Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Αυτό είχα διαβάσει κι εγώ καπου αλλά δεν ξέρω μήπως υπάρχει κάποια διαφορά αν είναι σε κύκλο χωρίς ορμόνες. Υπομονή βρε @BlackCat μέχρι την Τετάρτη! Αλλος ένας κόπος. Απορία, θα κανεις ωοληψια με μέθη ή χωρίς? Το έχετε συζητήσει με το γιατρο μας? Γιατί ξέρω ότι στους φυσικούς οι περισσότερες δεν κάνουν.

Δεν νομίζω μωρέ να έχει διαφορά με ορμόνες ή όχι αλλά τεσπα θα δούμε.

Δεν έχω αποφασίσει τι θα κάνω μια λέω να το παίξω θαρραλέα μια παλι το σκέφτομαι!! Οχι τοσο τον πονο αλλα μηπως ειμαι σφιγμενη και δεν το τσιμπη΄σει σωστά.

Τι να τον ρωτήσω λες και εχει κάνει ποτέ ωοληψιά στον εαυτό του και ξέρει. Τιποτα δεν ειναι θα μου πει ενα τσιμπημα!!

Δεν ξέρω κάτσε να φτάσω μέχρι εκεί και θα δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Χάχα, δεν έχεις άδικο... Πόσο καλό μας έχει κάνει αυτή η ομαδαρα στην ψυχολογία μας όλο αυτό τον καιρό!! ❤️ 

Και εγω άργησα να γίνω "ενεργή" γιατι εκλαιγα πολύ και δεν μπορουσα να διαχειριστώ τίποτα. Και τελικά είπα να ξεκινησω να συμμετέχω και τώρα νιώθω εδω με όλες σας πως μπορώ να ειμαι ελευθερη και να νιώθω εκτίμηση κτλ κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μουυυυ μόλις πήρα τη δεύτερη χοριακή μου.. 3395.50!!!!!!! Αλλα δέκα κιλά άγχους έφυγαν!!! Μισή θα μείνω 😂😂😂

Τετοια να ακουω να παίρνω θάρρος. Τι νούμερο είναι αυτό ;;; 🥰🥰🥰μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Τετοια να ακουω να παίρνω θάρρος. Τι νούμερο είναι αυτό ;;; 🥰🥰🥰μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου

Ευχαριστώ πολύ ❤️ ❤️ ❤️ τώρα περιμένουμε τα δικά σου ευχάριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

@BlackCat μου δεν μπορώ να βοηθήσω με τις τιμές της οιστροδιολης γιατί έναν φυσικό είχα και δεν είδα την μέτρηση της..... Αλλά κάτσε ρε παιδί μου ποιος ξέρει τι μπορεί να γίνει μέχρι την Τετάρτη εδώ κατέβασες από το πουθενά 3 ωοθυλάκια....

Εγώ κορίτσια μου 12 η μέρα με σικλακουρ και ενδομήτριο 8,1 συνεχίζω κανονικά και ξεκινάω και προγεστερόνη και μεταφορά θα κάνω την Δευτέρα 19 η μέρα....τώρα πάω να μετρήσω και προγεστερόνη....

@Eva29 κοριτσάκι μου όλα καλά θα είναι θα το δεις.....σου στέλνω τεράστια αγκαλιά.....μην στρεσαρεσε μόνο αυτό προσπάθησε.....

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου ♥️🥰

Τι όμορφα λίγες ημέρες μείνανε !! Άντε τελική ευθεία είσαι τώρα με το καλό να έρθει η Δευτέρα να μου κάνεις παρέα στη ξάπλα 😘♥️ ετοιμάσου κάνε όλες τις δουλειές τωρα που μπορείς γιατί μετά εγκυουλα θα είσαι και θα ξεκουράζεσαι ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Ευχαριστώ πολύ ❤️ ❤️ ❤️ τώρα περιμένουμε τα δικά σου ευχάριστα!!! 

Στείλε μπεμπεδοσκονη…μια δόση τώρα κ μια πριν τη χοριακη μου. 🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena0212 είπε:

Στείλε μπεμπεδοσκονη…μια δόση τώρα κ μια πριν τη χοριακη μου. 🎉🎉

Σου στέλνω άπειρη!!!!!! κρατάω λίγη για μεθαύριο αγάπη!! Όλα θα πάνε σούπερρρρρρρρ ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ καιρό τώρα αν και δεν σας γράφω!!Ηθελα να μοιραστώ παρ’ολα αυτά τα νέα μου μαζί σας! Μετά από 6 χρόνια προσπαθειών, 1 λαπαροσκόπηση, 5 υστεροσκοπησεις, 3 εξωσωματικές είμαι έγκυος!!! Είναι βέβαια πολύ νωρίς ακόμα κάναμε εμβρυομεταφορα στις 1/10 με 2 έμβρυα 5 ημερών και η χοριακη μ είναι θετική!!!! Ποση χαρά και ποσό άγχος μαζί Θεέ μου !!!!Ειμαι θετική όμως πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για όλες μας και το εύχομαι από την καρδιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ καιρό τώρα αν και δεν σας γράφω!!Ηθελα να μοιραστώ παρ’ολα αυτά τα νέα μου μαζί σας! Μετά από 6 χρόνια προσπαθειών, 1 λαπαροσκόπηση, 5 υστεροσκοπησεις, 3 εξωσωματικές είμαι έγκυος!!! Είναι βέβαια πολύ νωρίς ακόμα κάναμε εμβρυομεταφορα στις 1/10 με 2 έμβρυα 5 ημερών και η χοριακη μ είναι θετική!!!! Ποση χαρά και ποσό άγχος μαζί Θεέ μου !!!!Ειμαι θετική όμως πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για όλες μας και το εύχομαι από την καρδιά μου!!!

Μπράβο συνχαρητηρια όλα θα πάνε τέλεια !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ καιρό τώρα αν και δεν σας γράφω!!Ηθελα να μοιραστώ παρ’ολα αυτά τα νέα μου μαζί σας! Μετά από 6 χρόνια προσπαθειών, 1 λαπαροσκόπηση, 5 υστεροσκοπησεις, 3 εξωσωματικές είμαι έγκυος!!! Είναι βέβαια πολύ νωρίς ακόμα κάναμε εμβρυομεταφορα στις 1/10 με 2 έμβρυα 5 ημερών και η χοριακη μ είναι θετική!!!! Ποση χαρά και ποσό άγχος μαζί Θεέ μου !!!!Ειμαι θετική όμως πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για όλες μας και το εύχομαι από την καρδιά μου!!!

Έχεις και εσύ το δικό σου μαραθώνιο κορίτσι μου! Όμως τώρα είσαι έγκυος!!! Όλα θα πάνε καλά, να έχεις μια τελειόμηνη και υγιή εγκυμοσύνη!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μουυυυ μόλις πήρα τη δεύτερη χοριακή μου.. 3395.50!!!!!!! Αλλα δέκα κιλά άγχους έφυγαν!!! Μισή θα μείνω 😂😂😂

Μπράβο κορίτσι μου!!! Υπέροχα νέα!!! Υπομονή τώρα λίγες μέρες και σύντομα θα ακούσετε και τις καρδουλίτσες τους! 💓💓 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ καιρό τώρα αν και δεν σας γράφω!!Ηθελα να μοιραστώ παρ’ολα αυτά τα νέα μου μαζί σας! Μετά από 6 χρόνια προσπαθειών, 1 λαπαροσκόπηση, 5 υστεροσκοπησεις, 3 εξωσωματικές είμαι έγκυος!!! Είναι βέβαια πολύ νωρίς ακόμα κάναμε εμβρυομεταφορα στις 1/10 με 2 έμβρυα 5 ημερών και η χοριακη μ είναι θετική!!!! Ποση χαρά και ποσό άγχος μαζί Θεέ μου !!!!Ειμαι θετική όμως πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για όλες μας και το εύχομαι από την καρδιά μου!!!

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Έκανες και εσύ μεγάλο δρόμο! Με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Δεν νομίζω μωρέ να έχει διαφορά με ορμόνες ή όχι αλλά τεσπα θα δούμε.

Δεν έχω αποφασίσει τι θα κάνω μια λέω να το παίξω θαρραλέα μια παλι το σκέφτομαι!! Οχι τοσο τον πονο αλλα μηπως ειμαι σφιγμενη και δεν το τσιμπη΄σει σωστά.

Τι να τον ρωτήσω λες και εχει κάνει ποτέ ωοληψιά στον εαυτό του και ξέρει. Τιποτα δεν ειναι θα μου πει ενα τσιμπημα!!

Δεν ξέρω κάτσε να φτάσω μέχρι εκεί και θα δω.

Καλά εννοείται δε θα τον ρωτήσεις αν πονάει, τι είσαι καμία πρωτάρα; Και μένα ηθελε να με βάλει να κάνω τη βιοψία Νικα χωρίς μέθη, λέω καλά έτσι όπως το πουλάτε δε με βλέπω…

γι αυτούς όλα ένα τσιμπημα ειναι, βέβαια αλλιώς τσιμπάει η μύγα αλλιώς ο σκορπιός αλλά δε βαριέσαι…σε λίγο θα μας λένε στη γέννα «με ένα τσίμπημα»…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Έκανες και εσύ μεγάλο δρόμο! Με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 💗

Ευχαριστώ πολύ ❤️ ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ καιρό τώρα αν και δεν σας γράφω!!Ηθελα να μοιραστώ παρ’ολα αυτά τα νέα μου μαζί σας! Μετά από 6 χρόνια προσπαθειών, 1 λαπαροσκόπηση, 5 υστεροσκοπησεις, 3 εξωσωματικές είμαι έγκυος!!! Είναι βέβαια πολύ νωρίς ακόμα κάναμε εμβρυομεταφορα στις 1/10 με 2 έμβρυα 5 ημερών και η χοριακη μ είναι θετική!!!! Ποση χαρά και ποσό άγχος μαζί Θεέ μου !!!!Ειμαι θετική όμως πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για όλες μας και το εύχομαι από την καρδιά μου!!!

Μπραβοοο!!
Μια γερή ανέφελη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Καλά εννοείται δε θα τον ρωτήσεις αν πονάει, τι είσαι καμία πρωτάρα; Και μένα ηθελε να με βάλει να κάνω τη βιοψία Νικα χωρίς μέθη, λέω καλά έτσι όπως το πουλάτε δε με βλέπω…

γι αυτούς όλα ένα τσιμπημα ειναι, βέβαια αλλιώς τσιμπάει η μύγα αλλιώς ο σκορπιός αλλά δε βαριέσαι…σε λίγο θα μας λένε στη γέννα «με ένα τσίμπημα»…

Άμα μου πει ένα τσίμπημα είναι θα του πω ναι αλλά τι τσίμπημα μύγας ή σκορπιού όπως λέει μια άλλη συναγωνίστρια που σας έχει γιατρό η Lucia καλε την αφήσατε έγκυο πρόσφατα!!!

Θα με κοιτάει σαν ροφός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Άμα μου πει ένα τσίμπημα είναι θα του πω ναι αλλά τι τσίμπημα μύγας ή σκορπιού όπως λέει μια άλλη συναγωνίστρια που σας έχει γιατρό η Lucia καλε την αφήσατε έγκυο πρόσφατα!!!

Θα με κοιτάει σαν ροφός!!!

😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Άμα μου πει ένα τσίμπημα είναι θα του πω ναι αλλά τι τσίμπημα μύγας ή σκορπιού όπως λέει μια άλλη συναγωνίστρια που σας έχει γιατρό η Lucia καλε την αφήσατε έγκυο πρόσφατα!!!

Θα με κοιτάει σαν ροφός!!!

🤪🤪🤪🤪Ρε φιλενάδα δεν έχω άλλες αντιδράσεις για σήμερα αλλά μια μέρα θα ήταν ωραίο να τον αφήσουμε έτσι σύξυλο! ….. μα ροφός ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Apol

Ετοιμάσου να ακούσεις 2 καρδούλες!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Φρόντισε να απολαύσεις αυτή την όμορφη διαδρομή μέχρι να τα κρατήσεις στην αγκαλια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μουυυυ μόλις πήρα τη δεύτερη χοριακή μου.. 3395.50!!!!!!! Αλλα δέκα κιλά άγχους έφυγαν!!! Μισή θα μείνω 😂😂😂

Μπράβο κοριτσι μου!!! Τέλεια τα πάνε τα μωράκια σου.. με το καλό ο υπέρηχος!! Εκεί σε βλέπω με χαρτομάντιλα!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Μπράβο κοριτσι μου!!! Τέλεια τα πάνε τα μωράκια σου.. με το καλό ο υπέρηχος!! Εκεί σε βλέπω με χαρτομάντιλα!!❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, ελπίζω να είστε καλά. Κοιμάμαι όρθια (λόγω της προγεστερόνης) 😴😴και είπα να σας γράψω να ξυπνήσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, ελπίζω να είστε καλά. Κοιμάμαι όρθια (λόγω της προγεστερόνης) 😴😴και είπα να σας γράψω να ξυπνήσω..

καλημέρα! κ εγω σήμερα εμεινα σπίτι. αυτη τη φορά η προγεστερόνη δε μου φέρνει τόση υπνηλία παραδόξως. Ισως όμως φταίει κ το οτι κοιμαμαι αρκετα κ περασα πολλές μερες στον καναπέ. Κατα τ'αλλα πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

καλημέρα! κ εγω σήμερα εμεινα σπίτι. αυτη τη φορά η προγεστερόνη δε μου φέρνει τόση υπνηλία παραδόξως. Ισως όμως φταίει κ το οτι κοιμαμαι αρκετα κ περασα πολλές μερες στον καναπέ. Κατα τ'αλλα πως είσαι;

Εγω στην δουλειά... και όλο τον καιρό στην δουλειά θα ειμαι. Μακάρι να μπορούσα να παρω άδεια, αλλά είχα πάρει το καλοκαίρι για να κατσω μετα την ετ (χωρις εννοείται να ξερουν τον λόγο).

Πως είσαι εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...