Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιλογή ιατρού για εξωσωματικη


Despoin

Recommended Posts

Καλημερα κορίτσια έχουμε το άγχος που έχουμε για να γίνουμε γονείς να σας πω κ εγώ το πρόβλημα μου,έχουμε μια αποτυγχυμενη σπερματέγχυση κ έχουμε κλείσει για τον επόμενο μήνα να κάνουμε εξωσωματική αλλά διαβάζοντας εδώ στο φόρουμ για διάφορες εξετάσεις που έχετε κάνει αντιληφθήκαμε ότι εμείς δεν έχουμε κάνει τον κατακερματισμό κ το είπαμε του γιατρού κ μας είπε ότι καλό είναι να το κάνουμε ε γιατί δεν μας το έλεγε τόσο καιρό ;;;;κ τώρα ο συζηγος έχει φάει κόλλημα ότι δεν είναι καλός και θα θέλαμε πριν προχωρήσουμε σε εξωσωματική να ψαχτούμε καλά.Είμαστε από επαρχία κ δεν έχουμε ούτε γνωστούς ούτε κάποιον να μας πει πηγαίνετε εκεί γιατί είναι καλός γιατρός.εχουμε βρει στο Ίντερνετ για τον κύριο σφακιαν..... αλλά βλέπω ότι συνεργάζεται στην κλινική που θα πάμε κ εμείς κ δεν ξέρω εν το μεταξύ περνάνε και οι μέρες όπου θα ξεκινήσουμε τις ενέσεις ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/10/2020 at 9:39 ΠΜ, ο/η Despoin είπε:

Καλημερα κορίτσια έχουμε το άγχος που έχουμε για να γίνουμε γονείς να σας πω κ εγώ το πρόβλημα μου,έχουμε μια αποτυγχυμενη σπερματέγχυση κ έχουμε κλείσει για τον επόμενο μήνα να κάνουμε εξωσωματική αλλά διαβάζοντας εδώ στο φόρουμ για διάφορες εξετάσεις που έχετε κάνει αντιληφθήκαμε ότι εμείς δεν έχουμε κάνει τον κατακερματισμό κ το είπαμε του γιατρού κ μας είπε ότι καλό είναι να το κάνουμε ε γιατί δεν μας το έλεγε τόσο καιρό ;;;;κ τώρα ο συζηγος έχει φάει κόλλημα ότι δεν είναι καλός και θα θέλαμε πριν προχωρήσουμε σε εξωσωματική να ψαχτούμε καλά.Είμαστε από επαρχία κ δεν έχουμε ούτε γνωστούς ούτε κάποιον να μας πει πηγαίνετε εκεί γιατί είναι καλός γιατρός.εχουμε βρει στο Ίντερνετ για τον κύριο σφακιαν..... αλλά βλέπω ότι συνεργάζεται στην κλινική που θα πάμε κ εμείς κ δεν ξέρω εν το μεταξύ περνάνε και οι μέρες όπου θα ξεκινήσουμε τις ενέσεις ....

θα σου προτεινα να γραψεις στο μελλοντικες μανουλες με εξωσωματική 2021, ειναι πολλά κοριτσια στη συγκεκριμενη κλινικη και σε αυτό το γιατρό! Από εκεί και πέρα θα βρεις κ άλλους γιατρούς. Για παράδειγμα εγώ ήμουν στον Κο. Παρτσινέβελο Γιώργο και έπιασα με την πρώτη στα 38 (είναι στο μητέρα). Αξιοόλογοι επιστήμονες και άνθρωποι υπάρχουν ευτυχώς αρκετοί. Το θέμα είναι να βρεις αυτόν που σου ταιριάζει.

Πάντως χωρίς καν να ξέρω το γιατρό σου, αν δεν έχετε ανδρικο παράγοντα και οι εξετάσεις του συζύγου είναι καλές δεν μου κάνει εντύπωση να μην σου πρότεινε τον κατακερματισμό. Ούτε εμείς το κάναμε ποτέ. Μας είπε ότι πιο εξειδικευμένα πάμε αν κ εφόσον έχουμε ένδειξη (εμείς πήγαμε με ανεξήγητη οπότε ψάχναμε στα τυφλά τα πάντα...). Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...