Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Δν έχω άλλες αντιδράσεις σας στέλνω εδώ καρδιές ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    • εμένα ηρεμούσε μόνο στην αγκαλιά..το κεφαλι του στον ώμο μου και η κοιλιτσα του στο στηθος μου ( μαλλον ζεσταινοταν έτσι) και τον μάζευα τα ποδαρακια προς την κοιλιά... μόνο έτσι ηρεμούσε...αλλα επειδή τα τεντωνε με δυναμη τα πόδια δεν ηταν πάντα εύκολο να τα μαζεψω προς τα πάνω!
    • Ανοίγω το θέμα δειλά δειλά.... Υπάρχει κάποια άλλη κοπέλα με Πητ τον Απρίλιο; 
    • Γιατί σου ζήτησαν να πίνεις τόσο πολύ νερό; Υπάρχει κάποιος λόγος; Ή προληπτικά; 😊
    • γενικά τα έκοψα όλα εγώ...δεν μου είχε πει συγκεκριμένα να κόψω πχ αγελαδινό γαλα μόνο... εμας πέρασαν οι κολικοί νομίζω...χθες εκανε πάλι ετσι κάτι έντονο αλλά καμία σχέση με τις αλλες φορές... όταν είχε κολικους τεντωνε τα πόδια και δεν τα μαζευε με τίποτα! γενικα ηταν νευρικος..και δεν έτρωγε καθόλου... μην απογοητευεσαι γι αυτό κορίτσι μου...κανεις ότι μπορείς...σ αυτό το κομμάτι δεν μπορούμε να βοηθήσουμε με κάποιο τρόπο...μονο να προσέχουμε τι τρώμε! άμα έκλαιγε το μωρό τι να το κάνεις; να μην το ταισεις;  γενικά και εμένα εκανε παλινδρόμηση...και του δίνω ενα σιρόπι και στρώνει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...