Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Κορίτσια μου να μαι πάλι εδώ! Σήμερα είμαι 10w και 4d. Μόλις επέστρεψα από το γιατρό και ευτυχώς πήγε καλά και αυτη φαινόταν αισιόδοξη ότι προχωράμε. 

Είδαμε το σποράκι το οποίο αυτή τη φορά μετά από δυο εβδομάδες που ειχα να το δω είχε σχηματίσει χεράκια, ποδαράκια και κεφάλι και κουνιόταν 😮😮😮😮😮

Έκλεισα για αυχενική και papp-a Μ. Πέμπτη και θα πάω ξανα μετά το Πάσχα. 

Μου έγραψε 2η φορά να κανω εξετάσεις αίματος γενικές και ούρων και ειπε μετά από κανένα μήνα θα κάνουμε καλλιέργεια κολπικού υγρού για να δούμε αν έχει κανένα μικροβιάκι.

Όλα καλά ευτυχώς! Ελπίζω και εσείς να είστε καλά ❤

Χαίρομαι πολύ για σένα! Να συνεχίσουν όλα να πηγαίνουν καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου τα νέα μου δεν είναι καλά. Το σπορακι μεγάλωσε ελάχιστα και το σημαντικότερο δεν μπορέσαμε να ακούσουμε την καρδούλα του αυτή τη φορα. Δυστυχώς δεν είμαστε καθόλου αισιόδοξοι. Δεν έχω καταφέρει να το διαχειριστώ ακόμα γιατί δεν υπήρχε καμία ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλα αλλά θα συνέλθω. Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω, ελπίζω να είστε όλες καλά. Φιλάκια πολλά σε όλες!!

Λυπάμαι... μάζεψε το κουράγιο σου... ελπίζω να συμβεί κάποιο θαύμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου τα νέα μου δεν είναι καλά. Το σπορακι μεγάλωσε ελάχιστα και το σημαντικότερο δεν μπορέσαμε να ακούσουμε την καρδούλα του αυτή τη φορα. Δυστυχώς δεν είμαστε καθόλου αισιόδοξοι. Δεν έχω καταφέρει να το διαχειριστώ ακόμα γιατί δεν υπήρχε καμία ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλα αλλά θα συνέλθω. Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω, ελπίζω να είστε όλες καλά. Φιλάκια πολλά σε όλες!!

Μα γιατιιιι; Είναι δυνατόν; Λυπάμαι πολύ δε μπορείς να το πιστέψεις ειδικά αν δεν υπήρχε καμία ένδειξη. Ελπίζω να γίνει το θαύματακι. Υπομονή! 🧿🙏 και να μας πεις εν τέλει ότι όλα πήγαν καλά 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sandyb Κοριτσάκι μου όμορφο... Μόλις διάβασα τα δυσάρεστα. Αχ βρε κορίτσι μου, δε ξέρεις πόσο στεναχωριέμαι, ειλικρινά... Ακριβώς επειδή το περνάω και 'γώ, ξέρω πως νιώθεις... Κάνε υπομονή και κουράγιο. Εμείς θα είμαστε δίπλα σου να σε στηρίζουμε και να σου δίνουμε δύναμη!!!!!❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου τα νέα μου δεν είναι καλά. Το σπορακι μεγάλωσε ελάχιστα και το σημαντικότερο δεν μπορέσαμε να ακούσουμε την καρδούλα του αυτή τη φορα. Δυστυχώς δεν είμαστε καθόλου αισιόδοξοι. Δεν έχω καταφέρει να το διαχειριστώ ακόμα γιατί δεν υπήρχε καμία ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλα αλλά θα συνέλθω. Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω, ελπίζω να είστε όλες καλά. Φιλάκια πολλά σε όλες!!

Τι να πεις πια...στέρεψαν τα λόγια...πόσο άσχημο αυτό που σας συμβαίνει ρε κορίτσια...έχω στεναχωρηθεί πολύ...

😔😔😔😔

Καλή δύναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου τα νέα μου δεν είναι καλά. Το σπορακι μεγάλωσε ελάχιστα και το σημαντικότερο δεν μπορέσαμε να ακούσουμε την καρδούλα του αυτή τη φορα. Δυστυχώς δεν είμαστε καθόλου αισιόδοξοι. Δεν έχω καταφέρει να το διαχειριστώ ακόμα γιατί δεν υπήρχε καμία ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλα αλλά θα συνέλθω. Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω, ελπίζω να είστε όλες καλά. Φιλάκια πολλά σε όλες!!

Λυπάμαι πάρα πολύ  κορίτσι μου, δεν έχω λόγια... Μακάρι να γίνει κάποιο θαύμα! Τελικά συμβαίνει πολύ συχνά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 9 εβδομάδων ακριβώς σήμερα και ξύπνησα μέσα στη νύχτα με έντονη αναγούλα και σιελόρροια! Μέχρι τώρα δεν είχα κάτι ιδιαίτερο από συμπτώματα,  ελπίζω να μην κρατήσει για πολύ όλο αυτό γιατί θα έχω πρόβλημα στη δουλειά... στον γιο μου δεν δούλευα, οπότε ήμουν άνετη! Ελπίζω όλες να είστε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η annoula1987 είπε:

Καλημέρα! 9 εβδομάδων ακριβώς σήμερα και ξύπνησα μέσα στη νύχτα με έντονη αναγούλα και σιελόρροια! Μέχρι τώρα δεν είχα κάτι ιδιαίτερο από συμπτώματα,  ελπίζω να μην κρατήσει για πολύ όλο αυτό γιατί θα έχω πρόβλημα στη δουλειά... στον γιο μου δεν δούλευα, οπότε ήμουν άνετη! Ελπίζω όλες να είστε καλά!

Καλημέρα κορίτσι μου εγώ έχω αναγούλες κυρίως την ημέρα 8ε και 4η σήμερα. Χθές το βράδυ όμως είχα ανακατωσούρα την ώρα που πήγα για ύπνο αλλά αφού χαλάρωσα λιγάκι πέρασε...νύχτα σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα η αλήθεια είναι...

Μήπως έφαγες κάτι που ήταν πιο βαρύ και δεν μπορούσες να το διαχειριστείς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου εγώ έχω αναγούλες κυρίως την ημέρα 8ε και 4η σήμερα. Χθές το βράδυ όμως είχα ανακατωσούρα την ώρα που πήγα για ύπνο αλλά αφού χαλάρωσα λιγάκι πέρασε...νύχτα σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα η αλήθεια είναι...

Μήπως έφαγες κάτι που ήταν πιο βαρύ και δεν μπορούσες να το διαχειριστείς;;;

Καλά για τουαλέτα κάθε βράδυ στάνταρ σηκώνομαι! Δεν έφαγα κάτι βαρύ, δημητριακά με γάλα κασιους που τρώω συνήθως.... δεν ξέρω αν επηρέασε που κάναμε αγαπούλες με το αμόρε πριν τον ύπνο 😅😳! Αλλά νιώθω από το πρωί μια ανακατοσούρα,  να'ναι καλά τα bake rolls που τα έχω ταράξει!! Από κιλά πως πάτε? Έχω ανέβει 1,5 κιλό πλέον,  ευτυχώς είμαι αδύνατη και έχω περιθώριο. Με τον γιο μου είχα πάρει 9 σύνολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Καλά για τουαλέτα κάθε βράδυ στάνταρ σηκώνομαι! Δεν έφαγα κάτι βαρύ, δημητριακά με γάλα κασιους που τρώω συνήθως.... δεν ξέρω αν επηρέασε που κάναμε αγαπούλες με το αμόρε πριν τον ύπνο 😅😳! Αλλά νιώθω από το πρωί μια ανακατοσούρα,  να'ναι καλά τα bake rolls που τα έχω ταράξει!! Από κιλά πως πάτε? Έχω ανέβει 1,5 κιλό πλέον,  ευτυχώς είμαι αδύνατη και έχω περιθώριο. Με τον γιο μου είχα πάρει 9 σύνολο. 

Χαχαχα μπορεί να είναι κι αυτό ποτέ δεν ξέρεις ...κι εγώ 1,5 kg πάνω είμαι αλλά έχω και 4-5 κιλάκια παραπάνω...με βλέπω σύντομα να μπαίνω σε προγραμματάκι με το φαγητό...Δεν τρώω τόσο πολύ αλλά σήμερα που βγήκαν οι εξετάσεις είδαμε ότι έχει "πεσει" ο θυρεοειδής μου και μάλλον πρέπει να πάρω και μεγαλύτερο χάπι γιατί έχω υποθυρεοειδισμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Καλημέρα! 9 εβδομάδων ακριβώς σήμερα και ξύπνησα μέσα στη νύχτα με έντονη αναγούλα και σιελόρροια! Μέχρι τώρα δεν είχα κάτι ιδιαίτερο από συμπτώματα,  ελπίζω να μην κρατήσει για πολύ όλο αυτό γιατί θα έχω πρόβλημα στη δουλειά... στον γιο μου δεν δούλευα, οπότε ήμουν άνετη! Ελπίζω όλες να είστε καλά!

Καλημέρα καλημέρα! Σε καταλαβαίνω δύσκολο ελπίζω να έτυχε χθες γιατί όντως με τη δουλειά θα είναι ζόρικο να κρατήθεις. Τέλεια 9η εβδομάδα 😍

Εμένα από την 7η ξεκίνησαν, 10 και 5 σήμερα και έχω πολλές αναγούλες,  εμετό κάθε μέρα και μου μυρίζουν όλααα καφές, φαγητά αρώματα κρέμες όλα τα θέλω άοσμα 🤢

Πιστεύω να ισχύει ότι μετά το 1ο 3μηνο υποχωρούν τα συμπτώματα 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Χαχαχα μπορεί να είναι κι αυτό ποτέ δεν ξέρεις ...κι εγώ 1,5 kg πάνω είμαι αλλά έχω και 4-5 κιλάκια παραπάνω...με βλέπω σύντομα να μπαίνω σε προγραμματάκι με το φαγητό...Δεν τρώω τόσο πολύ αλλά σήμερα που βγήκαν οι εξετάσεις είδαμε ότι έχει "πεσει" ο θυρεοειδής μου και μάλλον πρέπει να πάρω και μεγαλύτερο χάπι γιατί έχω υποθυρεοειδισμό.

Και εγω 1,5, αρα πάει καλά 😀 από 60,5 62 πλέον με υγειηνή διατροφή (δεν εχω όρεξη όπως είμαι για σοκολάτες, πιτσουλες και μπεργερακια που τα λατρεύω 😏) και ελαφριά φαγητά σούπες κλπ.

Αα ναι να τα πάρεις οτι χρειάζεται για να το ρυθμίσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Καλημέρα! 9 εβδομάδων ακριβώς σήμερα και ξύπνησα μέσα στη νύχτα με έντονη αναγούλα και σιελόρροια! Μέχρι τώρα δεν είχα κάτι ιδιαίτερο από συμπτώματα,  ελπίζω να μην κρατήσει για πολύ όλο αυτό γιατί θα έχω πρόβλημα στη δουλειά... στον γιο μου δεν δούλευα, οπότε ήμουν άνετη! Ελπίζω όλες να είστε καλά!

Καλησπέρα κορίτσια, Άννα μου ελπίζω να μην σε ταλαιπωρήσει παραπάνω γιατί καταλαβαίνω ότι θα είναι δύσκολο με την δουλειά σου και εγώ αυτόν τον φόβο έχω, μην έχω συμπτώματα και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω με την δουλειά μου . Τουαλέτα τρέχω και εγώ όλη την ώρα για πιπί μου 🤣 Κιλά δεν έχω πάρει (αύριο 9 εβδομάδων)  αντίθετα έχω χάσει 1 με 1,5 κιλό κάτι που με προβληματίζει λίγο, ίσως βέβαια είναι ότι προσέχω πλέον πολύ την διατροφή μου και έκοψα μαχαίρι πίτσες, μακαρονάδες με κρέμες και πατάτες τηγανητές που και εγώ λατρεύω και μου λείπουν πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Και εγω 1,5, αρα πάει καλά 😀 από 60,5 62 πλέον με υγειηνή διατροφή (δεν εχω όρεξη όπως είμαι για σοκολάτες, πιτσουλες και μπεργερακια που τα λατρεύω 😏) και ελαφριά φαγητά σούπες κλπ.

Αα ναι να τα πάρεις οτι χρειάζεται για να το ρυθμίσεις. 

Όντως τα πολύ βαριά τύπου μπέργκερ κ.λ.π δεν μου κάνουν όρεξη..(Ενώ εννοείτε τα τσάκιζα πριν).χθες βράδυ όμως που έφαγα την φρουτοσαλάτα μου πέθανα μετά στην ανακατωσούρα 😂🤣😂 

Πουθενά δεν με βρίσκεις...

Είπα να προσπαθήσω να κάνω λίγο διατροφή γιατί αν παίρνω από τωρα κιλά δεν με βλέπω καλά είμαι και κοντουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Όντως τα πολύ βαριά τύπου μπέργκερ κ.λ.π δεν μου κάνουν όρεξη..(Ενώ εννοείτε τα τσάκιζα πριν).χθες βράδυ όμως που έφαγα την φρουτοσαλάτα μου πέθανα μετά στην ανακατωσούρα 😂🤣😂 

Πουθενά δεν με βρίσκεις...

Είπα να προσπαθήσω να κάνω λίγο διατροφή γιατί αν παίρνω από τωρα κιλά δεν με βλέπω καλά είμαι και κοντουλα.

Χαχα άστα να πάνε! Θέλει κάπως να το ελέγξουμε γιατί αν βάλουμε από τώρα αργότερα που ανοίγει και η όρεξη έχει να γίνει 😀😀😀

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Χαχα άστα να πάνε! Θέλει κάπως να το ελέγξουμε γιατί αν βάλουμε από τώρα αργότερα που ανοίγει και η όρεξη έχει να γίνει 😀😀😀

 

Χαχαχχα καλοκαιράκι δεν θα μπορούμε να περπατήσουμε....Χαχαχχα

Κορίτσια το έχετε ανακοινώσει ή περιμένετε κι εσείς να περάσει το τρίμηνο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Χαχαχχα καλοκαιράκι δεν θα μπορούμε να περπατήσουμε....Χαχαχχα

Κορίτσια το έχετε ανακοινώσει ή περιμένετε κι εσείς να περάσει το τρίμηνο;;

Το λέω γενικά σε άτομα που βλέπω καθημερινά,  εφόσον συμπίπτει και με τον επαναπατρισμό μας σε 2 μήνες.. αλλά δημόσια περιμένω να το ανακοινώσω μόλις βγουν τα αποτελέσματα για τα σύνδρομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Το λέω γενικά σε άτομα που βλέπω καθημερινά,  εφόσον συμπίπτει και με τον επαναπατρισμό μας σε 2 μήνες.. αλλά δημόσια περιμένω να το ανακοινώσω μόλις βγουν τα αποτελέσματα για τα σύνδρομα.

Εμείς πέρα από τις οικογένειές μας και την παιδική μου κολλητή δεν το έχουμε πει....από την Μια μου φαινεται λίγο χαζό γιατί υπάρχουν συγγενείς και φίλοι που μας αγαπούν πολύ και σίγουρα θα μας σεβόντουσαν σε κάτι που ίσως πήγαινε στραβά αλλά από την αλλη είπαμε να μην τους ξεσηκώσουμε και χαρούν και μετά πρέπει να "εξηγούμε" τι συνέβει...δεν ξέρω...νομίζω ότι κι εμείς θα το ανακοινώσουμε μετά την αυχενικη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Καλά για τουαλέτα κάθε βράδυ στάνταρ σηκώνομαι! Δεν έφαγα κάτι βαρύ, δημητριακά με γάλα κασιους που τρώω συνήθως.... δεν ξέρω αν επηρέασε που κάναμε αγαπούλες με το αμόρε πριν τον ύπνο 😅😳! Αλλά νιώθω από το πρωί μια ανακατοσούρα,  να'ναι καλά τα bake rolls που τα έχω ταράξει!! Από κιλά πως πάτε? Έχω ανέβει 1,5 κιλό πλέον,  ευτυχώς είμαι αδύνατη και έχω περιθώριο. Με τον γιο μου είχα πάρει 9 σύνολο. 

Εύχομαι να σου περάσουν γρήγορα οι αναγουλες... Αφού με τα bake rolls την βρίσκεις τότε όλα καλά.. 😂

εγώ έχω κάτι πονάκια στην κοιλιά χαμηλά, σαν πίεση κάτι ώρες ώρες... Έχει κάποια άλλη; Με έχει ο γιατρός με 3 utrogestan τη μέρα+φυλλικό οξύ. 

Επίσης βρε κορίτσια μπρούμυτα κοιμάται καμία; Εγώ κοιμάμαι που κ που για λίγο κ ξαναγυρίζω στο πλάι μετά. Θα τον ρωτήσω την Παρασκευή που θα πάω αν είναι οκ, αλλά απ' όσο έχω διαβάσει δεν επηρεάζει στη φάση αυτή που είμαστε τώρα.. κ επίσης πιάνω τον εαυτό μου στον ύπνο μου που τεντώνομαι και δεν ξέρω αν κάνει..

9 κιλά μόνο; Μπράβο σου... Εγώ ενώ μέχρι στιγμής δεν είχα πάρει, ξέφυγα τώρα δύο μέρες κ έφαγα δύο γλυκάκια κ παστίτσιο κ έδειξε ένα κιλό πάνω..  θα το χάσω όμως γτ δεν είναι της εγκυμοσύνης αυτό.. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Καλημέρα καλημέρα! Σε καταλαβαίνω δύσκολο ελπίζω να έτυχε χθες γιατί όντως με τη δουλειά θα είναι ζόρικο να κρατήθεις. Τέλεια 9η εβδομάδα 😍

Εμένα από την 7η ξεκίνησαν, 10 και 5 σήμερα και έχω πολλές αναγούλες,  εμετό κάθε μέρα και μου μυρίζουν όλααα καφές, φαγητά αρώματα κρέμες όλα τα θέλω άοσμα 🤢

Πιστεύω να ισχύει ότι μετά το 1ο 3μηνο υποχωρούν τα συμπτώματα 😀

Ελπίζω να περάσουν οι αναγουλες και οι εμετοί σύντομα κορίτσι μου!! Να μπορέσεις να ευχαριστηθείς φαγάκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Όντως τα πολύ βαριά τύπου μπέργκερ κ.λ.π δεν μου κάνουν όρεξη..(Ενώ εννοείτε τα τσάκιζα πριν).χθες βράδυ όμως που έφαγα την φρουτοσαλάτα μου πέθανα μετά στην ανακατωσούρα 😂🤣😂 

Πουθενά δεν με βρίσκεις...

Είπα να προσπαθήσω να κάνω λίγο διατροφή γιατί αν παίρνω από τωρα κιλά δεν με βλέπω καλά είμαι και κοντουλα.

Γελάω με την ατάκα σου... 😂😂 Να σας πω κάτι που έμαθα προσφατα σχετικά... Τα φρούτα πρέπει να τα συνδυάζουμε πάντα με ξηρούς καρπούς γιατί έτσι ανεβαίνει το σάκχαρο του αίματος σταδιακά και όχι απότομα. Και καλύτερα με αναλατους-αψητους.. 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Εμείς πέρα από τις οικογένειές μας και την παιδική μου κολλητή δεν το έχουμε πει....από την Μια μου φαινεται λίγο χαζό γιατί υπάρχουν συγγενείς και φίλοι που μας αγαπούν πολύ και σίγουρα θα μας σεβόντουσαν σε κάτι που ίσως πήγαινε στραβά αλλά από την αλλη είπαμε να μην τους ξεσηκώσουμε και χαρούν και μετά πρέπει να "εξηγούμε" τι συνέβει...δεν ξέρω...νομίζω ότι κι εμείς θα το ανακοινώσουμε μετά την αυχενικη. 

Κάπως έτσι και εμείς! Το είπαμε σε οικογένειά μόνο γονείς και αδέλφια όχι παραπέρα. Η αλήθεια είναι οτι σε φίλους ακόμα δεν είπαμε κάτι και αισθάνομαι πολυύ άσχημα ειδικά με μια καλή μου φίλη που την είχα πει ότι προσπαθούμε και με ρωτάει συνεχώς και έχω εξαφανιστεί με τους εμετούς 😔 Δε ξερω τι πρέπει να κάνω και αισθάνομαι άσχημα αλλά επειδή πολλά ακούμε και το αγοράκι μου και εγω δε πολυ θέλουμε να το πούμε ακόμα αν δεν κάνουμε την αυχενική να είμαστε λίγο πιο σίγουροι 😏

Σίγουρα πολλοί θα χαρούν που μας αγαπούν απλά σκέφτομαι και τα χειρότερα πάντα και θέλω να είμαι πιο σίγουρη. 

Άρα, από ότι καταλαβαίνω μετά την αυχενική οι περισσότερες 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Ελπίζω να περάσουν οι αναγουλες και οι εμετοί σύντομα κορίτσι μου!! Να μπορέσεις να ευχαριστηθείς φαγάκι!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ! Πραγματικά το εύχομαι και εγώ γιατί σε εξαντλούν και καμια ορεξη για τίποτα. 🍧🍫🍕

Για το μπρούμυτα που έγραψες και εγώ μόνο έτσι κοιμάμαι προς το παρόν δεν έχω κάποια ενόχληση αλλά και εγω διάβασα πως δεν επηρεάζει στις αρχές. Μετά μάλλον αναγκαστικά θα αλλάξουμε στάση δε θα βολευόμαστε 😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Χτες ανακάλυψα αυτή την ομάδα σας, παρακολουθούσα όμως το φόρουμ από την εξωσωματική μου. Θέλω να πω κάτ αρχας ότι θαυμαζω τις κοπέλες,που περνούν δύσκολα κ μπαίνουν κ γράφουν για να βοηθήσουν.Συγχαρητηρια κορίτσια είστε η προσωποποίηση της δύναμης.

Όπως προείπα εγώ προέρχομαι από εξωσωματική, προσπαθούσαμε χρόνια αλλά δεν..τώρα είμαι 11w 2d.

Είχα αιμορραγία πολλή στην 6η εβδ. ένα μεγάλο αιμάτωμα, κι ακόμα δεν έχω ξεμπερδεψει είμαι με utrogestan συνεχεια! Από την 5η εβδ έχω εμετούς, ναυτίες, δυσπεψία, αδυναμία έχω πάρει άδεια αναγκαστικά.Ευχομαι να καταλαγιάσουν!

Από εξετάσεις με έβαλε κι εμένα να κάνω ζάχαρο, θυροειδή,ούρων κτλ κ εκκρεμεί το κολπικό, απλά λόγω της ροής δεν μπορώ να κάνω ακόμα.

Μ.Τριτη πάω για αυχενική.

Εύχομαι να πάνε για όλες μας όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η maroutsalo είπε:

Γεια σας κορίτσια!Χτες ανακάλυψα αυτή την ομάδα σας, παρακολουθούσα όμως το φόρουμ από την εξωσωματική μου. Θέλω να πω κάτ αρχας ότι θαυμαζω τις κοπέλες,που περνούν δύσκολα κ μπαίνουν κ γράφουν για να βοηθήσουν.Συγχαρητηρια κορίτσια είστε η προσωποποίηση της δύναμης.

Όπως προείπα εγώ προέρχομαι από εξωσωματική, προσπαθούσαμε χρόνια αλλά δεν..τώρα είμαι 12w 2d.

Είχα αιμορραγία πολλή στην 6η εβδ. ένα μεγάλο αιμάτωμα, κι ακόμα δεν έχω ξεμπερδεψει είμαι με utrogestan συνεχεια! Από την 5η εβδ έχω εμετούς, ναυτίες, δυσπεψία, αδυναμία έχω πάρει άδεια αναγκαστικά.Ευχομαι να καταλαγιάσουν!

Από εξετάσεις με έβαλε κι εμένα να κάνω ζάχαρο, θυροειδή,ούρων κτλ κ εκκρεμεί το κολπικό, απλά λόγω της ροής δεν μπορώ να κάνω ακόμα.

Μ.Τριτη πάω για αυχενική.

Εύχομαι να πάνε για όλες μας όλα καλά!

Καλώς ήρθες...νομίζω είσαι πιο μπροστά από όλες μας σε εβδομάδες....ελπίζω να πάνε όλα καλά με το σποράκι σας...

Πολλές γυναίκες έχουν αιμορραγίες κάποια στιγμή στην εγκυμοσύνη τους αλλά όλα πάνε καλά στο τέλος!!!

Να έχουμε θετική σκέψη και να είμαστε ήρεμες και όλα θα πάνε καλά....

Με το καλό λοιπόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...