Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθισματακι αυτοκινητου

Recommended Posts

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Τέλεια τα είχες τα περισσότερα κ από πριν!! Εγώ βρε κορίτσια 24η κ νιώθω ότι δεν μπορώ να κουμαντάρω είδη το σώμα μου!! Το καλοκαίρι βθα βελαξουμε το ξέρετε ε??? Χαλάλι τους τα κουτσουνακια μας.
    • 😅😅 Γειωθηκα σήμερα με τις πιτζάμες. Παρακολουθώ τα κιλά μου κ την πίεση μου. Μη μου βγει καμία προ εκλαμψια τελευταία στιγμή κ τρέχουμε. Έχω κ ένα ταρζανακι κ δεν μπορώ να πηγαινω οπότε θέλω για ψώνια... Οπως επίσης η μέση δεν ακολουθεί πλέον το σώμα μου.... Μου έδωσαν κ κάποια ρούχα. Είχα κ λίγα σεντονακια από το μικρό μου. Κ 1 πετσετα καπα που δεν τον χωραει πια. Κ του τα πήρα κ τα έβαλα στη συρταριερα της μικρης. 🤣 Τώρα πήρα κάποια κολαν μακρυά κ μέχρι γόνατο, 1 πετσετα καπα, 1 σεντόνι, 1 πάνα αγκαλιάς, 1 μπλουζάκι. Όλα ροζ. Καταλαβαίνετε τα χα όλα μπλε γαλάζια γκρι κιτρινα. Ήθελα να βάλω ένα ροζ κ εγώ στη συρταριερα της. ❤️ Τώρα θέλω μόνο από τζάμπο κάποια φθηνα πράγματα που έχει κ σκέφτομαι να τα παραγγείλω να μην πηγαίνω από κει..... Και Λητώ έχω βρει τι θέλω, τύπου πιπιλες, θηλες μπιμπερο κ άλλα τέτοια... Κ μετά το πραγματικό τελοςςςςς. 🤓 Απλά ήθελα τα ρούχα κ τη προικα να την έχω σπίτι. Τώρα που μπήκα κ στον 7ο. Γιατι με τον ταρζαν μου ποτέ δεν ξέρεις πότε θα γεννήσω 🤣 είμαι 28η εβδομάδα! 
    • Σε χαίρομαι πάρα πολύ που έχεις βάλει πολλά όρια και καλά κάνεις. Εγώ πρέπει να βρω το θάρρος να το κάνω γτ δεν πάει άλλο η κατάσταση.. Αυτό με το όνομα. Είναι μεγάλη ιστορία. Άκουσα μέχρι και ότι εάν δεν βγάλουμε το όνομα του πεθερού μου πάει να πει ότι δεν τον σεβόμαστε. Και το δεύτερο που με έστειλε ήταν ότι εάν πάλι το παιδί δεν πάρει το όνομα του θα ντρέπονται να κυκλοφορήσουν στο χωριό.  Λες και εγώ είμαι υποχρεωμένη να βαφτίσω το παιδί μου όπως θέλουν εκείνοι για να είναι ευτυχισμένο όλο το χωριό.. 🤐
    • Εχω κάποιες βλαστοκυστες κατεψυγμένες αλλα λόγω του χρωμοσωματικου δεν ξερω αν θα τις χρησιμοποιήσουμε (πιστευω πως μαλλον οχι) οποτε θα παω παλι απο την αρχη και μετα για προεμφυτευτικο. Αυτη την εβδομάδα θα παω και θα μάθω λεπτομέρειες!  Ααααααααντε για να τελειωνει αυτη η αναμονή! Να ξερω τι θα κανω και ποτε!  Ασε αυτη η αναμονή!!!  Θα περασει και για σενα το τρίμηνο!! Μακαρι γρηγορα! Σκεψου κατι θετικό οτι εχεις ενα τρίμηνο να ηρεμησεις σωματικά και ψυχικά! Αυτο μονο! 
    • Χαχαχαχ εγω εχω μια πιτσαμα που ειχα παραγγειλει πριν μεινω εγκυος η οποία μου ηρθε φαρδια κ θα δω αν μου κανει..  Αχ ωραία πρέπει να ησυχασες εσυ τωρα😂 ποτε γεννας; 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...