Μετάβαση σε περιεχόμενο
Motherof2

Γέννα στο νοσοκομείο Βόλου;

Recommended Posts

Καλησπέρα, πρόσφατα μετακομίσαμε στην πόλη του Βόλου και με μεγάλη μας χαρά ανακαλύψαμε ότι είμαι έγκυος! Έχουμε ένα παιδάκι, το οποίο γεννήθηκε στο  μαιευτήριο "Έλενα", από το οποίο έχουμε τις καλύτερες εντυπώσεις και τώρα που είμαστε Βόλο αναρωτιέμαι πού είναι καλύτερα να γεννήσω. Έχετε εμπειρία; Ακόμη έχετε να μου προτείνετε κάποιο γυναικολόγο;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Σωστά !! ουτως ή αλλως θα της την ζητησουν αργοτερα δηλ με το που θα μεινει έγκυος οποτε γιατί να μην γινεται απο τωρα;να ησυχάζει; Αυτο δε καταλαβαινω με τους γιατρους...
    • Κοριτσαρες μου καλησπέρα!! Έχω χαθεί γιατί μετακομιζα και ήταν ότι πιο δύσκολο να ομολογώ δεν μπορούσα να κάνω πολλά και κανένας δεν τα έκανε όπως τα ήθελα εγω μας βγάλανε την πίστη με τα έπιπλα αλλα τακτοπηθηκαμε αύριο θα βάλουμε και το δέντρο.  Τα νέα μου όλα μια χαρά τελικά περιμένουμε μπέμπα και εχει αρχίζει ο τρίτος παγκόσμιος για το όνομα γιαγιάδες που τρώγονται μεταξύ τους και δυο γονείς που δεν συμφωνούν σε τίποτα έχουμε χρόνο που θα πάει το δικό μου θα βγει .  
    • Κοριτσια καλησπερα! Προσπαθούμε με τον αντρα μου εδω και 4 μηνες για μωρακι αλλα δυστυχως δεν εχει ερθει ακομα ! Τον προηγουμενο μηνα ειχα την 8η μερα του κυκλου λιγο καφε το οποίο κρατησε 2 μερες περιπου και σταμάτησε.  Σε αυτον τον κύκλο (βρισκομαι στην 18η μερα του κυκλου) εχω παλι λιγο καφε-ροζ στο σκουπισμα περισσότερο. Αυτο συνεχίζεται απο χθες ! Υπάρχουν παρομοιες εμπειριες και αν ναι ξερει καμια τι μπορει να σημαινει?? Να σημειωσω οτι εχω σχετικα αστατο κυκλο 30-35 ημερων και η περιοδος μου κρατάει γυρω στις 7 ημερες !!! 
    • Καλορίζικο το θεματάκι μας και καλές γιορτές να έχουμε!! Κορίτσια δεν μπαίνω πολύ, με έχει φάει η δουλειά...γίνεται χαμός!! Εύχομαι όλες να είστε καλά!!!
    • Καλησπερα κοριτσι μου, τα υπολοιπα που λες εκτος απο την αισθηση στον κολπο,τα ειχα κ εγω πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος!! Παντως ειναι νωρις ακομα, περιμενε τουλαχιστον μεχρι τη μερα που περιμενεις περιοδο, μην απογοητευτεις αδικα!! Ευχομαι να εχει γινει το θαυματακι😊
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...