Μετάβαση σε περιεχόμενο

To be pregnant or not to be


Xrisa95

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες ειμαι νεα στο φορουμ εχω ενα μωρο 15 μηνων που θηλαζω ακομα κ δν εχω περιοδο μεχρι τωρα 

θα ηθελα την θετικη σας ενεργεια κ την αποψη σας μηπως εχει συμβει παλι το θαυμα για εμας 

στις 25 οκτωμβρη ειχαμε ελευθερη επαφη με τον αντρα μ κ στις 8 του μηνα νοεμβρη  ειδα μια σταγονα αιμα ετσι ανοιχτοχρωμο 

εχω πονακια και λιγο πριξιμο αλλα ακομα δεν εχω δει περιοδο 

εκανα σημερα τεστ αλλα ηταν αρνητικο (εκανα τεστ που ανιχνευει απο 25mlU/ml της ορμονης) 

πιστευω αν ηταν εγκυμοσυνη θα ειχε φανει σωστα; Μεχρι τωρα δεν μ εχει ερθει περιοδος απ οταν γεννησα κ αγχωνομαι 

σας ευχαριστωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλησπερα σε ολες ειμαι νεα στο φορουμ εχω ενα μωρο 15 μηνων που θηλαζω ακομα κ δν εχω περιοδο μεχρι τωρα 

θα ηθελα την θετικη σας ενεργεια κ την αποψη σας μηπως εχει συμβει παλι το θαυμα για εμας 

στις 25 οκτωμβρη ειχαμε ελευθερη επαφη με τον αντρα μ κ στις 8 του μηνα νοεμβρη  ειδα μια σταγονα αιμα ετσι ανοιχτοχρωμο 

εχω πονακια και λιγο πριξιμο αλλα ακομα δεν εχω δει περιοδο 

εκανα σημερα τεστ αλλα ηταν αρνητικο (εκανα τεστ που ανιχνευει απο 25mlU/ml της ορμονης) 

πιστευω αν ηταν εγκυμοσυνη θα ειχε φανει σωστα; Μεχρι τωρα δεν μ εχει ερθει περιοδος απ οταν γεννησα κ αγχωνομαι 

σας ευχαριστωωω

Καλημερα κοριτσι μου να χαιρεσαο το μωρακι σου😊 ναι δεν αποκλειεται να εισαι και να μηκ φανηκε ακομα, περιμενε 2 μερες και κανε καλυτερα μια χοριακη να εισαι σιγουρη, πιστευω ειναι το καλυτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου να χαιρεσαο το μωρακι σου😊 ναι δεν αποκλειεται να εισαι και να μηκ φανηκε ακομα, περιμενε 2 μερες και κανε καλυτερα μια χοριακη να εισαι σιγουρη, πιστευω ειναι το καλυτερο! 

Καλημερα σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου το εκτιμω που διεθεσες χρονο να μου απαντησεις 

για καποιο λογο οσο δεν ερχεται η περιοδος ελπιζω σ ενα θαυμα  αλλα απο την αλλη λεω καλυτερα να μου ερθει να μην ελπιζω ασκοπα 

ειμαι λιγο απαισιοδοξη γιατι περνανε οι μερες κ πιστευα οτι το τεστ θα ειχε δειξει κατι :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλησπερα σε ολες ειμαι νεα στο φορουμ εχω ενα μωρο 15 μηνων που θηλαζω ακομα κ δν εχω περιοδο μεχρι τωρα 

θα ηθελα την θετικη σας ενεργεια κ την αποψη σας μηπως εχει συμβει παλι το θαυμα για εμας 

στις 25 οκτωμβρη ειχαμε ελευθερη επαφη με τον αντρα μ κ στις 8 του μηνα νοεμβρη  ειδα μια σταγονα αιμα ετσι ανοιχτοχρωμο 

εχω πονακια και λιγο πριξιμο αλλα ακομα δεν εχω δει περιοδο 

εκανα σημερα τεστ αλλα ηταν αρνητικο (εκανα τεστ που ανιχνευει απο 25mlU/ml της ορμονης) 

πιστευω αν ηταν εγκυμοσυνη θα ειχε φανει σωστα; Μεχρι τωρα δεν μ εχει ερθει περιοδος απ οταν γεννησα κ αγχωνομαι 

σας ευχαριστωωω

Κορίτσι μου αφού το θες μακάρι να είσαι!Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις μια χοριακη τη Δευτέρα αν δεν έχει έρθει η κυρία.Οσον αφορά το τεστ μπορεί να μην έδειξε γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμη.Το έχω πάθει με το self clear.

Όπως και να έχει φιλιά στο μωράκι σου και εύχομαι να είναι όλα όπως τα θέλεις!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσι μου αφού το θες μακάρι να είσαι!Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις μια χοριακη τη Δευτέρα αν δεν έχει έρθει η κυρία.Οσον αφορά το τεστ μπορεί να μην έδειξε γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμη.Το έχω πάθει με το self clear.

Όπως και να έχει φιλιά στο μωράκι σου και εύχομαι να είναι όλα όπως τα θέλεις!😊

Σ ευχαριστω για τις ευχες σου κ τα καλα σου λογια! 
Θα παω οντως για χοριακη αν δεν ερθει η περιοδος και συνεχισουν τα συμπτωματα για να ειμαι σιγουρη για ολα τα ενδεχομενα 

αν εισαι εγκυουλα ευχομαι με το καλο κ αν προσπαθεις παλι ευχομαι με το καλο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Σ ευχαριστω για τις ευχες σου κ τα καλα σου λογια! 
Θα παω οντως για χοριακη αν δεν ερθει η περιοδος και συνεχισουν τα συμπτωματα για να ειμαι σιγουρη για ολα τα ενδεχομενα 

αν εισαι εγκυουλα ευχομαι με το καλο κ αν προσπαθεις παλι ευχομαι με το καλο 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Είμαι εγκυουλα στον τέταρτο μήνα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημερα σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου το εκτιμω που διεθεσες χρονο να μου απαντησεις 

για καποιο λογο οσο δεν ερχεται η περιοδος ελπιζω σ ενα θαυμα  αλλα απο την αλλη λεω καλυτερα να μου ερθει να μην ελπιζω ασκοπα 

ειμαι λιγο απαισιοδοξη γιατι περνανε οι μερες κ πιστευα οτι το τεστ θα ειχε δειξει κατι :( 

Τα τεστ κανουν και λαθη στα αρνητικα, επισης ισως ειναι μια καθυστερημενη συλληψη και δεν εχει ανεβει ακομα η ορμονη, γι αυτο καλυτερα η αιματος που θα την πιασει οπως και να χει τη χοριακη🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...