Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α τέλεια μια χαρά!! Καλή αρχή σου εύχομαι..να σου πάνε όλα υπέροχα στην προσπάθεια σου..τι βασανιστήρια είναι αυτά που μας κάνουν με τις ελλείψεις δεν μπορώ να καταλάβω..να σε ρωτήσω κάτι γιατί δεν μπορώ να βρω το ποστ, είχες γράψει κάποια στιγμή ποια ειναι παρόμοια χάπια με τα cyclacur?ή κάνω λάθος? Λέω να κάνω μια τελευταία προσπάθεια μπας και βρω τίποτα πριν παραγγείλω αυτά τα υποκατάστατα..

δεν υπαρχει κανενα παρομοιο τα εχουν παρει ολα.Μονο καποια φαρμακεια που τα φτιαχνουν μονα τους θα σου πω γιατι κι εμενα μου ειπε θα μου πει ο γιατρουλης μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Apol είπε:

Αστα να πάνε... Στο λέω γιατί έψαξα σήμερα σε δέκα φαρμακεία κ όλοι μου είπαν ότι δεν έχουν ούτε ένα, μου λέει μια κυρία τα cyclacur μην τα ψάχνεις καν divina μου έστειλαν τη Δευτέρα ένα μετά από καιρό... Οι υπόλοιποι όλοι μου είπαν δυστυχώς δεν έχουμε ούτε για δείγμα. 

Τι να κάνει το ένα πες της εδώ μιλάμε για ποσότητα!!άσε άσε δεν ψάχνω καν τα ίδια είχα πάθει και με τις γκοναλ..δεν μπορώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; εγώ αύριο έχω ωοληψια και έμβρυομεταφορά στον επόμενο κύκλο για να μην παθω υπερδιέγερση όπως έχω αναφέρει, έτσι όπως βγάλαμε τις ημερομηνίες πάνω κάτω πέφτει αρχές με μέσα Ιουλίου, αν δεν την κάνω τότε κ την κάνω Σεπτέμβρη θα υπάρχει θέμα; θα ρωτήσω τη γιατρό μου αύριο εννοείται αλλα από την εμπειρία σας πρέπει να γίνει αμέσως μετά η δεν υπάρχει θέμα κ μετά απ 2 μήνες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sandyb είπε:

Τι να κάνει το ένα πες της εδώ μιλάμε για ποσότητα!!άσε άσε δεν ψάχνω καν τα ίδια είχα πάθει και με τις γκοναλ..δεν μπορώ!!!

Ακριβώς, και εγώ πήγα για να δω τι θα μου πούνε  εννοείται πως δε θα συνεχίσω να ψάχνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Νικολίνι είπε:

δεν υπαρχει κανενα παρομοιο τα εχουν παρει ολα.Μονο καποια φαρμακεια που τα φτιαχνουν μονα τους θα σου πω γιατι κι εμενα μου ειπε θα μου πει ο γιατρουλης μου.

Για τέτοια που φτιαχνουν μου είπαν απλα τα φοβηθηκα λίγο στην αρχή στο φρέσκο κύκλο που είχα κάνει δεν είχα πάρει τέτοια όμως θα τα παραγγείλω τελικά..σε ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Apol είπε:

Ακριβώς, και εγώ πήγα για να δω τι θα μου πούνε  εννοείται πως δε θα συνεχίσω να ψάχνω 

Εμενα μου ειπε ο γιατρος οτι αυτα που παραγουν τα φαρμακεια ειναι η μοναδικη λυση.Επισης μου ειπε οτι φαρμακευτικα ειναι ευκολα διαχειρησιμη ουσια και απλα μετρανε ποσοτητα και την βαζουν σε καψουλες,δεν φτιαχνουν χαπια δηλαδη.Εννοειται οτι και για αυτα πας συστημενη γιατι ολη η αθηνα απο τα 3 αυτα φαρμακεια περιμενει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα την πιο σωστη αποψη την ειπε η μανα μου.

-Δεν υπάρχει περιπτωση να μην βρεις να αγορασεις κατι για την εξωσωματικη.Η εξωσωματικη είναι λεφτα και επιχειρηση,λες να σου πουνε δε προχωρας?

Και σκεφτομαι 48 ωρες πισω το τι τραβηξα και μολις βρηκα το παραδακι λυθηκαν ολα ως δια μαγειας.Τρου στορυ λοιπον κοριτσια οποτε μην αγχωνεστε και μην στεναχωριεστε ολα θα τα κανουμε κι ολα θα τα βρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; εγώ αύριο έχω ωοληψια και έμβρυομεταφορά στον επόμενο κύκλο για να μην παθω υπερδιέγερση όπως έχω αναφέρει, έτσι όπως βγάλαμε τις ημερομηνίες πάνω κάτω πέφτει αρχές με μέσα Ιουλίου, αν δεν την κάνω τότε κ την κάνω Σεπτέμβρη θα υπάρχει θέμα; θα ρωτήσω τη γιατρό μου αύριο εννοείται αλλα από την εμπειρία σας πρέπει να γίνει αμέσως μετά η δεν υπάρχει θέμα κ μετά απ 2 μήνες; 

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα..ρωτά την βέβαια κιόλας!!καλή επιτυχία στην ωοληψια σου!!να μας ενημερώσεις πως πήγε!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια... Έρχομαι από το μελλοντικές μανούλες με εξωσωματική 2021... Έκανα 27/04 υστεροσκοπηση.. Βρέθηκε αρχικά ένα μικρόβιο και παίρνω για 8 μέρες αντιβίωση και εγώ και ο σύζυγος..πηρα cyclacur από φαρμακείο που τα φτιάχνει και τώρα πίνω τα καφέ χάπια.. Μόλις αδιαθετησω μου είπε να πάω να με δει.. Επίσης μου είπε ότι δύο μέρες πριν την διεγερση θα κάνω αντιπηκτικες.. Απ ότι κατάλαβα θα αφήσει να περάσει αυτός ο κύκλος και θα ξεκινήσω ενέσεις τον επόμενο μήνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... Έρχομαι από το μελλοντικές μανούλες με εξωσωματική 2021... Έκανα 27/04 υστεροσκοπηση.. Βρέθηκε αρχικά ένα μικρόβιο και παίρνω για 8 μέρες αντιβίωση και εγώ και ο σύζυγος..πηρα cyclacur από φαρμακείο που τα φτιάχνει και τώρα πίνω τα καφέ χάπια.. Μόλις αδιαθετησω μου είπε να πάω να με δει.. Επίσης μου είπε ότι δύο μέρες πριν την διεγερση θα κάνω αντιπηκτικες.. Απ ότι κατάλαβα θα αφήσει να περάσει αυτός ο κύκλος και θα ξεκινήσω ενέσεις τον επόμενο μήνα... 

Ελα ρε κοριτσι μου!!! Χαιρομαι που εισαι καλα!!! Θα πας να σε δει οταν θα αδιαθετήσεις απλα η θα ξεκινήσεις παλι;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Ετσι όπως τα λες είναι. «Βρίσκουμε τρόπο και δύναμη να το καταφέρουμε» και θα το κάνουμε. Εμένα ο γιατρός μου είναι πιο κοντά. Στη μια ώρα κ κάτι...πηγαινα και για τους υπερήχους εκει. Έχεις ξεκινήσει διαδικασια με ενέσεις;

Ναι έχω ξεκινήσει ήδη είμαι 10η ημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου, πήγα ξανά για υπέρηχο σήμερα 10η ημέρα και μου είπε το Σάββατο θα γίνει ωοληψια!! Πήγα έκανα και το κορωνοτεστ μου και είμαι έτοιμη...απόψε μου είπε να κάνω 2 αμπούλες ovitrele...  Αυτά μέχρι ώρας μακάρι να πάνε όλα καλά😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Νικολίνι είπε:

δεν υπαρχει κανενα παρομοιο τα εχουν παρει ολα.Μονο καποια φαρμακεια που τα φτιαχνουν μονα τους θα σου πω γιατι κι εμενα μου ειπε θα μου πει ο γιατρουλης μου.

Κοριτσι μ καλη αρχη κ καλη επιτυχια κ γω θα ξεκινησω μαλλον χωρις επιτροπη γτ μ εκλεισαν για Σεπτεμβριο θα μπορουσες να μ στειλεις σε πμ για τις γκοναλ κ αν γνωριζεις ποια φαεμακεια παραγουν τα υποκαταστατα cyclacur?? Γρηγορα με ενα γιατι οχι κ δυο μωρακια στη κοιλιτσα σου ευχομαι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ελα ρε κοριτσι μου!!! Χαιρομαι που εισαι καλα!!! Θα πας να σε δει οταν θα αδιαθετήσεις απλα η θα ξεκινήσεις παλι;;; 

Μου είπε να πάω δεύτερη μέρα περιόδου να με δει ... Πήγα χθες και πήρα τις ενέσεις μου από το φαρμακείο και ανυπομονώ να ξεκινήσω ...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Μου είπε να πάω δεύτερη μέρα περιόδου να με δει ... Πήγα χθες και πήρα τις ενέσεις μου από το φαρμακείο και ανυπομονώ να ξεκινήσω ...!!!!

Με το καλο να ξεκινήσεις λοιπον!!! Μπραβο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2021 at 7:36 ΠΜ, ο/η Avocando είπε:

Σήμερα ωοληψια η @Vasilique??? Καλή επιτυχία με καλής ποιότητας εμβρυακια που θα γονιμοποιηθουν και θα πάρουν το σωστό δρόμο!!! 🤞🤞🤞

Αχ, ο δρόμος του φυσικού δεν είναι εύκολος. Το λέω κ θα το ξαναλέω κ όποια ξέρει από φυσικό κύκλο με καταλαβαίνει. Δυστυχώς σήμερα ωάριο γιοκ! Πάμε για την άλλη εβδομάδα... Μαθημένα τα βουνά στα χιόνια! 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, ο δρόμος του φυσικού δεν είναι εύκολος. Το λέω κ θα το ξσνσλέω κ όποια ξέρει από φυσικό κύκλο με καταλαβαίνει. Δυστυχώς σήμερα ωάριο γιοκ! Πάμε για την άλλη εβδομάδα... Μαθημένα τα βουνά στα χιόνια! 🌸

Δεν πειράζει, υπομονή και επιμονή!!! Σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια και καλά θα πάνε ολα! 🌻🌻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Νικολίνι είπε:

δεν υπαρχει κανενα παρομοιο τα εχουν παρει ολα.Μονο καποια φαρμακεια που τα φτιαχνουν μονα τους θα σου πω γιατι κι εμενα μου ειπε θα μου πει ο γιατρουλης μου.

Εμένα αυτά που φτιάχνουν μου είπε να αγοράσω όταν θα έρθει η ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; εγώ αύριο έχω ωοληψια και έμβρυομεταφορά στον επόμενο κύκλο για να μην παθω υπερδιέγερση όπως έχω αναφέρει, έτσι όπως βγάλαμε τις ημερομηνίες πάνω κάτω πέφτει αρχές με μέσα Ιουλίου, αν δεν την κάνω τότε κ την κάνω Σεπτέμβρη θα υπάρχει θέμα; θα ρωτήσω τη γιατρό μου αύριο εννοείται αλλα από την εμπειρία σας πρέπει να γίνει αμέσως μετά η δεν υπάρχει θέμα κ μετά απ 2 μήνες; 

Φυσικά δεν θα υπάρχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Μου είπε να πάω δεύτερη μέρα περιόδου να με δει ... Πήγα χθες και πήρα τις ενέσεις μου από το φαρμακείο και ανυπομονώ να ξεκινήσω ...!!!!

Άντε καλή αρχή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, πήγα ξανά για υπέρηχο σήμερα 10η ημέρα και μου είπε το Σάββατο θα γίνει ωοληψια!! Πήγα έκανα και το κορωνοτεστ μου και είμαι έτοιμη...απόψε μου είπε να κάνω 2 αμπούλες ovitrele...  Αυτά μέχρι ώρας μακάρι να πάνε όλα καλά😍😍😍

Τέλεια!!!! Καλές γονιμοποιησεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, ο δρόμος του φυσικού δεν είναι εύκολος. Το λέω κ θα το ξσνσλέω κ όποια ξέρει από φυσικό κύκλο με καταλαβαίνει. Δυστυχώς σήμερα ωάριο γιοκ! Πάμε για την άλλη εβδομάδα... Μαθημένα τα βουνά στα χιόνια! 🌸

Πειραζει που δεν πήρατε σημερα κάποιο ωάριο αλλα δεν πειραζει γιατι δεν ηταν αυτο το ενα το καλο!!! Συνέχισε κοριτσι μου και την επόμενη φορα σου ευχομαι περισσότερη τυχη!! Τα φιλια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσι μ καλη αρχη κ καλη επιτυχια κ γω θα ξεκινησω μαλλον χωρις επιτροπη γτ μ εκλεισαν για Σεπτεμβριο θα μπορουσες να μ στειλεις σε πμ για τις γκοναλ κ αν γνωριζεις ποια φαεμακεια παραγουν τα υποκαταστατα cyclacur?? Γρηγορα με ενα γιατι οχι κ δυο μωρακια στη κοιλιτσα σου ευχομαι ..

Ενα φαρμακείο που παράγει αυτα τα παράγωγα ειναι ο Κυριος Ταλαρουγκας Χαρης στο Ψυχικό! Γενικα ειναι πολυ ενημερωμένος με τα φάρμακα εξωσωματικής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...