Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Γιατί σου ζήτησαν να πίνεις τόσο πολύ νερό; Υπάρχει κάποιος λόγος; Ή προληπτικά; 😊
    • γενικά τα έκοψα όλα εγώ...δεν μου είχε πει συγκεκριμένα να κόψω πχ αγελαδινό γαλα μόνο... εμας πέρασαν οι κολικοί νομίζω...χθες εκανε πάλι ετσι κάτι έντονο αλλά καμία σχέση με τις αλλες φορές... όταν είχε κολικους τεντωνε τα πόδια και δεν τα μαζευε με τίποτα! γενικα ηταν νευρικος..και δεν έτρωγε καθόλου... μην απογοητευεσαι γι αυτό κορίτσι μου...κανεις ότι μπορείς...σ αυτό το κομμάτι δεν μπορούμε να βοηθήσουμε με κάποιο τρόπο...μονο να προσέχουμε τι τρώμε! άμα έκλαιγε το μωρό τι να το κάνεις; να μην το ταισεις;  γενικά και εμένα εκανε παλινδρόμηση...και του δίνω ενα σιρόπι και στρώνει!
    • Εγώ δν το έχω κάνει σε καμία εγκυμοσύνη μου (δν μου το είχαν προτείνει σε καμία εγκυμοσύνη αλλά ούτε κ το πρότεινα εγώ)    εδώ Γερμανία κάνουν μόνο στο τέλος για τέτανο-διφθερίτιδα (& θα το κάνω γιατι έχει περάσει η περίοδος του εμβολίου που είχα κάνει πριν δέκα έτη άρα χρειαζόταν ούτως ή άλλως επανάληψη)    θα κάνω μόλις γεννήσω κ αναμνηστική δόση για την Ερυθρά γιατί σ αυτήν την εγκυμοσύνη δεν εχω πια αντισώματα 😊   ωστόσο για τα εμβόλια είναι ξεκάθαρα στην κρίση του κάθε γιατρού (κάποιοι προτείνουν κάποιοι όχι) 😊
    • Του τρελού όλες.. εγώ το πρωί σηκώθηκα σίγουρα έγκυος, τόσα συμπτωματα της τελευταίες μέρες, και έλεγα Βίκυ κούλαρε ότι είναι να γίνει θα γίνει.. αλλά συμπτωματα που 1μιση χρόνο τώρα πότε δεν είχα.. και μαντέψτε η κυρία ειναι εδώ για άλλη μια φορά! 
    • Ναι καλο ειναι να τη ρωτησεις κ θα σου πει τη γνωμη της.. Οπως κ να εχει, εσυ θ κανεις αυτο π εσυ θα αποφασισεις οτι ειναι καλυτερο για σενα κ το μπεμπη.. τα εμβολια ειναι γ να νιωθουμε πιο ασφαλεις κ οχι για να μας αγχωνουν... ❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...