Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Olia4 είπε:

Δεν μου εχει έρθει κάτι 🤔

Αν είσαι από κινητό, πάνω πάνω δίπλα στο www. έχει 3 τελιτσες, πάτησε εκει και τσέκαρε την επιλογή από υπολογιστή, θα στο εμφανισει οπως στον υπολογιστη και θα δεις και τα μηνυματα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zoupaki είπε:

Ηθελα να γραψω μερικες σκεψεις μου να τα βγαλω απο μεσα μου αλλα και με την δικη μου ιστορια να πω την αποψη μου και οσα εχω διαπιστωσει για την εξωσωματικη.

1)Δεν έχεις κανεναν ελεγχο επι του θεματος.Οσες εξετασεις και να κανεις,σε οποιο κεντρο και να πας,οσα και να πληρωσεις δεν μπορεις να ελεγχεις τη διαδικασια.Απλα θα κάνεις οτι σου πουνε.

2)Περριτο αγχος.Λογω οτι δεν μπορεις να επηρεασεις καποια πραγματα διοτι δεν περνανε  απο το χερι σου,τρελένεσαι.Βεβαια οτι ειναι να γινει θα γινει και δεν επηρεαζεται τιποτα απο το αγχος,για πολλους ειναι μυθος και το μονο που χαλας ειναι τη ψυχολογια σου.

3)Το κράτος δε σε βοηθα σε τιποτα.Δε στο κανει ευκολο καθολου,περιμενεις στην ουρα για την επιτροπη 3-4 μηνες με τον κυνδυνο να σε κοψουν,ξεφτιλιζεις τον εαυτο σου και στο τελος μπορει αν εισαι γκαντεμω να σου πουν στο φαρμακειο εοπυ εχουμε ελλειψη παρε αλλα φαρμακα.

4)Βιομηχανια εξωσωματικης.Επειτα απο 2 εξωσωματικες το χω ζησει στο πετσι μου.Αν δεν εχεις λεφτα δε σε κοιτανε καν,αν εχεις εισαι ολα οκ,τελεια σαν 20αρα σε ολα,σιγουρη με 90% επιτυχια και ανοιγουν ολες οι πορτες.Αν δε αποτυχεις οπως εγω δεν ασχολουνται παραπανω μερικες φορες γιατι ξερουν οτι θα πας αλλου.

5)Η σιγουριά της πρωτης προσπαθειας.Αφου μετα κοπων και βασανων μπηκες σε μια σειρα,εκανες εξετασεις,πηρες τα φαρμακα ερχεται το κακο, χοριακη αρνητικη ή παλλινδρομηση.(Καλυτερα το αρνητικο για να ξερετε)Νομιζες οτι ελυσες το προβλημα σου αγνοωντας αυτο που σου ειπαν ή που δεν σου ειπαν στην αρχη,οτι εχεις καποιες πιθανοτητες να πετυχεις κ οχι 100%.Συμβουλη μου ειναι να το εχετε στο πισω μερος του μυαλου σας,να μην ''αισθανεστε πρωιμα συμπτωματα απο την προγεστερονη'' κι αν ειναι να σας κατσει θα σας κατσει!Οντως κάποιες πετυχανε με την πρωτη η αδερφη μου ομως πετυχε με την πεμπτη ετ,και μια χαρα μωρο εχει.Δοξα τον θεο.

6)Μην ψαχνετε ευθυνες.Μην ψαχνετε ποιος φταιει αλλα να ψαχνετε ΤΙ φταιει.Ακουω πολλες κοπελες να κατηγορουν τα ωαρια τους,το σπερμα του αντρα κτλ -Το θεμα ειναι δικο μου.Το θεμα ειναι του αντρα μου.Ειστε ζευγαρι,το προβλημα υπαρχει και να το κοιτατε σα μοναδα,οχι ατομικα.Οτι μπορειτε να το κανετε απο ψαξιμο αλλα ως εκει.Καμία μα καμια εξεταση δε σου εγγυαται εμφυτευση,κανενας βαθμος ποιοτητας εμβρυου δε σου εγγυαται τιποτα,ειναι απλα θεμα πιθανοτητων.

7)Ειμαστε γυναικες με δυναμη,ηρωιδες. Τραβαμε πολλα,μας εχουν φυγει χρημα και ψυχη.Αλλά.Ενα μεγαλο αλλά.Δεν συμφωνω με την αποψη οτι αξιζουμε πιο πολυ απο αλλες μανες που πιασανε φυσιολογικα,ουτε ειμαστε καλυτερες ουτε μας φταιει κανενας για το προβλημα που εχουμε.Η μονη διαφορα ειναι οτι εμεις το θελουμε την δεδομενη στιγμη να μεινουμε εγκυες και το κανουμε συνειδητα.

Τελος εκτος απο εμας υπαρχει και ο αντρας μας και δεν ειναι σωστο να μην τον εχουμε κοντα μας.Τραβαει κι αυτος τα δικα του.Οι σκεψεις μου αφορουν την αποψη μου και απλα λεω τη γνωμη μου γιατι ηθελα απλα να μιλησω καπου.Δεν λεω οτι ειναι σωστα ουτε τα επιβαλλω.

Καλη επιτυχια και καλο κουραγιο σε ολες μας.

Συμφωνώ σε όλα!

Τα είπες άψογα!

❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Αν είσαι από κινητό, πάνω πάνω δίπλα στο www. έχει 3 τελιτσες, πάτησε εκει και τσέκαρε την επιλογή από υπολογιστή, θα στο εμφανισει οπως στον υπολογιστη και θα δεις και τα μηνυματα σου! 

Αχ δεν μου έχει ούτε www ούτε τρεις τελείες ούτε τπτ χαχαχαχα 

Μαντάρα τα έχω κάνει 😂😂😂 θα προσπαθήσω να μπω κ από αλλού αν είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Έχεις δίκιο! Καμία εγγύηση! Εδώ εγώ ενώ έχω περάσει ήδη μια παλίνδρομη με 3 εμβρυακια τα οποία έπιασαν και τα 3 οι επόμενες προσπάθειες καταλήξαν με αρνητική χοριακή! Και δε ξέρουν να μου πουν το γιατί! Όλα τα χω ψάξει όλα τα χω δει! Κάθε είδους εξέταση και απο φάρμακα είναι υπεραρκετά για μια καλή εμφύτευση! Πριν μπω και πάλι στο πρωτόκολο έχω ακόμα ένα παγωτινάκι! Ο ενδοκρινολόγος μου, μου είπε για καποιον στην Αθήνα( δε θυμαμαι το ονομα του αλλα οταν μιλήσω μαζί του θα σας το πω) ο οποιός ειδικεύεται σε περιπτώσεις μη εμφύτευσης! Και θα πάω να με δει…πριν βαλω το ενα παγωτινακι μου που μου εχει απομεινει! Και εύχομαι να ναι κ το τυχεράκι μου!

Κουράγιο σε όλες μας κορίτσια! Είμαστε πραγματικα ήρωες! Και μονο εμεις καταλαβαινόμαστε! Όσοι είναι έξω άπο τον χορό δεν μπορουν να καταλάβουν! Μονο εμεις και οι αντρες μασα!!!

Σας φιλώ γλυκά όλες!

Άσχετο εγώ αύριο θα πάω να κάνω πάλι την χοριακή(ειναι η ημερομηνία που μου χε πει ο γιατρος) Σίγουρα δε θα αλλαξει κατι αφου Παρασκευή ηταν 0.10 αλλά όλες δεν ελπίζουμε στο θαύμα; Κ εξάλλου δε θα πονέσει το αποτέλεσμα όσο της Παρασκευής! 
 

♥️♥️♥️

Κορίτσι μου μακαρι να γίνει το θαυμα σου!!!μια προσευχή από μένα θα την έχεις!!!🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Απλά ο γιατρός μου είπε 14 μέρες μετά και μετά μου είπε άντε 12 ενώ είναι βλαστοκυστες 5η μέρας όποτε θα μπορούσα και στις 9 αλλά αυτός μου είπε όχι νωρίτερα από 12 μέρες!

Στο είπε για να μην είναι χαμηλή η χοριακη και αγχωθείς τσαμπα

Στην τελευταία παλινδρομη που είχα η χοριακη την 9η μέρα από βλαστοκυστες ήταν μόλις 27 κ ήμουν σίγουρη ότι ήταν βιοχημική!Μετα όμως διπλασιάστηκε όπως επρεπε άσχετα με την κατάληξη.

Στην πρώτη παλινδρομη η χοριακη πάλι 9η μέρα με βλαστοκύστη ήταν 152! Πάλι άσχετα απο την κατάληξη ήταν τριψήφια.

και οι δυο εμφυτευσεις ήταν με ένα έμβρυο 

Συμπέρασμα τίποτα δεν είναι απόλυτο!

Πολυ καλή επιτυχία να έχεις με υγιή κ τελειομηνη κύηση ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

Καλημέρα!Πες μου το όνομα του καναλιου σου να σου κανω εγγραφη και λαικ να βοηθήσω!

Ναι και εγώ θέλω γιατί δεν μπορώ να στείλω προσωπικό μήνυμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Στο είπε για να μην είναι χαμηλή η χοριακη και αγχωθείς τσαμπα

Στην τελευταία παλινδρομη που είχα η χοριακη την 9η μέρα από βλαστοκυστες ήταν μόλις 27 κ ήμουν σίγουρη ότι ήταν βιοχημική!Μετα όμως διπλασιάστηκε όπως επρεπε άσχετα με την κατάληξη.

Στην πρώτη παλινδρομη η χοριακη πάλι 9η μέρα με βλαστοκύστη ήταν 152! Πάλι άσχετα απο την κατάληξη ήταν τριψήφια.

και οι δυο εμφυτευσεις ήταν με ένα έμβρυο 

Συμπέρασμα τίποτα δεν είναι απόλυτο!

Πολυ καλή επιτυχία να έχεις με υγιή κ τελειομηνη κύηση ❤️

Ευχαριστώ παρα πολύ!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια εσείς που έχετε πάρει θετικές χοριακες είχατε κάποιο σύμπτωμα πριν την χοριακη???? Πέρα από τα τσιμπήματα από την προγεστερόνη δεν έχω πραγματικά τίποτα απολύτως ούτε φούσκωμα στο στήθος 🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ρε κορίτσια εσείς που έχετε πάρει θετικές χοριακες είχατε κάποιο σύμπτωμα πριν την χοριακη???? Πέρα από τα τσιμπήματα από την προγεστερόνη δεν έχω πραγματικά τίποτα απολύτως ούτε φούσκωμα στο στήθος 🙄🙄🙄

Μην ψάχνεις συμπτώματα αλήθεια..

Ξερω ότι ψάχνεις όλες το κάναμε κ όλες θα συνεχίσουμε να το κάνουμε αλλά ειλικρινά τίποτα δεν είναι απόλυτο.

Τα περισσότερα είναι από τη λήψη της προγεστερονης και στην φάση της αναμονής -αν υπάρχουν- ειναι ίδια με τα συμπτώματα της περιόδου.

Στην πρώτη παλινδρομη που είχα κ προχώρησε περισσότερο η κύηση ,η ναυτία κ η καούρα ξεκίνησαν 7η εβδομάδα κύησης κ το στήθος πρηστηκε από πριν την εμβρυομεταφορα.

Στην δεύτερη δεν είχα απολύτως τίποτα.

Στην περίοδο και ωορρηξία πάντα είχα συμπτώματα στήθος,πονάκια κλπ επομένως είχα μάθει να διαβάζω το σώμα μου.

Για μενα η πιο δύσκολη φάση στην εξωσωματική ειναι η αναμονή μεταξύ ΕΤ και χοριακης.
Ηρεμία ξεκούραση και πίστη ότι όλα θα πάνε καλά!

Με συμπτώματα ή μη σου εύχομαι καλή επιτυχία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μην ψάχνεις συμπτώματα αλήθεια..

Ξερω ότι ψάχνεις όλες το κάναμε κ όλες θα συνεχίσουμε να το κάνουμε αλλά ειλικρινά τίποτα δεν είναι απόλυτο.

Τα περισσότερα είναι από τη λήψη της προγεστερονης και στην φάση της αναμονής -αν υπάρχουν- ειναι ίδια με τα συμπτώματα της περιόδου.

Στην πρώτη παλινδρομη που είχα κ προχώρησε περισσότερο η κύηση ,η ναυτία κ η καούρα ξεκίνησαν 7η εβδομάδα κύησης κ το στήθος πρηστηκε από πριν την εμβρυομεταφορα.

Στην δεύτερη δεν είχα απολύτως τίποτα.

Στην περίοδο και ωορρηξία πάντα είχα συμπτώματα στήθος,πονάκια κλπ επομένως είχα μάθει να διαβάζω το σώμα μου.

Για μενα η πιο δύσκολη φάση στην εξωσωματική ειναι η αναμονή μεταξύ ΕΤ και χοριακης.
Ηρεμία ξεκούραση και πίστη ότι όλα θα πάνε καλά!

Με συμπτώματα ή μη σου εύχομαι καλή επιτυχία ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου προσπαθώ να μην ψαχνω συμπτώματα αλλά δεν το καταφέρνω πάντα.....

Είναι αυτή η αναμονή πολύ δύσκολη... δεν σταματάει και αυτό το μυαλό να κάνει σκέψεις......

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μην ψάχνεις συμπτώματα αλήθεια..

Ξερω ότι ψάχνεις όλες το κάναμε κ όλες θα συνεχίσουμε να το κάνουμε αλλά ειλικρινά τίποτα δεν είναι απόλυτο.

Τα περισσότερα είναι από τη λήψη της προγεστερονης και στην φάση της αναμονής -αν υπάρχουν- ειναι ίδια με τα συμπτώματα της περιόδου.

Στην πρώτη παλινδρομη που είχα κ προχώρησε περισσότερο η κύηση ,η ναυτία κ η καούρα ξεκίνησαν 7η εβδομάδα κύησης κ το στήθος πρηστηκε από πριν την εμβρυομεταφορα.

Στην δεύτερη δεν είχα απολύτως τίποτα.

Στην περίοδο και ωορρηξία πάντα είχα συμπτώματα στήθος,πονάκια κλπ επομένως είχα μάθει να διαβάζω το σώμα μου.

Για μενα η πιο δύσκολη φάση στην εξωσωματική ειναι η αναμονή μεταξύ ΕΤ και χοριακης.
Ηρεμία ξεκούραση και πίστη ότι όλα θα πάνε καλά!

Με συμπτώματα ή μη σου εύχομαι καλή επιτυχία ❤️

Ισχύει.Επισης με την ληψη προγεστερονης δε σου ερχεται περιοδος οποτε καταπιεζεται το σωμα σου και τα πονακια οφειλονται και εκει.Ισως αν δεις καμια σταγονιτσα στο σκουπισμα να ειναι απο την εμφυτευση αλλα και παλι δε το εμφανιζουν ολες οι γυναικες.Η αναμονη ειναι οτι πιο δυσκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου προσπαθώ να μην ψαχνω συμπτώματα αλλά δεν το καταφέρνω πάντα.....

Είναι αυτή η αναμονή πολύ δύσκολη... δεν σταματάει και αυτό το μυαλό να κάνει σκέψεις......

 

να εισαι θετικη αλλα συγκρατημενη!Ευκολο βεβαια να το λες δυσκολο να το κανεις.Οτι και οπως και να νιωθεις ειναι απολυτα φυσιολογικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zoupaki είπε:

Ισχύει.Επισης με την ληψη προγεστερονης δε σου ερχεται περιοδος οποτε καταπιεζεται το σωμα σου και τα πονακια οφειλονται και εκει.Ισως αν δεις καμια σταγονιτσα στο σκουπισμα να ειναι απο την εμφυτευση αλλα και παλι δε το εμφανιζουν ολες οι γυναικες.Η αναμονη ειναι οτι πιο δυσκολο.

Το ξέρω κορίτσια μου ότι τα σημάδια οφείλονται στα φάρμακα....απλά θέλω και αυτή την επιβεβαίωση για να συνεχίσω να ελπίζω...και να μην κάνω αρνητικές σκέψεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Το ξέρω κορίτσια μου ότι τα σημάδια οφείλονται στα φάρμακα....απλά θέλω και αυτή την επιβεβαίωση για να συνεχίσω να ελπίζω...και να μην κάνω αρνητικές σκέψεις.... 

τα κοριτσια ξερουν παραπανω οποτε ακουσε αυτες!!!αλλα μην κανεις καμια μα καμια αρνητικη σκεψη!!!!! μην ακουω τετοια τωρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Το ξέρω κορίτσια μου ότι τα σημάδια οφείλονται στα φάρμακα....απλά θέλω και αυτή την επιβεβαίωση για να συνεχίσω να ελπίζω...και να μην κάνω αρνητικές σκέψεις.... 

Οποία το καταφέρει αυτό (να μην κάνει αρνητικες σκεψεις ) να κατοχυρώσει την πατέντα να βγάλει κ πολλά λεφτά 😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Το ξέρω κορίτσια μου ότι τα σημάδια οφείλονται στα φάρμακα....απλά θέλω και αυτή την επιβεβαίωση για να συνεχίσω να ελπίζω...και να μην κάνω αρνητικές σκέψεις.... 

Οχι να μην κανεις αρνητικες σκεψεις κοριτσι!!!Ευχομαι να εχουν γαντζωθει και να γεμισει η κοιλιτσα σου!!!Ξερω και σε καταλαβαινω ποσο το θες γιατι κι εγω το ιδιο θελω!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Διόνη είπε:

τα κοριτσια ξερουν παραπανω οποτε ακουσε αυτες!!!αλλα μην κανεις καμια μα καμια αρνητικη σκεψη!!!!! μην ακουω τετοια τωρα!!!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!! Στιγμή αδυναμίας ήταν ...... αμέσως πήρα τα πανω μου!!!!! Αφού είστε εσείς εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Οποία το καταφέρει αυτό (να μην κάνει αρνητικες σκεψεις ) να κατοχυρώσει την πατέντα να βγάλει κ πολλά λεφτά 😂

 

Ολες μας το λεμε και καμια μας δε το κανει.Αλλα δυστυχως ολη η εξωσωματικη χωριζεται σε πολλα σταδια αγχους.

αγχος να δεις τι φταιει και δε μενεις εγκυος

αγχος να δεις τι θα κανεις

αγχος για να περασεις επιτροπη

αγχος για το ποσα ωαρια θα κανεις

αγχος για το αν θα γονιμοποιηθουν

αγχος για το αν θα εμφυτευτουν

αγχος για την χοριακη 

αγχος για την τελειομηνη εγκυμοσυνη

αγχος για την γεννα

αγχος για το μεγαλωμα

ΜΑΝΑ+ΑΓΧΟΣ=LFE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

Οχι να μην κανεις αρνητικες σκεψεις κοριτσι!!!Ευχομαι να εχουν γαντζωθει και να γεμισει η κοιλιτσα σου!!!Ξερω και σε καταλαβαινω ποσο το θες γιατι κι εγω το ιδιο θελω!!!

 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Οποία το καταφέρει αυτό (να μην κάνει αρνητικες σκεψεις ) να κατοχυρώσει την πατέντα να βγάλει κ πολλά λεφτά 😂

 

Αχχχχχ αυτό το μυαλό....... πραγματικά εκεί που είσαι καλά από την μια στιγμή στην άλλη κάτι θα σου καρφωθεί και θα αρχίσεις να πέφτεις.....αλλά είστε εσείς εδώ και επανερχόμαστε γρήγορα στην τάξη...🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

τα κοριτσια ξερουν παραπανω οποτε ακουσε αυτες!!!αλλα μην κανεις καμια μα καμια αρνητικη σκεψη!!!!! μην ακουω τετοια τωρα!!!!!

O μονος που ξερει παραπανω μας κοιταει απο ψηλα και θα μας δοκιμασει αλλες πολυ κι αλλες λιγοτερο αλλα θα μας στειλει αυτο που θελουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

Ολες μας το λεμε και καμια μας δε το κανει.Αλλα δυστυχως ολη η εξωσωματικη χωριζεται σε πολλα σταδια αγχους.

αγχος να δεις τι φταιει και δε μενεις εγκυος

αγχος να δεις τι θα κανεις

αγχος για να περασεις επιτροπη

αγχος για το ποσα ωαρια θα κανεις

αγχος για το αν θα γονιμοποιηθουν

αγχος για το αν θα εμφυτευτουν

αγχος για την χοριακη 

αγχος για την τελειομηνη εγκυμοσυνη

αγχος για την γεννα

αγχος για το μεγαλωμα

ΜΑΝΑ+ΑΓΧΟΣ=LFE

Αναρωτιέμαι πραγματικά όταν τελείωσει όλο αυτό με το καλό θα μας έχει μείνει καμία σκούρα τρίχα στο μαλλί????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

 

Αχχχχχ αυτό το μυαλό....... πραγματικά εκεί που είσαι καλά από την μια στιγμή στην άλλη κάτι θα σου καρφωθεί και θα αρχίσεις να πέφτεις.....αλλά είστε εσείς εδώ και επανερχόμαστε γρήγορα στην τάξη...🤣🤣🤣🤣

Οχι βρε μην τρελενεσαι τα εχουμε περασει εδω με το τσουβαλι.Σε νιωθουμε σαν να μαστε εμεις και σε καταλαβαινουμε απολυτα!!!Να εισαι ηρεμη οσο μπορεις,τραβα μια βολτα ηρεμη κ κοντα,δες μια ταινια δες καμια συνταγη του λουκακου,τσεκαρε κανα ρουχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Αναρωτιέμαι πραγματικά όταν τελείωσει όλο αυτό με το καλό θα μας έχει μείνει καμία σκούρα τρίχα στο μαλλί????????????

ξερω κατι φυτικες βαφες για εγκυμοσυνη πολυ ωραιες.😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

Οχι βρε μην τρελενεσαι τα εχουμε περασει εδω με το τσουβαλι.Σε νιωθουμε σαν να μαστε εμεις και σε καταλαβαινουμε απολυτα!!!Να εισαι ηρεμη οσο μπορεις,τραβα μια βολτα ηρεμη κ κοντα,δες μια ταινια δες καμια συνταγη του λουκακου,τσεκαρε κανα ρουχο.

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

ξερω κατι φυτικες βαφες για εγκυμοσυνη πολυ ωραιες.😁

Τα έχω κάνει όλα αυτά που είπες, θα τα πιάσω πάλι από την αρχη.........καλά την βαφή δεν θα την γλυτώσω ξεκάθαρα........🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...