Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ελενίτσα μην ανησυχείς κορίτσι μου! Υπάρχουν κ συμβατές αντιβιώσεις κ πολλές έγκυες γυναίκες αρρωσταίνουν  Εννοείται είναι μεγάλη ταλαιπωρία αλλά μην στεναχωριέσαι ότι μπορεί να πάθει κάτι το μωρό. ❤️ (ήμουν πριν μείνω έγκυος κ εγώ σε φάση που αρρώσταινα με αμυγδαλίτιδα 2-3 φορές το χρόνο με πολύ πύον κ νοσηλεύτηκα γιατί εμφάνιζα αλλεργική αντίδραση στις αντιβιώσεις που μου έδιναν. Μετά επειδή έπαθα μεγάλη κρίση δεν με ξανά έπιασε. Λες κ ήταν το πικ του. Αν με ξανά έπιανε θα έκανα αφαίρεση όπως μου είπαν οι γιατροί αλλά από τότε ευτυχώς δεν με ξανά έπιασε)  Αφού το βρήκατε νωρίς θα πάρεις κ την αντιβίωση κ θα δεις ότι θα το προλάβετε πριν χειροτερέψει! 🙏🏼😪🥹
    • Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!  Αχ τι να πω! Ταλαιπωρία αυτοί οι κολικοί..!! Και πάλι περαστικά για τον άντρα σου!  Ελπίζω να μην χρειαστεί τελικά χειρουργείο ..
    • Μακάρι κορίτσι μου! πάντως και τζίφος να είναι ο μήνας μόνο που λέω τις σκέψεις μου και μου απαντάτε, νιώθω καλύτερα ειλικρινά. Ευχαριστώ κορίτσια!
    • Πόσο είσαι τώρα? Μην ανησυχείς θα τα νιώσεις σύντομα και πολύ περισσότερο από ότι εμεις, αφού έχεις διδυμακια!🩷🩷🩷 Κορίτσια τι κάνετε?πως είστε? Να σας ρωτήσω β επιπέδου σε ποια εβδομάδα σας είπαν να κάνετε? Εμένα μου έκλεισε όταν θα μαι 23+3 και μου φαίνεται κάπως αργά..στην 1η είχα κάνει την 22η.επισης σας έχουν πει για εμβόλια?
    • ναι εγω του έδωσα πιπίλα απο 20ημερων...ουτε εγώ ήθελα.. αλλά έβλεπα οτι ηρεμούσε αρκετά και ετσι την συνεχισα να τη δίνω... τώρα βλέπω κιολας ότι κοιμάται δυσκολα χωρις αυτή! σ ευχαριστώ πολύ! έχει πρόβλημα ο άντρας μου που ισως καποια στιγμή χρειαστεί χειρουργείο οπουε ειναι πολύ δύσκολα 😔😔 παρεμπιπτόντως ξεχασα να απαντήσω πριν ..δεν είδα διάφορα οταν σταματησα τα γαλακτοκομικά...οι κολικοί ήταν ίδιοι..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...