Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό self clear! Είναι αξιόπιστο;;


Eirini rous

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! Εδώ πάλι!!! Θα αδιαθετησω σε 10 μέρες αλλά επειδή έχω νωρίς ωορηξια έκανα κάθε πρωί τις τελευταίες 3 μέρες τεστ με πρωινά ουρά. 1η μέρα αχνοοο πολύ.. 2η αχνο πολυυυ σήμερα 3 αχνό προς κανονικό ξεκάθαρα.. Τι να πιστέψω;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eirini rous είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εδώ πάλι!!! Θα αδιαθετησω σε 10 μέρες αλλά επειδή έχω νωρίς ωορηξια έκανα κάθε πρωί τις τελευταίες 3 μέρες τεστ με πρωινά ουρά. 1η μέρα αχνοοο πολύ.. 2η αχνο πολυυυ σήμερα 3 αχνό προς κανονικό ξεκάθαρα.. Τι να πιστέψω;;; 

Καλημέρα!!! Το τεστ όταν βγαίνει θετικό είναι θετικό για το αρνητικό υπάρχουν αμφιβολίες....πότε έκανες ωορρηξία;; Το είδες με τεστ;; με υπέρηχο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eirini rous είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εδώ πάλι!!! Θα αδιαθετησω σε 10 μέρες αλλά επειδή έχω νωρίς ωορηξια έκανα κάθε πρωί τις τελευταίες 3 μέρες τεστ με πρωινά ουρά. 1η μέρα αχνοοο πολύ.. 2η αχνο πολυυυ σήμερα 3 αχνό προς κανονικό ξεκάθαρα.. Τι να πιστέψω;;; 

Εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυουλα!🤗 Απλά δεν κατάλαβα καλά κάτι. Πως γίνεται να βγαίνει θετικό το τεστ χωρίς να έχει γίνει εμφύτευση;🤔 Δηλαδή έκανες ωορρηξία και την άλλη ημέρα έκανες τεστ και βγήκε θετικό; Αν θέλεις 10 ημέρες ακόμα για να αδιαθετησεις λογικά δεν έχει γίνει ακόμα εμφύτευση. Πως αυξήθηκε η χοριακη; Μήπως έγραψες κάτι λάθος ή εγώ δεν κατάλαβα καλά;💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eirini rous είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις..! Ωορρηξια έκανα στις 26!το είδα με τεστ! 

Αρα δεν περιμένεις περίοδο σε 10 μερες περιμένεις σε 4 με 6 μέρες οπότε  ναι είναι νωρις για να δείξει το τεστ αλλά συμβαίνει συχνά καλή επιτυχία σου εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ωορρηξία μου γινεται 6 μέρες μετά την περίοδο, εκτός από το ότι έκανα τεστ το επιβεβαίωσε και ο γιατρός μου. Δεν συμβαίνει σε όλες τις γυναίκες η ωορρηξία μου εξήγησε την 14 μέρα! Προσπαθούσα να βρω 5 μήνες το γιατί δεν γίνεται η γονιμοποίηση. Κάναμε όλες τις εξετάσεις και βγήκαν καλές έτσι πήγα ξαναπήγα και μου είπε ότι η ωορρηξία σου θα γονείς σύντομα, έκανα το τεστ ωορρηξίας και βγήκε θετικό. Γι αυτο 10 μέρες πριν την περίοδο μου έκανα τεστ εγκυμοσύνης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Eirini rous είπε:

Η ωορρηξία μου γινεται 6 μέρες μετά την περίοδο, εκτός από το ότι έκανα τεστ το επιβεβαίωσε και ο γιατρός μου. Δεν συμβαίνει σε όλες τις γυναίκες η ωορρηξία μου εξήγησε την 14 μέρα! Προσπαθούσα να βρω 5 μήνες το γιατί δεν γίνεται η γονιμοποίηση. Κάναμε όλες τις εξετάσεις και βγήκαν καλές έτσι πήγα ξαναπήγα και μου είπε ότι η ωορρηξία σου θα γονείς σύντομα, έκανα το τεστ ωορρηξίας και βγήκε θετικό. Γι αυτο 10 μέρες πριν την περίοδο μου έκανα τεστ εγκυμοσύνης. 

 

IMG_20210307_141801.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Eirini rous είπε:

Η ωορρηξία μου γινεται 6 μέρες μετά την περίοδο, εκτός από το ότι έκανα τεστ το επιβεβαίωσε και ο γιατρός μου. Δεν συμβαίνει σε όλες τις γυναίκες η ωορρηξία μου εξήγησε την 14 μέρα! Προσπαθούσα να βρω 5 μήνες το γιατί δεν γίνεται η γονιμοποίηση. Κάναμε όλες τις εξετάσεις και βγήκαν καλές έτσι πήγα ξαναπήγα και μου είπε ότι η ωορρηξία σου θα γονείς σύντομα, έκανα το τεστ ωορρηξίας και βγήκε θετικό. Γι αυτο 10 μέρες πριν την περίοδο μου έκανα τεστ εγκυμοσύνης. 

Η ωορρηξία γίνεται περίπου 14 ημέρες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου όχι 14 ημέρες από την περίοδο. Φυσικά και δεν έχουν όλες οι γυναίκες 14η ημέρα ωορρηξία. Εξαρτάται καθαρά από τον κύκλο της καθεμιάς. Όπως στην περίπτωση σου που κανείς πιο νωρίς. Άρα αφού έκανες ωορρηξία στις 26 πέρασαν 10 ημέρες πράγμα που σημαίνει ότι είναι πιθανό να δείξει το τέστ.

Σημασία έχει όμως ότι εγώ βλέπω ένα τεστακι θετικό πιο κάτω άρα σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το νινακι σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Η ωορρηξία γίνεται περίπου 14 ημέρες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου όχι 14 ημέρες από την περίοδο. Φυσικά και δεν έχουν όλες οι γυναίκες 14η ημέρα ωορρηξία. Εξαρτάται καθαρά από τον κύκλο της καθεμιάς. Όπως στην περίπτωση σου που κανείς πιο νωρίς. Άρα αφού έκανες ωορρηξία στις 26 πέρασαν 10 ημέρες πράγμα που σημαίνει ότι είναι πιθανό να δείξει το τέστ.

Σημασία έχει όμως ότι εγώ βλέπω ένα τεστακι θετικό πιο κάτω άρα σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το νινακι σου!💗

Μακάρι!!! Σε ευχαριστώ πολύ, το εύχομαι.. Θέλω να βγει αληθινό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Eirini rous είπε:

Η ωορρηξία μου γινεται 6 μέρες μετά την περίοδο, εκτός από το ότι έκανα τεστ το επιβεβαίωσε και ο γιατρός μου. Δεν συμβαίνει σε όλες τις γυναίκες η ωορρηξία μου εξήγησε την 14 μέρα! Προσπαθούσα να βρω 5 μήνες το γιατί δεν γίνεται η γονιμοποίηση. Κάναμε όλες τις εξετάσεις και βγήκαν καλές έτσι πήγα ξαναπήγα και μου είπε ότι η ωορρηξία σου θα γονείς σύντομα, έκανα το τεστ ωορρηξίας και βγήκε θετικό. Γι αυτο 10 μέρες πριν την περίοδο μου έκανα τεστ εγκυμοσύνης. 

Ναι εξαρτάται απο τον κύκλο που έχει η κάθε μία αλλά η περίοδος έρχεται συνήθως 14 μέρες μετά την ωορρηξία οπότε δεν περιμένεις σε 10 μέρες περιοδο....μέτρα 14 μέρες μετά το θετικό και ξανά κάνε ένα τεστ για μεγαλύτερη σιγουριά αν και από τη στιγμή που βγήκε θετικό είναι θετικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Αντε με το καλο αυτη τη φορα σου ευχομαι τα καλυτερα!

Ευχαριστώ πολύ!!!το βλέπεις ε;;; εύχομαι να βγει αληθινό ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...