Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @barbounaki04  Αμνιο - ΠΗΤ 28/02 @annitakianna  Β' επιπέδου 07/10 - ΠΗΤ 13/02 💙 @Xrisa95  Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 08/10 - ΠΗΤ 15/02 💙 @Antonia2 Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 17/10 - ΠΗΤ 01/03 💗💗 @Annoula1995 Β' επιπέδου 08/10 - ΠΗΤ; 💙 @elenitsa2.  Β' επιπέδου 10/10 - ΠΗΤ 13/02 💙 @Elenaki_ Υπερηχος ; - ΠΗΤ 04/02 💗 @ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02 @Emma1 Υπερηχος ; - ΠΗΤ 01/03 @giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02 @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;; @Ria_ ;;
    • Χαχαχαχα!!!! Κι εγω ετσι ελεγα!!! Οτι η πανω φαινεται γ κοριτσι!! Ηταν απ την αρχη 1 εβδ μπροστα κ πιο ζωηρη!!! Τσαουσα απ κοιλια!!!😅😅😅 ε ρε κτ γλεντια π μας περιμενουν!! Ειμαι κι εγω γλωσσου κ εχω τον αντρα μου ν λεει "πωωω τωρα θ σας ακουω κ τις 3 dolby" 😂😂 ασε μου λεει π θα σε βαζουν στη θεση σου, μια κουβεντα θα λες εσυ 10 θ σου απαντανε!!🤪  Τεσπα,να ειναι καλα κ θα βρουμε τις ισορροπιες μας! Β επιπεδου εκλεισα 17/10.. θα ειμαι 20+5 καλως εχοντων των πραγματων... πιο πολυ μετραω αντιστροφα γ τον απλο υπερηχο γ ν τις δω.... μου ελειψαν πολυ κ δν τις νιωθω οποτε τις εχω εννοια... Ναι ασε η κοιλιτσα μπορει ν μη φαινεται φουσκωμενη αλλα απ νωρις κι εμενα δν εκλειναν παντελονια... ειδικα οταν καθομουν... ανοιγα παντα το φερμουαρ στα μουλωχτα!😜 Στην αρχη ειχα παρει μια βερμουδα τζιν 2 νουμερα μεγαλυτερη μ την οποια εβγαλα το καλοκαιρι χωρις ν χρειαστω κτ αλλο.. φορεματακια κ η βερμουδα κ ημουν κομπλε.. Τωρα πηρα ενα τελειο κολαν/παντελονι απ oysho π μου το συστησε μια φιλη κ λεει θ σου κανει σχεδον μεχρι το τελος! Κ οντως με εχει βολεψει τοσο πολυ! Το φοραω με πουκαμικα κ t-shirt κ ειναι πολυ βολικο γ ολες τις ωρες! Δν θελω ν παρω ρουχα π μετα θ ειναι αχρηστα.. οποτε θ παρω λιγα κ βολικα γ ν τα συνδυαζω ολες τις ωρες..
    • Εχεις πολυ δικιο Χρυσα μου!!! Αν δν φτασουμε στα ορια μας, δν ξερουμε τα ορια μας!!! Σιγουρα με 2 μικρουλια νεογεννητα θ ειναι δυσκολα αλλα εχω τοση αισιοδοξια μεσα μου οτι ολα θ πανε καλα αρκει ν ερθουν γερα στην αγκαλια μας!!!! Ισως το οτι εχω πολυ ευκολη εγκυμοσυνη με παραπλανει κ δν εχω χασει την αισιοδοξια μου 😅😅😅 Υγεια ν εχουμε, βοηθεια ευτυχως θ εχω οποτε ολα καλα θ πανε!!! Οι μικρες μας ν ειναι καλα!!!🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿💞💞  
    • @Elenaki_ που εισαιιιι;;; Μπηκα ν διαβασω τα νεα σου!!!🥰🥰🥰🥰 Οταν μπορεις ενημερωσε μας!!!😘
    • Μπραβο Αννα!!! Τελεια νεα!!! 🥰🥰🥰 Αχ τι ωραια π μεγαλωνουν τα κουκουνια μας!!!! Λιγο εμεινε κ γ τη β επιπεδου!!!!🧿🧿🧿🧿 Με το καλο κοριτσι μου!!! Ολα θ ειναι τελεια!!!🙏❤️🤰🧿✨️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...