Μετάβαση σε περιεχόμενο
Stella_kl

Πρόβλημα με τη θηλή

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!Το μωρό μου ειναι 2,5 μηνών και τον τελευταίο διάστημα έχουμε πρόβλημα με τη θηλή από το μπιμπερό.Από την αρχή δεν τη βολευε η θηλή από σιλικόνη,οπότε χρησιμοποιώ από καουτσουκ της nuk.Έχω μεσαίας οπής αλλά δεν έτρεχε καλά το γαλα,,τις ανοιξα,αλλά μικρή διαφορά και κουραζοταν,πήρα με μεγαλύτερη οπή τρεχει πολυ και αντιδρα,πήρα τις 6+ πατικώνεται και κλαιει.Τι να κάνω?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Καλησπέρα!! Επειδή δεν με κάλυψε πλήρως η συνάντηση που είχα, πήραμε απόφαση με τον άντρα μου να πάμε Αθήνα στον Παντο, που έχουμε ακούσει πολύ καλά λόγια από τον περίγυρο μας.  Εγώ κ για τα δύο κέντρα έχω ακούσει και καλά και κακά λόγια! Θεωρώ ότι επειδή πρόκειται για ένα λεπτό θέμα, το θέμα της εξωσωματικής και της υπογονιμότητας, κάποιες γυναίκες παρεξηγουμε λίγο παραπάνω κάποιες καταστάσεις ή συζητήσεις! Σίγουρα όμως υπάρχουν και αυτοί που θα σε δουν ψύχρα σαν ευρώ και δεν θα σκεφτούν τις ψυχές μας!! Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στο κόπο να μου γράψεις και να με ενημερώσεις όπως έκαναν πολλά κορίτσια εδώ μέσα!! 
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Απλά αυτό με τη μετατόπιση δεν κατάλαβα...τι σημαίνει? Ότι και καλά ποια ειναι η ακριβής μέρα του κύκλου που είναι καλό να γίνει η ετ παρόλη την προετοιμασία τεχνητού ή φυσικού κύκλου? Ή τα έκανα κουβάρι στο μυαλό μου? Εγώ είμαι 40 ετών με μια αποτυχημένη ετ. @peacock σε ευχαριστώ πολύ και σένα!!!! 
    • Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου και τη θετική σκέψη 🌸🌺🌸🌺🌸απλά δεν με έβαλε να τις μετρήσω όποτε δεν ξέρω αν τις έχω ψηλά η χαμηλά..... Ίσως τον πάρω αύριο να τον ξαναρωτήσω η μήπως πάω μόνη μου και κάνω και μια αίματος να είμαι σίγουρη 😋😋😋
    • Πολλά μου φαίνονται και μένα από τώρα τόση προγεστερόνη όλα αυτά ,,, απλά ρώτησε τον γιατρό σου και τηλεφωνικά να σου εξηγήσει ποιος ο λόγος αν και σένα σε "τρώει",,,,μήπως έχεις πολύ πολύ χαμηλή και σε τονώνει? Αλλά συνήθως μια μέρα πριν βάζουν Prolutex,,,,τι να πω? Είναι ανάλογα και το πρωτόκολλο,,, καλύτερα να μιλάς κυρίως με το γιατρό σου γιατί αν η καθεμία μας σου πούμε και τη γνώμη μας και το πως μάς πήγε εμάς ο γιατρός μας ,θα σε κάψουμε νομίζω. Και εσύ τώρα πρέπει να είσαι ήρεμη και υπομονετική. Όλα να πάνε υπέροχα εύχομαι ολόψυχα. 🤞🙏⛪👶❤️
    • Εννοείται πάντα θετικά!!!Για να σου τα έδωσε ο γιατρός κάποιο λόγο θα έχει μην το σκέφτεσαι💖
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...