Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Σαλονικα!!! Απο εδω ειμαι ... Ειμαι συστημενη απ τον γιατρο μου... Θα κανω οτι πρεπει εγω.. αλλα περισσοτερο βασιζομαι στον καλο θεουλη μας! Ξερει αυτος τι πρεπει να δωσει και ποτε! Οταν προσευχομαι δεν λεω δωσε μου μωρο.. λεω δωσε αυτο που ειναι καλυτερο για μενα!!!! 😉 Οτι θελεις ειμαι εδω για σενα να ξερεις... Μας συνδεει κατι κοινο... ( Εγω το αγαπαω αυτο το κοινο ( τις διαταραχες εννοω) αν και δεν ειναι ωραια , αλλα μας διδασκει και μας κανει δυνατους να το θυμασαι αυτο) 

α απο τα μέρη μου είσαι σκέφτομαι να ανέβω καλοκαίρι για ένα μήνα να δω εκεί έναν γιατρό αν δεν βγάλω συμπέρασμα και από το Έλενα.. κι εγώ κοπέλα μου ότι θες είμαι εδώ. όπως και για όλες μπορεί να μην μπαίνω καιρό τώρα αλλά σασ διαβάζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaposetsi είπε:

α απο τα μέρη μου είσαι σκέφτομαι να ανέβω καλοκαίρι για ένα μήνα να δω εκεί έναν γιατρό αν δεν βγάλω συμπέρασμα και από το Έλενα.. κι εγώ κοπέλα μου ότι θες είμαι εδώ. όπως και για όλες μπορεί να μην μπαίνω καιρό τώρα αλλά σασ διαβάζω 

Καλως να μας ερθεις! Και μακαρι να μην χρειαστει γιατρος αλλα μονο διακοπουλες! Ευχομαι να πανε ολα καλα σε οτι εχεις να κανεις στο Ελενα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Καλως να μας ερθεις! Και μακαρι να μην χρειαστει γιατρος αλλα μονο διακοπουλες! Ευχομαι να πανε ολα καλα σε οτι εχεις να κανεις στο Ελενα! 

σε ευχαριστώ πολύ και εύχομαι τα καλύτερα για όλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Λίγα για τον καρδιολόγο γιατί φεύγω από Μαστρο να ρθω να τον τυλίξω…

Νομιζα πως εσυ ειχες σταμπαρει τραυματιοφορεα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια τζίφος! Σοβαρός καρδιολόγος που δεν ξερογλειφεται, τραυματιοφορέας ούτε για δείγμα μιας και στην ωοληψια τουλάχιστον πας με τα ποδαράκια σου μέχρι το χειρουργείο, ψυχολόγος στην αναμονή του χειρουργείου, όχι ανώμαλοι, όχι άγαρμποι, όσο ναναι τα χάνεις, ξεχνάς που βρίσκεσαι και σε πιάνει μια ανησυχία τι να γίνεται 1 χιλιόμετρο παρακειθε στην απέναντι πλευρά της Κηφισίας! 
μα γίνονται δουλειές έτσι, λες και είμαστε Σκανδιναβία? 
(μεταξύ μας γίνονται και παρά γίνονται)

Ε οχι περιμενα κατι πικαντικο κ απο το νεο κεντρο αστα απογοητευση🤣🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Έχει έχει και το Ιασώ μια κοπέλα Αμ πως!!!

Την πρώτη φορά της απαντουσα σοβαρά στην 3η -4η μάλλον πήγε για δίκη της συνέδρια με αυτά που της έλεγα 😂😂😂😂

Τυπου «επέλεξα τώρα να κάνω ετ για να βγει πχ ψαράκι το μωρό γιατί έχω πλανήτη εκεί κ εκεί κ τα πάμε καλά κ έχω κ την παρθένο στην Σελήνη κ θέλω τάξη μαζί με ακαταστασία»

Μου φαινόταν τόσο fake το σκηνικό που μας ρωτούσε μια μια τις ίδιες ερωτήσεις καρμπόν κ απαντούσαμε λες κ ήμασταν σε τηλεπαιχνίδι που αποφάσισα να τρολαρω!!

Και καλα της εκανες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

όχι αποβολή είδαμε και σάκο και εμβρυακι αλλά δεν μεγάλωσε πάλι ποτέ φενοταν από την αρχή από τισ χοριακες ότι δεν θα πήγανε καλά γτ δεν ανέβαινε όπως έπρεπε ανέβαινε πολύ λίγο και είπαμε να δούμε αν θα γίνει μόνη της για να γλιτώσω την απόξεση 

Σου στελνω τεραστια αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Κανω ψυχοθεραπεια χρονια... Αν μπορουσα να χω την ψυχολογο μου μαζι θα ημουν οκ... Εγω εχω ηπια διπολικη και το αγχος μαζι με τα συναισθηματα πανε τραμπαλα... Ειναι σε συννενοηση και ο ψυχιατρος.. δεν παιρνω φαρμακευτικη γιατι δουλευει πολυ πανω μου η ψυχοθεραπεια.. απλα στα ιατρικα απ το φοβο μου κυριως γινεται υπερβολικο... Για την εγκυμοσυνη αν προκυψει θα το αναλαβει ο ψυχιατρος... Οπως και σε μετα απο  γεννα κλπ.

 Ο εξωσωματιστης ειναι οκ.. απλα τωρα ετσι οπως μου τα λες φοβαμαι μην αρχισουν τα οργανα κατα κει στην ωοληψια και ακυρωθει.. αν και οπως το συζητησαμε μου ειπαν αν χρειαστει θα παρω και αγχολυτικο... Ειδωμεν! Δεν θελω να το σκεφτομαι απο τωρα... Γιατι και μονο η σκεψη δημιουργει προβλημα χωρις να συντρεχει λογος στη τελικη!😊

Οχι αυτα που λες δεν τα εζησα ευτυχως... Γιατι το δουλευω πολυ... Αλλα σε καταλαβαινω απολυτα και σε νιωθω καλη μου!!!!! 

Βρε αγαπη εσυ μην σκεφτεσαι ετσι ασε που θα κοιμηθεις εναν ωραιοτατο υπνο κ θα νιωθεις κ μια χαρα μετα. Ουτε παραθυρα θα σκεφτεσαι ουτε τιποτα θα εισαι ζεν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Ναι, πρεπει από σταθερό;

Άργησα να απαντήσω συγνώμη. Από υπολογιστή τα βλέπεις όλα. Από κινητό μόνο εάν ανοίξεις δεύτερο παράθυρο. Να μπαίνεις από το μαιλ σου. Δες και στα σπαμ. Και μετά έχει δυο παράθυρα ανοιχτά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Έχει έχει και το Ιασώ μια κοπέλα Αμ πως!!!

Την πρώτη φορά της απαντουσα σοβαρά στην 3η -4η μάλλον πήγε για δίκη της συνέδρια με αυτά που της έλεγα 😂😂😂😂

Τυπου «επέλεξα τώρα να κάνω ετ για να βγει πχ ψαράκι το μωρό γιατί έχω πλανήτη εκεί κ εκεί κ τα πάμε καλά κ έχω κ την παρθένο στην Σελήνη κ θέλω τάξη μαζί με ακαταστασία»

Μου φαινόταν τόσο fake το σκηνικό που μας ρωτούσε μια μια τις ίδιες ερωτήσεις καρμπόν κ απαντούσαμε λες κ ήμασταν σε τηλεπαιχνίδι που αποφάσισα να τρολαρω!!

Ευτυχώς που μου το είπες. Να ξέρω να τρελάρων και εγώ εάν θα μου τύχει. 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Κανένας πόνος, μη το σκεφτεσαι, άλλωστε παίρνεις μέθη αλλα  ούτε  και τις επόμενες μέρες δε πονάς 

Μου προτάθηκε για να ελεγθεί η μήτρα προκειμένου να ξεκινήσω εξωσωματική και για να βρεθεί τυχόν πρόβλημα πριν ξεκινήσω.

 

 Σχετικά με τον ΕΟΠΠΥ δε γνωρίζω κατι δε το εψαξα καν, μου κοστισε 800 ευρώ αν θυμαμαι καλα επειδή δεν βρέθηκε κατι

παρολα αυτα η 1η μου προσπαθεια απέτυχε ( μετέφερα  4 πολυ καλής ποιότητας βλαστοκύστες) και τωρα έκανα τη 2 η ε.τ με 4 άριστες βλαστοκύστες  απο πρόσφατη διέγερση και αναμένω χοριακή τη Δευτερα 21/3, οχι με πολυ καλή διάθεση και προαίσθημα

 ηλικιακά  βλέπεις ειμαι παραπάνω ώριμη :)

Ειμαστε της ιδιας χρονιας μαλλον...και εγω μεγαλοκοπέλα ειμαι!
Και εγω μια αποβολη μονη μου και 1 εξωσωματικη με 2 αριστα εμβρυα αλλά τσιφος!

Σε ποιο κέντρο είσαι εαν επιτρεπεται???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Στο νέο κέντρο με την ονομασία σιδηρόδρομο που αποτελείται από 3 λέξεις? Αν και ψυχολόγο πριν την ωοληψια δεν παίζει να έχει πουθενά αλλού

Βρε κοριτσια τι γριφους βαζετε βραδιατικα???? Πειτε και σε μας που ψαχνομαστε....
Παντως ψυχολόγο εχει και στο Γεν..ις....! Εγω πηγα για 1η επισκεψη και με συστησανε και στην ψυχολογα και στη δικηγόρο...ειπα να παρεξηγηθώ στην αρχή αλλά μετα καταλαβα πως το κανουν σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Βρε κοριτσια τι γριφους βαζετε βραδιατικα???? Πειτε και σε μας που ψαχνομαστε....
Παντως ψυχολόγο εχει και στο Γεν..ις....! Εγω πηγα για 1η επισκεψη και με συστησανε και στην ψυχολογα και στη δικηγόρο...ειπα να παρεξηγηθώ στην αρχή αλλά μετα καταλαβα πως το κανουν σε όλες!!!

Έβαλαν ψυχολόγο εκεί; Μήπως για αν χρειαστείς για το κέντρο με το τεράστιο όνομα είναι εκεί και σου μιλάει όχι απλά να στην δείξουν ότι υπάρχει. Τώρα την δικηγόρο γιατί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Ειμαστε της ιδιας χρονιας μαλλον...και εγω μεγαλοκοπέλα ειμαι!
Και εγω μια αποβολη μονη μου και 1 εξωσωματικη με 2 αριστα εμβρυα αλλά τσιφος!

Σε ποιο κέντρο είσαι εαν επιτρεπεται???

Όταν λες αποβολή μόνη σου δλδ; Είχες δει σάκο έμβρυο ή όχι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Kαλησπέρα σε όλες

Σας παρακολουθώ εδω και 9 μήνες και σας θαυμάζω απεριόριστα για τον αγώνα αλλά κυρίως  την αισιοδοξία σας 

 Εν' αναμονή χοριακής 21/3 μετά τη 2η εμβρυομεταφορα και σασ διαβάζω επειδη μου κρατατε πολυ καλή παρέα αλλα και επειδή νομίζω μοθ δίνετε μια κάποια δυναμη

 σας ευχαριστώ όλες 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Μια τεράστια χοριακή! Κι εγώ μαζί σου 21/3 έχω χοριακή! Μακάρι να είναι η τυχερή φορά και για τις δυο μας!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

όχι ο καρδιολόγος αλλά η ψυχολόγος. εγώ στην φάση αποβολής σήμερα άρχισαν οι πόνοι και το αίμα αλλά όχι πολύ οποτε το βλέπουμε 

Λυπάμαι κοπέλα μου! Ειλικρινά σε νοιώθω γιατί τα έχω περάσει! Κουράγιο και δύναμη!!! Μια τεράστια αγκαλιά!!

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

τον Αύγουστο ξανά είχα στο Έλενα δεν έχω πάει ακόμη τώρα έκλεισα να πάω επίσης δεν υπάρχει κάτι στα έμβρυα το καλοκαίρι που το στείλαμε ήταν υγιέστατο. πήγα και πήρα και γνώμες και από άλλον ιατρό και από εμβρυολογο και είπαν ότι είπε και ο γιτρος μου λες και είχαν ηχογραφήσει και πάταγαν το πλαιει. 

Μπορεί τα έμβρυα να είναι υγιέστατα και εσυ να έχεις κάποιο κόλλημα που τα εμποδίζει. Εμένα για παράδειγμα μου βρήκε την καρδιολύπινη θετική και μου είπε πως αυτό σε εγκυμοσύνη δεν το θελουμε βασικά. Επίσης κανεις άλλος γιατρος μου το είχε πει. Μόνο ο γιατρός που είδα μετά το Έλενα, και τον επέλεξα για γιατρό μου. Να πας και να μην το αφήσεις για κανένα λόγο. Να ψαχτείτε παρά πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Ειμαστε της ιδιας χρονιας μαλλον...και εγω μεγαλοκοπέλα ειμαι!
Και εγω μια αποβολη μονη μου και 1 εξωσωματικη με 2 αριστα εμβρυα αλλά τσιφος!

Σε ποιο κέντρο είσαι εαν επιτρεπεται???

Σε λίγες μέρες αισίως 44... 

Και εγώ είχα 2 αποβολές από φυσικές συλλήψεις 

Στη πρώτη ο λόγος ήταν ένα ινομυωμα 3,5 kg λογικό μου ειπανε, έπειτα έγινε χειρουργείο αφαίρεσης και στους 10 μήνες έμεινα και παλι

Δυστυχώς και εδώ παλλινδρομη 8η εβδομαδα

Έκτοτε 5 χρόνια τώρα σιγή ασυρματο... 

Ειμαι στο Γεν... σις με Σφακ.. Εκτίμησα την ειλικρίνεια του κα την επιμονή του

Ωάρια φαίνεται να έχω πολλά και ανταπόκριση στα φάρμακα στη τελευταία πήραμε 12 ώριμα και έγιναν 6 βλαστοκυστες 4 άριστες και 2 πολύ καλες

Παρόλο αυτά δε πιστεύω ότι τα ωάρια μου είναι ποιοτικά και σκέφτομαι και για ξένα παρόλο που έχω κατάψυξη 3 *3ημερων και άλλες 2 βλαστοκυστες 5 ημερών 

Ο γιατρός θέλει να επιμείνουμε με δικά μου

Είναι πολύ δύσκολο να διαχειριστών την αναμονή όπως και το μηδενικό στη χοριακη σκέψου είμαι σε αναμονή χοριακης και σκέφτομαι ήδη τα ξένα ωάρια για την επομενη

Τι να πω.. 

Καλή μας δυνσμη

Εσύ που είσαι? Κέντρο και πόλη εννοοω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Μια τεράστια χοριακή! Κι εγώ μαζί σου 21/3 έχω χοριακή! Μακάρι να είναι η τυχερή φορά και για τις δυο μας!! ❤️

Καλημέρα μας το εύχομαι ❤️

Γενικά δεν είμαι αισιόδοξη βέβαια αλλά θα κάνω υπομονή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου

ξέρω θα την φάω την παντόφλα… μα δε συγκρατηθηκα! Έκανα τεστ το clearblue το ηλεκτρονικο! Αρνητικό!!!Είμαι στην 7η μερα μετα την ετ και 21/3 εχω την χοριακη! Λέτε έχω ελπίδα ή να τα βάψω από τώρα μαύρα; 🥺
κορίτσια μου την κατανοησή σας σας παρακαλώ 

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου

ξέρω θα την φάω την παντόφλα… μα δε συγκρατηθηκα! Έκανα τεστ το clearblue το ηλεκτρονικο! Αρνητικό!!!Είμαι στην 7η μερα μετα την ετ και 21/3 εχω την χοριακη! Λέτε έχω ελπίδα ή να τα βάψω από τώρα μαύρα; 🥺
κορίτσια μου την κατανοησή σας σας παρακαλώ 

❤️

Καλημέρα!

Φυσικά και έχεις ελπίδα! Δεν πειράζει που δεν μπόρεσες να κρατηθείς. Όλες καταλαβαίνουμε την αγωνία που μπορεί να σε τρελάνει.

Βρες κάτι αν μπορείς κάτι ευχάριστο να απασχολήσεις το μυαλο σου όσο γίνεται μέχρι τις 21 κι όλα θα πάνε καλά! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα πρώτα συμπτώματα περιόδου. Περιμένω την Πέμπτη και πριν δύο εβδομάδες είχαμε κάνει τελευταία προσπάθεια σπερματεγχυσης. Μάλλον δεν έπιασε.

Τώρα είπαμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική κι έχω πολλή αγωνία δεν ξέρω από πού να αρχίσω.

Αν μιλήσω με τον γιατρό αυτή την εβδομάδα, πόσο άμεσα μπορουμε να ξεκινήσουμε;

Προσπαθούμε πάνω από 1,5 χρόνο πια με όλες τις εξετάσεις φυσιολογικές δικές μου και χειρουργειο κιρσοκήλης του άντρα μου, οι οποίες όμως δεν είχαν επηρεάσει σοβαρα το σπέρμα (το σπερμοδιαγραμμα πάντα στα κάτω φυσιολογικά όρια).

Φοβάμαι μήπως επειδή δεν υπάρχει σοβαρή προφανής αιτία για το πρόβλημα μας δεν έχουμε επιτυχία ούτε με την εξωσωματική.

Είναι και οι μέρες τέτοιες που τα ορμονικα μου τα βλέπω όλα μαύρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου

ξέρω θα την φάω την παντόφλα… μα δε συγκρατηθηκα! Έκανα τεστ το clearblue το ηλεκτρονικο! Αρνητικό!!!Είμαι στην 7η μερα μετα την ετ και 21/3 εχω την χοριακη! Λέτε έχω ελπίδα ή να τα βάψω από τώρα μαύρα; 🥺
κορίτσια μου την κατανοησή σας σας παρακαλώ 

❤️

Νομιζω πως ειναι νωρις θυμισε μου τι ειχες μεταφερει; Βλαστοκυστες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Kαλησπέρα σε όλες

Σας παρακολουθώ εδω και 9 μήνες και σας θαυμάζω απεριόριστα για τον αγώνα αλλά κυρίως  την αισιοδοξία σας 

 Εν' αναμονή χοριακής 21/3 μετά τη 2η εμβρυομεταφορα και σασ διαβάζω επειδη μου κρατατε πολυ καλή παρέα αλλα και επειδή νομίζω μοθ δίνετε μια κάποια δυναμη

 σας ευχαριστώ όλες 

Καλώς ήρθες στην παρέα και πολύ καλή επιτυχία να έχεις , μακάρι να είναι η τυχερή σας φορά.

Μέσα στον χαμό των μηνυμάτων δεν το εντόπισα νωρίτερα το μηνυμα και δεν σε καλως ορίσαμε.

Είμαστε πολλές εδώ οι συμμαθήτριες αλλά δεν μασάμε!!🥰🥰

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Νομιζω πως ειναι νωρις θυμισε μου τι ειχες μεταφερει; Βλαστοκυστες;

3ων ημερών 🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...