Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ξέρεις τι γίνετε είχε παρά πολύ κόσμο αυτήν και μετά κάπου έχανε την μπαλα σκέψου με είδε όταν ήμουν 2 μηνων εγκυος και μετά το επόμενο μας ραντεβού από κοντά ήταν όταν είχα πάει 6 μηνών.. και ενώ έλεγα την γραμματέα να κλεισω ένα ραντεβού να ερθω από κοντά εκείνη έλεγε όχι δεν χρειάζεται να πάω κανε την διατροφη ακόλουθα οδηγίες και θα τα πουμε μετά την β επιπέδου.. 🤷‍♀️ εγω όλο αυτό το διάστημα φοβομουν να φάω κάτι παρά πάνω και υπαρχαν φορές που εκλεγα γιατί νόμιζα πως με το να φάω κάνω κακο στο μωρο  μετα άρχισε να λέει δεν έκανα σωστά την διατροφη και αυτό μπορεί να επηρέασε την ανάπτυξη του μωρού και δεν πήρε πολύ βαρος επειδή πεινουσα και έπρεπε να της πω ότι πεινάω να αυξήσουμε τις ποσότητες και κάτι τέτοια κουλά και στο τέλος κατέληξε με το να μου δίνει και το οκ να τρώω ένα παγωτινη την βδοαμδα.. ξέρεις μετά τι έκανα από το ραντεβού μας.; Παράτησα διατροφη παράτησα μετρησεις την έγραψα κανονικά και δεν ξανα πηγα μέχρι να γεννήσω.. για αυτό τώρα είναι κάπως αρνητική με όλο αυτό το θέμα του ζαχαρου 
    • ναι διίστανται οι απόψεις απ ότι έχω καταλάβει..και διαφορετικοί οργανισμοί..δεν ξερω και αν θα καταλάβουμε ποτέ τι λειτουργεί καλά και τι όχι τελικά..πάντως τώρα που το έψαξα, τον μήνα που έμεινα έγκυος είχαμε πέρα παρά μέρα επαφές..τριβή και δοκιμές θέλει   @annie! έχεις ακόμη συμπτώματα; οι υπόλοιποι πως είναι;
    • Αχ τέλεια που θα τον δείτε! Αναμένουμε τα νέα σου! 🤗🤗🤗🧿🧿Εγώ την άλλη βδομάδα θα σας πω! Η ζέστη είναι το χειρότερό μου, το κρύο το αντέχω..
    • μια χαρά είναι μην αγχώνεσαι, είναι μακρυς και λογικά κλειστός!! κ να σου πω καλύτερα κ΄άπου στο 30 τώρα θα γεννήσεις ευκολότερα, φαντάσου να έχεις τόσο όσο κοντεύεις στην ΠΗΤ σου θα σου λεει ο γιατρ΄ός είναι μακρύς έχουμε ακόμη... 
    • Θα το αποθηκεύσω αυτό το μνμ γιατί μου δίνει αισιοδοξία ☺️ σε ευχαριστώ για τα στατιστικά αν και τα ξέρω, αν δεν μου τα λέει κάποιος δεν δίνω σημασία, λόγω του άγχους μου. Νιώθω ότι δεν θα το αντέξω. Αλλά…το ήξερα πριν το πάρω απόφαση. Όποτε πρέπει να είμαι οκ. Με το καλό κορίτσι μου γλυκό!! Όντως μαζί θα πηγαίνουμε!! Σε ευχαριστώ καο πάλι για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Με το καλό να τελειώσουμε με αυτό το 3μηνο!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...