Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! 🥰🥰🥰🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️🤰🙏🧿✨️ Ευχομαι ν εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, ανεφελη κ με ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σας σε λιγους μηνες!!!🫶🌷 Να μας γραφεις τα νεα σου κ καλα αποτελεσματα στην επαναληπτικη εξεταση!!!
    • Κοριτσια μου αυριο μεγαλη μερα!!!! @annitakianna με το καλο η β επιπεδου!!! 🧿🧿🧿🌻🤩💙🙏 θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!!! Τι ωρα θ πας;; @Xrisa95 αυριο εχουμε κ οι 2 υπερηχο!!! Με το καλο ολα!!!💙💙💙🙏🧿✨️😍 να μας γραψεις οποτε μπορεις!!! Εγω κοριτσια 8 το βραδυ εχω υπερηχο!! Αργουτσικα αυριο... ευτυχως η τελευταια εβδομαδα δν καταλαβα πως περασε με τοσο τρεξιμο π ειχα.. κ στο γραφειο κ μετα ολο καποια επισκεψη, γενεθλια, δουλιτσες... αντε ν παμε ν τις δουμε κ να ειναι ολα καλα.🙏🧿 Την Πεμπτη ενιωσα κ την πρωτη κλωτσιτσα!!!! 🫠🫠🫠🫠🥰🥰🥰🥰💞💞💞💞💞 λιωνωωωω... ολο το σκ τις νιωθω σε διαφορες στιγμες (κατα βαση οταν ξαπλωνω) Τι ευτυχια ειναι αυτη!!! 🥹🥹 εχουμε τρελαθει μ τον αντρα μου!! Μοναδικο συναισθημα!!! 💖
    • Κοριτσι μου εγω στην αρχη επαιρνα πολλα φαρμακα γτ εκανα εξωσωματικη.. προγεστερονη, αντιπηκτικες, σαλοσπιρ, φυλλικο, κορτιζονη.. σταδιακα τα μειωσα κ πλεον παιρνω μονο μια πολυβιταμινη (pregnacare) κ gynotardyferon γτ στις τελευταιες εξετασεις ο αιματοκριτης ηταν 32.. Περιμενω διδυμα κοριτσακια 🎀🎀 κ ειναι τα πρωτα μας παιδακια.. 🙏🧿🥰
    • Κοίτα εγώ έχω βρει μια γιαγιά να μου την κρατάει σχετικά φτηνή (κάτω από τον σημερινό κατώτατο). Πιστεύω ίσως μπορείς κι εσύ να βρεις μια τέτοια. Ξεκίνα και ρώτα στην γειτονιά. Στη φάση που είσαι θεωρώ ότι και όλο σου τον μισθό να δίνεις καλά θα είναι γιατί δεν θες να χάσεις και τα επιδόματα και τη δουλειά σου όταν θα είσαι έγκυος στο 2ο. Εγώ έτσι το σκέφτομαι πάντως. Και που ξέρεις, μετά από λίγο μπορεί να μπορέσει τελικά η μαμά σου να την κρατήσει και να γλιτώσεις αυτό το έξοδο.  Α επίσης μπορείς να πάρεις την γονική άδεια που είναι 4 μήνες και να κερδίσεις έτσι λίγο χρόνο.
    • Εγω κοριτσι μου αυριο εχω γιατρο κ εχει ν με δει σχεδον 1 μηνα λογω του οτι μπηκα στο 2ο 3μηνο.  Πιστευω θ μου τη γραψει αυριο.. θ τον ρωτησω παντως! 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...