Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 55 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι εννοείται ότι έχεις δίκιο. Για αυτό και είπα να κάτσει στο αμάξι να περιμένει. Πάντως σύμφωνα με το πρωτόκολλο, ακόμα και αν κάποιος βγαίνει θετικός, μετά την 5η μέρα μπορεί να επιστρέψει στη δουλειά του με μάσκα υψηλής προστασίας. Μετά την 5η, άρα 6η ημέρα καραντίνας υποτίθεται ότι δεν μεταδίδει πλέον.  Μπορεί να συνεχίσει να βγαίνει θετικός για 10 μέρες ακόμα. Δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάτσει καραντινα για 10 μέρες. Απλά επειδή είναι και περίεργος χώρος με εγκυμονουσες, δεν θα ανέβει, θα περιμένει στο αμάξι.

Αυτό με τις 5 -6 μέρες το λένε, απλά λένε επίσης αναλόγως ποιο κόλλησε. Δέλτα, όμικρον…. (και γενικά τα γράμματα της ελληνικής αλφάβητο). Επίσης από όσους ξέρω εγώ εδώ που κόλλησαν (και δεν ήταν λίγοι) δεν πήγε κάνεις θετικός σε δουλειά κτλ κτλ.  Επιπλεον σε καταλαβαίνω 100% αλλά μια στο εκατομμύριο… δεν είναι κρίμα;; Μια στο εκατομμύριο να κολλήσεις εσυ λόγω αμαξιού. Γιατί μάσκα οκ αλλά δεν πιάνεις και πιάνει μέσα στο αυτοκίνητο σημεία; Μια στο εκατομμύριο να κολλήσεις εσυ ή να μεταφέρεις… δεν είμαι κρίμα; Λέω εγώ τώρα. Άλλαξε το το ραντεβού για άλλη μέρα. Ή για Πέμπτη.
Δεν ξέρω κορίτσι μου απλά εγώ αλλιως σκέφτομαι…. 
Φυσικά  ο κάθε άνθρωπος κάνει αυτό που θέλει και θεωρεί σωστό για τον εαυτό του. 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ 🙏🙏

Έχω πάει σε αρκετούς γνωστούς και αγνώστους,  ο τελευταίος είναι ο Τσι……της. 
Μου φαίνεται πιο οργανωμένος με τις εξετάσεις αίματος κάθε φορά και όλα κυλούν κάπως πιο ομαλά αν και ο ίδιος είναι λίγο σκληρός μαζί μου και όχι ιδιαίτερα αισιόδοξος.. Δεν με πειράζει όμως γιατί κι εγώ είμαι κάπως έτσι, εννοώ όχι πολύ αισιόδοξη και καταλαβαίνω ότι έτσι είναι ο χαρακτήρας του κι έχει και δίκιο. Άνω των 40 που είμαι δεν μπορεί να μου εγγυηθεί τίποτα και λέει τα πράγματα με το όνομά τους. Έχω και τις αποτυχίες μου με παλλίνδρομη και αρνητικές  Χοριακές όποτε τι να μου πει. Φυσικά προτείνει δανεικά όπως οι περισσότεροι, αλλά αυτό είναι στην διάθεση του καθενός και δεν με ενοχλεί πια. Δεν είναι και θεός για να ξέρει την εξέλιξη των εμβρύων μέσα στην μήτρα! Ποτέ δεν ξέρεις… 
Αυτά από μένα, ότι χρειαστείτε ρωτήστε με ελεύθερα! ❤️

Ο γιατρός σου είναι και ο γιατρός της @condiosκαι τα κορίτσια του τον λένε «μάγο»!!

Σου εύχομαι να κάνει λοιπόν και σε σένα τα μαγικά του όπως και στην πολύ αγαπημένη μου @condiosκαι να χορέψετε παρέα τον χορό της κοιλιας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με συγκινεις σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια ☺️

Έχω 3 βλαστοκυστες κατάψυξη αλλά ο γιατρος λόγω ιστορικού αποβολών κ εφόσον ο νόμος το επιτρέπει θέλει να μεταφέρει 4 πράγμα στο οποίο συμφωνεί κ ο γάτος μου.

Και επειδή με τον γατο μου εχουμε αποφασίσει ότι αν αυτη η προσπαθεια αποτυχει θα ειναι η τελευταια με δικο μας υλικό ή ίσως κ η τελευταια γενικά για παιδάκι κοιλιας είπα να ακουσω τα αγόρια κ ο θεος βοηθος μας🙏

Οποτε θα ειναι  η τελευταια μας ωοληψια και ότι γίνει!! Τέλος εποχής !! Μετά το κλείνω το κατάστημα να ανασάνω 😹😹😹

Ολόψυχα σας εύχομαι να πετύχει ο κύκλος αυτός και η σκέψεις του αγοριού και του γιατρού έχουν βάση. Επίσης πιστεύω πως ένας νέος γιατρός που σε αναλαμβάνει μετά από μεγάλη πάλη που έριξες και όπως λες εσυ και καταρρακωμένη που υπήρξες, είναι γούρικος. Δεν είναι τυχαίο που μαζί του ηρέμησες. Θα πετύχεις και θα κάνετε ένα, δυο  τρία γατάκια 🐈‍⬛🐈🐈‍⬛🐈😻😻😻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ολόψυχα σας εύχομαι να πετύχει ο κύκλος αυτός και η σκέψεις του αγοριού και του γιατρού έχουν βάση. Επίσης πιστεύω πως ένας νέος γιατρός που σε αναλαμβάνει μετά από μεγάλη πάλη που έριξες και όπως λες εσυ και καταρρακωμένη που υπήρξες, είναι γούρικος. Δεν είναι τυχαίο που μαζί του ηρέμησες. Θα πετύχεις και θα κάνετε ένα, δυο  τρία γατάκια 🐈‍⬛🐈🐈‍⬛🐈😻😻😻 

Εγω είμαι σίγουρη ότι αυτή είναι η φορά σου @BlackCat μαυρογατουλα μας. Το 2022 θα είσαι μανούλα, ας πάει και αρχές τότε 2023 τι να σου πω αφου θέλεις να φωτογραφηθείς με τον Κουλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Αυτό με τις 5 -6 μέρες το λένε, απλά λένε επίσης αναλόγως ποιο κόλλησε. Δέλτα, όμικρον…. (και γενικά τα γράμματα της ελληνικής αλφάβητο). Επίσης από όσους ξέρω εγώ εδώ που κόλλησαν (και δεν ήταν λίγοι) δεν πήγε κάνεις θετικός σε δουλειά κτλ κτλ.  Επιπλεον σε καταλαβαίνω 100% αλλά μια στο εκατομμύριο… δεν είναι κρίμα;; Μια στο εκατομμύριο να κολλήσεις εσυ λόγω αμαξιού. Γιατί μάσκα οκ αλλά δεν πιάνεις και πιάνει μέσα στο αυτοκίνητο σημεία; Μια στο εκατομμύριο να κολλήσεις εσυ ή να μεταφέρεις… δεν είμαι κρίμα; Λέω εγώ τώρα. Άλλαξε το το ραντεβού για άλλη μέρα. Ή για Πέμπτη.
Δεν ξέρω κορίτσι μου απλά εγώ αλλιως σκέφτομαι…. 
Φυσικά  ο κάθε άνθρωπος κάνει αυτό που θέλει και θεωρεί σωστό για τον εαυτό του. 😘

Θα κάνει ένα τεστ το βράδυ και αναλόγως το αποτέλεσμα θα πράξουμε.  Πάντως και να έρθει μαζί μου, θα κάθεται αυτός μπροστά, εγώ πίσω, θα έχουμε ανοιχτά παράθυρα  και πέρα από τις μάσκες θα φοράμε και γάντια. Τωρα αν το τεστ βγει κατακόκκινο, προφανώς δεν θα έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ολόψυχα σας εύχομαι να πετύχει ο κύκλος αυτός και η σκέψεις του αγοριού και του γιατρού έχουν βάση. Επίσης πιστεύω πως ένας νέος γιατρός που σε αναλαμβάνει μετά από μεγάλη πάλη που έριξες και όπως λες εσυ και καταρρακωμένη που υπήρξες, είναι γούρικος. Δεν είναι τυχαίο που μαζί του ηρέμησες. Θα πετύχεις και θα κάνετε ένα, δυο  τρία γατάκια 🐈‍⬛🐈🐈‍⬛🐈😻😻😻 

Ένα γατάκι θέλω γερό Παναγία μου.

Σαν τον ανιψιό μου που βλέπει ένα παιδικό στο νετφλινξ (όπως το λέει) τις 44 γάτες 

Συμμορια όχι αστεία 😂

στις πριν 6 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω είμαι σίγουρη ότι αυτή είναι η φορά σου @BlackCat μαυρογατουλα μας. Το 2022 θα είσαι μανούλα, ας πάει και αρχές τότε 2023 τι να σου πω αφου θέλεις να φωτογραφηθείς με τον Κουλη 

Πω πω αυτά τα reactions άχτι τα χω 

την πιο ακατάλληλη στιγμή τελειώνουν 

Τελος θα πω στον Κουλη να τα δώσει αβέρτα στα forum 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

@skorpina78  @Salvation78 Μπράβο ρε κορίτσια!!! Υπέροχες οι χοριακές σας! Με το καλό οι διπλασιασμοί και σύντομα και οι καρδούλες! Το κρύο όντως τσουχτερό σήμερα, αλλά εσείς φέρατε την άνοιξη στην ομαδούλα μας! 💗💗💗

💖 Ευχαριστω τόσο πολύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κλέβεις νομίζω!!! 😋😋😋😋

401,30 είναι η χοριακή μου!!! 🤓

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου... ήμουν βεβαιη για αυτό σε είχα ρωτήσει αμα έβαλες 2 μαντεψε τι θα δεις :-) 😀  

Μόνο θετικά να σκέφτεσαι από εδώ και περς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η athens25 είπε:

???? τι έγινε κοριτσάκι η χωριακή σου?

ελα τα ευχαριστα να ξεκινάει η εβδομάδα!

401,30 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια σας διαβαζω αν κ δεν έγραφα κ έχω πάρει πολύ κουράγιο.να σας οω ότι εγώ σήμερα έκανα την τριτη χοριακη πήγε 963 από 280 την Τετάρτη και την πεμπτη πάω να κάνω τον πρωτο υπερηχο.ειχα παλιότερα μια βιοχημικη με φυσιολογική σύλληψη κ αυτές οι χοριακες με στοιχειώνουν.ελπιζω να πάνε για όλες καλά.σαν ψυχολόγος που είμαι θα προσπαθήσω να σας στηρίξω όλες!!!!(εκτός από μένα που τα σενάρια κάνουν παρτυ🤣).σας ευχαριστώ για την παρέα κ ελπίζω τα καλύτερα για ολες

Όλα να πάνε τέλεια Ανθή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

@skorpina78& @Salvation78 συγχαρητηρια για τις χοριακες!!! Να ειστε γερες και να ακουτε μονο χαρμοσυνα νεα σαν αυτα!!! Καλο ταξιδι μαγικο με υπεροχες κοιλιτσες και μπεμπακια!!!!!!!!! 🍼🍼🍼🍼🍼🍼

Ευχαριστω πολύ κορίτσι μου και σύντομα σε σενα τα καλύτερα!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

💖 Ευχαριστω τόσο πολύ... 

Συγχαρητήρια σπανιολα  🥰 αυτό μου βγάζει το όνομα σου 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Το στεφανι μου το περναει βαριά μπορώ να πω. Σήμερα έκανε μερικά τηλέφωνα και δούλεψε λίγο από το σπίτι και ισοπεδωθηκε και έπεσε κατευθείαν στον καναπέ. Και αυτός είναι και σκληρό καρύδι. Έκανε σελφ χθες και ήταν κατακόκκινο και υποτίθεται αύριο βγαίνει από την καραντινα. Εγω τη γλίτωσα από ο, τι φαίνεται. Κάθε μέρα στα τεστς βγαίνω αρνητική, αύριο που θα βγω από το σπίτι θα πάω να κάνω και ένα τελευταίο ραπιντ.  Αύριο θα πάω να δω το μωρό. Θα πάρω και τον άντρα μου μαζί θέλει, δεν θέλει γιατί μου έχει κολλήσει ότι είναι γρουσουζιά να πάω μόνη μου και ας περιμένει στο αμαξι (του τρελου δηλαδή).

Κατσε στα αυγά σου που θα πάρεις και τον άντρα μαζί σου .. κανόνισε να σου έρθει παντόφλα . Σε εμένα μόνο στον πρώτο ήταν ο άντρας μου και να ο Σκορπιός εδώ με κάνει άνω κάτω αλλά όλα τα έχω σε βίντεο  😉 κάνε είτε βίντεο είτε βιντεοκληση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κ τα όμορφα λογάκια σας! Είμαι με το κινητο και χάνομαι με τα τοσα σχόλια κ συγνώμη που δεν απαντάω σε καθεμια ξεχωριστα! Οτι επιθυμειτε ομορφιές μου!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Θα κάνει ένα τεστ το βράδυ και αναλόγως το αποτέλεσμα θα πράξουμε.  Πάντως και να έρθει μαζί μου, θα κάθεται αυτός μπροστά, εγώ πίσω, θα έχουμε ανοιχτά παράθυρα  και πέρα από τις μάσκες θα φοράμε και γάντια. Τωρα αν το τεστ βγει κατακόκκινο, προφανώς δεν θα έρθει.

Σας στέλνω όλες τις ευχες μου να σας πάνε όλα καλά.❤️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια σπανιολα  🥰 αυτό μου βγάζει το όνομα σου 😉

Χαχαχα, παρολαυτα η μετάφραση δίνει το ελληνικό μου όνομα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια σας διαβαζω αν κ δεν έγραφα κ έχω πάρει πολύ κουράγιο.να σας οω ότι εγώ σήμερα έκανα την τριτη χοριακη πήγε 963 από 280 την Τετάρτη και την πεμπτη πάω να κάνω τον πρωτο υπερηχο.ειχα παλιότερα μια βιοχημικη με φυσιολογική σύλληψη κ αυτές οι χοριακες με στοιχειώνουν.ελπιζω να πάνε για όλες καλά.σαν ψυχολόγος που είμαι θα προσπαθήσω να σας στηρίξω όλες!!!!(εκτός από μένα που τα σενάρια κάνουν παρτυ🤣).σας ευχαριστώ για την παρέα κ ελπίζω τα καλύτερα για ολες

Με το καλό ο υπέρηχος σου Άνθη!

Με το καλό να δεις το λουλουδάκι σου 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

 

Ρε ποσό σας ευχαριστώ ειλικρινά την νιώθω την θετική ενέργεια από όλη την ομάδα και είστε και ένας λόγος που παίρνω δύναμη κ συνεχίζω μέχρι τώρα.
Ήταν σημαδιακό να μπω στην ομάδα πέρσι τον Μάιο (ενώ την διάβαζα όσα χρόνια παλεύω κοντά) όταν πήγα στον νέο γιατρό καταρρακωμένη και τελείως αποκαμωμένη ένα με το πάτωμα..

Η λέξη υπομονή ήταν άγνωστη στο δικό μου σύμπαν μέχρι που γίναμε φίλες με την υπογονιμότητα  και γνωριστήκαμε καλά! Και μας ήρθαν κ άλλες σφαλιάρες σε αλλά θέματα και άλλες καθυστερήσεις και άλλες ατυχίες  αλλά δεν ξέρω πως ,όλα αυτά μας έχουν κάνει με τον γάτο δυνατούς σαν γροθιά και ότι και να γίνει εμείς τρολαρουμε. Αρκεί να έχουμε υγεία εμείς και τα δικά μας πρόσωπα!!

 

Στα δύσκολα το ζευγάρι  φαίνεται θα πω εγώ. Έχεις τον νιαου εκεί και αυτός την νιαου όσο ήσαστε έτσι τίποτα να μη φοβάστε . Έκανες υπέρηχος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Χαχαχα, παρολαυτα η μετάφραση δίνει το ελληνικό μου όνομα!! 

Γελάω γτ δε μου πήγε καθόλου να σκέφτεται ελληνικά 🤣🤣🤣 εδώ θα μου πεις μπαίνεις σε ξένα αμάξια αυτό θα σκεφτόσουν 🤣😍🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@ΠαρασκευαιδουΠαρουσιασου!!

Εισαι έτοιμη για αύριο; Θα πας σαν σίφουνας ;;;

 

Δεν μπήκα ακόμα για μπάνιο 🤣🤣🤣🤣if you know what I mean 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στα δύσκολα το ζευγάρι  φαίνεται θα πω εγώ. Έχεις τον νιαου εκεί και αυτός την νιαου όσο ήσαστε έτσι τίποτα να μη φοβάστε . Έκανες υπέρηχος; 

Όχι μαρη αύριο πάω για αιματολογικές και θα μου πουν ποτέ να πάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν μπήκα ακόμα για μπάνιο 🤣🤣🤣🤣if you know what I mean 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κάνε τα σεα σου τα μεα σου και πήγαινε πανέτοιμη να τους ξεσηκώσεις 

Προσοχές να Βαράνε μόλις το δουν το λουλουδι σου 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδουκατσε τώρα που το θυμήθηκα να μιλήσω με τον προμηθευτή @Margitcβαλε παραγγελία να έρθει το κοντέινερ με τις παντόφλες γιατί ξεκινάει η Γερμανίδα και τούτη δω θα ναι ζορικη.

Θα φεύγει το παντόφλετο σφεντόνα !!

Βαλε και με γούνα βάλε κ τσόκαρο βάλε κ σαγιονάρα 😂😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ.ολα καλά να πάνε για όλες.ναβθυμαστεβοτι η ψυχολογία με τη βιολογια είναι αδερφές!!!!άρα ηρεμια,και πίστη.εγω θα μαι εδώ να σας στηρίξω όλες!!!!!σας νοιώθω απόλυτα είστε πανέμορφη παρέα κ αντε να μεγαλώσουμε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...