την απόλυτη ανάγκη φορούσα τη ζώνη γύρω στους 6 μήνες μαζί με φανουροπιτες, μοναστήρια και πολύ πολύ κλάμα, φυσικά χωρίς αποτέλεσμα. Τώρα απλά τα έχω μαζέψει και τα έχω δίπλα μου στο κομοδινο μαζί με τα λαδακια και τις εικονιτσες ❤️ 

Καλημέρα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλή αρχη και πολύ καλή επιτυχία!! Όλα θα γίνουν στην ώρα τους κι όπως πρέπει! Υπομονή χρειάζεται, αν κι σε όλες μας έχει εξαντληθεί νομίζω, και επιμονή! Από τη στιγμή που βρήκες ανθρώπους να εμπιστεύεσαι και να σε εμπνέουν είμαι σίγουρη ότι θα έχετε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα!! ❤️❤️❤️

Έτσι πιστεύω κι ε΄γω καλή μου @nikol88

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... και με το καλό αύριο να έχεις μια πολύ πολύ καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα καλό μου κορίτσι,

καταρχας συμφωνώ μαζί σου και καλά έκανες που πήρες το χρόνο σου να τα ψάξεις όλα και να τα βάλεις κάτω. Την καλύτερή δουλειά έκανες! Και ε΄γω μαζί σου... όταν έψαχνα, είχα ραντεβού συζητήσεις κτλ κτλ. και έτσι μπόρεσα να καταλήξω. Και που ξέρεις... ίσως όταν με καλό μείνουμε έγκυος και διανύσουμε τους 9 μήνες να συναντηθούμε στο ιασώ😀

Θυμάμαι όταν έκανες την εγγραφή και είχες ξεκινήσει ενα θεμα για την εξωσωματική. Τότε σου είχα πει να ξεκινήσεις εδω στην ομάδα 😀 Και τελικά βρήκες και εσύ απαντήσεις και ηρέμησες με αποτέλεσμα να συνεχίσεις την πορεία αυτή σταθερά με γνώσεις πλεον και χωρίς άγνοια κτλ κτλ κτλ

Σου εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις. Όπως εξάλλου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σε κάθε κορίτσι εδώ μέσα❤️

Καλημέρα @hope501 δεν θα το ξεχάσω... εσύ με πήρες απο το χεράκι και με έφερες στην πιο όμορφη παρέα!!! Με συγκίνησες που το θυμάσαι, να είσαι καλά κορίτσι μου και μακάρι να συναστηθούμε στο ΙΑΣΩ μετα απο 9 μήνες. Μακάρι...

Σε ευχαριστώ για την ευκαιρία αυτη που μου έδωσες γτ ήσουν το βασικό λιθαράκι να με φέρει στο κατάλληλο σημείο όπου έμαθα τόσα πράγματα... Καλή σου επιτυχία να πανε όλα θετικά και αβίαστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

 

Ρε ποσό σας ευχαριστώ ειλικρινά την νιώθω την θετική ενέργεια από όλη την ομάδα και είστε και ένας λόγος που παίρνω δύναμη κ συνεχίζω μέχρι τώρα.
Ήταν σημαδιακό να μπω στην ομάδα πέρσι τον Μάιο (ενώ την διάβαζα όσα χρόνια παλεύω κοντά) όταν πήγα στον νέο γιατρό καταρρακωμένη και τελείως αποκαμωμένη ένα με το πάτωμα..

Η λέξη υπομονή ήταν άγνωστη στο δικό μου σύμπαν μέχρι που γίναμε φίλες με την υπογονιμότητα  και γνωριστήκαμε καλά! Και μας ήρθαν κ άλλες σφαλιάρες σε αλλά θέματα και άλλες καθυστερήσεις και άλλες ατυχίες  αλλά δεν ξέρω πως ,όλα αυτά μας έχουν κάνει με τον γάτο δυνατούς σαν γροθιά και ότι και να γίνει εμείς τρολαρουμε. Αρκεί να έχουμε υγεία εμείς και τα δικά μας πρόσωπα!!

 

Θεαρα μας μαυρογατο 🧿❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...