Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια 294 🥰

Άγχος τώρα για την επαναληπτική ! Μίλησα με τον εξωσωματιστη πολύ καλά μου είπε και τώρα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου να μου πει ποτε να κάνω πάλι χοριακη ! 

@Katerinaki83 @Massa έχετε νεότερα εσείς κορίτσια ?? 

Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Καλούς διπλασιασμός τώρα!!!!!! Με υπομονή!!!!!!!!! 🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια 294 🥰

Άγχος τώρα για την επαναληπτική ! Μίλησα με τον εξωσωματιστη πολύ καλά μου είπε και τώρα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου να μου πει ποτε να κάνω πάλι χοριακη ! 

@Katerinaki83 @Massa έχετε νεότερα εσείς κορίτσια ?? 

Συγχαρητήρια με το καλό καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις 🙏🙏🙏🙏👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια 294 🥰

Άγχος τώρα για την επαναληπτική ! Μίλησα με τον εξωσωματιστη πολύ καλά μου είπε και τώρα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου να μου πει ποτε να κάνω πάλι χοριακη ! 

@Katerinaki83 @Massa έχετε νεότερα εσείς κορίτσια ?? 

Μπράβο κορίτσι μου!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Καλούς διπλασιασμους!!!!! ❤️ ❤️ Υπομονή και πίστη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια 294 🥰

Άγχος τώρα για την επαναληπτική ! Μίλησα με τον εξωσωματιστη πολύ καλά μου είπε και τώρα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου να μου πει ποτε να κάνω πάλι χοριακη ! 

@Katerinaki83 @Massa έχετε νεότερα εσείς κορίτσια ?? 

Μπράβο ρε Έυα..Κράτα την σκυτάλη να την παραδώσεις στις επόμενες.

Καλούς διπλασιασμούς και με το καλό μια υγιή και τελειόμηνη κύηση 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Καλούς διπλασιασμους!!!!! ❤️ ❤️ Υπομονή και πίστη!! 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Συγχαρητήρια με το καλό καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις 🙏🙏🙏🙏👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Καλούς διπλασιασμός τώρα!!!!!! Με υπομονή!!!!!!!!! 🌹🌹🌹🌹

Σας ευχαριστω πολύ πολύ όλες σας ♥️🥰🥰🥰 με το καλό κι εσείς σύντομα εύχομαι !! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Μπράβο ρε Έυα..Κράτα την σκυτάλη να την παραδώσεις στις επόμενες.

Καλούς διπλασιασμούς και με το καλό μια υγιή και τελειόμηνη κύηση 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου με το καλό να συναντηθείς και εσύ με τα μωράκια σου σε περιμένω ε !! 🥰

Κορίτσια θα ζεστάνω καλά καλά τη σκυτάλη περιμένω την επόμενη και σύντομα !! ♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια 294 🥰

Άγχος τώρα για την επαναληπτική ! Μίλησα με τον εξωσωματιστη πολύ καλά μου είπε και τώρα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου να μου πει ποτε να κάνω πάλι χοριακη ! 

@Katerinaki83 @Massa έχετε νεότερα εσείς κορίτσια ?? 

Συγχαρητήρια!!!! Καλούς διπλασιασμους.. με το καλό κορίτσι μου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sandyb είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Καλούς διπλασιασμους.. με το καλό κορίτσι μου!! ❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου ! ♥️ Με το καλό να πάρεις και εσύ αγκαλίτσα το μωράκι σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια 294 🥰

Άγχος τώρα για την επαναληπτική ! Μίλησα με τον εξωσωματιστη πολύ καλά μου είπε και τώρα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου να μου πει ποτε να κάνω πάλι χοριακη ! 

@Katerinaki83 @Massa έχετε νεότερα εσείς κορίτσια ?? 

Μπράβοοοοοοοοοοο🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉👏👏👏👏👏👏👏👏 αγάπη!!!!!!!! Ήταν σίγουρο καλέ ότι είσαι εγκυουλα!!!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια από εδώ και πέρα και θα πάνε να είσαι σίγουρη!!!!! Σε 9 μήνες θα συναντήσεις το η τα μωράκια σου!!!!! Κράτα σκυτάλη και στέλνει μπεμπεδοσκονη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια 294 🥰

Άγχος τώρα για την επαναληπτική ! Μίλησα με τον εξωσωματιστη πολύ καλά μου είπε και τώρα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου να μου πει ποτε να κάνω πάλι χοριακη ! 

@Katerinaki83 @Massa έχετε νεότερα εσείς κορίτσια ?? 

Μπράβο! Καλή συνέχεια με τους διπλασιασμούς! Ξεκίνησε… 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Όχι ρε Γλυκουλι. Μη φοβάσαι. Εγώ πονάω πάντα αρκετα…και παιρνω φελντεν με την πρώτη ενόχληση. Τώρα δεν ήξερα αν πρέπει να πάρω κ με πρόλαβαν οι πόνοι. Ευτυχώς μου παν ότι μπορω, και πήρα. Κ κάπως ηρέμησα τώρα. Εσυ θα είσαι μια χαρά 🥰

Καλέ ξέρεις πόσο πονάω εγώ στην περίοδο;;;; χαχαχαχαχαχαχαχα ξάπλα τις δύο πρώτες μέρες την βγάζω. Και οι πόνοι από την ωοληψια εδώ και 2-3 μέρες είναι που πέρασαν εντελώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μουυυυ 234 εγώ! Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη!

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι μου. Εγκυουλα κ με τη βούλα πλέον. Να έχεις μια εύκολη τελειομηνη εγκυμοσύνη. 
 

@angel35 μην αγχωνεσαι κορίτσι μου. Θα πάρεις Παυσίπονο κ ολα καλά θα πάνε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μουυυυ 234 εγώ! Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη!

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλα!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Έγινε το θαυματακι. Εύχομαι όλο χαρές από δω κ πέρα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μουυυυ 234 εγώ! Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη!

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλα!!

Μπράβο και σε σένα κοριτσάκι!! Με το καλό, καλους διπλασιασμούς τώρα..🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μουυυυ 234 εγώ! Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη!

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλα!!

Μπραβοοοο!!!!!!!!!! Υπέροχο νέο!!!!!! Υπομονή κ ξεκούραση!!!!!!!!! Καλό διπλασιασμό τώρα!!!!!! Να πάνε όλα καλά!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσια μου με το καλό και καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχετε.Χαιρομαι που ακούω ευχάριστα νέα.

Ελπίζω και εύχομαι σε όλες που προσπαθούμε η Παναγία μας να μας αξιώσει να νιώσουμε την χαρά ξανά και δεν το βάζουμε κάτω και ψηλά το κεφάλι και πάνω από όλα υγεία.☺️☺️☺️🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Εγώ αγαπημένη εφόσον δοκίμασα ολες τις μεγάλες αλυσίδες και έτρωγα τα λυσσακά μου κάθε φορά μέχρι τις 6-7 το απόγευμα, στις δυο θετικές χοριακές πήγα σε μικρά μικροβιολογικά της γειτονιάς και είχα αποτέλεσμα με΄σα σε 2-4 ώρες.

Στο τελευταίο δε η κοπέλα που μου έκανε αιμοληψία έχει ένα παιδάκι από εξωσωματική μετά από μεγάλο αγώνα οπότε είχε κατανόηση και με εμψύχωσε αλλά με πήρε και άμεσα να μου πει το αποτέλεσμα. Από τότε δεν το αλλάζω ΄και όλες τις αιματολογικές τις κάνω εκεί.

Εσυ καλη επιτυχια κυρια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ  κορίτσια για όλα. 

Η θετικότατη που λέει και η BlackCat δεν θα φύγει, απλά έπεσα εκλαψα κανα δύο ωρο και τώρα έκανα υπερηχο πρέπει να κάνω λαμπαροσκοπιση μάλλον εξωμητριο! Για αυτό και έπεσε τόσο απότομα. Και Σκωληκοειδίτιδα μου.

Κανονίζουν το χειρουργείο μου και μπαίνω μέσα.  Τουλάχιστον το πρόλαβα νωρίς και δεν θα χάσω σάλπιγγα 

Κοριτσι μου περαστικα. Καλα εκανες κ εκλαψες κ που στεναχωρηθηκες. Ας παρουμε σαν θετικο οτι υπηρχε εμφυτευση εστω κ σε λαθος σημειο. Κουραγιο βαθια ανασα κ θα προχωραμε για το επομενο που θα ερθει σε ολες μας. Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μουυυυ 234 εγώ! Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη!

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλα!!

Μπράβο! Να χαρώ εγώ νέα! Συγχαρητήρια κ σε εσένα κορίτσι μου! Καλούς διπλασιασμούς τώρα κ η αρχή έγινε… 😉💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Lucia79 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Luna777 29/9

@Apol 4/10

@elena0212 ?

@angel35 ?

@kk88 ? 

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Frid ?

@Katerinaki83 ?

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Luna777 8/10

Δύο κορίτσια περιμένω ακόμη κ το κλείνω το μαγαζάκι μου για σήμερα! @Katerinaki83 και @Frid εσάς περιμένω! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια 294 🥰

Άγχος τώρα για την επαναληπτική ! Μίλησα με τον εξωσωματιστη πολύ καλά μου είπε και τώρα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου να μου πει ποτε να κάνω πάλι χοριακη ! 

@Katerinaki83 @Massa έχετε νεότερα εσείς κορίτσια ?? 

Ξανα μπραβο με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena0212 @renata1986 @BlackCat @Vasilique @Olia4 σας ευχαριστώ πολύ όλες! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσια!!

Με το καλό και οι επόμενες στη σειρά!!! 🤞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μουυυυ 234 εγώ! Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη!

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλα!!

Τελεια μια χαρα εισαι καλους διπλασιασμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μουυυυ 234 εγώ! Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη!

@Eva29 συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλα!!

Μπράβο, είπαμε εσυ εκανες την ανατροπή! 
@Eva29 κορίτσι συγχαρητήρια και σε σένα! Μοιραστείτε τη σκυτάλη και σε λίγες μέρες έχετε να τη δώσετε και σε μας! 
Όλα καλά εύχομαι από δω και πέρα, να τελειώσουν τα άγχη και να απολαύσετε την εγκυμοσύνη σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...