Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο μελος


Recommended Posts

Καλώς ήρθες,,,μπορείς να γράψεις ότι σε απασχολεί ή θες να εκφράσεις σε οποιαδήποτε συζήτηση που θεωρείς οτι ο τίτλος της σε καλύπτει ή σε αντιπροσωπεύει. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά σε αυτά που επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλώς ήρθες,,,μπορείς να γράψεις ότι σε απασχολεί ή θες να εκφράσεις σε οποιαδήποτε συζήτηση που θεωρείς οτι ο τίτλος της σε καλύπτει ή σε αντιπροσωπεύει. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά σε αυτά που επιθυμείς!

Ευχαριστώ πολύ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρία Μαχ είπε:

Καλησπέρα σας ,είμαι καινούργιο μέλος της παρέας σας...

Καλησπερα !! προβλημα εχεις κ εκανες εγγραφη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Καλησπερα !! προβλημα εχεις κ εκανες εγγραφη; 

Καλησπέρα...Είχα ξεκινήσει την πρώτη εξωσωματική και έκανα έμβρυο μεταφορά στις 26/2/21,ενώ η πρώτη χοριακη μου ξεκίνησε πολύ καλά 92,73 στην δεύτερη άρχισε να πέφτει,και πριν 2 μέρες αδιαθετησα.Εκανα ένα σύντομο πρωτόκολλο χωρίς να περάσω επιτροπή.απλα το ραντεβού της επιτροπής είναι όπως ανέφερα αρχές Μαίου και επειδή είναι η πρώτη φορά δεν γνωρίζω τι γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Μαρία Μαχ είπε:

Καλησπέρα...Είχα ξεκινήσει την πρώτη εξωσωματική και έκανα έμβρυο μεταφορά στις 26/2/21,ενώ η πρώτη χοριακη μου ξεκίνησε πολύ καλά 92,73 στην δεύτερη άρχισε να πέφτει,και πριν 2 μέρες αδιαθετησα.Εκανα ένα σύντομο πρωτόκολλο χωρίς να περάσω επιτροπή.απλα το ραντεβού της επιτροπής είναι όπως ανέφερα αρχές Μαίου και επειδή είναι η πρώτη φορά δεν γνωρίζω τι γίνεται.

Πολυ λυπαμαι κοριτσι μου για τη βιοχημικη .οτι απορια εχεις μας ρωτας .τωρα ειδα οτι εγραψες στο αλλο θεμα «με εξωσωματικη»

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρία Μαχ είπε:

Καλησπέρα...Είχα ξεκινήσει την πρώτη εξωσωματική και έκανα έμβρυο μεταφορά στις 26/2/21,ενώ η πρώτη χοριακη μου ξεκίνησε πολύ καλά 92,73 στην δεύτερη άρχισε να πέφτει,και πριν 2 μέρες αδιαθετησα.Εκανα ένα σύντομο πρωτόκολλο χωρίς να περάσω επιτροπή.απλα το ραντεβού της επιτροπής είναι όπως ανέφερα αρχές Μαίου και επειδή είναι η πρώτη φορά δεν γνωρίζω τι γίνεται.

Μαρακι λυπαμαι για τη βιοχημικη ομως αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα!❤εγω που ρωτησα για τη 2 η .Στο φαρμακειο εοππυ μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται να ξανα περασεις επιτροπη αν ειναι εντος του 1 ετους απο τη μερα που πηρες τα φαρμακα .με το ιδιο χαρτι πας να παρεις τα υπολοιπα καλο ειναι να μιλησεις πρωτα μαζι τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μαρακι λυπαμαι για τη βιοχημικη ομως αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα!❤εγω που ρωτησα για τη 2 η .Στο φαρμακειο εοππυ μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται να ξανα περασεις επιτροπη αν ειναι εντος του 1 ετους απο τη μερα που πηρες τα φαρμακα .με το ιδιο χαρτι πας να παρεις τα υπολοιπα καλο ειναι να μιλησεις πρωτα μαζι τους

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας.Η πρώτη εξωσωματική που έκανα ήταν με δικά μου έξοδα.μπηκα στη διαδικασία για να μην χάσω χρόνο λόγω ότι καθυστερεί η επιτροπή.Τα λεφτά αρκετά.Τωρα ξεκίνησα κάποιες ειδικές αιματολογικές εξετάσεις + την υστεροσκοπηση που θα κάνω.Απλα θα περιμένω την ημερομηνία επιτροπής και θα ξαναμπώ στη διαδικασία για δεύτερη φορά και ελπίζω να έρθει το μωράκι.Ρωτησα για την επιτροπή σε πόσο καιρό παιρνω απάντηση για να μην χάσω χρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...