Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λεχώνα-Αίμα


Recommended Posts

Γεια σας!Γεννησα πριν 16 μέρες και εκτός απο τις 2-3 πρώτες μέρες τις υπολοιπες είχα πολύ λιγο αίμα και κυρίως υγρα(τα λοχεια).Σημερα ομως αρκετο κοκκινο αιμα όλη μέρα.Έτυχε σε καμια αυτο?Κανονικά μέρα με τη μέρα δεν πρέπει όσο είσαι λεχώνα να μειώνεται το αιμα κι όχι να αυξάνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Stella_kl είπε:

Γεια σας!Γεννησα πριν 16 μέρες και εκτός απο τις 2-3 πρώτες μέρες τις υπολοιπες είχα πολύ λιγο αίμα και κυρίως υγρα(τα λοχεια).Σημερα ομως αρκετο κοκκινο αιμα όλη μέρα.Έτυχε σε καμια αυτο?Κανονικά μέρα με τη μέρα δεν πρέπει όσο είσαι λεχώνα να μειώνεται το αιμα κι όχι να αυξάνεται?

Καλημέρα να σου ζήσει το μωράκι σού νομίζω δεν παίζει ρόλο γέννησα πριν 6 μήνες και αυτή τη φορά μια είχα μια δεν είχα εκεί που έλεγα σταματήσε μετά από δύο μέρες μου ερχόταν πάλι πολύ μετά πάλι λίγο νομίζω είναι φυσιολογικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Stella_kl είπε:

Γεια σας!Γεννησα πριν 16 μέρες και εκτός απο τις 2-3 πρώτες μέρες τις υπολοιπες είχα πολύ λιγο αίμα και κυρίως υγρα(τα λοχεια).Σημερα ομως αρκετο κοκκινο αιμα όλη μέρα.Έτυχε σε καμια αυτο?Κανονικά μέρα με τη μέρα δεν πρέπει όσο είσαι λεχώνα να μειώνεται το αιμα κι όχι να αυξάνεται?

Νά σου ζήσει το μωράκι σου κορίτσι μου! Το έπαθε και η φίλη μου αυτό. Το είχαμε συζητήσει γιατί της φάνηκε περίεργο και φοβήθηκε λίγο. Πήρε τον γιατρό τηλέφωνο και της είπε ότι είναι φυσιολογικό. Την προηγούμενη ημέρα έκανε και την βλακεία λεχώνα γυναίκα να μετακινήσει κάτι γλάστρες και δεν ξέρω ίσως την επηρέασε κι αυτό. Πάντως μετά από αυτό τις λιγόστεψε πάλι το αίμα και μετά καθάρισε. Για να σου φύγει πάντως οποιαδήποτε αμφιβολία κάνε ένα τηλέφωνο στον γιατρό σου. Είναι το πιο ορθό να πάρεις την γνώμη του.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Stella_kl είπε:

Γεια σας!Γεννησα πριν 16 μέρες και εκτός απο τις 2-3 πρώτες μέρες τις υπολοιπες είχα πολύ λιγο αίμα και κυρίως υγρα(τα λοχεια).Σημερα ομως αρκετο κοκκινο αιμα όλη μέρα.Έτυχε σε καμια αυτο?Κανονικά μέρα με τη μέρα δεν πρέπει όσο είσαι λεχώνα να μειώνεται το αιμα κι όχι να αυξάνεται?

Να σου ζήσει το μωράκι σου κορίτσι μου...εμένα έτσι με πήγαινε για 30 ημέρες..εκεί που έλεγα ότι σταμάτησε φτου και από την αρχή..είχα τελειώσει άπειρες σερβιετες...άλλες φορές είχα λίγο άλλες περισσότερο και άλλαζε και το χρώμα...χαλάρωσε να απολαύσεις το μικρούλι σου και αν σε προβληματίζει πολύ πάρε τον γιατρό σου να σε ησυχάσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια!Μου φυγε το αγχος απο τις απαντησεις.Αν δω αυξηθεί κι άλλο θα πάρω και τον γιατρό να ρωτησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...