Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θα πάρω στο κέντρο εξωσωματικής και θα πω 19.04 δεν έρχομαι γτ έχω τεστ ωορηξιας θετικο. 

Αληθεια ασχετο την κόλλα ποτε την βαζπυμε; @twinkletwinlkle

Εκεί που περίμενα με ανοιχτα τα πόδια για να μου βάλει τα έμβρυα, μου έβαλε την κόλλα, περίμενα κανενα τέταρτο,  μισάωρο και μετά έκανε τη μεταφορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Η ομάδα της τρέλας! Ζήτω η τρέλα!!!! Ε ρε να μας διαβάζει κάνας γιατρος 🤣🤣🤣

Αν μας διαβαζε θα μας ειχαν κλεισει η τις πορτες των κεντρων ( καταζητουμενες ) η σουιτες στα ψυχιατρεια🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Αν μας διαβαζε θα μας ειχαν κλεισει η τις πορτες των κεντρων ( καταζητουμενες ) η σουιτες στα ψυχιατρεια🤣

🤣🤣🤣🤣🤣 τελείωσαν οι αντιδράσεις μου πάλι..  ακριβώς αυτό πιστεύω και εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Αν μας διαβαζε θα μας ειχαν κλεισει η τις πορτες των κεντρων ( καταζητουμενες ) η σουιτες στα ψυχιατρεια🤣

Δούλευα 2 χρονια στο δρομοκαιτειο σν θέλετε κανονίζω πτερυγουλα!😅😅😅😅.εγώ μόλις γύρισα από τον γυναικολογο.καναμε τον τελικό υπερηχο της απελπισίας.αυριο παίρνω φσρμακς κ πάμε για το επόμενο βήμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ανθη7 είπε:

Δούλευα 2 χρονια στο δρομοκαιτειο σν θέλετε κανονίζω πτερυγουλα!😅😅😅😅.εγώ μόλις γύρισα από τον γυναικολογο.καναμε τον τελικό υπερηχο της απελπισίας.αυριο παίρνω φσρμακς κ πάμε για το επόμενο βήμα.

Ωπα εχω κ εγω εκει μεσον δουλευα 3 χρονια   Που ησουν βρε συναδελφε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα τρελαθω ... Bluebaby94 στην αλλη ομαδα πριν καμια ωρα περιγραφει τον υπερηχο με το μωρακι της τοσο τελεια και συγκινητικα που με εκανε να θελω να παρω ορμονες και βρωμοφαρμακα τωωωωρα! Το κρατησα screenshot... Ειναι τελειοοοοο δειτε το!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Δούλευα 2 χρονια στο δρομοκαιτειο σν θέλετε κανονίζω πτερυγουλα!😅😅😅😅.εγώ μόλις γύρισα από τον γυναικολογο.καναμε τον τελικό υπερηχο της απελπισίας.αυριο παίρνω φσρμακς κ πάμε για το επόμενο βήμα.

Λυπάμαι πολύ...Ήλπιζα σε μια ανατροπή. Φαίνεσαι πάντως πολύ ψύχραιμη και προσγειωμενη που ναι μεν αυτό είναι καλό από τη μια, αλλά από την άλλη δώσε την ευκαιρία και τον χρόνο στον εαυτό σου να πενθησει. Μην κρύβεις και μην κρατάς μέσα σου τη στεναχώρια γιατί μετά σου κατατρωει όλο σου το είναι και γίνεται αυτοάνοσο (εσύ ως ψυχολόγος θα τα ξέρεις καλύτερα). 

Είσαι στο στάδιο της απαθειας αυτή τη στιγμή. Όταν θα φτάσεις στο στάδιο της συνειδητοποιησης,  τότε θα έρθει και το πένθος ή έστω ο θυμός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Αν μας διαβαζε θα μας ειχαν κλεισει η τις πορτες των κεντρων ( καταζητουμενες ) η σουιτες στα ψυχιατρεια🤣

Πάλι καλά δεν εχουνε τα ονόματα μας 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Δούλευα 2 χρονια στο δρομοκαιτειο σν θέλετε κανονίζω πτερυγουλα!😅😅😅😅.εγώ μόλις γύρισα από τον γυναικολογο.καναμε τον τελικό υπερηχο της απελπισίας.αυριο παίρνω φσρμακς κ πάμε για το επόμενο βήμα.

Λυπάμαι κοπέλα μου. Τι φάρμακο αν επιτρέπεται σου έδωσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Κοριτσια θα τρελαθω ... Bluebaby94 στην αλλη ομαδα πριν καμια ωρα περιγραφει τον υπερηχο με το μωρακι της τοσο τελεια και συγκινητικα που με εκανε να θελω να παρω ορμονες και βρωμοφαρμακα τωωωωρα! Το κρατησα screenshot... Ειναι τελειοοοοο δειτε το!!!!!!

Κάλε που να το βρω; Είναι πολλά τα μνμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kaposetsi είπε:

Κάλε που να το βρω; Είναι πολλά τα μνμ 

Μπες τωρα , δεν ειναι πολλες σελιδες... Στο τελος εχει σχολιο καποια αλλη κοπελα....αδελφη ψυχη παλι ξενυχτας? Ολο κατι τετοιες ωρες μπαινεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Μπες τωρα , δεν ειναι πολλες σελιδες... Στο τελος εχει σχολιο καποια αλλη κοπελα....αδελφη ψυχη παλι ξενυχτας? Ολο κατι τετοιες ωρες μπαινεις!

Α νόμιζα εδώ ότι έγραψε κάπου. Ναι ειμαι νυχτοπουλι. Δεν μπαίνω όλοι μέρα γιατί ασχολουμε με την ενημερωτική σελίδα που έχω στο ινστα για να βρίσκω άρθρα και την ομάδα μου στο φβ μπαίνω ξέρεις λίγο μες την μέρα προσπαθώ να διαβάζω αλλά ξεχνιέμαι μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Στο ευχομαι κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Κοπέλα μου στο εύχομαι…. 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ παααρα πολύ,  θα φανεί αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Α νόμιζα εδώ ότι έγραψε κάπου. Ναι ειμαι νυχτοπουλι. Δεν μπαίνω όλοι μέρα γιατί ασχολουμε με την ενημερωτική σελίδα που έχω στο ινστα για να βρίσκω άρθρα και την ομάδα μου στο φβ μπαίνω ξέρεις λίγο μες την μέρα προσπαθώ να διαβάζω αλλά ξεχνιέμαι μετά 

Τι σελιδα????! Ωραιο ακουγεται!!!! Μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εκεί που περίμενα με ανοιχτα τα πόδια για να μου βάλει τα έμβρυα, μου έβαλε την κόλλα, περίμενα κανενα τέταρτο,  μισάωρο και μετά έκανε τη μεταφορά. 

Α    στα αλήθεια έγινε.... εγω νόμιζα πλάκα έκανες...

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κλαιωωωωω 🤣🤣🤣🤣 απο το Ebay ξέρεις εσύ!!! Με το τσουβάλι 

Εννοείται θες μήπως να σου στειλω;; 

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ελα ειδικε των test πως παει; Εσυ μεχρι τωρα ποσα εχεις κανει;

Το άλλαξα τωρ θα μπω σε τεστ ωορηξιας 😂😂😂😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Δούλευα 2 χρονια στο δρομοκαιτειο σν θέλετε κανονίζω πτερυγουλα!😅😅😅😅.εγώ μόλις γύρισα από τον γυναικολογο.καναμε τον τελικό υπερηχο της απελπισίας.αυριο παίρνω φσρμακς κ πάμε για το επόμενο βήμα.

Τουλάχιστον δε θα χρειαστεί αποξεση. 

Εφόσον ειχες εμφύτευση θα ξανά έρθει σύντομα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λυπάμαι πολύ...Ήλπιζα σε μια ανατροπή. Φαίνεσαι πάντως πολύ ψύχραιμη και προσγειωμενη που ναι μεν αυτό είναι καλό από τη μια, αλλά από την άλλη δώσε την ευκαιρία και τον χρόνο στον εαυτό σου να πενθησει. Μην κρύβεις και μην κρατάς μέσα σου τη στεναχώρια γιατί μετά σου κατατρωει όλο σου το είναι και γίνεται αυτοάνοσο (εσύ ως ψυχολόγος θα τα ξέρεις καλύτερα). 

Είσαι στο στάδιο της απαθειας αυτή τη στιγμή. Όταν θα φτάσεις στο στάδιο της συνειδητοποιησης,  τότε θα έρθει και το πένθος ή έστω ο θυμός. 

Έχεις δικιο.ειμαι όντως σε απάθεια σαν να συμβαίνει σε κάποιον άλλον.με βοηθάει προς το παρόν το κίνητρο να οργανώσω το επόμενο βήμα όσο το δυνατόν καλύτερα τώρα που ξέρω κ δεν ξαναπάω σα γίδια όπως τώρα.θα πλακώσω κ σε βιταμίνες τον κυρ παναη.δεν λέει όχι σε τπτ ο ερμος(εκτός από το να πάει σε γιατρο τα πάμε....ούτε καν σε  δερματολόγο που του πέφτουν  τα μαλλιά!χαχαχα).θέλω να ξανά ξεκινήσω χορό.εκει νομίζω θα εκτονωθώ....

 

@kaposetsiμου έδωσε cycotec.2 μαζί ένα κολπικά ένα από στόμα.κ θα μιλήσουμε μετα απο 12 ώρες μήπως ξαναπάρω άλλη μια δοση.να περιμενω μια βάρος περίοδο είπε 

@Margitcέλα βρε συνάδελφε!!!!που ήσουνα?εγω ημουν στο ελληνων αμερικης.ημουνα 2 χρονια με το μετεπτυχιακο της κλινικης ψυχολογιας!!!!!τελεια περναγαμε με τους ψυχωσικουληδες!τους αγαπω!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τουλάχιστον δε θα χρειαστεί αποξεση. 

Εφόσον ειχες εμφύτευση θα ξανά έρθει σύντομα.  

Μακάρι ρε συ!εσένα σακουω....είσαι παντογνωστης!!!!!😘😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ανθη7 είπε:

Μακάρι ρε συ!εσένα σακουω....είσαι παντογνωστης!!!!!😘😅

Εγω;;; με τα τρελά μου...;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Έχεις δικιο.ειμαι όντως σε απάθεια σαν να συμβαίνει σε κάποιον άλλον.με βοηθάει προς το παρόν το κίνητρο να οργανώσω το επόμενο βήμα όσο το δυνατόν καλύτερα τώρα που ξέρω κ δεν ξαναπάω σα γίδια όπως τώρα.θα πλακώσω κ σε βιταμίνες τον κυρ παναη.δεν λέει όχι σε τπτ ο ερμος(εκτός από το να πάει σε γιατρο τα πάμε....ούτε καν σε  δερματολόγο που του πέφτουν  τα μαλλιά!χαχαχα).θέλω να ξανά ξεκινήσω χορό.εκει νομίζω θα εκτονωθώ....

 

@kaposetsiμου έδωσε cycotec.2 μαζί ένα κολπικά ένα από στόμα.κ θα μιλήσουμε μετα απο 12 ώρες μήπως ξαναπάρω άλλη μια δοση.να περιμενω μια βάρος περίοδο είπε 

@Margitcέλα βρε συνάδελφε!!!!που ήσουνα?εγω ημουν στο ελληνων αμερικης.ημουνα 2 χρονια με το μετεπτυχιακο της κλινικης ψυχολογιας!!!!!τελεια περναγαμε με τους ψυχωσικουληδες!τους αγαπω!

 

Λυπάμαι κοπέλα μου. Εύχομαι η επόμενη να είναι και η τυχερή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγω;;; με τα τρελά μου...;

Μια παροιμία λέει από μικρό κ από τρελλο μαθαίνεις την αλήθεια!😅😅😅😘😘😘😘😘...   μια χαρά τα λες κορίτσι μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...