Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλημερα Αννιτα μου κ καλη εβδομαδα μ τα πιο ομορφα νεα!!! ❤️🌻 Ναι το συναισθημα δν υπαρχει... αφου τις νιωθω (νομιζω χθες ενιωθα κ πιο πανω στην κοιλια κινηση κ πιο κατω) κ απλα χαμογελαω απ ευτυχια...😁🥹🥰🫠🙏🧿 Ολα τελεια θα ειναι σμρ!! Θα το δεις!!!🫶🫶🫶 οποτε μπορεσεις γραψε μας τα νεα σου!!!
    • Καλημερα Ελενα κ καλη εβδομαδα να εχουμε με ομορφα νεα!!❤️ Μεχρι στιγμης κοιμαμαι καλα κ πολυ βαθια.. νυσταζω αρκετα πιο νωρις κ μερικες φορες νιωθω ν μην κρατιουνται τα ματια μου ανοιχτα...  Εσυ βλεπεις ονειρα; δε βολευεσαι με την κοιλια; εχεις εξαψεις; τι σε δυσκολευει;
    • Ευχαριστουμε Χρυσα μου!!! 🤗❤️😍 κι εσυ μ το καλο ο υπερηχος κ αυριο η β επιπεδου!!!🙏🧿💙🌻
    • Ευχαριστουμεεε!!!💖💖💖💖  Ναι ειναι τρομερο!! Στην αρχη δν ημουν σιγουρη αν ηταν οντως το μωρο.. ειχα το χερι χαλαρο πανω στην κοιλια κ ημουν ξαπλωμενη στον καναπε κ ενιωσα πως σκαει το ποπ κορν.. ενα πουφ!!!🍿 τρελαθηκα.. λεω λες ν ηταν κλωτσια; μετα ησυχια κ μετα παλι κατι ενιωσα πιο αδυναμο σε σχεση μ το πρωτο.. Χθες τις καταλαβα ακομα πιο καλα!! Κ μαλιστα τις καταλαβε κ ο αντρας μου!!! Ευτυχια πραγματικα!!! 🥰🥹✨️ 
    • Ναι ασε η κατασταση στην Αθηνα ειναι τραγικη.. κ οι δρομοι χαλια, η κινηση απαλευτη με συνεπεια να αγχωνομαι μερικες φορες αν θ προλαβω το λεωφορειο της εταιριας.. αστα.. Παντως πηρα κι εγω μια ζωνη εγκυμοσυνης εδω κ ενα μηνα γτ ειχαμε ταξιδια εκτος αττικης αλλα κ γ την καθημερινοτητα.. εγω δν πηρα την πολυ οικονομικη γτ διαβασε στα σχολια ο αντρας μου οτι στα καινουρια αμαξια καπως δν προσαρμοζεται στα καθισματα.. κ την εχω περα δωθε, μια στο ενα αμαξι κ μια στο αλλο.. με βολεψε πολυ! Μην αγχωνεσαι γ το μωρακι, δν πιεζεται νομιζω.. το θεμα ειναι εσυ να νιωθεις ανετα οταν οδηγεις!!😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...