Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Μ πηραν 31 γονημοποιηθηκαν τα 19 κ απο τα 19 πηραμε 11 βλαστοκυστες .. επειδη ομως εχουμε προεμφυτευτικο λογω γονιδιακης μεταλλακης μειναμε με 4 

Εντάξει πάρα πολύ καλά τα πήγες! Μπράβο! Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα! Όλα θα πάνε τέλεια! Και για να ηρεμήσεις ακόμα και ενδομητριωση να έχεις (που σίγουρα δεν έχεις) , όπως μου έχει πει ο γιατρός με την εξωσωματικη παρακαμπτεται ( προφανώς σου ρυθμίζουν την οιστραδιολη). Μην κάθεσαι να διαβάζεις και να θεωρείς πως ο, τι έχουμε κάποιες κοπέλες το έχεις και εσύ. Καθεμία μας είναι διαφορετική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εντάξει πάρα πολύ καλά τα πήγες! Μπράβο! Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα! Όλα θα πάνε τέλεια! Και για να ηρεμήσεις ακόμα και ενδομητριωση να έχεις (που σίγουρα δεν έχεις) , όπως μου έχει πει ο γιατρός με την εξωσωματικη παρακαμπτεται ( προφανώς σου ρυθμίζουν την οιστραδιολη). Μην κάθεσαι να διαβάζεις και να θεωρείς πως ο, τι έχουμε κάποιες κοπέλες το έχεις και εσύ. Καθεμία μας είναι διαφορετική.

Σε ευχαριστω παρα πολυ ευχομαι κ σε σενα οτι καλυτερο κ το συντομοτερο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Ολα καλά με την ωοληψια. Πήραμε 7αυγουλακια. Αύριο περιμένω τηλέφωνο για την ποιότητα κ τις γονιμοποιησεις. Μεταφορά σε επιμενο κύκλο. 
@Katerinaki83 πως πήγε η ωοληψια σου; Πως είσαι Εσυ;

Τελεια ολα καλα θα ειναι ξεκουρασε το σωμα κ το μυαλο δεν αργει η επομενη φαση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Ευχαριστω κορίτσι μου. Με το καλό να ξεκινήσεις κ Εσυ 😘

 

Εγώ δεν έχω κανένα παραπονο σ αυτό το κομμάτι. Με έπαιρναν κάθε μέρα γύρω στις 11 το πρωι και με ενημέρωναν πως προχωράνε τα εμβρυακια. Καλά δεν είμαι κ πολύ μικρή ☺️ Μεθαυριο κλεινω τα 34.
τι είναι το picsi? 

Καλημέρα ευτυχώς άλλαξα κέντρο και είμαι πολύ ευχαριστημένη τώρα .Έχω τόσο αγωνία ποσά θα μείνουν .Το picsi είναι σαν την μικρογονοιμοποιηση αλλά πρώτα βάζουν τα σπερματοζωάριο σε υαλουρονικο για να δουν ποια θα κολλήσουν πάνω .Αυτά που θα κολλήσουν δεν έχουν κατακερματισμό .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/9/2021 at 6:58 ΠΜ, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα! Σοβαρά? Δεν το ηξερα αυτό.  Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!

Καλημερα, βεβαια επειδη κ εγω αγχωνομουν ισως επαιξε ενα ρολο. Τωρα επειδη λενε πως μετα απο την θεραπεια αυτη εισαι πολυ γονιμη εγω θα σου ελεγα να κανεις κ ακομα test την αλλη εβδομαδα αν δεν εχεις αδιαθετησει😉ποτε δεν ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/9/2021 at 3:51 ΠΜ, ο/η noutelitsa είπε:

Μόνο σπερματογραφημα μας ζητησανε απο το κέντρο και ναι ήταν απο τη γνωστη αλυσιδα Βιο...ικη...και μαλιστα ηταν πριν 3 μηνες....
ααα! καναμε και τις εξετασεις για τα μεταδιδόμενα...αυτα για τον αντρα μου! Τιποτα άλλο...
Εγώ όχι δεν εχω πολυκυστικές.... Γιατί το λές αυτο ομως???... τις εξετασεις τις εκανα την 2 μερα του κύκλου μου. Σε ποιον γιατρο είσαι?

Εγώ ειχα παει σε ενα κεντρο στον Πειραια...αλλα λεω να παω προς Μητερα αυτη τη φορα...αλλά δεν ξερω σε ποιον γιατρο....εχω ακουσει παρα πολυ καλα σχολια για το εργαστήριο τους.

Συνήθως η υψηλή ΑΜΗ δείχνει πολυκυστικες ωοθήκες... φαντάζομαι βέβαια ότι αν είχες θα το ήξερες.... σωστη μέρα έκανες τις εξετάσεις σου...

Σε αυτό το μικροβιολογικό έκανε και ο άντρας μου και ήταν όλα λάθος τα αποτελέσματα....θα σου έλεγα να κάνεις επανέλεγχο..

Σε ποιο κέντρο του Πειραιά είσαι... έχουν ακουστεί για ένα τα χειρότερα λόγια...

Ο γιατρός μου είναι ο Ευαγ.... Μακρ..... Νομίζω δεν κάνει να το γράψω ολόκληρο...στείλε μου μήνυμα αν θες περισσότερες λεπτομέρειες

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη έγινε το πρώτο βήμα από τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 6 και κατάφεραν να βρουν και σπερμα χωρίς κατακερματισμό .Το Σάββατο εμβρυομεταφορα πάμε για βλαστοκυστες .Μακάρι να δω επιτέλους τριψηφια χοριακη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Ολα καλά με την ωοληψια. Πήραμε 7αυγουλακια. Αύριο περιμένω τηλέφωνο για την ποιότητα κ τις γονιμοποιησεις. Μεταφορά σε επιμενο κύκλο. 
@Katerinaki83 πως πήγε η ωοληψια σου; Πως είσαι Εσυ;

Έλενα πως πήγε σε πήραν τηλέφωνο ;εύχομαι να έχεις 7 στα 7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη έγινε το πρώτο βήμα από τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 6 και κατάφεραν να βρουν και σπερμα χωρίς κατακερματισμό .Το Σάββατο εμβρυομεταφορα πάμε για βλαστοκυστες .Μακάρι να δω επιτέλους τριψηφια χοριακη .

Μπραβο πολυ καλα τα πηγες αντε τωρα με καλη ψυχολογια το Σαββατο να υποδεχτεις τα εμβρυακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Εγώ είδα μεγάλη διαφορά από τη μέρα που γυρίσαμε από τις διακοπές σπίτι μας.. 2 μέρα μετά την επιστροφή είδα ξανά αίμα κ έκανα lentogest ξανά, με είδε ο γιατρός κ μου είπε πως υπάρχει μικρή αποκόλληση. Από εκείνη τη μέρα οριζοντιωθηκα κυριολεκτικά κ 2 μέρες μετά την ένεση έφυγαν όλα κ είχα ησυχάσει κ από τα καφέ.. Κ η αποκόλληση αποκατασταθηκε.. Οπότε μένω ξαπλωμένη αρκετές ώρες στην ημέρα, κάνω ελάχιστες δουλειές στο σπίτι κ ευτυχώς είμαι καλά. Παίρνω ένα βιβλίο κ αράζω, κοιμάμαι κ αρκετές ώρες δε με ενοχλεί που κάθομαι ξάπλα. Ίσα ίσα αισθάνομαι κ πιο ασφαλής.. Τώρα τα καφέ που μίλησα κ με το γιατρό την Παρασκευή μου είπε να μην ανησυχώ κ να μείνω στην ίδια ποσότητα προγεστερονης, κ ευτυχώς είχε δίκιο δεν έγινε τπτ χειρότερο!! Δεν έχω κλείσει ρβ για αυχενικη, ο γιατρός μου είπε να κλείσω τη 12η εβδομάδα κ θα κλείσουμε εκείνη την εβδομάδα άρα λογικά ως το τέλος του μήνα θα πάω. Κ εμείς αυτό είπαμε με το γιατρό να τα κρατήσω μέχρι την αυχενική κ μετά αλλάζουμε φάρμακα!! Μακάρι να πάνε όλα καλά, είμαι σίγουρη πως θα το δεις σήμερα που θα μοιάζει ακόμα περισσότερο με ανθρωπάκι κ θα τρελαθείς!! 

σημασια εχει οτι η αποκολληση αποκατασταθηκε !!!!! δεν πειραζει να κατσεις εννοειται κατω...κι εγω που δεν εχω δει κατι να σημερα εφερα τη μανα μου για γερες δουλειες κι αυτο κανω μια φορα την εβδομαδα!!!!  δεν με ζοριζω καθολου....αλλα επειδη βαριεμαι και λιγο στο σπιτι καποια πραγματα τα κανω...περασαμε δυσκολο δρομο εμεις για να φτασουμε ως εδω αρα δεν πειραζει και το κρεβατακι ειναι τελειο.....

το ειδααααα κοριτσι μου κουνιοταν συνεχεια....δεν καθοταν να το μετρησουμε!!χερια ποδια ολα τα κουναγε εκανε κολοτουμπες!!η χτεσινη αισθηση ηταν τελεια!!

ωραια ναι κι εγω στις 12 εβδομαδες και δυο μερες θα παω για αυχενικη...αρα κι εσυ καπου τοτε θα πας λογικα.... εχεις καιρο... για να δουμε κι εκει!!πιστευω ολα τελεια θα ειναι!!💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη έγινε το πρώτο βήμα από τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 6 και κατάφεραν να βρουν και σπερμα χωρίς κατακερματισμό .Το Σάββατο εμβρυομεταφορα πάμε για βλαστοκυστες .Μακάρι να δω επιτέλους τριψηφια χοριακη .

μπραβο κοριτσι μου με το καλο η εμβρυομεταφορα σου!!!! ευχομαι να πανε ολα τελεια και να δεις μια τεραααστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη έγινε το πρώτο βήμα από τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 6 και κατάφεραν να βρουν και σπερμα χωρίς κατακερματισμό .Το Σάββατο εμβρυομεταφορα πάμε για βλαστοκυστες .Μακάρι να δω επιτέλους τριψηφια χοριακη .

Με το καλο κοριτσι μου!!!! 🥰🍀❤️🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη έγινε το πρώτο βήμα από τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 6 και κατάφεραν να βρουν και σπερμα χωρίς κατακερματισμό .Το Σάββατο εμβρυομεταφορα πάμε για βλαστοκυστες .Μακάρι να δω επιτέλους τριψηφια χοριακη .

ααα θα εισαι μαζί με την @Eva29 παρεούλα......καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ ευχομαι κ σε σενα οτι καλυτερο κ το συντομοτερο ❤️

Παρά πολύ καλά τα πήγες..  πλάκα κάνεις 4  βλαστοκυστες με έλεγχο..  είναι σίγουρακι;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

ααα θα εισαι μαζί με την @Eva29 παρεούλα......καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!μακαρι να μείνουμε και οι δυο μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου !! Μακάρι να πάνε όλα καλά και για τις δύο μας να μην ταλαιπωρηθουμε άλλο !! Να μιλάμε για τις φουσκωμένες κοιλιτσες μας επιτέλους !!! ♥️🎈

Ευακι μου εσύ 100% θα μιλάς! Βάζω το χέρι μου στη φωτιά:-) 

Επειδή όμως ξέρω αρκετά θα είμαι εδώ να σε ακούω :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευακι μου εσύ 100% θα μιλάς! Βάζω το χέρι μου στη φωτιά:-) 

Επειδή όμως ξέρω αρκετά θα είμαι εδώ να σε ακούω :-*

που εισαι εσυ καλέ??? πως νιώθεις πως εισαι??? πως πάει η ψυχολογία???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

σημασια εχει οτι η αποκολληση αποκατασταθηκε !!!!! δεν πειραζει να κατσεις εννοειται κατω...κι εγω που δεν εχω δει κατι να σημερα εφερα τη μανα μου για γερες δουλειες κι αυτο κανω μια φορα την εβδομαδα!!!!  δεν με ζοριζω καθολου....αλλα επειδη βαριεμαι και λιγο στο σπιτι καποια πραγματα τα κανω...περασαμε δυσκολο δρομο εμεις για να φτασουμε ως εδω αρα δεν πειραζει και το κρεβατακι ειναι τελειο.....

το ειδααααα κοριτσι μου κουνιοταν συνεχεια....δεν καθοταν να το μετρησουμε!!χερια ποδια ολα τα κουναγε εκανε κολοτουμπες!!η χτεσινη αισθηση ηταν τελεια!!

ωραια ναι κι εγω στις 12 εβδομαδες και δυο μερες θα παω για αυχενικη...αρα κι εσυ καπου τοτε θα πας λογικα.... εχεις καιρο... για να δουμε κι εκει!!πιστευω ολα τελεια θα ειναι!!💓

Πωπω τι ωραία!! Ζωηρουτσικο θα σου βγει!! Εννοείται πως δε με πειράζει καθόλου η ξάπλα κ αν θα είναι καθαρό το σπίτι ή όχι.. Εντάξει έχω τον άντρα μου, με βοηθάει πάρα πολύ!! Στις βασικές δουλειές είμαστε οκ!! Εδώ δε με ενδιαφέρει καν η ρίζα στα μαλλιά που έχει κατέβει 3 δαχτυλα😂😂!! Πραγματικά περάσαμε τόσα για να φτάσουμε εδώ που το μόνο που με νοιάζει είναι τα μωρά, όλα τα άλλα ασήμαντες λεπτομέρειες!! Αιώνας θα μου φανούν αυτές οι 2 εβδομάδες.. Δεν έχω ξανά κάνει τόσο καιρό χωρίς υπέρηχο.. Εδώ στις διακοπές κ πήγα σε γιατρό για νησί για υπέρηχο, καταλαβαίνεις!! Εύχομαι να μας πάνε όλα υπέροχα από εδώ κ πέρα κ αν χρειαστεί κ λίγο παραπάνω ξεκούραση κ τι έγινε, έχουμε να περάσουμε αϋπνία μόλις γεννηθούν πρώτα ο Θεός να φάνε κ οι κότες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη έγινε το πρώτο βήμα από τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 6 και κατάφεραν να βρουν και σπερμα χωρίς κατακερματισμό .Το Σάββατο εμβρυομεταφορα πάμε για βλαστοκυστες .Μακάρι να δω επιτέλους τριψηφια χοριακη .

Μπράβο κορίτσι μου ! Τέλεια νέα ! Με το καλό να γίνει η εμβρυμεταφορα! Μαζί θα είμαστε ♥️🥰🥰 ανυπομονώ πολύ και μετράω τις ημέρες !! Αύριο θα πάω στην εκκλησία να ανάψω ένα κερακι και για τις δύο μας ! 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

σημασια εχει οτι η αποκολληση αποκατασταθηκε !!!!! δεν πειραζει να κατσεις εννοειται κατω...κι εγω που δεν εχω δει κατι να σημερα εφερα τη μανα μου για γερες δουλειες κι αυτο κανω μια φορα την εβδομαδα!!!!  δεν με ζοριζω καθολου....αλλα επειδη βαριεμαι και λιγο στο σπιτι καποια πραγματα τα κανω...περασαμε δυσκολο δρομο εμεις για να φτασουμε ως εδω αρα δεν πειραζει και το κρεβατακι ειναι τελειο.....

το ειδααααα κοριτσι μου κουνιοταν συνεχεια....δεν καθοταν να το μετρησουμε!!χερια ποδια ολα τα κουναγε εκανε κολοτουμπες!!η χτεσινη αισθηση ηταν τελεια!!

ωραια ναι κι εγω στις 12 εβδομαδες και δυο μερες θα παω για αυχενικη...αρα κι εσυ καπου τοτε θα πας λογικα.... εχεις καιρο... για να δουμε κι εκει!!πιστευω ολα τελεια θα ειναι!!💓

Πωπω πρέπει να είναι απίστευτο το συναίσθημα να το βλέπεις να κουνιέται!! Όντως ζωηρουλικο θα σας βγει χαχχαχα ... Με το καλό η αυχενική κορίτσι μου, πες μας πως πήγε !! 😘😘😘

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

ααα θα εισαι μαζί με την @Eva29 παρεούλα......καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου!!!

Άντε σε περιμένουμε να σου δώσουμε σκυταλη !!! 😘😘😘

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!μακαρι να μείνουμε και οι δυο μας.

♥️♥️♥️ Μακάρι κορίτσι μου !! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευακι μου εσύ 100% θα μιλάς! Βάζω το χέρι μου στη φωτιά:-) 

Επειδή όμως ξέρω αρκετά θα είμαι εδώ να σε ακούω :-*

Αχ γλυκιά μου μακάρι να γίνει όντως το θαύμα και να μάθουμε ευχάριστα νέα και οι δύο μας !!! Ανυπομονώ και σε σκέφτομαι να ξέρεις... Υπομονή λίγο ακόμα... Έχεις κανένα σύμπτωμα? Πως νιώθεις ? 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Πωπω τι ωραία!! Ζωηρουτσικο θα σου βγει!! Εννοείται πως δε με πειράζει καθόλου η ξάπλα κ αν θα είναι καθαρό το σπίτι ή όχι.. Εντάξει έχω τον άντρα μου, με βοηθάει πάρα πολύ!! Στις βασικές δουλειές είμαστε οκ!! Εδώ δε με ενδιαφέρει καν η ρίζα στα μαλλιά που έχει κατέβει 3 δαχτυλα😂😂!! Πραγματικά περάσαμε τόσα για να φτάσουμε εδώ που το μόνο που με νοιάζει είναι τα μωρά, όλα τα άλλα ασήμαντες λεπτομέρειες!! Αιώνας θα μου φανούν αυτές οι 2 εβδομάδες.. Δεν έχω ξανά κάνει τόσο καιρό χωρίς υπέρηχο.. Εδώ στις διακοπές κ πήγα σε γιατρό για νησί για υπέρηχο, καταλαβαίνεις!! Εύχομαι να μας πάνε όλα υπέροχα από εδώ κ πέρα κ αν χρειαστεί κ λίγο παραπάνω ξεκούραση κ τι έγινε, έχουμε να περάσουμε αϋπνία μόλις γεννηθούν πρώτα ο Θεός να φάνε κ οι κότες!! 

Τέλεια κορίτσι μου με το καλό η αυχενική! Υπομονή 😘♥️ και εμένα κορίτσια δεν με ενδιαφέρει τίποτα έχω παρατήσει τα μαλλιά έχει ξεθωριάσει το χρώμα αφήστε τα ούτε νύχι τίποτα!! Δεν θέλω να πολυκυκλοφορω κι όλας μην τυχόν κολλήσω κορονοιο παρόλο που έχω κάνει το εμβόλιο!! Τόσο δρόμο έκανα να φτάσω εδώ δεν θέλω να πάει κι άλλο πίσω η εμβρυομεταφορα.!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη έγινε το πρώτο βήμα από τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 6 και κατάφεραν να βρουν και σπερμα χωρίς κατακερματισμό .Το Σάββατο εμβρυομεταφορα πάμε για βλαστοκυστες .Μακάρι να δω επιτέλους τριψηφια χοριακη .

Μπράβο κορίτσι μου.Τελεια τα πήγαν 🥰

Δυστυχώς τα δικά μου , απ τα 7 τα 4 δεν ήταν ώριμα. Κ απ τα 3 γονιμοποιηθηκαν τα 2 και το 3ο το περιμένουν μήπως προχωρήσει κ αυτό. Εύχομαι ένα απ αυτά να γίνει βλαστοκύστη. Έχω άλλη μια στην κατάψυξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου.Τελεια τα πήγαν 🥰

Δυστυχώς τα δικά μου , απ τα 7 τα 4 δεν ήταν ώριμα. Κ απ τα 3 γονιμοποιηθηκαν τα 2 και το 3ο το περιμένουν μήπως προχωρήσει κ αυτό. Εύχομαι ένα απ αυτά να γίνει βλαστοκύστη. Έχω άλλη μια στην κατάψυξη. 

Ωχ κρίμα έτσι την είχα πατήσει στην δεύτερη μου προσπάθεια από τα 6 τα 5 ήταν ανώριμα έμεινε μόνο 1 όπου έγινε βλαστοκύστη  και μου χάρισε εγκυμοσύνη αλλά ΔΥστηχως το έχασα 6,5 εβδομάδων . Θες να μου πεις σε πιο κέντρο είσαι ;αν θες βέβαια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Maroulita! 16/9

@Margitc 23/9

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@angel35 ?

@Lucia79 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Eva29 18/9

@elena0212 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου 20/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Κοπέλα μου σε ευχαριστώ.... Ευελπιστώ σε ένα δύο μήνες να ξεκινήσουμε πάλι!!!!!! 

😘😘😘

Όποτε είναι για καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου.Τελεια τα πήγαν 🥰

Δυστυχώς τα δικά μου , απ τα 7 τα 4 δεν ήταν ώριμα. Κ απ τα 3 γονιμοποιηθηκαν τα 2 και το 3ο το περιμένουν μήπως προχωρήσει κ αυτό. Εύχομαι ένα απ αυτά να γίνει βλαστοκύστη. Έχω άλλη μια στην κατάψυξη. 

Ένα και καλό θέλουμε λέμε! 😉🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...