Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή εβδομάδα!! Πώς είμαστε??? Είμαστε όλες γκαστρούλες ακόμα??? Ξύπνησα με πόνους στην πλάτη και σκληρή κοιλιά και αγχώθηκα πάλι... ηρέμησα στο μισάωρο ευτυχώς... 2 νύχτες τώρα ξενυχτάω γιατί πεινάω!! 😅😅😅 Κατεβαίνω κάτω να φάω κάτι αλλά....δεν χορταίνω...τι είναι πάλι τούτο??? Εντωμεταξύ αύριο έχω γενέθλια και κάλεσα ένα ζευγάρι για τσάι...έκανα και μια ψιλογενική προχθές να είναι καθαρά και χθες μας ενημέρωσαν από την κοινότητα ότι θα έρθουν για ανακαίνιση της κουζίνας!!🤯😨😱 Φανταστείτε τώρα τι θα γίνει εκεί μέσα.... γκρέμισμα όλα τα ντουλάπια και όλα τα πλακάκια..... έπρεπε να γίνει φυσικά αλλά τους περιμέναμε όλο το καλοκαίρι και τελικά θα έρθουν τώρα.... τουλάχιστον πρόλαβαν πριν γεννήσω.... για να δούμε..... περιμένω πώς και πώς τη Πέμπτη να πάω στον γιατρό και να μιλήσουμε για τις λεπτομέρειες κτλ. Θα του ζητήσω να με εξετάσει και από κάτω να δει πώς είναι τα πράγματα γιατί με τα πονάκια και τις συσπάσεις,  φοβηθηκαμε λίγο και κόψαμε και τις επαφές αν και η όρεξη υπάρχει...☺ Αν μου δώσει το οκ, να το απολαύσουμε όσο ακόμα μπορούμε! Μετά για κανένα 2μηνο, δεν θα έχει κοκό!🤣🤣🤣

Καλημερααα....στην αναμονή όλες νομίζω....

Εμείς κάνουμε τις τελευταίες ετοιμασίες και περιμένω να δω τι θα μας πει αύριο ο γυναικολόγος για να ξέρω πότε να κάνω το γενικό...Το αφήνω για λιγάκι πιο μετά ώστε να είναι όσο πιο καθαρά και μαζεμένα γίνεται για το μικρούλη...άλλωστε θα έχω βοήθεια δεν θα το κάνω εγώ....

Έχω ξυπνήσει κι εγώ κάνα δυο βράδια για να πάω τουαλέτα και ήταν συσπάσεις αλλά ενώ κάνω αρκετές πλεον λίγες είναι επώδυνες(πόνοι περιοδου) ...Διανύω την 35η εβδομάδα οπότε στον μήνα μου δεν έχω μπει ακόμα...

Καλά κάνεις και ευχαριστιέσαι τις επαφές σου γιατί όντως μετά πάει δίμηνο η δουλειά....θέλω κι εγώ να του πω να δούμε τον τράχηλο γιατί έχω και ποσοστό να γεννήσω πρόωρα και κρατιέμαι λίγο γιατί ιδανικά θα ήθελα να πάρει όσο περισσότερες μέρες γίνεται γιατί είναι και μικρούλης...

Αν πάρουμε κι εμείς το οκ έχει καλώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Καλημερααα....στην αναμονή όλες νομίζω....

Εμείς κάνουμε τις τελευταίες ετοιμασίες και περιμένω να δω τι θα μας πει αύριο ο γυναικολόγος για να ξέρω πότε να κάνω το γενικό...Το αφήνω για λιγάκι πιο μετά ώστε να είναι όσο πιο καθαρά και μαζεμένα γίνεται για το μικρούλη...άλλωστε θα έχω βοήθεια δεν θα το κάνω εγώ....

Έχω ξυπνήσει κι εγώ κάνα δυο βράδια για να πάω τουαλέτα και ήταν συσπάσεις αλλά ενώ κάνω αρκετές πλεον λίγες είναι επώδυνες(πόνοι περιοδου) ...Διανύω την 35η εβδομάδα οπότε στον μήνα μου δεν έχω μπει ακόμα...

Καλά κάνεις και ευχαριστιέσαι τις επαφές σου γιατί όντως μετά πάει δίμηνο η δουλειά....θέλω κι εγώ να του πω να δούμε τον τράχηλο γιατί έχω και ποσοστό να γεννήσω πρόωρα και κρατιέμαι λίγο γιατί ιδανικά θα ήθελα να πάρει όσο περισσότερες μέρες γίνεται γιατί είναι και μικρούλης...

Αν πάρουμε κι εμείς το οκ έχει καλώς...

Καλημέρα κορίτσια!!εγω διανυω την 37 και την Τετάρτη έχω πάλι γιατρό!!αναμενουμε θα έχω όλα έτοιμα!οσο για πόνους έχω καθημερινά πολλούς αλλά κάθε πρωί ξυπνάω καλά δεν ξέρω τι συμβαίνει και η αλήθεια είναι ότι ακόμη αισθάνομαι την μικρή αρκετά ψηλά τα ποδαράκια της κάτω από το στήθος ακριβώς! Πρώτα ο θεός να δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!εγω διανυω την 37 και την Τετάρτη έχω πάλι γιατρό!!αναμενουμε θα έχω όλα έτοιμα!οσο για πόνους έχω καθημερινά πολλούς αλλά κάθε πρωί ξυπνάω καλά δεν ξέρω τι συμβαίνει και η αλήθεια είναι ότι ακόμη αισθάνομαι την μικρή αρκετά ψηλά τα ποδαράκια της κάτω από το στήθος ακριβώς! Πρώτα ο θεός να δούμε! 

Επίσης με το καλό μου είπαν από το νοσοκομείο αν πάω φυσιολογικά και αν προλάβουν  θα μου κάνουν επισκληρίδειο γτ διαφορετικά θα πονέσω πολύ λόγω της περιδεσης! Στην Ελλάδα την αφαιρούν σε αυτήν την εβδομάδα αλλά εδώ όχι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!εγω διανυω την 37 και την Τετάρτη έχω πάλι γιατρό!!αναμενουμε θα έχω όλα έτοιμα!οσο για πόνους έχω καθημερινά πολλούς αλλά κάθε πρωί ξυπνάω καλά δεν ξέρω τι συμβαίνει και η αλήθεια είναι ότι ακόμη αισθάνομαι την μικρή αρκετά ψηλά τα ποδαράκια της κάτω από το στήθος ακριβώς! Πρώτα ο θεός να δούμε! 

Τέλεια που έφτασες και μέχρι τις 37 😍😍😍Μια χαρά όλα...

Την αφαιρούν αργότερα την περίδεση εκει;;;Ή την αφαιρούν μόνο αν έχεις πολύ έντονες συσπάσεις πχ; 🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dioni20 είπε:

Τέλεια που έφτασες και μέχρι τις 37 😍😍😍Μια χαρά όλα...

Την αφαιρούν αργότερα την περίδεση εκει;;;Ή την αφαιρούν μόνο αν έχεις πολύ έντονες συσπάσεις πχ; 🤔🤔🤔

Την αφαιρούν κατά την διάρκεια της γεννάς με το καλό μου είπαν ! Στους έντονους πόνους δηλαδή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!εγω διανυω την 37 και την Τετάρτη έχω πάλι γιατρό!!αναμενουμε θα έχω όλα έτοιμα!οσο για πόνους έχω καθημερινά πολλούς αλλά κάθε πρωί ξυπνάω καλά δεν ξέρω τι συμβαίνει και η αλήθεια είναι ότι ακόμη αισθάνομαι την μικρή αρκετά ψηλά τα ποδαράκια της κάτω από το στήθος ακριβώς! Πρώτα ο θεός να δούμε! 

Αντε όλα καλά τελικά! Κοίτα να δεις που θα αρχίσουμε να γεννάμε κι εσύ ακόμα θα περιμένεις!😅 Καμιά εβδομάδα ακόμα, και μετά να έρθει με το καλό! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annoula1987 είπε:

Αντε όλα καλά τελικά! Κοίτα να δεις που θα αρχίσουμε να γεννάμε κι εσύ ακόμα θα περιμένεις!😅 Καμιά εβδομάδα ακόμα, και μετά να έρθει με το καλό! :-)

Χρόνια σου πολλά κοπέλα μου ότι ποθείς με το καλό το μωράκι σας!!εγω την Παρασκευή έχω γενέθλια !α ρε ζώδιαρα είμαστε! Επίσης ο γιος μ έχει γενέθλια 1 Νοεμβρίου ! Να δούμε η μπουμπου πρώτα ο θεός!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Χρόνια σου πολλά κοπέλα μου ότι ποθείς με το καλό το μωράκι σας!!εγω την Παρασκευή έχω γενέθλια !α ρε ζώδιαρα είμαστε! Επίσης ο γιος μ έχει γενέθλια 1 Νοεμβρίου ! Να δούμε η μπουμπου πρώτα ο θεός!! 

Προκαταβολικά σου λέω μην το ξεχάσω αύριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Χρόνια σου πολλά κοπέλα μου ότι ποθείς με το καλό το μωράκι σας!!εγω την Παρασκευή έχω γενέθλια !α ρε ζώδιαρα είμαστε! Επίσης ο γιος μ έχει γενέθλια 1 Νοεμβρίου ! Να δούμε η μπουμπου πρώτα ο θεός!! 

Ευχαριστώ καλή μου!! Χρόνια πολλά και σε σένα! Πάνω στην αλλαγή του ζωδίου πέφτεις! Όλοι κοντά κοντά θα είστε στα γενέθλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια. Πώς είστε; Εγώ από χθες ξεκίνησα να πηγαίνω για περπάτημα και να κάνω ασκήσεις με την μπάλα μπας και βοηθήσουν στον τοκετό. Σήμερα συγκαηκα λίγο, ξέρει καμία τι επιτρέπεται να βάλω; Αύριο περιμένω και αποτελέσματα από τις καλλιέργειες, ελπίζω να είναι καλά 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια. Πώς είστε; Εγώ από χθες ξεκίνησα να πηγαίνω για περπάτημα και να κάνω ασκήσεις με την μπάλα μπας και βοηθήσουν στον τοκετό. Σήμερα συγκαηκα λίγο, ξέρει καμία τι επιτρέπεται να βάλω; Αύριο περιμένω και αποτελέσματα από τις καλλιέργειες, ελπίζω να είναι καλά 🙏

Θα σου πρότεινα Bépanthol παιδική εμένα αυτή με αφήνει μόνο !!!καλη αρχή με το περπάτημα και καλά αποτελέσματα να έχεις!εμενα ο στρεπτόκοκκος βγήκε οκ δεν έχω μια ελαφριά κολπίτιδα εγώ και λαμβάνω κάποια υποθετα φυτικά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annoula1987 είπε:

Ευχαριστώ καλή μου!! Χρόνια πολλά και σε σένα! Πάνω στην αλλαγή του ζωδίου πέφτεις! Όλοι κοντά κοντά θα είστε στα γενέθλια!

Ναι ναι ισχύει όλοι μαζί μετά είναι και η γιορτή του μικρού εννιά Νοεμβρίου ! Γενικά όλοι οι αγαπημένοι μ ειναι φθινοπωρινοί τύποι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια. Πώς είστε; Εγώ από χθες ξεκίνησα να πηγαίνω για περπάτημα και να κάνω ασκήσεις με την μπάλα μπας και βοηθήσουν στον τοκετό. Σήμερα συγκαηκα λίγο, ξέρει καμία τι επιτρέπεται να βάλω; Αύριο περιμένω και αποτελέσματα από τις καλλιέργειες, ελπίζω να είναι καλά 🙏

Σπαθόλαδο ή κηραλοιφή. Αλλιώς βρεφική κρέμα συγκάματος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η annoula1987 είπε:

Σπαθόλαδο ή κηραλοιφή. Αλλιώς βρεφική κρέμα συγκάματος..

Βρε κορίτσια μια ερώτηση κάθε φορά που τεντώνει τα ποδαράκια της νομιζω μου κόβεται η ανάσα ! Μου φαίνεται περίεργο γτ π γιος μου δεν κινούνταν τόσο πολύ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στις εορταζουσες @annoula1987 και @Doritoula11από τώρα, μην το ξεχάσω. Εύχομαι υγεία, αγάπη και με το καλό να υποδεχθείτε τα μωράκια σας. Και εγώ του ίδιου ζωδίου είμαι, είχα γενέθλια στις 23/9, ακριβώς πάνω στην αλλαγή του ζωδίου.

Τελικα για το συγκαμα είπα να ρωτήσω την γιατρό, με πήρε πίσω η ίδια και μου είπε dactarin και αντιμυκητιακα, bepanthol, sudocream.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Βρε κορίτσια μια ερώτηση κάθε φορά που τεντώνει τα ποδαράκια της νομιζω μου κόβεται η ανάσα ! Μου φαίνεται περίεργο γτ π γιος μου δεν κινούνταν τόσο πολύ ! 

Μια από τα ίδια.... νομίζω έτσι είναι με τα δεύτερα μωρά,  τα νιώθουμε πιο έντονα!  Χθες για κανένα μισάωρο, κάθε φορά που έκανε κίνηση, ένιωθα σουβλιες από κάτω! Ο άντρας μου αγχώθηκε!😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Χρόνια πολλά στις εορταζουσες @annoula1987 και @Doritoula11από τώρα, μην το ξεχάσω. Εύχομαι υγεία, αγάπη και με το καλό να υποδεχθείτε τα μωράκια σας. Και εγώ του ίδιου ζωδίου είμαι, είχα γενέθλια στις 23/9, ακριβώς πάνω στην αλλαγή του ζωδίου.

Τελικα για το συγκαμα είπα να ρωτήσω την γιατρό, με πήρε πίσω η ίδια και μου είπε dactarin και αντιμυκητιακα, bepanthol, sudocream.

Ευχαριστούμε κορίτσι!!! Περαστικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν....

Εγώ πήρα τα αποτελέσματα των εξετάσεων και έχω αγχωθεί γιατί έχει ανέβει το ουρικό μου όπως και ο θυρεοειδής μου...Επισης την τελευταία εβδομάδα το ζάχαρο μου έχει ηρεμήσει λίγο αλλά μάλλον δεν είναι και πολύ καλό αυτό σε συνδυασμό με το ανεβασμένο ουρικό...

Δεδομένου ότι φοβόμαστε για προεκλαμψια και τώρα είναι να σταματήσω το salospir με βλέπω να γεννήσω πολύ νωρίτερα 😟😟😟

Ευτυχώς έχω ραντεβού σήμερα να μιλήσω με τον γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε ...

Πφφφ μάλλον πρέπει να βάλω και τα τελευταία μέσα στην βαλίτσα και να είναι έτοιμη...😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν....

Εγώ πήρα τα αποτελέσματα των εξετάσεων και έχω αγχωθεί γιατί έχει ανέβει το ουρικό μου όπως και ο θυρεοειδής μου...Επισης την τελευταία εβδομάδα το ζάχαρο μου έχει ηρεμήσει λίγο αλλά μάλλον δεν είναι και πολύ καλό αυτό σε συνδυασμό με το ανεβασμένο ουρικό...

Δεδομένου ότι φοβόμαστε για προεκλαμψια και τώρα είναι να σταματήσω το salospir με βλέπω να γεννήσω πολύ νωρίτερα 😟😟😟

Ευτυχώς έχω ραντεβού σήμερα να μιλήσω με τον γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε ...

Πφφφ μάλλον πρέπει να βάλω και τα τελευταία μέσα στην βαλίτσα και να είναι έτοιμη...😔😔

Μην αγχώνεσαι κοπέλα μου. Πήγαινε στο ραντεβού σου να δεις τι θα πει και ο γιατρός σου. Φαντάζομαι ότι από εδώ και πέρα θα έχεις πιο στενή παρακολούθηση. Ετοίμασε και τα πράγματα σου για κάθε ενδεχόμενο και να σκέφτεσαι θετικά. Σου στέλνω την θετική μου ενέργεια και μια αγκαλιά 🙏💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! 

Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζετε!! 

@Dioni20 εμείς μαζί είμαστε αν δεν κάνω λάθος ε; 29 δε μπαίνεις στο μήνα σου κι εσύ; Σε δέκα μέρες δλδ... Μην ανησυχείς και νωρίτερα να γεννήσεις... Μια χαρά θα είναι το μωρό κ τώρα να γεννηθεί που λέει ο λόγος.. θα σε καθησυχάσει κ ο γιατρός σου, είμαι σίγουρη.. 🤗

Εγώ πήγα κι έκανα σήμερα τον υπέρηχο άνω κοιλίας για τον πόνο που είχα κάτω από το στήθος, και είναι το παχύ έντερο που είναι στριμωγμένο κ γεμάτο 💩 μου είπε η γιατρός... δε θυμάμαι και τι μου είχε προτείνει ο γιατρός μου να πάρω για την δυσκοιλιότητα. Η γιατρός που μου έκανε τον υπέρηχο μου είπε ότι στην εγκυμοσύνη της έπαιρνε duphalac.. Εσείς έχετε πάρει κάποιο βοήθημα για τη δυσκοιλιότητα κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! 

Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζετε!! 

@Dioni20 εμείς μαζί είμαστε αν δεν κάνω λάθος ε; 29 δε μπαίνεις στο μήνα σου κι εσύ; Σε δέκα μέρες δλδ... Μην ανησυχείς και νωρίτερα να γεννήσεις... Μια χαρά θα είναι το μωρό κ τώρα να γεννηθεί που λέει ο λόγος.. θα σε καθησυχάσει κ ο γιατρός σου, είμαι σίγουρη.. 🤗

Εγώ πήγα κι έκανα σήμερα τον υπέρηχο άνω κοιλίας για τον πόνο που είχα κάτω από το στήθος, και είναι το παχύ έντερο που είναι στριμωγμένο κ γεμάτο 💩 μου είπε η γιατρός... δε θυμάμαι και τι μου είχε προτείνει ο γιατρός μου να πάρω για την δυσκοιλιότητα. Η γιατρός που μου έκανε τον υπέρηχο μου είπε ότι στην εγκυμοσύνη της έπαιρνε duphalac.. Εσείς έχετε πάρει κάποιο βοήθημα για τη δυσκοιλιότητα κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης;

Αχχχ κορίτσι μου να σε πω εγώ για δυσκοιλιότητα ! Άστο ! Υποφέρω λέμε και τι δεν έχω πάρει!εδω και ένα μήνα βάζω υποθετα γλυκερίνη χωρίς ικανοποιητικό αποτέλεσμα!στον γιο μ έπαιρνα duphalak ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Αχχχ κορίτσι μου να σε πω εγώ για δυσκοιλιότητα ! Άστο ! Υποφέρω λέμε και τι δεν έχω πάρει!εδω και ένα μήνα βάζω υποθετα γλυκερίνη χωρίς ικανοποιητικό αποτέλεσμα!στον γιο μ έπαιρνα duphalak ! 

Κι εσύ ε; Είναι που στριμώχνεται το έντερο από τη μία, είναι κ ο σίδηρος που παίρνουμε (3 παίρνω εγώ) και έχουμε στουμπώσει... Δε σε βοηθάει τίποτα; ούτε το duphalac που έπαιρνες ούτε τα υπόθετα ε; Εγώ θυμάμαι όταν ήταν να γεννήσω το γιο μου έλεγα άντε να μπω στο μαιευτήριο να μου κάνουν κλύσμα να αδειάσω... Τόσο πολύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η touloumpitsa είπε:

Κι εσύ ε; Είναι που στριμώχνεται το έντερο από τη μία, είναι κ ο σίδηρος που παίρνουμε (3 παίρνω εγώ) και έχουμε στουμπώσει... Δε σε βοηθάει τίποτα; ούτε το duphalac που έπαιρνες ούτε τα υπόθετα ε; Εγώ θυμάμαι όταν ήταν να γεννήσω το γιο μου έλεγα άντε να μπω στο μαιευτήριο να μου κάνουν κλύσμα να αδειάσω... Τόσο πολύ... 

ένα θα σου πω κορίτσι στον γιο μ που ήμουν και μέσα στο νοσοκομείο είχα κανεο κλισμα 5 φορές πριν την γεννά μιλάμε μεγάλο θέμα το οποίο δεν λύθηκε φυσικά ούτε μετά την γεννά αλλά ήταν πιο ήπιο αν είσαι δυσκοίλια είναι δύσκολο !με ρίχνει πολύ ψυχολογικά μου φέρνει νεύρα πως να το πω ενώ κάνω καλή διατροφή κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

ένα θα σου πω κορίτσι στον γιο μ που ήμουν και μέσα στο νοσοκομείο είχα κανεο κλισμα 5 φορές πριν την γεννά μιλάμε μεγάλο θέμα το οποίο δεν λύθηκε φυσικά ούτε μετά την γεννά αλλά ήταν πιο ήπιο αν είσαι δυσκοίλια είναι δύσκολο !με ρίχνει πολύ ψυχολογικά μου φέρνει νεύρα πως να το πω ενώ κάνω καλή διατροφή κλπ

Θα το πω και αυτό όταν είμαι γεμάτη να στο πω και οι κινήσεις της μικρής είναι βαριές και με πονάνε !εγω τα λέω αλλά όλοι με κοροϊδεύουν άστο χαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...