Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Δεν επειρεάζει... σκέψου εγώ όταν έπαιρνα ορμόνες για να προκαλέσω ωοριξια η γιατρός μου έδινε και κορτιζόνη....

@Lacostaki ναι ισχυει κ εγώ στην εξωσωματική έπαιρνα σχεδόν όλο το πρώτο τρίμηνο.. Δεν επηρεάζει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

Σήμερα περίμενα περίοδο κ δυστυχώς άρχισαν τα καφέ.....

Δεν τα καταφέραμε ούτε αυτόν τον μήνα.....

Δε πειράζει.  Να μας δίνει ο Θεός δύναμη να συνεχίζουμε τις προσπάθειες.....

Καλή δύναμη σε όλες κ όσες περιμένετε αποτελέσματα κ προσπαθείτε εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν!!

Όσες περιμένετε τα μωράκια σας με το καλό να τα πάρετε στην αγκαλιά σας γερά!!

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση σας κ τί πολύτιμες συμβουλές σας!!

Να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο και να χαίρεστε κάθε λεπτό της ζωής σας!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα σε όλες σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και για την συμπαράσταση σε άλλες απάντησα σε άλλες όχι σε άλλες αντέδρασα σε άλλες δεν μαφηνει....όλες όμως έχετε την αγάπη μου....γκάλοπ λοιπόν Θεσσαλονίκη newlife, embryolab η assisting nature? Οποια δεν θέλει δημοσίως να μου στείλει πμ παρακαλώ...

Αχ τωρα που ειπες Θεσσαλονικη, ερχομαι στις 9 του μηνα για δουλεια!!! Απο την μια χαιρομαι γιατι μου λειπει η θεσσαλονικη απ την αλλη δεν θελω να αφηνω τον κουκλο μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

Σήμερα περίμενα περίοδο κ δυστυχώς άρχισαν τα καφέ.....

Δεν τα καταφέραμε ούτε αυτόν τον μήνα.....

Δε πειράζει.  Να μας δίνει ο Θεός δύναμη να συνεχίζουμε τις προσπάθειες.....

Καλή δύναμη σε όλες κ όσες περιμένετε αποτελέσματα κ προσπαθείτε εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν!!

Όσες περιμένετε τα μωράκια σας με το καλό να τα πάρετε στην αγκαλιά σας γερά!!

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση σας κ τί πολύτιμες συμβουλές σας!!

Να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο και να χαίρεστε κάθε λεπτό της ζωής σας!!❤

ΩΩΩΩ ρε γαμωτο, καλα σκεψου θετικα!!!!! Συντομα θα ερθει το γλυκουλι ακου που σου λεω ειμαι γουρλου θα δεις αρκει να το πιστεψεις!!!

Κοριτσια πως μπαινουμε στο πινακακι?? Βαλτε και εμενα ετσι για γουρι!!! περιμενω περιοδο 14Φεβρουαριου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

ΩΩΩΩ ρε γαμωτο, καλα σκεψου θετικα!!!!! Συντομα θα ερθει το γλυκουλι ακου που σου λεω ειμαι γουρλου θα δεις αρκει να το πιστεψεις!!!

Κοριτσια πως μπαινουμε στο πινακακι?? Βαλτε και εμενα ετσι για γουρι!!! περιμενω περιοδο 14Φεβρουαριου!

Αχ κορίτσι μου γλυκό σ ευχαριστώ!!

Θα περιμένω.. Ξέρει η Παναγίτσα το πότε. Μάλλον δεν ήταν η στιγμή. Το παράξενο είναι ότι δεν πονάω ακόμα..  πάλι καλά,Γιατί υποφέρω από πόνους περιοδου.

Καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου!! Θα είναι το καλύτερο δώρο για την ημερα των ερωτευμένων!! Θα περιμένουμε νέα σου!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2021 at 4:35 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :07/02

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:21/02

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:12/02

Pixies:? 

Kostef:28/01

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/02

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

 

geo2222:? 

 

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:04/02

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Έλλη μου θα με βάλεις κ εμένα? 22/02 αργώωωωωωω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Έλλη μου θα με βάλεις κ εμένα? 22/02 αργώωωωωωω 

Καλημέρα!!!!! Το @Lacostaki μας το οργανώνει το πινακάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :07/02

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:21/02

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:12/02

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/02

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:?

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:05/03

Μanoula84:14/02

elissavet90:22/2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Έλλη μου θα με βάλεις κ εμένα? 22/02 αργώωωωωωω 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλορίζικο το ωραιότερο θεματακι.

 

Εγώ 10/02 περιμένω την χοριακη να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλορίζικο το ωραιότερο θεματακι.

 

Εγώ 10/02 περιμένω την χοριακη να κάνω.

Άντε άντε κάνε την καλή αρχή!! Έχεις κανένα σύμπτωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Έλλη μου θα με βάλεις κ εμένα? 22/02 αργώωωωωωω 

Εμείς είμαστε μαζί πάνω κάτω. Κι εγώ 23 περιμένω να μην μου έρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marakii είπε:

Εμείς είμαστε μαζί πάνω κάτω. Κι εγώ 23 περιμένω να μην μου έρθει..

Η αλήθεια είναι ότι μου χει κάνει τελευταία κάτι σκαμπανεβάσματα ο κύκλος μου .. Στα φυσιολογικά του δε θα μου έρθει τότε. Έχουμε καιρόοο.. Τώρα είμαστε στις προσπάθειες εμείς από τώρα! Εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Άντε άντε κάνε την καλή αρχή!! Έχεις κανένα σύμπτωμα?

Ευχαριστω πολύ .Έκανα έξωσωματικη και περίμενω τα αποτελέσματα εκείνη την ημέρα να δω.συμπτωματα αρκετά είχα τωρα τελευταιες μέρες αλλά δεν ξέρω αν είναι από τα φάρμακα η 🤰.θα δείξει στην χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι μου χει κάνει τελευταία κάτι σκαμπανεβάσματα ο κύκλος μου .. Στα φυσιολογικά του δε θα μου έρθει τότε. Έχουμε καιρόοο.. Τώρα είμαστε στις προσπάθειες εμείς από τώρα! Εσείς?

και εμείς από χθες έχουμε ξεκινήσει γιατί μου είπε ο γιατρός να ξεκινάμε από τη 12η μέρα του κύκλου μέχρι και την 18η γιατί δεν ξέρουμε ακριβώς πότε κάνω ωορρηξία γτ δεν έχω σταθερή ωορρηξία κάθε μήνα. Φαντάσου ότι έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες από τον Σεπτέμβρη και εκείνον το μήνα είχα πάει για παρακολούθηση με υπέρηχο για να βρούμε τις γόνιμες και μετά τον Οκτώβρη που πήγα τη 14η μέρα είχαν περάσει οι γονιμες δηλαδή μου είπε ότι πρέπει να έγινε ωορρηξία η 11η η 12η μέρα του κύκλου. Αλλά πάντα έρχομαι στις 30 ή στις 31 μέρες ακρίβεια περίοδος. Ελπίζω τώρα να είναι ο τυχερός όπως και κάθε μήνας πιστεύω ότι είναι ο τυχερός αλλά ας μας κάνει τώρα το 21 αυτό το δώρο θα είναι ευλογία  για όλες μας. Ένα καλό νέο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Ευχαριστω πολύ .Έκανα έξωσωματικη και περίμενω τα αποτελέσματα εκείνη την ημέρα να δω.συμπτωματα αρκετά είχα τωρα τελευταιες μέρες αλλά δεν ξέρω αν είναι από τα φάρμακα η 🤰.θα δείξει στην χοριακη.

Φαντάζομαι την αγωνία σου!!Εδώ θα είμαστε και θα σε περιμένουμε να ακούσουμε το καλό νέο! Έχω πολύ θετικό προαίσθημα χωρίς να σε ξέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

και εμείς από χθες έχουμε ξεκινήσει γιατί μου είπε ο γιατρός να ξεκινάμε από τη 12η μέρα του κύκλου μέχρι και την 18η γιατί δεν ξέρουμε ακριβώς πότε κάνω ωορρηξία γτ δεν έχω σταθερή ωορρηξία κάθε μήνα. Φαντάσου ότι έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες από τον Σεπτέμβρη και εκείνον το μήνα είχα πάει για παρακολούθηση με υπέρηχο για να βρούμε τις γόνιμες και μετά τον Οκτώβρη που πήγα τη 14η μέρα είχαν περάσει οι γονιμες δηλαδή μου είπε ότι πρέπει να έγινε ωορρηξία η 11η η 12η μέρα του κύκλου. Αλλά πάντα έρχομαι στις 30 ή στις 31 μέρες ακρίβεια περίοδος. Ελπίζω τώρα να είναι ο τυχερός όπως και κάθε μήνας πιστεύω ότι είναι ο τυχερός αλλά ας μας κάνει τώρα το 21 αυτό το δώρο θα είναι ευλογία  για όλες μας. Ένα καλό νέο...

Α το χεις ψάξει αρκετά εσύ μπράβο..Μας εύχομαι τέλος του μήνα να συζητάμε για συμπτώματα μαζί πάλι!!!Εγώ αποφεύγω να βάλω τον εαυτό μου σ αυτή τη διαδικασία μκε το γιατρό  γιατί νομίζω θα με στρεσάρει ακόμα περισσότερο. Νιώθω κάθε μήνα την ωορηξία μου είμαι πολυ τυχερή σ αυτό. Απλά ξέρεις τι δεν έχω καταλάβει? Την πρώτη μέρα που νιώθεις την ωορηξία σημαίνει ότι τότε γίνεται ή οτι ετοιμάζεται να γίνει? Γιατί τυχαίνει να πονάω δύο μέρες πχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Α το χεις ψάξει αρκετά εσύ μπράβο..Μας εύχομαι τέλος του μήνα να συζητάμε για συμπτώματα μαζί πάλι!!!Εγώ αποφεύγω να βάλω τον εαυτό μου σ αυτή τη διαδικασία μκε το γιατρό  γιατί νομίζω θα με στρεσάρει ακόμα περισσότερο. Νιώθω κάθε μήνα την ωορηξία μου είμαι πολυ τυχερή σ αυτό. Απλά ξέρεις τι δεν έχω καταλάβει? Την πρώτη μέρα που νιώθεις την ωορηξία σημαίνει ότι τότε γίνεται ή οτι ετοιμάζεται να γίνει? Γιατί τυχαίνει να πονάω δύο μέρες πχ..

Καλησπέρα,,να ξέρεις αν νιώθεις το "σκισιμο" του αυγού μπορεί να είναι και ανακλαστικος ο πόνος...να έχει γίνει δηλαδή κάποιες ώρες νωρίτερα αλλά να νιώσεις τον πόνο μετά. Σημασία έχει να έχεις επαφές ,,,ειδικά αν καταλαβαίνεις την ωορηξια σου όπως και εγώ. Τύχη και έρωτα !!!! 😉🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Α το χεις ψάξει αρκετά εσύ μπράβο..Μας εύχομαι τέλος του μήνα να συζητάμε για συμπτώματα μαζί πάλι!!!Εγώ αποφεύγω να βάλω τον εαυτό μου σ αυτή τη διαδικασία μκε το γιατρό  γιατί νομίζω θα με στρεσάρει ακόμα περισσότερο. Νιώθω κάθε μήνα την ωορηξία μου είμαι πολυ τυχερή σ αυτό. Απλά ξέρεις τι δεν έχω καταλάβει? Την πρώτη μέρα που νιώθεις την ωορηξία σημαίνει ότι τότε γίνεται ή οτι ετοιμάζεται να γίνει? Γιατί τυχαίνει να πονάω δύο μέρες πχ..

Εμείς το είχαμε παρακολουθήσει στον πρώτο μήνα που είχα πάει. Τη 14η ημέρα είδαμε το αυγουλάκι και το είχε μετρήσει και την επομένη είχε σκάσει το αυγουλάκι οπότε εκεί έπρεπε να γίνει η γονιμοποίηση . Και εγώ συνήθως δύο μέρες πονάω.δεν είμαι σίγουρη ακριβώς πότε έχω και ωορηξία. Αυτό είναι που με μπερδεύει εμένα. Ας πούμε τώρα αυτές τις μέρες δεν πονάω πονούσα πριν από τρεις-τέσσερις μέρες αλλά δεν νομίζω να έκανα ωορρηξία πριν 4 μέρες γιατί είναι πολύ αρχή του κύκλου 23 του μήνα ειχα έρθει περίοδο... Έτσι λόγω των πολυκυστικων μου είπε ο γιατρός να κάνουμε ελεύθερα επαφές μέχρι το Μάιο και αν δεν πιάσουμε μέχρι το Μάιο να πάω να κάνουμε σαλπιγγογραφία... Βέβαια με τον άντρα μου προσπαθούμε να έχουμε όλο το μήνα επαφές ελεύθερες και όχι μόνο στις γόνιμες γιατί ποτέ δεν ξέρεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,να ξέρεις αν νιώθεις το "σκισιμο" του αυγού μπορεί να είναι και ανακλαστικος ο πόνος...να έχει γίνει δηλαδή κάποιες ώρες νωρίτερα αλλά να νιώσεις τον πόνο μετά. Σημασία έχει να έχεις επαφές ,,,ειδικά αν καταλαβαίνεις την ωορηξια σου όπως και εγώ. Τύχη και έρωτα !!!! 😉🤞🙏👶❤️

Καλησπέρα και σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ομοιοπαθούσα!!Άρα μπορει και να γίνεται πχ και μια μέρα πριν που δε νιώθω τίποτα..Τι τραβάμεεεε! Ναι ναι πολύ έρωτα τώρα και άγχος παράλληλα 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Εμείς το είχαμε παρακολουθήσει στον πρώτο μήνα που είχα πάει. Τη 14η ημέρα είδαμε το αυγουλάκι και το είχε μετρήσει και την επομένη είχε σκάσει το αυγουλάκι οπότε εκεί έπρεπε να γίνει η γονιμοποίηση . Και εγώ συνήθως δύο μέρες πονάω.δεν είμαι σίγουρη ακριβώς πότε έχω και ωορηξία. Αυτό είναι που με μπερδεύει εμένα. Ας πούμε τώρα αυτές τις μέρες δεν πονάω πονούσα πριν από τρεις-τέσσερις μέρες αλλά δεν νομίζω να έκανα ωορρηξία πριν 4 μέρες γιατί είναι πολύ αρχή του κύκλου 23 του μήνα ειχα έρθει περίοδο... Έτσι λόγω των πολυκυστικων μου είπε ο γιατρός να κάνουμε ελεύθερα επαφές μέχρι το Μάιο και αν δεν πιάσουμε μέχρι το Μάιο να πάω να κάνουμε σαλπιγγογραφία... Βέβαια με τον άντρα μου προσπαθούμε να έχουμε όλο το μήνα επαφές ελεύθερες και όχι μόνο στις γόνιμες γιατί ποτέ δεν ξέρεις....

Σαλπιγγογραφία γιατί τόσο νωρίς? Λόγω των πολυκυστικών? Καλά κάνετε και δεν πάτε μόνο με τις γόνιμες γιατί συνέχεια ακούμε για εγκυμοσύνες εκτός τν ημερών αυτών..Πόσο χρονών είσαι? Και μένα 24 ήταν η τελευταία μου περίοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Σαλπιγγογραφία γιατί τόσο νωρίς? Λόγω των πολυκυστικών? Καλά κάνετε και δεν πάτε μόνο με τις γόνιμες γιατί συνέχεια ακούμε για εγκυμοσύνες εκτός τν ημερών αυτών..Πόσο χρονών είσαι? Και μένα 24 ήταν η τελευταία μου περίοδος.

Έτσι μου είπε ο γυναικολόγος μου.ναι λόγω των κύστεων. Είμαι 31. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Φαντάζομαι την αγωνία σου!!Εδώ θα είμαστε και θα σε περιμένουμε να ακούσουμε το καλό νέο! Έχω πολύ θετικό προαίσθημα χωρίς να σε ξέρω..

Σευχαριστω πολύ να σαι καλά και συ ότι καλύτερο επιθυμείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλησπέρα και σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ομοιοπαθούσα!!Άρα μπορει και να γίνεται πχ και μια μέρα πριν που δε νιώθω τίποτα..Τι τραβάμεεεε! Ναι ναι πολύ έρωτα τώρα και άγχος παράλληλα 😔

Να μην αγχώνεσαι.εγώ δεν λέω του άντρα μου πότε είναι οι γόνιμες μέρες για να μην είναι και αγχωμένος και να μην το κάνουμε μόνο και μόνο για να γίνει επειδή πρέπει. Οπότε το πάμε πιο χαλαρά και οι δύο και το απολαμβάνεις και έτσι πιο καλά!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...