Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με τον Μάη έρχονται "Μαγιατικα" μωράκια!!!


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Αν ξεκίνησαν οι αναγούλες από τώρα «καλά» θα περάσεις... Σήμερα δεν περίμενες περίοδο; Πότε κ τι ώρα έκανες την ovitrelle?

Άσε και στα 2 μου παιδιά είχα τρελές αναγούλες από την αρχή... Εκανα ovitrelle 27/4, βράδυ 9 η ώρα νομίζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa εγώ είμαι σίγουρη 100% πως είσαι. Και εγώ ξεκίνησα με αναγούλες και εμετούς πριν καν την καθυστέρηση. 

Εγώ έχω τρελαθεί να κάνω χοριακές για να βλέπω αν ανεβαίνει.

Τετάρτη έχω ραντεβού με το γιατρό.

Κορίτσια μου ειλικρινά εύχομαι σε όλες σας σύντομα να τα καταφέρετε και να σας φέραμε γούρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άσε και στα 2 μου παιδιά είχα τρελές αναγούλες από την αρχή... Εκανα ovitrelle 27/4, βράδυ 9 η ώρα νομίζω 

Ναι έτσι βγαίνουν οι μέρες. Ένα τεράστιο νούμερο εύχομαι την Πέμπτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@marinamanoulitsa εγώ είμαι σίγουρη 100% πως είσαι. Και εγώ ξεκίνησα με αναγούλες και εμετούς πριν καν την καθυστέρηση. 

Εγώ έχω τρελαθεί να κάνω χοριακές για να βλέπω αν ανεβαίνει.

Τετάρτη έχω ραντεβού με το γιατρό.

Κορίτσια μου ειλικρινά εύχομαι σε όλες σας σύντομα να τα καταφέρετε και να σας φέραμε γούρι. 

Όχι τις χοριακές δεν τις μπορώ... 2 κ πολλές είναι. Εγώ πάλι δεν έχω τίποτα από συμπτώματα. Κ στον γιο μου λίγα πράγματα είχα κ μετά την 6-7η εβδομάδα. Την Τετάρτη πόσο θα είσαι; Περιμένεις να ακούσεις κ καρδούλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08)20ΑΓΟΡΑΚΙ🍼🦋💙

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΊΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ🎂🎂💖💖👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ 11/06

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ 👶

👶

mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :18/04

diana8:?

Lacostaki:06/05

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:30/04

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:15/05

Pixies:? 

 

Matilda94:? 

Ntinaki83:06/06

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:05/03

Daizy28:15/03

HopefulMama2Be:14/03

elissavet90:24/3

Mantiko:12/03

Evaki:21/03 

Alexiamama:18/04 

Μαργαρίτσ:18/04

marinamamanoulitsa:13/05

boysland:21/04 χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@marinamanoulitsa εγώ είμαι σίγουρη 100% πως είσαι. Και εγώ ξεκίνησα με αναγούλες και εμετούς πριν καν την καθυστέρηση. 

Εγώ έχω τρελαθεί να κάνω χοριακές για να βλέπω αν ανεβαίνει.

Τετάρτη έχω ραντεβού με το γιατρό.

Κορίτσια μου ειλικρινά εύχομαι σε όλες σας σύντομα να τα καταφέρετε και να σας φέραμε γούρι. 

Μακάρι κορίτσι μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!! Με το καλόοοο ο υπέρηχος!!!!! Να δεις το σπορακι σου😁😁😁 περιμένουμε νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Ναι έτσι βγαίνουν οι μέρες. Ένα τεράστιο νούμερο εύχομαι την Πέμπτη!!!

Ευχαριστώ κοπέλα μου...😁  Μακάρι!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Όχι τις χοριακές δεν τις μπορώ... 2 κ πολλές είναι. Εγώ πάλι δεν έχω τίποτα από συμπτώματα. Κ στον γιο μου λίγα πράγματα είχα κ μετά την 6-7η εβδομάδα. Την Τετάρτη πόσο θα είσαι; Περιμένεις να ακούσεις κ καρδούλα;

Καλημέρα. Ούτε ξέρω πόσο θα είμαι. Άλλες εφαρμογές με βγάζουν 5 εβδ και 4 ημερων και άλλες 4 εβδ και 4 ημερων. 

Δεν νομίζω να ακούσουμε καρδούλα. Πάω απλά για εμένα για να μου φύγει το άγχος. Από πέρσι το καλοκάιρι έχω μία αποβολή και μία βιοχημική και είμαι πολύ αγχωμένη μα προχωρήσει αυτή τη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα. Ούτε ξέρω πόσο θα είμαι. Άλλες εφαρμογές με βγάζουν 5 εβδ και 4 ημερων και άλλες 4 εβδ και 4 ημερων. 

Δεν νομίζω να ακούσουμε καρδούλα. Πάω απλά για εμένα για να μου φύγει το άγχος. Από πέρσι το καλοκάιρι έχω μία αποβολή και μία βιοχημική και είμαι πολύ αγχωμένη μα προχωρήσει αυτή τη φορά.

Πότε ήταν η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου σου; Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου έτσι έκανα κ εγώ μη νομίζεις. Κάθε δυο εβδομάδες στο γυναικολόγο...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Πότε ήταν η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου σου; Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου έτσι έκανα κ εγώ μη νομίζεις. Κάθε δυο εβδομάδες στο γυναικολόγο...  

9/4 ήταν η τελευταία μέρα περιόδου. Έχω 25 ημέρες κύκλο. Λογικά το 4 εβδομάδων και 4 ημερών ισχύει.

Γυναικολόγο θα πηγαίνω πιο συχνά λόγω φόβου δικού μου μην πάει τίποτα στραβά πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα. Ούτε ξέρω πόσο θα είμαι. Άλλες εφαρμογές με βγάζουν 5 εβδ και 4 ημερων και άλλες 4 εβδ και 4 ημερων. 

Δεν νομίζω να ακούσουμε καρδούλα. Πάω απλά για εμένα για να μου φύγει το άγχος. Από πέρσι το καλοκάιρι έχω μία αποβολή και μία βιοχημική και είμαι πολύ αγχωμένη μα προχωρήσει αυτή τη φορά.

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου!!!! Προσευχή πολύ και όλα θα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Αύριο έκλεισα ραντεβού για χοριακή... Πήρα ένα predictor express όμως και βγήκε θετικό αλλά αχνο.... Δεν είναι έντονη γραμμή... Αλλά εφόσον είναι θετικό ελπίζω... Κοντεύω να σκάσω έχω αγχωθεί τοσοοοοο πολυυυυυ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Αύριο έκλεισα ραντεβού για χοριακή... Πήρα ένα predictor express όμως και βγήκε θετικό αλλά αχνο.... Δεν είναι έντονη γραμμή... Αλλά εφόσον είναι θετικό ελπίζω... Κοντεύω να σκάσω έχω αγχωθεί τοσοοοοο πολυυυυυ!!!! 

Όλα καλά θα πάνε!αφου βλέπεις θετικό ακόμα πιστεύω οτιείναι θετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα σας έχω χάσει έχω ξεκινήσει για εξωσωματική εγώ μπαίνω και σας διαβάζω βεβαια αλλά έχω καιρό να δω κάποιες κοπέλες @Ευάγγελοςτ @misofeggaro @Lacostaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα σας έχω χάσει έχω ξεκινήσει για εξωσωματική εγώ μπαίνω και σας διαβάζω βεβαια αλλά έχω καιρό να δω κάποιες κοπέλες @Ευάγγελοςτ @misofeggaro @Lacostaki

Και άλλες που τώρα δεν θυμάμαι τα ονόματα τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πως είστε;

@marinamanoulitsaευχομαι μια θετική χοριακη αύριο!! 🤰

Σε αλλα νέα, πρώτη φορά ανυπομονώ να κατέβει η περίοδος!!! Έχω να την δω δυο μήνες..μόλις έρθει ξεκινάω τα femara και πρώτα ο Θεός πάμε για σπερματεγχυση! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

9/4 ήταν η τελευταία μέρα περιόδου. Έχω 25 ημέρες κύκλο. Λογικά το 4 εβδομάδων και 4 ημερών ισχύει.

Γυναικολόγο θα πηγαίνω πιο συχνά λόγω φόβου δικού μου μην πάει τίποτα στραβά πάλι.

Ναι κορίτσι μου, 4 κ 5 είσαι σήμερα. Σάκο θα δείτε μόνο με το καλό. Είναι πολύ νωρίς για καρδούλα. Όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα σας έχω χάσει έχω ξεκινήσει για εξωσωματική εγώ μπαίνω και σας διαβάζω βεβαια αλλά έχω καιρό να δω κάποιες κοπέλες @Ευάγγελοςτ @misofeggaro @Lacostaki

Καλή επιτυχία 🙏❤️ με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια μου πως είστε;

@marinamanoulitsaευχομαι μια θετική χοριακη αύριο!! 🤰

Σε αλλα νέα, πρώτη φορά ανυπομονώ να κατέβει η περίοδος!!! Έχω να την δω δυο μήνες..μόλις έρθει ξεκινάω τα femara και πρώτα ο Θεός πάμε για σπερματεγχυση! 🙏

Ευχαριστώ πολύ!!! Καλή επιτυχία και σε εσένα 🙏❤️ με το καλόοοο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Αύριο έκλεισα ραντεβού για χοριακή... Πήρα ένα predictor express όμως και βγήκε θετικό αλλά αχνο.... Δεν είναι έντονη γραμμή... Αλλά εφόσον είναι θετικό ελπίζω... Κοντεύω να σκάσω έχω αγχωθεί τοσοοοοο πολυυυυυ!!!! 

Στο γιο μου με πόσες μέρες καθυστέρηση κ χοριακή 3000 αχνό είχε βγει το express. Μόνο τα early συμπαθώ από την predictor. Μια χαρά θα είναι η χοριακή σου, μην αγχώνεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια μου πως είστε;

@marinamanoulitsaευχομαι μια θετική χοριακη αύριο!! 🤰

Σε αλλα νέα, πρώτη φορά ανυπομονώ να κατέβει η περίοδος!!! Έχω να την δω δυο μήνες..μόλις έρθει ξεκινάω τα femara και πρώτα ο Θεός πάμε για σπερματεγχυση! 🙏

Με το καλό κορίτσι μου!! Πόσες μονάδες σου είπαν ότι θα πάρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! Πόσες μονάδες σου είπαν ότι θα πάρεις;

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω!! 😃Μου είπε μόλις με το καλο αδιαθετήσω να του τηλ για να μου δώσει οδηγίες τι ακριβώς θα πάρω και πως..Απλά πήρα την συνταγή να είμαι έτοιμη και περιμένω οδηγίες! 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα σας έχω χάσει έχω ξεκινήσει για εξωσωματική εγώ μπαίνω και σας διαβάζω βεβαια αλλά έχω καιρό να δω κάποιες κοπέλες @Ευάγγελοςτ @misofeggaro @Lacostaki

Γειά! Εδώ κι εγώ! Καταρχήν να σου στείλω όλη μου την θετική ενέργεια για την προσπάθεια σου κορίτσι μου. Εύχομαι ολόψυχα να μας ανακοινώσεις πολύ πολύ σύντομα ότι έρχεται το νινακι σας!🤗

Μπαίνω και διαβάζω όσο συχνά μπορώ τα νέα σας αλλά δυστυχώς δεν τα προλαβαίνω όλα. Με την μετακόμιση έχω κουραστεί πάρα πολύ. Όλο κάνω κάτι και όλο δεν τελειώνω! Και ξέρεις από εμάς τις γυναίκες περνάνε όλα!

Αλλάζω για λίγο θέμα....

Κι εκεί που έλεγα κορίτσια άλλο δεν θα πιάσω τέστ στα χέρια μου, κουράστηκα πια να αγχώνομαι με αυτά, να αναρωτιέμαι έχει γραμμή ή δεν έχει, έρχεται του κορονοιου. Κι είχα και την φαρμακοποιό να μου λέει τις προάλλες.... 

- Ξέρεις πως να το κάνεις; Αν βγάλει δύο γραμμουλες είναι θετικό....            ( Κι από μέσα μου σκέφτομαι... αυτές τις δύο γραμμουλες τις καρτερω χρόνια! Εσένα περίμενα να μου πεις που πως λειτουργεί!😄)

- Άσε άσε τις λέω ξέρω!

Μα σε εμένα θα μιλήσει! Έχω κάνει διατριβή στα τέστ!😆

Δεν θα γλυτώσω ποτέ;

Και επανέρχομαι...

Το @Lacostaki μας εδώ είναι! Την @misofeggaro έχω  να δω πολύ καιρό. Εύχομαι το κορίτσι μας να μπει κάποια στιγμή και να μας πει πως η κοιλίτσα της φουσκώνει!

Φιλιά σε όλες κορίτσια! Να προσέχετε τον εαυτό σας. Αν είμαστε εμείς καλά όλα θα γίνουν!🥰

Υ.Γ. Θα έχετε δίκαιο πάντως να σκεφτείτε... καλά την ιστορία της ζωής της έγραψε; Τι είναι όλο αυτό! Πραγματικά δεν κατάλαβα πότε έγραψα τόσα!😆😆

💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...