Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπάρχει καμια κοπέλα απο καβάλα να ξέρει για της κλινικές απο καβάλα


Recommended Posts

Το 2015 γέννησα στη ελευθώ! Δεν άξιζε τα χρήματα που έδωσα! Για εμένα καλύτερα πήγαινε στο γενικό Νοσοκομείο και δώσε τα χρήματα της κλινικής σε κάτι άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Nantia2021 είπε:

Το 2015 γέννησα στη ελευθώ! Δεν άξιζε τα χρήματα που έδωσα! Για εμένα καλύτερα πήγαινε στο γενικό Νοσοκομείο και δώσε τα χρήματα της κλινικής σε κάτι άλλο. 

Εμένα είναι ο γιατρός μου Λητώ αλλά περιμένω να δω ποσά θα με πεί και αν μπορώ να τα έχω...και δεν ξέρω ακόμα είμαι μπερδεμένη με αυτό το θέμα και δεν ξέρω αν μέχρι τότε θα επιτρέπεται να εχεις συνοδό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Princess1312 είπε:

Εμένα είναι ο γιατρός μου Λητώ αλλά περιμένω να δω ποσά θα με πεί και αν μπορώ να τα έχω...και δεν ξέρω ακόμα είμαι μπερδεμένη με αυτό το θέμα και δεν ξέρω αν μέχρι τότε θα επιτρέπεται να εχεις συνοδό

Για σύνοδο τώρα λόγω κορονοιου δεν γνωρίζω αλλά από γενικές παροχές που έχουν στο λέω! Η Λητώ είναι λίγο ποιο ακριβή από την ελευθώ από όσο γνωρίζω. Μια οικογενειακή φίλη γέννησε εκεί και σαν μόνο παράπονο ήταν ότι πήγαν να δώσουν κρυφά φόρμουλα στο μωρό μιας κοπέλας ενώ εκείνη ήθελε να θηλάσει και το έκαναν μπροστά σε αυτήν την φίλη μας και εκείνη μαλωσε μαζί τους! 

Αλλά από τιμές, εγώ στην ελευθώ έδωσα 2.000€ με φυσικό τοκετό! Η Λητώ είναι από ότι ξέρω 200-300€ ποιο ακριβή αλλά δεν είναι και καλύτερη. Δυστυχώς οι κλινικές είναι όλες παλιές στην Καβάλα. Ναι μεν ανακαινισμένες, αλλά παλιές, και πέρα από το πραγματικά πολύ καλό φαγητό, δεν προσφέρουν κάτι παραπάνω από το γενικό νοσοκομείο! Τώρα σκέψου και το δωμάτιο που θέλεις να είσαι! Άλλη τιμή έχει το τετρακλινο και άλλη το μονοκλινο. Κοίταξε αν μπορείς να συνεννοηθείς για τετρακλινο, αλλά να σου εγγυηθούν πως θα είσαι μόνη σου 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantia2021 είπε:

Για σύνοδο τώρα λόγω κορονοιου δεν γνωρίζω αλλά από γενικές παροχές που έχουν στο λέω! Η Λητώ είναι λίγο ποιο ακριβή από την ελευθώ από όσο γνωρίζω. Μια οικογενειακή φίλη γέννησε εκεί και σαν μόνο παράπονο ήταν ότι πήγαν να δώσουν κρυφά φόρμουλα στο μωρό μιας κοπέλας ενώ εκείνη ήθελε να θηλάσει και το έκαναν μπροστά σε αυτήν την φίλη μας και εκείνη μαλωσε μαζί τους! 

Αλλά από τιμές, εγώ στην ελευθώ έδωσα 2.000€ με φυσικό τοκετό! Η Λητώ είναι από ότι ξέρω 200-300€ ποιο ακριβή αλλά δεν είναι και καλύτερη. Δυστυχώς οι κλινικές είναι όλες παλιές στην Καβάλα. Ναι μεν ανακαινισμένες, αλλά παλιές, και πέρα από το πραγματικά πολύ καλό φαγητό, δεν προσφέρουν κάτι παραπάνω από το γενικό νοσοκομείο! Τώρα σκέψου και το δωμάτιο που θέλεις να είσαι! Άλλη τιμή έχει το τετρακλινο και άλλη το μονοκλινο. Κοίταξε αν μπορείς να συνεννοηθείς για τετρακλινο, αλλά να σου εγγυηθούν πως θα είσαι μόνη σου 😉

Ναι κάτι θα κάνω γενικός είναι πολλά τα λεφτά και η κλινικές που έχει η καβάλα είναι λίγες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι κάτι θα κάνω γενικός είναι πολλά τα λεφτά και η κλινικές που έχει η καβάλα είναι λίγες 

Ναι δυστυχώς! Έχω ακούσει πάντως πωσ κλείνουν τετρακλινο και μετά από συνεννόηση δεν φέρνουν άλλη λεχώνα!!! Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nantia2021 είπε:

Ναι δυστυχώς! Έχω ακούσει πάντως πωσ κλείνουν τετρακλινο και μετά από συνεννόηση δεν φέρνουν άλλη λεχώνα!!! Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Καλημέρα!! Είδα αργά την συζήτηση...γεννησα στη Λητώ τν Αύγουστο του 2018 η γιατρός μου και οι μαίες άψογες η κλινική ακόμα δν είχε ανακαινιστη αλλά ήταν μια χαρά το φαγητό καταπληκτικό..τετρακληνο δν γνωρίζω αν έχει,εγώ είχα μονοκλινο και όλα μαζί με τν επισκληριδιο και την παιδίατρο μας βγήκαν 1950€ με φυσιολογικό τοκετό..πρώτα ο Θεός θα ξανά γεννησω εκεί τν Ιανουάριο! Με το καλό σε όλες τις εγκυουλες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

Κι εγώ 1 χρόνο μετά έχω να πω ότι γένησα στην Ελευθώ το 2015 και έχω να πω μόνο τα καλύτερα! Καμία σχέση με το δημόσιο της Καβάλας που έχω ακούσει από γιατρό που δουλεύει μέσα να μείνω μακριά (αν και πρόλαβα να το καταλάβω μόνη μου, δυστυχώς).

Είναι θέμα γιατρού από το αν θα δώσουν ξένο μέχρι και το ποια μαία θα είναι στη βάρδια. Ενώ από την κλινική είμαι υπερ-ικανοποιημένη, δυστυχώς διάλεξα λάθος γιατρό. Επίσης ναι, είναι παλιά αλλά δεν είναι λόγος να μην πας καθώς είναι πλήρως ανακαινισμένη. Το ΄ίδιο έχω ακούσει και για τη Λητώ αλλά δεν έχω πάει...

Πλέον έγκυος στο 2ο παιδάκι μου, μένω Αθήνα και θα έρθω να γεννήσω στην ελευθώ. Όχι μόνο γιατί έχω βρει την καλύτερη γιατρό έβερ αλλά και επειδή το τετράκλινο σε οποιαδήποτε κλινική της Αθήνας είναι τα διπλάσια από το μονόκλινο της ελευθούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Έχουμε κάποια ενημέρωση για το θέμα των τιμών; αυτό με το τετράκλινο που σε αφήνει μόνη πως το δέχεται η κλινική ; με φακελάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε ακούσει ότι στο τερακλινο δεν επιτρέπεται καθόλου ο σύζυγός, ισχύει;  δεν θα μπορώ ούτε να την εξυπηρετήσω στο παραμικρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...