Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα δυστυχώς και εγω δεν εχω καλα νεα. Αρνητική και αυτή η προσπάθεια. Σας ευχαριστώ πολυ όλες για την αγάπη σας ολο αυτο το διάστημα. 💔

Ειλικρινά λυπάμαι πάρα πολύ...

Πάρε τον χρόνο σου και όποτε θέλεις, εμείς εδώ είμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα δυστυχώς και εγω δεν εχω καλα νεα. Αρνητική και αυτή η προσπάθεια. Σας ευχαριστώ πολυ όλες για την αγάπη σας ολο αυτο το διάστημα. 💔

Λυπάμαι πολύ! Πάρτε το χρόνο σας να νιώσετε καλύτερα! Είναι δύσκολες αυτές οι στιγμές αλλά όλες σου κάνουμε μια νοερή αγκαλιά! ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Και χρόνια μας πολλά! Εγώ σήμερα ξεκινάω την τρίτη κι ελπίζω  και τελευταία μου διέγερση! Μιλήσαμε με κεντρο κι ουρολόγο κι αποφασίσαμε να κάνουμε μια προσπάθεια με picsi κι αν μη κακό δεν, θα κάνει το αγόρι μου το χειρουργείο της κιρσοκήλης! Ελπίζω να μη φτάσουμε εκεί! Όποτε σήμερα πολύ βιαστικά ξεκιναω τις ενεσουλες μου μιας κ η περίοδος ήταν να έρθει την Πέμπτη κι ήρθε χτες!! 
 

Αντε λοιπόν κ καλή μας επιτυχία! Κ είμαστε και πολλές για Μάρτιο!! ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Και χρόνια μας πολλά! Εγώ σήμερα ξεκινάω την τρίτη κι ελπίζω  και τελευταία μου διέγερση! Μιλήσαμε με κεντρο κι ουρολόγο κι αποφασίσαμε να κάνουμε μια προσπάθεια με picsi κι αν μη κακό δεν, θα κάνει το αγόρι μου το χειρουργείο της κιρσοκήλης! Ελπίζω να μη φτάσουμε εκεί! Όποτε σήμερα πολύ βιαστικά ξεκιναω τις ενεσουλες μου μιας κ η περίοδος ήταν να έρθει την Πέμπτη κι ήρθε χτες!! 
 

Αντε λοιπόν κ καλή μας επιτυχία! Κ είμαστε και πολλές για Μάρτιο!! ❣️❣️❣️

Καλή αρχή στην νέα προσπάθεια εύχομαι να είναι η τυχερη σας μέσα από την καρδιά μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλές γονιμοποιήσεις να έχεις !!

Να μας ενημερώσεις βέβαια 🥰

Κορίτσια ειλικρινά σας ευχαριστώ όλες για την συμμετοχή σας στο θέμα μου!!, διάβασα προσεκτικά όσα είπατε και νιώθω λίγο πιο δυνατή για να συνεχίσω. Ήδη συγκράτησα πολλές πληροφορίες που δώσατε και μου ήταν άγνωστες και αυτές τις μέρες θα κανονίσω ραντεβού με άλλο γιατρό. Ευελπιστώ σύντομα να μπω και εγώ στην λίστα με τα θετικά αποτελέσματα ☺️ εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις προσπάθειες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλή αρχή στην νέα προσπάθεια εύχομαι να είναι η τυχερη σας μέσα από την καρδιά μου ❤️

❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα δυστυχώς και εγω δεν εχω καλα νεα. Αρνητική και αυτή η προσπάθεια. Σας ευχαριστώ πολυ όλες για την αγάπη σας ολο αυτο το διάστημα. 💔

Λυπάμαι πολύ βρε κοριτσάκι μου, κλαψε ξέσπασε και παρε το χρόνο σου κάνοντας διαφορά πράγματα που σε ευχαριστούν..  σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! να σας πω και εγω μήπως έχει συμβεί σε κάποια κάτι αντίστοιχο ....... έκανα ετ την Παρασκευή 25/2  μια βλαστοκύστη 5ΑΑ ελεγμένη με προεμφυτευτικό για κυστική (είμαστε και οι 2 φορείς). Κάνω χοριακή την Κυριακή 6/3 9μέρες μετά την ετ και το αποτέλεσμα 243,8 mIU/ml, όπως καταλαβαίνετε κάναμε χαρές πανηγύρια χαμός!!! περάσαμε μια Καθαρα Δευτέρα όνειρο!! σήμερα έπρεπε να κάνω τη δευτερη χοριακή για επιβεβαίωση ότι όλα προχωράνε σωστά και το αποτέλεσμα 200,6 mIU/ml , καταλαβαίνω ότι πάμε για βιοχημική......ο γιατρός είπε ότι οφείλουμε να του δώσουμε μια ακόμα ευκαιρία και με έβαλε να ξανακάνω χοριακή την Πέμπτη καθώς ακομα το 200 είναι μεγάλο νούμερο....... Έχει συμβει σε καμία κάτι αντίστοιχο??και τι εξέλιξη είχε??? αν έπεφτε κατακόρυφα θα το δεχόμουν ίσως πιο εύκολα....αυτό το ότι έπεσε αλλά λίγο δεν το καταλαβαίνω.....διάβασα ότι θα έπρεπε να έχει υποδιπλασιαστεί εφόσον πάει για αποβολή ,μπορεί βεβαια να είναι και μπούρδα αυτό που διάβασα......Σας ευχαριστώ💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Την 6η σου χε βγει αρνητικο καθαρο και την 7η αχνο θετικο;

Την 6η αρνητικό, αρνητικό...την 7η αχνό...πολύ αχνόοοοο όμως,μου εφτανε βέβαια που το έβλεπα στο φως κ την 8η φαινόταν κανονικά.Ελαα 4η μέρα είναι πολύ πολύ νωρίς για τεστ ουρων.Πρεπει να έσπασες ρεκόρ....♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η rouseva είπε:

Την 6η αρνητικό, αρνητικό...την 7η αχνό...πολύ αχνόοοοο όμως,μου εφτανε βέβαια που το έβλεπα στο φως κ την 8η φαινόταν κανονικά.Ελαα 4η μέρα είναι πολύ πολύ νωρίς για τεστ ουρων.Πρεπει να έσπασες ρεκόρ....♥️

Ειχες κανει ομως το predictor early κοριτσι μ και την 6η μερα;; Χαχαχα επιασα κ καπου ρεκορ η ταλαιπωρη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Μιτσουκο χρειαζομαι να ναι πλαστικη η σολα να τη νιωσω καλα .. να σαι καλα κοριτσι μου αλλα επεσαν οι ελπιδες μου .. εγω ειμαι με βλαστοκυστες κ πιστευω το συγκεκριμενο τεστ εστω και μια αχνη γραμμη θα την εδειχνε

 Βρε συ εγώ είχα 15+3 = 18 ημέρες 

Εσυ έχουμε 4+5=9 ημέρες για πες μου λιγακι τώρα πόσες μέρες έχεις ακόμα για να δεις θετικο; 

Και προς Θεού ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΚΌΨΕΙΣ ΧΑΠΙΑ αλλιώς θα μπω απ το τηλ και θα σε πετάω τσόκαρο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Ναι ...5 χρονια δεν ηρθε... Τωρα θα ερθει και εσυ! Απ τα νευρα μου ποναει το στηθος μου τωρα. Μολις ειδα το αιμα τα πηρα κρανιο. Σημερα θα παμε ουρολογο ηθελα να παω κυρια. Τωρα φορτωμενη θα παω. Και δευτερον δεν μπορω να καταλαβω ποτε ερχεται περιοδος!!!!!!!! Σκ υπολογιζα τι χαζα με κανει τωρα? Που ξερω? Πηγα πριν για πιπι παλι κατι πιτσιλιες 3 ειχε στο χαρτι. Αλλαξα γραφειο σημερα και πηγα στο καινουργιο. Ειχε κλιμα με 30 βαθμους και τα ποδια μου παγακια ...εκει λεω κατσε να παω μια τουαλετα μηπως συνελθω και βλεπω το ροζ. Ξενερωσα και αυτο ηταν. 

Καλα πάνε τζάμπα για χαρτουρα 😂😂😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 Βρε συ εγώ είχα 15+3 = 18 ημέρες 

Εσυ έχουμε 4+5=9 ημέρες για πες μου λιγακι τώρα πόσες μέρες έχεις ακόμα για να δεις θετικο; 

Και προς Θεού ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΚΌΨΕΙΣ ΧΑΠΙΑ αλλιώς θα μπω απ το τηλ και θα σε πετάω τσόκαρο.  

Έμπαινε Γιούτσο!!!!

Πω πω και πονάει το τσοκαρο😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Έμπαινε Γιούτσο!!!!

Πω πω και πονάει το τσοκαρο😂

Οχι πες μου πόσο εγώ 😂😂😂 γελάω τωρα που μπορώ γιατί σε κάνα μήνα τα ίδια θα σας λέω 😂😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Και χρόνια μας πολλά! Εγώ σήμερα ξεκινάω την τρίτη κι ελπίζω  και τελευταία μου διέγερση! Μιλήσαμε με κεντρο κι ουρολόγο κι αποφασίσαμε να κάνουμε μια προσπάθεια με picsi κι αν μη κακό δεν, θα κάνει το αγόρι μου το χειρουργείο της κιρσοκήλης! Ελπίζω να μη φτάσουμε εκεί! Όποτε σήμερα πολύ βιαστικά ξεκιναω τις ενεσουλες μου μιας κ η περίοδος ήταν να έρθει την Πέμπτη κι ήρθε χτες!! 
 

Αντε λοιπόν κ καλή μας επιτυχία! Κ είμαστε και πολλές για Μάρτιο!! ❣️❣️❣️

Με το καλό Νικόλ μου.. στο εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Να σαι καλα κορίτσι μου! Αύριο 8 το πρωι μου είπε να ειμαι στη κλινική!!! 🥰

Σκόρπινα μου καλή επιτυχία σου εύχομαι.  

Με το καλοοοοο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Και χρόνια μας πολλά! Εγώ σήμερα ξεκινάω την τρίτη κι ελπίζω  και τελευταία μου διέγερση! Μιλήσαμε με κεντρο κι ουρολόγο κι αποφασίσαμε να κάνουμε μια προσπάθεια με picsi κι αν μη κακό δεν, θα κάνει το αγόρι μου το χειρουργείο της κιρσοκήλης! Ελπίζω να μη φτάσουμε εκεί! Όποτε σήμερα πολύ βιαστικά ξεκιναω τις ενεσουλες μου μιας κ η περίοδος ήταν να έρθει την Πέμπτη κι ήρθε χτες!! 
 

Αντε λοιπόν κ καλή μας επιτυχία! Κ είμαστε και πολλές για Μάρτιο!! ❣️❣️❣️

Καλή αρχή και καλή τύχη κοριτσι μου! Να ξέρεις ότι αυτά τα βιαστικά και ξαφνικά συνήθως φέρνουν τα καλύτερα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οχι πες μου πόσο εγώ 😂😂😂 γελάω τωρα που μπορώ γιατί σε κάνα μήνα τα ίδια θα σας λέω 😂😂😂😂 

😂😂😂😂 δεν έχω και reactions γαμω την τρελλα μου

Μωρε λέγε εσυ θα έρθουν τα τσόκαρα με τα τσουβάλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Με το καλό Νικόλ μου.. στο εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου 🥰

❣️❣️ Άντε να ξεκινησουμε και να μουρμουράμε παρέα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλή αρχή και καλή τύχη κοριτσι μου! Να ξέρεις ότι αυτά τα βιαστικά και ξαφνικά συνήθως φέρνουν τα καλύτερα αποτελέσματα!

Μακαρι!! Άντε να δούμε!! Σ ευχαριστώ πολύ! Ευχομαι να ακολουθήσουμε όλες τη δίκη σου καταπληκτική πορεία! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα δυστυχώς και εγω δεν εχω καλα νεα. Αρνητική και αυτή η προσπάθεια. Σας ευχαριστώ πολυ όλες για την αγάπη σας ολο αυτο το διάστημα. 💔

Κορίτσι μου πολύ λυπάμαι. Πίστευα ότι θα ακουλουθούσες το θετικό σερί των προηγούμενων κοριτσιών. Δε θυμάμαι σε ποια προσπάθεια είσαι και αν έχεις κάνει ολο τον απαραίτητο έλεγχο. Μίλησες με το γιατρο σου, σου σχολίασε κάτι? Έχει κάποια ιδέα που μπορεί να οφείλεται το αρνητικό αποτέλεσμα? 
παρε το χρόνο σου να ανακάμψεις και εμείς είμαστε εδώ να ακούσουμε τι θα σου πει και ο γιατρός σου. Μεγάλη αγκαλιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Joann είπε:

Καλημέρα κορίτσια μόλις γύρισα από ωοληψία όλα πήγαν καλά!!! Η εμβρυολογος Μ είπε είχαμε μόνο 3 οπότε πάμε σε μικρογονιμοποιηση..αύριο περιμένω τηλεφωνο για να δούμε αν τα κατάφεραν σας φιλώ.. @BlackCat θα σου πω και μέρα μεταφοράς να με βάλεις στο τυχερό πίνακακι λογικά θα είναι η πέμπτη η Παρασκευή 

Με το καλό να μας πεις ότι γονιμοποιήθηκαν όλα αύριο και να σου δώσουν 3 καλά έμβρυα. Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αντε ορίστε. Φέτος θα είσαι και νυφούλα και μανούλα! Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις!

Ναι πήγα πριν λίγο για υπέρηχο. Ο γιατρός μου είπε ότι έχω ένα εξαιρετικό έμβρυο, ήταν ενθουσιασμενος. Μου είπε ότι για να μην πάει καλά κάτι θα πρέπει να έχει χρωμοσωμικη ανωμαλία που δεν μπορούμε να το προβλέψουμε. Κατά τα άλλα όλα είναι άψογα, ορμόνες, έμβρυο, τα πάντα. Ο δεύτερος σάκος υποχώρησε και για αυτό μάλλον έγινε αυτό με τη χοριακη. Τωρα θα ξαναπάω για ορμόνες την Παρασκευή και την Τρίτη ξανά υπέρηχο. Οποτε μέχρι τότε θα κάνω υπομονή και προσευχή να πάνε όλα καλά γιατί οι επόμενες 3 εβδομάδες είναι πολύ δύσκολες για μένα.

Όλα θα πάνε καλά, μη συγκρίνεις αυτή τη φορά με τις προηγούμενες! Εδώ θα είμαστε και για τις επόμενες 3 εβδομάδες μεχρι πλέον να σε ακούσουμε σίγουρη και απολύτως αισιόδοξη! ❤️ Σε μερικούς μήνες θα έχεις μωρό στην αγκαλιά σου, είναι δεδομένο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Και χρόνια μας πολλά! Εγώ σήμερα ξεκινάω την τρίτη κι ελπίζω  και τελευταία μου διέγερση! Μιλήσαμε με κεντρο κι ουρολόγο κι αποφασίσαμε να κάνουμε μια προσπάθεια με picsi κι αν μη κακό δεν, θα κάνει το αγόρι μου το χειρουργείο της κιρσοκήλης! Ελπίζω να μη φτάσουμε εκεί! Όποτε σήμερα πολύ βιαστικά ξεκιναω τις ενεσουλες μου μιας κ η περίοδος ήταν να έρθει την Πέμπτη κι ήρθε χτες!! 
 

Αντε λοιπόν κ καλή μας επιτυχία! Κ είμαστε και πολλές για Μάρτιο!! ❣️❣️❣️

Καλή αρχή! Αυτή να είναι η τυχερή φορά σου! Τι φάρμακο κάνεις και τι δόση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Όλα θα πάνε καλά, μη συγκρίνεις αυτή τη φορά με τις προηγούμενες! Εδώ θα είμαστε και για τις επόμενες 3 εβδομάδες μεχρι πλέον να σε ακούσουμε σίγουρη και απολύτως αισιόδοξη! ❤️ Σε μερικούς μήνες θα έχεις μωρό στην αγκαλιά σου, είναι δεδομένο!

Μακάρι... Αντε να ξεκινάτε και εσείς και να μιλάμε πλέον για συμπτώματα εγκυμοσύνης και άλλα τέτοια θέματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...