Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελληνίδα μανούλα απο Λευκωσία 😊


Recommended Posts

Καλησπέρα στην όμορφη ομαδα😘 είμαι μια μανούλα που μένω Λευκωσία, κατάγομαι απο Θράκη αλλα είμαι παντρεμένη εδω.Αναρωτιομουν αν υπάρχουν αλλες μανουλες με παιδάκια γυρω στα 2 χρόνων να παίζουν με την κορούλα μου και να πίνουμε και κανα καφε😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια  κορίτσι μου ετοιμάζεται από μέρα σε μέρα τώρα στην φάση που είσαι αυτα περιμενεις και πρέπει να έχεις  πόνους συσπάσεις ίσως και λίγο αιματακι έρχεται ο μπέμπης σου σιγά σιγά  εμενα μου είχε πει τότε η μαία στο πρώτο αν με πιάσουν πόνοι θα μπαίνω να κάνω ένα ζεστο μπανάκι και θα ξαπλώνω αν συνεχίζονται μάλλον πάει για γεννά αν σταματήσουν λαθος συναγερμός  Θα περίμενε μέχρι την ΠΗΤ και αν δεν θα σε βάλει με πρόκληση ;
    • Κορίτσι μου τα τεστ ωορρηξίας ας πούμε βοηθάνε πάρα πολύ ειδικά σε γυναίκες που έχουν άστατο κύκλο... οπότε αυτή η συμβουλή δεν είναι πάντα σωστή... δηλαδή εγώ κάνω συνήθως 30αρη κύκλο αλλά αυτός ο κύκλος μου βγαίνει 26αρης..αν δεν είχα κάνει τεστ ωορρηξίας θα βαρουσαμε στο γάμο του Καραγκιόζη που λένε 😅😅😅 και ειδικά όταν δυσκολεύεσαι να πιάσεις παιδί βοηθάνε...ας πούμε στα πρώτα μου δυο παιδιά που έπιανα κυριολεκτικά με το που με ακουμπούσε ο άντρας μου δεν τα χρησιμοποίησα... ΑΛΛΑ γύρισε ο τροχός και βρέθηκα και εγώ στο να έχω δευτερογενή υπογονιμότητα...έτσι λέγεται...όταν κάνεις παιδιά και μετά δυσκολεύεσαι να πιάσεις.... Τότε δεν ήξερα καν τι σημαίνει να δυσκολεύεσαι...αλλά το ένιωσα στο πετσί μου....
    • Καλημέρα κορίτσια Ναι λογικά έγινε στης 14 εσκασε το ωάριο θεωρώ πως είναι οκ σίγουρα θα ήταν αυξημένες οι πιθανότητες αν είχατε επαφες 13-14-15 αλλα ξέρω πως με ένα μωρακι στο σπίτι δεν είναι και πολύ εύκολο 🥰 καλή επιτυχία κορίτσι μου 🤰
    • Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε??? Εμείς περάσαμε ένα δύσκολο βράδυ με προπαρασκευαστικές συσπάσεις που δε παλεύονταν ιδιαίτερα η αλήθεια είναι αλλά με την ηρεμία του αντρούλη μου κατάφερα να είμαι και εγώ ήρεμη...Μίλησα με τον γιατρό μου,μου είπε ότι αυτά περιμένουμε από δω και πέρα και να φροντίζω να ξεκουράζομαι όσο μπορώ...Κοντευουμε 🥰🥰🥰.. 39η εβδομάδα σήμερα 💙🧿💙🧿
    • Πολύ ωραία να περάσετε τέλειαααα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ μετά όταν θα έχετε τα μωρουλινια δεν θα είναι ίδια η χαλάρωση των διακοπών (δν θα είναι χαλάρωση δλδ 😂😂😂)  τεράστια ευτυχία να έχεις τα μωράκια στην κοιλιτσα κ να είστε διακοπές με τον άντρα σου! ❤️   (εδώ σ εμάς είναι προαιρετικό το φύλο, εγώ θα το επιλέξω να το μάθω εννοείται αλλά δεν ξέρω πως είναι Ελλάδα γιατί δν έχω ξανά κάνει) 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...