Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Οκτωβρίου 2021


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Στην κούνια της κοιμάται πλέον μόνο και καμιά φορά πρωί ή μεσημέρι στο πάρκο που έχω βάλει κανονικό στρωμα .Την βάζω πάντα στο πλάι και πάντα ανάκληση. Σκέφτομαι για υπνόσακο αλλά δεν ξέρω αν μας βολέψει δεν ξέρω μου φαίνεται περίεργο να μη έχω καθόλου σκεπασματα άσε που της αρέσει να ακουμπάει στο πρόσωπο η κουβέρτα χουχουλιζει δεν ξέρω μέχρι να μεγαλώσει αρκετά να μπορεί να γυρνάει μόνη της φοβάμαι πολύ 

Θα τη βάλω χωρίς φασκιωμα σήμερα να δω πως θα πάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η itsathina είπε:

Ρούλα μου τον έχεις πολύ ζεστά, πρόσεχε μη σου υπερθερμανθεί.
Καλύτερα να κρυώνει παρά να ζεσταίνεται. Πάνω από τον υπνόσακο δεν κάνει να βάζεις τίποτα,
μόνο να ντύνεις το μωρό ανάλογα. Σου βάζω εικόνα από την Gro Bag που έχω πάρει και εγώ τον υπνόσακο μου, που βέβαια δε της τον έβαλα ποτέ. Κρίμα, χαμένος πήγε. Μου την έστειλε η κοπέλα στην εξυπηρέτηση.

155505922_1071625539972529_5429636266103004395_n.jpg

Ξερω ότι τον σκεπάζω βαριά αλλά κ πάλι κρυώνει ρε παιδί μ. Μύτη αυτιά κ χέρια κρύα αν είναι δυνατόν. Κ κάπως μ φαίνεται να νη του ρίξω κουβερτα καθόλου 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δε θα πιστέψετε τι έπαθα....

Όπως ξέρετε περάσαμε covid ο μπεμπης ακόμα ταλαιπωρείται(?????) Βάζω ερωτηματικό γιατί όλο το σκ έβαζα θερμομετρο στον μπέμπη κ μ έδειχνε 38 38.2 38.3. Ενω ήταν ευδιάθετος γενικά κ τρώει (Όπως έτρωγε αυτό το λίγο). Κ πριν λίγο συνειδητοποίω πως κάτι δε πάει καλά με το θερμομετρο. Μισό βαθμό πάνω ρε κορίτσια έδειχνε το σκασμένο. Καινούριο τώρα το πήρα. Μονολεπτο υδραργυρου. Μόνο υδραργυρου εμπιστεύομαι. Βάζω αλλά 2 πιο παλιά θερμόμετρα μ έδειχναν 37.2 κ αυτό το καινούριο 37.8. Πως μ έκοψε κ το δοκίμασα σε εμένα. Έβαζα για μια ώρα εναλλάξ τα θερμόμετρα σε εμένα κ στον μπέμπη. 

Τρελάθηκα. Δε ξέρω τι να πω αύριο στον παιδίατρο. Τι πυρετό έκανε το παιδί το σκ. Έλεος δλδ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Κορίτσια δε θα πιστέψετε τι έπαθα....

Όπως ξέρετε περάσαμε covid ο μπεμπης ακόμα ταλαιπωρείται(?????) Βάζω ερωτηματικό γιατί όλο το σκ έβαζα θερμομετρο στον μπέμπη κ μ έδειχνε 38 38.2 38.3. Ενω ήταν ευδιάθετος γενικά κ τρώει (Όπως έτρωγε αυτό το λίγο). Κ πριν λίγο συνειδητοποίω πως κάτι δε πάει καλά με το θερμομετρο. Μισό βαθμό πάνω ρε κορίτσια έδειχνε το σκασμένο. Καινούριο τώρα το πήρα. Μονολεπτο υδραργυρου. Μόνο υδραργυρου εμπιστεύομαι. Βάζω αλλά 2 πιο παλιά θερμόμετρα μ έδειχναν 37.2 κ αυτό το καινούριο 37.8. Πως μ έκοψε κ το δοκίμασα σε εμένα. Έβαζα για μια ώρα εναλλάξ τα θερμόμετρα σε εμένα κ στον μπέμπη. 

Τρελάθηκα. Δε ξέρω τι να πω αύριο στον παιδίατρο. Τι πυρετό έκανε το παιδί το σκ. Έλεος δλδ. 

Ποπο τρελααααα! Δεν το πιστεύω ρε κορίτσι μου υδράργυρου και να πηγαίνει λαθος τραγικό φαντάζομαι το σοκ σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Ποπο τρελααααα! Δεν το πιστεύω ρε κορίτσι μου υδράργυρου και να πηγαίνει λαθος τραγικό φαντάζομαι το σοκ σου.

Μα επειδή ήμουν σίγουρη ότι είναι κ καινούργιο δε δοκιμάζα άλλο. Τώρα του βάζω 2 κάθε φορά κ μου δείχνουν 36.6

Το θέμα είναι ότι έλεγα να πάρω τον παιδίατρο τηλ και να του πω ότι κάνει ακόμα δέκατα. Τώρα δεν έχω τι να του πω. Από χθες το βραδυ που το κατάλαβα μέχρι τώρα δε έχει πάει πάνω από 36.8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Η δικιά μου κοιμάται με υπνόσακο το βράδυ και μια κουβέρτα από πάνω. Τα χέρια της τα ήθελε πάντα έξω, από νεογέννητο. Ανάσκελα, το κεφάλι στο πλάι και τα χέρια ψηλά 😂😂

Επίσης κατά τη διάρκεια της ημέρας, για να κοιμηθεί πρέπει να βρει κάπου να χώσει το προσωπάκι της να κουρνιάσει. Ώρες ώρες απορούμε πώς καταφέρνει να αναπνέει...

Όμως το τελευταίο διάστημα δεν κοιμάται πολύ. 3-4 ώρες το περισσότερο και μετά πρέπει να την πάρω να τη θηλάσω... Έχω εξαντληθεί... 🙄🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια? Πως τα πάτε με τα μωράκια σας? Εμείς τη Πέμπτη γίναμε 4!! Πολλά σάλια κ φουσκωμένα τα κάτω ούλα. Ότι βρει κατευθείαν στο στόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Τι κάνετε κορίτσια? Πως τα πάτε με τα μωράκια σας? Εμείς τη Πέμπτη γίναμε 4!! Πολλά σάλια κ φουσκωμένα τα κάτω ούλα. Ότι βρει κατευθείαν στο στόμα 

Καλημέρα κοπέλα!!! Δόξα το θεό όλη η προηγούμενη εβδομάδα πέρασε καλα.. έπινε κάθε μέρα πάνω από 800 μλ ..Και εμάς τα ούλα είναι πολύ φουσκωμενα  όλα στο στόμα και φαίνεται την πονάνε της βάζω ένα ζελεδακι αλλά δεν κάνει κ πολύ δουλειά ίσα που τη δροσίζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Τι κάνετε κορίτσια? Πως τα πάτε με τα μωράκια σας? Εμείς τη Πέμπτη γίναμε 4!! Πολλά σάλια κ φουσκωμένα τα κάτω ούλα. Ότι βρει κατευθείαν στο στόμα 

Γεια σας κορίτσια!!! Κ εμεις μια απο τα ίδια!!! Φουσκωμενα ουλα πολλα σαλια θέλει συνέχεια να με δαγκωνει στο πρόσωπο με μανια 🤣🤣🤣 επισης προσπαθεί να σηκωθεί στον ποπο του!!! 

Είχαμε κ εμβόλιο πριν λίγες μέρες κ είχαμε λίγη γκρίνια!! Γίναμε 6350 κ τον αλλο μηνα θα ξεκινήσουμε στερεες 😆 εσας σας ειπαν για στερεές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κοπέλα!!! Δόξα το θεό όλη η προηγούμενη εβδομάδα πέρασε καλα.. έπινε κάθε μέρα πάνω από 800 μλ ..Και εμάς τα ούλα είναι πολύ φουσκωμενα  όλα στο στόμα και φαίνεται την πονάνε της βάζω ένα ζελεδακι αλλά δεν κάνει κ πολύ δουλειά ίσα που τη δροσίζει. 

Εμενα είχε πολύ καιρό να πιει πάνω από 700. Χθες ήπιε 850 κ σήμερα κοντά εκει θα πιει. Βαζει ότι βρει στο στόμα ο καημένος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Κ εμεις μια απο τα ίδια!!! Φουσκωμενα ουλα πολλα σαλια θέλει συνέχεια να με δαγκωνει στο πρόσωπο με μανια 🤣🤣🤣 επισης προσπαθεί να σηκωθεί στον ποπο του!!! 

Είχαμε κ εμβόλιο πριν λίγες μέρες κ είχαμε λίγη γκρίνια!! Γίναμε 6350 κ τον αλλο μηνα θα ξεκινήσουμε στερεες 😆 εσας σας ειπαν για στερεές? 

Δε μου ανέφερε ακόμα κάτι για τροφές εμένα. Θέλω πολύ να ξεκινήσουμε όμως!! Ελπίζω στο επόμενο ραντεβού να μας πει κ εμάς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα τα είδα όλα.. κάποια στιγμή το μεσημέρι την ταιζω και πάρα και την δίνω στον άντρα μου να την ράψει μέχρι να κάνω εγώ ένα ντουζ Γκρινιαζε λίγο η μικρή όσο την κράταγε τελειώνω και την παίρνω για να την κοιμησω..και αρχίζει ένα κλάμα έναν σπαραγμο..ένα πλανταγμα τσιριδα φωνή κακό τρελάθηκα δεν μπορούσα να την ηρεμήσω 10 με 15 λεπτά κράτησε και την πήρε ο ύπνος νε αναφιλιτα..γύρω στις 3 κ 15 ξυπνησε με το ίδιο κλάμα φρίκαρα λέω κάπου πονάει...άρχισα να ψάχνω όλο το σώμα ..κάνω γάλα μπας και ηρεμήσει...μόλις πίνει 30 μλ τσουπ...Κάνει κακά...και ηρεμεί..ήταν μάλλον κολικος αλλά πραγματικά ήμουν έτοιμη να πάω στο γιατρό τέτοιο κλάμα δεν την έχω ξανά ακούσει τέτοιο σπαραγμο δεν υπήρχε. Μετά από λίγο έκανε κ αλλα κακα τώρα έχει λίγη γκρίνια αλλά είναι εντάξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Σήμερα τα είδα όλα.. κάποια στιγμή το μεσημέρι την ταιζω και πάρα και την δίνω στον άντρα μου να την ράψει μέχρι να κάνω εγώ ένα ντουζ Γκρινιαζε λίγο η μικρή όσο την κράταγε τελειώνω και την παίρνω για να την κοιμησω..και αρχίζει ένα κλάμα έναν σπαραγμο..ένα πλανταγμα τσιριδα φωνή κακό τρελάθηκα δεν μπορούσα να την ηρεμήσω 10 με 15 λεπτά κράτησε και την πήρε ο ύπνος νε αναφιλιτα..γύρω στις 3 κ 15 ξυπνησε με το ίδιο κλάμα φρίκαρα λέω κάπου πονάει...άρχισα να ψάχνω όλο το σώμα ..κάνω γάλα μπας και ηρεμήσει...μόλις πίνει 30 μλ τσουπ...Κάνει κακά...και ηρεμεί..ήταν μάλλον κολικος αλλά πραγματικά ήμουν έτοιμη να πάω στο γιατρό τέτοιο κλάμα δεν την έχω ξανά ακούσει τέτοιο σπαραγμο δεν υπήρχε. Μετά από λίγο έκανε κ αλλα κακα τώρα έχει λίγη γκρίνια αλλά είναι εντάξει. 

Αυτο το κλάμα που λες το ζω κ εγω εδω κ μερικές μέρες!!! Συνήθως κ εμένα κάνει κακα μετα  αλλά τον καημένο τον ενοχλούν τα ουλακια του πολυ... εσείς πως τα πηγαίνετε με τα ουλα?? Εμείς γκρίνια ,ανησυχία ακόμα κ στον υπνο και με το γάλα οτι να ναι μπορεί να περάσουν ωρες κ να μην τρώει κ μπορεί να τρώει κ ανα μια ώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Σήμερα τα είδα όλα.. κάποια στιγμή το μεσημέρι την ταιζω και πάρα και την δίνω στον άντρα μου να την ράψει μέχρι να κάνω εγώ ένα ντουζ Γκρινιαζε λίγο η μικρή όσο την κράταγε τελειώνω και την παίρνω για να την κοιμησω..και αρχίζει ένα κλάμα έναν σπαραγμο..ένα πλανταγμα τσιριδα φωνή κακό τρελάθηκα δεν μπορούσα να την ηρεμήσω 10 με 15 λεπτά κράτησε και την πήρε ο ύπνος νε αναφιλιτα..γύρω στις 3 κ 15 ξυπνησε με το ίδιο κλάμα φρίκαρα λέω κάπου πονάει...άρχισα να ψάχνω όλο το σώμα ..κάνω γάλα μπας και ηρεμήσει...μόλις πίνει 30 μλ τσουπ...Κάνει κακά...και ηρεμεί..ήταν μάλλον κολικος αλλά πραγματικά ήμουν έτοιμη να πάω στο γιατρό τέτοιο κλάμα δεν την έχω ξανά ακούσει τέτοιο σπαραγμο δεν υπήρχε. Μετά από λίγο έκανε κ αλλα κακα τώρα έχει λίγη γκρίνια αλλά είναι εντάξει. 

Κ εμενα κλαίει στον ύπνο του ειδικά τη νύχτα πράγμα που δεν έκανε πριν. Αλλα σήμερα το μεσημέρι εκεί που τον κρατουσα να ρευτει κάνει αέρια κ πετάχτηκε στον αέρα μετά κοιμήθηκε. Τα δοντια έχουν κ διάρροιες βασικά ελπίζω να είναι αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ούλα είναι πάρα πολύ πρησμένα και όλη μέρα έχει το χέρι στο στομα και ότι κραταει το βάζει κ αυτό.  Ταλαιπωρουνται πολύ μέχρι να βγουν έχουμε να τραβηξουμε πολλά. Ο μεγάλος το πρ το δόντι βγήκε 11 μηνών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δόντια κάνουν και δυσκοιλιότητα;

Και η δική μου τις τελευταίες μέρες -και νύχτες- δεν κοιμάται καλά, ξυπνάει συνέχεια κλαίγοντας και όλο θέλει να θηλάζει. Και κακά κάνει 2 με 3 φορές τη μέρα το πολύ. Σήμερα μόνο μία... Τραγική νύχτα θα περάσουμε 🙄🙄🙈🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

 

Κορίτσια καλησπέρα , σας έχασα λίγο λόγω του μπέμπη....κι ο δικός μου σε μια φάση ανησυχίας βρίσκεται τελευταίες μέρες. Αχ κορίτσια θα τρελαθώ....να σας πω τον πόνο μου. Εγώ τον μπεμπάκο μου τον κατάφερα μετά από σπερματέγχυση έπειτα από χρόνια ταλαιπωρίας. Την Τετάρτη συνειδητοποίησα πως είμαι έγκυος ξανά...έτσι χωρίς φάρμακα, ενέσεις, γιατρούς. Το σοκ μου ήταν τεράστιο και να σας πω την αλήθεια δεν το έχω πάρει πολύ καλά σε αντίθεση με το σύζυγο ο οποίος πετάει και νιώθω ότι του το χαλάω....Απλά αγχώνομαι ρε κορίτσια.....γεννάω Οκτώβριο του 22 θα έχουν ένα χρόνο διαφορά...θα τα καταφέρω; έχω τύψεις και για το μωράκι μου, ότι δε θα το χαρώ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Thaumataki2021 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα , σας έχασα λίγο λόγω του μπέμπη....κι ο δικός μου σε μια φάση ανησυχίας βρίσκεται τελευταίες μέρες. Αχ κορίτσια θα τρελαθώ....να σας πω τον πόνο μου. Εγώ τον μπεμπάκο μου τον κατάφερα μετά από σπερματέγχυση έπειτα από χρόνια ταλαιπωρίας. Την Τετάρτη συνειδητοποίησα πως είμαι έγκυος ξανά...έτσι χωρίς φάρμακα, ενέσεις, γιατρούς. Το σοκ μου ήταν τεράστιο και να σας πω την αλήθεια δεν το έχω πάρει πολύ καλά σε αντίθεση με το σύζυγο ο οποίος πετάει και νιώθω ότι του το χαλάω....Απλά αγχώνομαι ρε κορίτσια.....γεννάω Οκτώβριο του 22 θα έχουν ένα χρόνο διαφορά...θα τα καταφέρω; έχω τύψεις και για το μωράκι μου, ότι δε θα το χαρώ......

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου..!Αχ αυτά είναι Θαύματα!!Ξέρω σου φαίνεται βουνό και πολύ δύσκολο..δεν θα σου πω ότι δεν είναι...εμενα ο μεγάλος ήταν 22 μηνών όταν έκανα τη μικρούλα στηβ αρχη ζορίστηκα πολύαλλα τωρα εχουμε μπει σε μιασειρα..αλλά θα τα μεγαλώσεις μαζί θα ζοριστείς στην αρχή..είναι μέχρι να βρεις τους ρυθμούς σου..θα είναι πολύ μωρό ακόμα το 1 εκείνο δεν θα καταλάβει "την εισβολή" ..Να το χαρείς όσο μπορείς γιατί πραγματικά είναι θαύμα και να σκέφτεσαι τα θετικά μόνο και όλα θα γίνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου....εχω να μπω παρα πολυ καιρο μπορει και να μη με θυμαστε διαβασα τα νεα σας και βλεπω οτι ειστε ολες καλα με τα ζουζουνακια σας και χαιρομαι πολυ για αυτο...κι εγω ειμαι μια χαρα με τα 2 ζουζουνακια μου και τις τσαχπινιες τους ελπιζω να εχω χρονο να μπαινω να τα λεμε πιο συχνα οπως και πριν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/2/2022 at 2:57 ΜΜ, ο/η Thaumataki2021 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα , σας έχασα λίγο λόγω του μπέμπη....κι ο δικός μου σε μια φάση ανησυχίας βρίσκεται τελευταίες μέρες. Αχ κορίτσια θα τρελαθώ....να σας πω τον πόνο μου. Εγώ τον μπεμπάκο μου τον κατάφερα μετά από σπερματέγχυση έπειτα από χρόνια ταλαιπωρίας. Την Τετάρτη συνειδητοποίησα πως είμαι έγκυος ξανά...έτσι χωρίς φάρμακα, ενέσεις, γιατρούς. Το σοκ μου ήταν τεράστιο και να σας πω την αλήθεια δεν το έχω πάρει πολύ καλά σε αντίθεση με το σύζυγο ο οποίος πετάει και νιώθω ότι του το χαλάω....Απλά αγχώνομαι ρε κορίτσια.....γεννάω Οκτώβριο του 22 θα έχουν ένα χρόνο διαφορά...θα τα καταφέρω; έχω τύψεις και για το μωράκι μου, ότι δε θα το χαρώ......

Αυτά είναι ωραία νέα!! Μπράβο σου κορίτσι μου!! Είναι σοκ αλλά να σκέφτεσαι ότι σου ήρθε χωρίς να το περιμένεις! Σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!! Αντε κ εσύ θα κάνεις κ στα δύο παιδάκια σου μια φορά γενέθλια όπως εμείς. Εμένα βέβαια έχουν 5 χρόνια διαφορά!! Μπορεί να σου φαίνεται βουνό τώρα αλλά θα το συνηθίσεις σιγά σιγά. Έχεις βοήθεια από μαμα ή πεθερά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου....εχω να μπω παρα πολυ καιρο μπορει και να μη με θυμαστε διαβασα τα νεα σας και βλεπω οτι ειστε ολες καλα με τα ζουζουνακια σας και χαιρομαι πολυ για αυτο...κι εγω ειμαι μια χαρα με τα 2 ζουζουνακια μου και τις τσαχπινιες τους ελπιζω να εχω χρονο να μπαινω να τα λεμε πιο συχνα οπως και πριν

Αντε ωραία!! Ναι είμαστε ωραία παρέα! Λέμε τα νέα μας τις ανησυχίες μας!!!!μου τι φύλο είναι τα μικρά σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Αντε ωραία!! Ναι είμαστε ωραία παρέα! Λέμε τα νέα μας τις ανησυχίες μας!!!!μου τι φύλο είναι τα μικρά σου?

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Αντε ωραία!! Ναι είμαστε ωραία παρέα! Λέμε τα νέα μας τις ανησυχίες μας!!!!μου τι φύλο είναι τα μικρά σου?

Κοριτσακια ειναι Ρουλα μου  και 2 του μηνα γινομαστε 5 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

 

Κοριτσακια ειναι Ρουλα μου  και 2 του μηνα γινομαστε 5 μηνων

Εμενα ο δικός μου  17/2 έγινε 4! Θα μπείτε κ στις στερεές σε λίγο εσεις ε? Ανυπομονώ πολυ για αυτό το κομμάτι εγω!! Έχεις βοήθεια με τα δίδυμα? Είναι δύσκολο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Εμενα ο δικός μου  17/2 έγινε 4! Θα μπείτε κ στις στερεές σε λίγο εσεις ε? Ανυπομονώ πολυ για αυτό το κομμάτι εγω!! Έχεις βοήθεια με τα δίδυμα? Είναι δύσκολο ε?

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Εμενα ο δικός μου  17/2 έγινε 4! Θα μπείτε κ στις στερεές σε λίγο εσεις ε? Ανυπομονώ πολυ για αυτό το κομμάτι εγω!! Έχεις βοήθεια με τα δίδυμα? Είναι δύσκολο ε?

Να σου ζησει το καμαρι σου!Ναι 8 του μηνα θα ερθει ο παιδιατρος για εμβολιο και θα μας πει τι και πως  οσο για βοηθεια ευτυχως εχω την μαμα μου....εχει πολυ ζορι με τα 2 ωρες ωρες σκεφτομαι αν δεν ειχα την μαμα μου τι θα εκανα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...