Μετάβαση σε περιεχόμενο

kalliergeia kolpikon ugron


alexandra27

Recommended Posts

εκανα στην 5 εβδομαδα εγκυμοσυνησ σου περνουν κολπικο υγρο με μια με μια μεγαλη μπατονετα ουσιαστικα ,στο μικροβιολογικο το εκανα,περσι το Σεπτεμβριο εκανε 80 ευρω βεβαια μενω Βριλησσια και εδω την εχουν δει καπωσ με τισ τιμεσ και σε καμια βδομαδα βγαινουν τα αποτελεσματα.εμενα μου ειχαν βρει ουρεοπλασμα αλλα επειδη το τεστ παπ ηταν ψιλοκαθαρο αν θυμαμαι καλα μου εδωσαν κολπικεσ αλοιφεσ και εκανα και αλλο τεστ αφου γεννησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

opws eipe kai i evhdal...piga sto mikrobilogioko kai me mia megali mpatoneta ekane tsik aythn san na me skoupise kai mou pire alla den itane toso akribi ...80 eyrw...den thimamai katholou bebaia alla toso akribi den itan me tipota !!alla den eixa tipota...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΜΕ ΜΠΑΤΟΝΕΤΑ, ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 80 ΕΥΡΩ ΣΕ ΚΡΑΤΙΚΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 30. ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΡΑΤΙΚΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΟΧΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ (ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ..)ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΔΙΝΟΥ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo polu gia tis apantiseis.

den eimai akomi egkuos.

diaferei auti i eksetasi an den eisai diladi?ginetai me diaforetiko tropo?

tha kano kapoies eksetaseis prin arxisoume kai episima prospatheies gia paidaki kai mia apo autes einai i sugkekrimeni.

kai epeidi eimai idiaiteros fovitsiara, the ithela na ksero ti tha mou kanoun...!!!:P :P :P

euxaristo kai pali!!

tha parakoloutho tis apantiseis sas

line_line_typew3_beg_d_typew4_time_1141794000_text_65697361692069207a6f69206d6f75212121.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νομιζω να διαφερει παντωσ καλυτερα που την κανεισ πριν γιατι εγω μετα την εξεταση ειδα καφε υγρα και μην σου τα πολυλογω τα κανα πανω μου....εφυγα αρων αρων απο την δουλεια!!!!κοιτα εμενα με ενοχλησε η εξεταση γιατι γινεται οπωσ το τεστ παπ με τον γ..... διαστολεα καταλαβαινεισ τι σου λεω:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandrenia δεν ειναι τιποτα καλο μου αυτη η εξεταση!Μεχρι να μετρησεις ως το 10 εχει τελειωσει!

Καλα αποτελεσματα να χεις (που θα εχεις!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia..

ego eimai stis meres mou k mou to ekane proxthes tin kalliergeia..

ayto to kanoun oles opi egkies i oses exoun to mikrobio>?

me eixe dosi prin 2 mines na paro k mia antibiosi..k simera bgainoun tA apotelesmata meta apo 2 meres dil..k me kostise 25 e...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera

tin ekan telika tin eksetasi. ontos den itan tipota. kati san mini pap.

tora anameno ta apotelesmata. maraki_1978 ematha ta teleia nea sou!!!

sugxaritiriaaaaa!!!

euxomai na pane ola teleia!!!

euxaristo gia tis apantiseis!!!

filia

line_line_typew3_beg_d_typew4_time_1141794000_text_65697361692069207a6f69206d6f75212121.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοαννα έγραψε:

Sandrenia mou geia sou agapi mou...

Eides ola sou pigen mia xara...

Twra apla perimene ta apotelesmata agapi mou...

allo agxos tora..

alla upomoni!!!elpizo ola na einai kala!!!

euxaristo joanna mou!!!

line_line_typew3_beg_d_typew4_time_1141794000_text_65697361692069207a6f69206d6f75212121.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...