Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Κορίτσια συγγνώμη αν ρωτάω βλακεία, αλλά μπορείτε να μου πείτε πού βρίσκονται τα προσωπικά μας μηνύματα; Έστειλα ένα, ήρθε ειδοποίηση για απάντηση αλλά δεν το βρίσκω πουθενά! 

Συγγνώμη που ρωτάω σε άσχετο με τεχνικά ζητήματα θέμα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη αν ρωτάω βλακεία, αλλά μπορείτε να μου πείτε πού βρίσκονται τα προσωπικά μας μηνύματα; Έστειλα ένα, ήρθε ειδοποίηση για απάντηση αλλά δεν το βρίσκω πουθενά! 

Συγγνώμη που ρωτάω σε άσχετο με τεχνικά ζητήματα θέμα 😊

Στο κινητό είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Το καρδιολογο γουσταρει αυτη απλα δεν θελει να το παραδεχτει 😂

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ναι τους έχω φαντασιωθεί μαζί με τον τραυματιοφορεΑ 😂😂😂😂

Αλλα δεν το ομολογώ μη με ξεμαλλιάσει η @Lucia79ειναι το γκομενακι της 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Κοιτα, εμένα φιλικό ζευγάρι που έκανε πολιτικό γάμο, πήγαν σε εκκλησία και τους διάβασε παπάς. Μπορείς δηλαδή να σε διαβάσει η να σας διαβάσει και τους δυο. Μπορείτε αν θέλετε να πάτε και σε δημαρχείο και να παντρευτείτε όπως έκαναν και αλλά ζευγάρια γνωστών και φίλους και με το καλό αργότερα να κάνεις γάμο θρησκευτικό. 
Αυτο που λέει το κορίτσι μας είναι πως αν νιώθει πίεση είτε με γάμο είτε με ετ ας επιλέξει. Εγώ έτσι το κατάλαβα. 
Στην ουσία λέει αυτό που έγραψα και εγώ πιο πάνω. Αφού τώρα θέλει να αφοσιωθεί στο γάμο της, ας αφήσει την ετ γιατί ποτε δεν ξέρεις πως θα είσαι όταν είσαι εγκυος. Ένας γαμος θέλει τρέξιμο. Και ένας γάμος πάντα έχει αναποδιές τελικά. 
Πήγαινε εσυ να κανεις αυτό που θέλεις να κανεις και μίλησε με τον Παπά σου. Θα σε βοηθήσει να βρεις τις λύσεις και τις απαντησεις που θέλεις. 
Πάντως το τάμα το κανεις όποτε θέλεις από την στιγμή που πιστεύεις. Δεν έχει να κάνει με γάμο. Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Γιατί οι ανύπαντροι πως προσεύχονται;

Αυτο θα κανω κοριτσια μου ! Θα με διαβασει ο παπας και οτι μου πει και οπως μου πει να κανω το ταμα... Στην αγια αννη και στη παναγιτσα μας θα το κανω! Θα παρω δυο ταματακια ασημι , ενα με μπλε κορδελακι ενα με ροζ και θα τα ταξω αν κανω μωρακι/κια να δωσω τα ονοματα αυτα!!! ❤️❤️

@lilian90 εγω σε εστειλα μηνυμα, σου απαντησα σε αυτο που με ρωτησες αλλα ουτε και εγω ξερω που ειναι τωρα τα μηνυματα....😠😠😠😠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ναι τους έχω φαντασιωθεί μαζί με τον τραυματιοφορεΑ 😂😂😂😂

Αλλα δεν το ομολογώ μη με ξεμαλλιάσει η @Lucia79ειναι το γκομενακι της 😂😂😂😂

Χαχα ναι αλλα το εγκατελειψε το γκομενακι κ δεν μας εχει πει τι νεο αγορι εχει βρει εκει που πηγε🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η hope501 είπε:

την ίδια ερώτηση θα σου έκανα και εγω....😀 inspector gadget είμαι....παρακολουθώ στενά εσένα με την @Lucia79 εκτός εαν θέλετε να παμε όλες μαζι και με @Παρασκευαιδου γιατί ούτε εγώ δεν ξέρω πως θα είναι το Mood μου και ποτε θα παω😂😂

Η αλήθεια είναι ότι συμφωνώ με τη συμμαθήτρια μου @BlackCat   Πέρα από το να ξέρεις ότι είσαι έγκυος, δε νομίζω ότι υπάρχει άλλη πο αισιόδοξη περίοδος από το μεσοδιάστημα ανάμεσα σε ωοληψιες και μεταφορές γιατί ξέρεις ότι έχεις τς έμβρυα σου να σε περιμένουν. Ενώ μόλις τα μεταφέρεις αρχίζεις να μετράς αντίστροφα και σε 14 μέρες μπορεί να σε περιμενει η απόλυτη αποτυχία γιατί όχι μόνο έχει αποτύχει η συγκεκριμένη προσπάθεια αλλά δεν έχεις πια και έμβρυα στην κατάψυξη. Οποτε ναι, κι εγώ δε βιάζομαι να τα μεταφέρω…και προσπθω να μην το πολύ σκέφτομαι. Αλλά ο καιρός περνάει όπως και να χει οπότε ναι, τέλος αυτής της βδομάδας περιμένω περίοδο μαζί με το μαυρογατο και ξεκινάμε διαδικασίες. Υπέρηχος 8η μέρα να δούμε αν υπάρχει κανενα ωοθυλάκιο να κάνει τη δουλειά κλπ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ναι τους έχω φαντασιωθεί μαζί με τον τραυματιοφορεΑ 😂😂😂😂

Αλλα δεν το ομολογώ μη με ξεμαλλιάσει η @Lucia79ειναι το γκομενακι της 😂😂😂😂

Αχόρταγη είσαι μαυρογατα! Και τον Σφακ.... και τον καρδιολόγο και τον τραυματιοφορεα? Ε μα δεν παλεύεσαι...Θέλεις όλες τις ειδικότητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! 

Πηγαμε στον γιατρο, τέλειο λεει το μωρό. Παλμοι 174, μέγεθος μεγαλο, τελειο λεει για την ηλικια του. Πηρα μετα τις ορμόνες μου και επεσαν παλι. Την Παρασκευή 966 ε2 και 67,3 προγεστερόνη. Σήμερα 834 ε2 και 57 η προγεστερόνη.

Τον είχα ρωτήσει πριν πάρω τις εξετάσεις γιατι πεφτει και μου ειπε να μην ανησυχω΄ εφόσον το παρακολουθούμε και ειναι σταθερες οι τιμές (αυτήν την πτώση την θεωρει σταθεροτητα) και ότι σε λίγο καιρο θα εκτιναχτει η οιστραδιολη οταν το μωρο θα στηριζεται στις δυνάμεις του. Οποτε το μονο που μενει να κανω ειναι να τον εμπιστευτώ και οπως μου ειπε εγω εχω κανει ο, τι μπορω απο μεριας μου. 

Ότι και να λες εσυ αυτό το μωρό είναι Σούπερμαν, θα δείτε και καμία μπέρτα στον επόμενο υπέρηχο, να μου το θυμηθείς!

Ολα πάνε καλά αλλά κι εμείς έχουμε την έννοια σου γιατί δεν αρκει μόνο να μας λέει ο γιατρός ότι είναι όλα καλά, πρέπει και να νιώθεις καλά, κι όπως φαίνεται είσαι ακόμα ανήσυχη (όχι παράλογα, κι εγώ θα αγχωνόμουν στη θέση σου). Λίγο υπομονή ακόμα ρε κορίτσι μου, όπως τα λέει ο γιατρός λίγες μέρες θέλει ακόμα να πάρουν οι ορμόνες την ανηφόρα και να ηρεμήσεις κι εσυ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα σε όλες

Σας παρακολουθώ εδω και 9 μήνες και σας θαυμάζω απεριόριστα για τον αγώνα αλλά κυρίως  την αισιοδοξία σας 

 Εν' αναμονή χοριακής 21/3 μετά τη 2η εμβρυομεταφορα και σασ διαβάζω επειδη μου κρατατε πολυ καλή παρέα αλλα και επειδή νομίζω μοθ δίνετε μια κάποια δυναμη

 σας ευχαριστώ όλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Το καρδιολογο γουσταρει αυτη απλα δεν θελει να το παραδεχτει 😂

Λίγα για τον καρδιολόγο γιατί φεύγω από Μαστρο να ρθω να τον τυλίξω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Χαχα ναι αλλα το εγκατελειψε το γκομενακι κ δεν μας εχει πει τι νεο αγορι εχει βρει εκει που πηγε🤣

Κορίτσια τζίφος! Σοβαρός καρδιολόγος που δεν ξερογλειφεται, τραυματιοφορέας ούτε για δείγμα μιας και στην ωοληψια τουλάχιστον πας με τα ποδαράκια σου μέχρι το χειρουργείο, ψυχολόγος στην αναμονή του χειρουργείου, όχι ανώμαλοι, όχι άγαρμποι, όσο ναναι τα χάνεις, ξεχνάς που βρίσκεσαι και σε πιάνει μια ανησυχία τι να γίνεται 1 χιλιόμετρο παρακειθε στην απέναντι πλευρά της Κηφισίας! 
μα γίνονται δουλειές έτσι, λες και είμαστε Σκανδιναβία? 
(μεταξύ μας γίνονται και παρά γίνονται)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Λίγα για τον καρδιολόγο γιατί φεύγω από Μαστρο να ρθω να τον τυλίξω…

Μήπως για αυτό έφυγες? Μήπως δεν αντεχες να βλέπεις το αντικείμενο του πόθου σου να κοιτάει και άλλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Λίγα για τον καρδιολόγο γιατί φεύγω από Μαστρο να ρθω να τον τυλίξω…

α και το κέντρο το καινούριο που είναι και ο μαστρο έχει καρδιολόγο καλό 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αχόρταγη είσαι μαυρογατα! Και τον Σφακ.... και τον καρδιολόγο και τον τραυματιοφορεα? Ε μα δεν παλεύεσαι...Θέλεις όλες τις ειδικότητες!

Μη δει καλά κομμάτια παιδι μου, τα τσιμπάει αμέσως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια τζίφος! Σοβαρός καρδιολόγος που δεν ξερογλειφεται, τραυματιοφορέας ούτε για δείγμα μιας και στην ωοληψια τουλάχιστον πας με τα ποδαράκια σου μέχρι το χειρουργείο, ψυχολόγος στην αναμονή του χειρουργείου, όχι ανώμαλοι, όχι άγαρμποι, όσο ναναι τα χάνεις, ξεχνάς που βρίσκεσαι και σε πιάνει μια ανησυχία τι να γίνεται 1 χιλιόμετρο παρακειθε στην απέναντι πλευρά της Κηφισίας! 
μα γίνονται δουλειές έτσι, λες και είμαστε Σκανδιναβία? 
(μεταξύ μας γίνονται και παρά γίνονται)

στο ίδιο είμαστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kaposetsi είπε:

α και το κέντρο το καινούριο που είναι και ο μαστρο έχει καρδιολόγο καλό 😉

Ε ναι αυτός είναι κανονικός καρδιολόγος, γιατί ο αλλος που λέμε είναι λες και βρήκες τον ανώμαλο του λεωφορείου και τον έντυσες γιατρο! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ότι και να λες εσυ αυτό το μωρό είναι Σούπερμαν, θα δείτε και καμία μπέρτα στον επόμενο υπέρηχο, να μου το θυμηθείς!

Ολα πάνε καλά αλλά κι εμείς έχουμε την έννοια σου γιατί δεν αρκει μόνο να μας λέει ο γιατρός ότι είναι όλα καλά, πρέπει και να νιώθεις καλά, κι όπως φαίνεται είσαι ακόμα ανήσυχη (όχι παράλογα, κι εγώ θα αγχωνόμουν στη θέση σου). Λίγο υπομονή ακόμα ρε κορίτσι μου, όπως τα λέει ο γιατρός λίγες μέρες θέλει ακόμα να πάρουν οι ορμόνες την ανηφόρα και να ηρεμήσεις κι εσυ! ❤️

Να σαι καλά! Μα αντε πάρτε το απόφαση και εσείς οι συμμαθητριες να ξεκινήσετε να ανησυχούμε μαζί! Η @BlackCat γκομενιζει με όλο το team του Γεν....ις και θέλει να κάνει ωοληψια επ άπειρον και δεν σκέφτεται το αγοράκι της που την περιμένει στα κρύα. Εσυ δεν είσαι ιδιαίτερα ορεξάτο.  Μόνο μία είναι σταθερή αξία και αξίζει τα εύσημα! @Παρασκευαιδου αντε χάραξε τον δρομο γιατί εδώ οι συμμαθήτριες σου έχουν βρει τη βολή τους και βαριούνται να ξεκινήσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaposetsi είπε:

στο ίδιο είμαστε??

Στο νέο κέντρο με την ονομασία σιδηρόδρομο που αποτελείται από 3 λέξεις? Αν και ψυχολόγο πριν την ωοληψια δεν παίζει να έχει πουθενά αλλού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

Ε ναι αυτός είναι κανονικός καρδιολόγος, γιατί ο αλλος που λέμε είναι λες και βρήκες τον ανώμαλο του λεωφορείου και τον έντυσες γιατρο! 🤣

πριν την ωολιψια δεν πέρασα από τον καρδιολόγο είχα πάει στον δικό μου μια μέρα πριν και πήρα χαρτί λόγο τισ επέμβασης ε όταν ξύπνησα ήταν από πάνω μου όλοι μέχρι και ο καρδιολόγος ένα σοκ το έπαθα μέχρι και στην αίθουσα έξω ήρθε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

Στο νέο κέντρο με την ονομασία σιδηρόδρομο που αποτελείται από 3 λέξεις? Αν και ψυχολόγο πριν την ωοληψια δεν παίζει να έχει πουθενά αλλού

ναιιι εκεί... είναι και στην εμβρυομεταφορα και πριν και μετά δεν το έχω δει πουθενά άλλου αυτό και πραγματικά χάρηκα που δεν πήγα σε άλλο κέντρο (επισκέφτηκα και ένα άλλο πριν την 3η όπου εκεί φοβήθηκα λόγο ότι δεν είχαν καρδιολόγο και λόγο επέμβασης καρδιάς που έκανα ε ήθελα να νιώθω ασφαλής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

ναιιι εκεί... είναι και στην εμβρυομεταφορα και πριν και μετά δεν το έχω δει πουθενά άλλου αυτό και πραγματικά χάρηκα που δεν πήγα σε άλλο κέντρο (επισκέφτηκα και ένα άλλο πριν την 3η όπου εκεί φοβήθηκα λόγο ότι δεν είχαν καρδιολόγο και λόγο επέμβασης καρδιάς που έκανα ε ήθελα να νιώθω ασφαλής 

Στη μεταφορά πως και είναι? Την εκανες με μέθη?
Ο Μαστρο είναι ο γιατρός σου ή κάποιος άλλος? Πάντως ναι από οργάνωση υπάρχει αρκετή και νιώθεις πραγματι ότι δε θα γίνει καμία στραβή. Ειδικά όταν έχεις και κάποιους λόγους παραπάνω να ανησυχείς όπως εσυ. Δεν ήξερα ότι είμαστε στο ίδιο. Εσυ σε τι φάση είσαι τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Στο νέο κέντρο με την ονομασία σιδηρόδρομο που αποτελείται από 3 λέξεις? Αν και ψυχολόγο πριν την ωοληψια δεν παίζει να έχει πουθενά αλλού

Έχει έχει και το Ιασώ μια κοπέλα Αμ πως!!!

Την πρώτη φορά της απαντουσα σοβαρά στην 3η -4η μάλλον πήγε για δίκη της συνέδρια με αυτά που της έλεγα 😂😂😂😂

Τυπου «επέλεξα τώρα να κάνω ετ για να βγει πχ ψαράκι το μωρό γιατί έχω πλανήτη εκεί κ εκεί κ τα πάμε καλά κ έχω κ την παρθένο στην Σελήνη κ θέλω τάξη μαζί με ακαταστασία»

Μου φαινόταν τόσο fake το σκηνικό που μας ρωτούσε μια μια τις ίδιες ερωτήσεις καρμπόν κ απαντούσαμε λες κ ήμασταν σε τηλεπαιχνίδι που αποφάσισα να τρολαρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Στη μεταφορά πως και είναι? Την εκανες με μέθη?
Ο Μαστρο είναι ο γιατρός σου ή κάποιος άλλος? Πάντως ναι από οργάνωση υπάρχει αρκετή και νιώθεις πραγματι ότι δε θα γίνει καμία στραβή. Ειδικά όταν έχεις και κάποιους λόγους παραπάνω να ανησυχείς όπως εσυ. Δεν ήξερα ότι είμαστε στο ίδιο. Εσυ σε τι φάση είσαι τώρα?

όχι ο καρδιολόγος αλλά η ψυχολόγος. εγώ στην φάση αποβολής σήμερα άρχισαν οι πόνοι και το αίμα αλλά όχι πολύ οποτε το βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μήπως για αυτό έφυγες? Μήπως δεν αντεχες να βλέπεις το αντικείμενο του πόθου σου να κοιτάει και άλλες?

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Μη δει καλά κομμάτια παιδι μου, τα τσιμπάει αμέσως! 

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ε ναι αυτός είναι κανονικός καρδιολόγος, γιατί ο αλλος που λέμε είναι λες και βρήκες τον ανώμαλο του λεωφορείου και τον έντυσες γιατρο! 🤣

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σαι καλά! Μα αντε πάρτε το απόφαση και εσείς οι συμμαθητριες να ξεκινήσετε να ανησυχούμε μαζί! Η @BlackCat γκομενιζει με όλο το team του Γεν....ις και θέλει να κάνει ωοληψια επ άπειρον και δεν σκέφτεται το αγοράκι της που την περιμένει στα κρύα. Εσυ δεν είσαι ιδιαίτερα ορεξάτο.  Μόνο μία είναι σταθερή αξία και αξίζει τα εύσημα! @Παρασκευαιδου αντε χάραξε τον δρομο γιατί εδώ οι συμμαθήτριες σου έχουν βρει τη βολή τους και βαριούνται να ξεκινήσουν.

Δεν σας μπορώ ρε πάω να αλλαξω βρακι θέλω κ ετ τρομάρα μου 

Καλύτερα να ελέγξω την ακράτεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...