Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακη πριν την καθυστέρηση


MARIA20162018

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Γεια σου κ συγχαρητήρια για το ευτυχές γεγονός! Την ίδια απορία είχα κ εγώ! Κανονικά περιμένω αύριο περίοδο κ έκανα σήμερα τεστ γιατί είχα περίεργα πονακια περιοδου 1 εβδομάδα πριν κ βγήκε θετικό κ έκανα χοριακη η οποία βγήκε 82.11 κ μου φάνηκε χαμηλό αλλά στην ουσία ειμαι 2 μέρες πριν την καθυστερηση 

Όχι είναι πολύ καλό σύμφωνα με μικροβιολογικό, γιατρούς,τα κορίτσια μας εδώ κ είχαν δίκιο...

Γιατί δεν τους ενδιαφέρει το αρχικό νούμερο απλά ο διπλασιασμός του αυτό..

Αυτό μου είπε κ ο γιατρός ..που ακόμα δεν πήγα πρώτα ο Θεός σε δέκα μέρες.

Κ είναι κ ανάλογα το πότε έγινε η σύλληψη.

Στα άλλα μου παιδιά οι χοριακες μου ήταν 600+ε μια μέρα καθυστέρησης γ αυτό είχα πανικοβληθεί.οχι ότι μέχρι να πάω στον γιατρό θα ηρεμήσω απλά λέω 😛

Ο γιατρός σου τι σου είπε! ΤΟ ΚΥΡΙΌΤΕΡΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΑΠΟ ΜΈΝΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 69
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MARIA20162018 είπε:

Όχι είναι πολύ καλό σύμφωνα με μικροβιολογικό, γιατρούς,τα κορίτσια μας εδώ κ είχαν δίκιο...

Γιατί δεν τους ενδιαφέρει το αρχικό νούμερο απλά ο διπλασιασμός του αυτό..

Αυτό μου είπε κ ο γιατρός ..που ακόμα δεν πήγα πρώτα ο Θεός σε δέκα μέρες.

Κ είναι κ ανάλογα το πότε έγινε η σύλληψη.

Στα άλλα μου παιδιά οι χοριακες μου ήταν 600+ε μια μέρα καθυστέρησης γ αυτό είχα πανικοβληθεί.οχι ότι μέχρι να πάω στον γιατρό θα ηρεμήσω απλά λέω 😛

Ο γιατρός σου τι σου είπε! ΤΟ ΚΥΡΙΌΤΕΡΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΑΠΟ ΜΈΝΑ!!!!!!!

Ναι σαφώς κ ο διπλασιασμός είναι που μετράει κ σίγουρα δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες.. υπομονή 10 μέρες κ οι 2 μας λοιπόν!

Η γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα κ είναι χαμηλή η τιμή για να φανεί το οτιδήποτε.. Οπότε μου είπε τη Δευτέρα να επαναλάβω τη χοριακη να δούμε τι γίνεται να παίρνω felicine, να μην σηκώνω βαρη, 1 καφέ τη μέρα κ γενικά να προσέχω..  έχεις συμπτώματα εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Γεια σου κ συγχαρητήρια για το ευτυχές γεγονός! Την ίδια απορία είχα κ εγώ! Κανονικά περιμένω αύριο περίοδο κ έκανα σήμερα τεστ γιατί είχα περίεργα πονακια περιοδου 1 εβδομάδα πριν κ βγήκε θετικό κ έκανα χοριακη η οποία βγήκε 82.11 κ μου φάνηκε χαμηλό αλλά στην ουσία ειμαι 2 μέρες πριν την καθυστερηση 

Κοριτσι μου συγχαρητηρια και σε σενα😊 μια χαρα ειναι εγω 3 μερες πριν οπως ειπα ειχα 35 κομμα κατι και ολα πηγαν καλα δοξα το Θεο, το θεμα ειναι σε 2 μερες να εχει διπλασιαστει!! Να μιλησεις με το γιατρο σου θα σου δωσει λογικα φυλλικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσι μου συγχαρητηρια και σε σενα😊 μια χαρα ειναι εγω 3 μερες πριν οπως ειπα ειχα 35 κομμα κατι και ολα πηγαν καλα δοξα το Θεο, το θεμα ειναι σε 2 μερες να εχει διπλασιαστει!! Να μιλησεις με το γιατρο σου θα σου δωσει λογικα φυλλικο!

Κατερινάκι μου!!! Σε σκεφτόμουν!! Πώς είσαι?? Σε ποιο μήνα είσαι τώρα?? Μίλησα με τη γιατρό μου κ μ είπε να παίρνω φυλλικο. Ξεκίνησα σήμερα felicine..  απλά τη Δευτέρα θα πρέπει να κάνω πάλι χοριακη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Κατερινάκι μου!!! Σε σκεφτόμουν!! Πώς είσαι?? Σε ποιο μήνα είσαι τώρα?? Μίλησα με τη γιατρό μου κ μ είπε να παίρνω φυλλικο. Ξεκίνησα σήμερα felicine..  απλά τη Δευτέρα θα πρέπει να κάνω πάλι χοριακη.. 

Καλα κοριτσακι μου μια χαρα, στον 6ο ειμαι τωρα!!! Μπραβο καλα το εκανες, ολα θα πανε καλα να σκεφτεσαι μονο θετικα😊🙏🧿 τη Δευτερα θα εχει εκτοξευθει η χοριακη!! Να μας πεις οταν την κανεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα κοριτσακι μου μια χαρα, στον 6ο ειμαι τωρα!!! Μπραβο καλα το εκανες, ολα θα πανε καλα να σκεφτεσαι μονο θετικα😊🙏🧿 τη Δευτερα θα εχει εκτοξευθει η χοριακη!! Να μας πεις οταν την κανεις!!

Μακαρι κ εγώ σκέφτομαι θετικά! Έχω λίγο αγωνία αλλά η ανακούφιση που νιώθω υπερισχύει! Μπράβο βρε γλυκούλα!! Τι ειναι?? Αγόρι ή κορίτσι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Μακαρι κ εγώ σκέφτομαι θετικά! Έχω λίγο αγωνία αλλά η ανακούφιση που νιώθω υπερισχύει! Μπράβο βρε γλυκούλα!! Τι ειναι?? Αγόρι ή κορίτσι? 

Να αφησεις τον εαυτο σου να το χαρει γτ ειναι μαγικο, εγω φοβομουν πολυ στην αρχη κ ενω μεσα μου πετουσα δεν με αφηνα να το νιωσω οπως ηθελα!!! Κοριτσακι εχουμε😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να αφησεις τον εαυτο σου να το χαρει γτ ειναι μαγικο, εγω φοβομουν πολυ στην αρχη κ ενω μεσα μου πετουσα δεν με αφηνα να το νιωσω οπως ηθελα!!! Κοριτσακι εχουμε😇😇

Ναι αυτό έχω σκοπό να κάνω! Μετά από τόση ταλαιπωρία να το χαρώ με τον καλό μου μαζί! 

Αχ μπράβο!!! Χαίρομαι πραγματικά! 🤗🤗Δηλαδή Γενάρη γεννάς με το καλό???❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Ναι αυτό έχω σκοπό να κάνω! Μετά από τόση ταλαιπωρία να το χαρώ με τον καλό μου μαζί! 

Αχ μπράβο!!! Χαίρομαι πραγματικά! 🤗🤗Δηλαδή Γενάρη γεννάς με το καλό???❤

Μεχρι 2 Φλεβαρη μου εχουν δωσει πιθανη ημερομηνια, ασε και θα φανει απο τη γνωμη της μπεμπας😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Ναι σαφώς κ ο διπλασιασμός είναι που μετράει κ σίγουρα δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες.. υπομονή 10 μέρες κ οι 2 μας λοιπόν!

Η γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα κ είναι χαμηλή η τιμή για να φανεί το οτιδήποτε.. Οπότε μου είπε τη Δευτέρα να επαναλάβω τη χοριακη να δούμε τι γίνεται να παίρνω felicine, να μην σηκώνω βαρη, 1 καφέ τη μέρα κ γενικά να προσέχω..  έχεις συμπτώματα εσύ?

Υπνηλία λίγο... Πονακια περιόδου κοιλιά κ μέση κ όταν σηκώνομαι ζαλίζομαι λίγο...

Το στήθος δεν είναι τούμπανο άλλα δεν είναι απόλυτο ότι πρέπει να είναι πολύ πρησμένο.. 😒

Εμένα ουσιαστικά σήμερα είναι η τρίτη μέρα καθυστέρησης...

Εσύ έχεις τίποτα κορίτσι μου;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μεχρι 2 Φλεβαρη μου εχουν δωσει πιθανη ημερομηνια, ασε και θα φανει απο τη γνωμη της μπεμπας😜

Γερό να ναι κ ας έρθει όποτε θέλει!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MARIA20162018 είπε:

Υπνηλία λίγο... Πονακια περιόδου κοιλιά κ μέση κ όταν σηκώνομαι ζαλίζομαι λίγο...

Το στήθος δεν είναι τούμπανο άλλα δεν είναι απόλυτο ότι πρέπει να είναι πολύ πρησμένο.. 😒

Εμένα ουσιαστικά σήμερα είναι η τρίτη μέρα καθυστέρησης...

Εσύ έχεις τίποτα κορίτσι μου;;;

 

Α μια χαρά! Έχεις αρκετά! Εγώ προς το παρόν έχω πονακια περιοδου, ήπια αλλά από την προηγούμενη εβδομάδα κ στην ουσία αυτό ήταν που με έκανε να το υποψιαστώ! Κατά τ'άλλα τίποτα άλλο.. λίγο ναυτία ένιωσα προχθές το βράδυ κ επίσης δεν έχω καθόλου όρεξη για φαγητό! Εγώ κανονικά σήμερα περίμενα περίοδο.. Οπότε αύριο θα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης. 

Μια απορία έχω κ ντράπηκα να ρωτήσω τη γιατρό μ , βασικά το ξέχασα κιόλας.. επαφές επιτρέπονται ή το κόβουμε από τώρα? 😂😂🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Α μια χαρά! Έχεις αρκετά! Εγώ προς το παρόν έχω πονακια περιοδου, ήπια αλλά από την προηγούμενη εβδομάδα κ στην ουσία αυτό ήταν που με έκανε να το υποψιαστώ! Κατά τ'άλλα τίποτα άλλο.. λίγο ναυτία ένιωσα προχθές το βράδυ κ επίσης δεν έχω καθόλου όρεξη για φαγητό! Εγώ κανονικά σήμερα περίμενα περίοδο.. Οπότε αύριο θα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης. 

Μια απορία έχω κ ντράπηκα να ρωτήσω τη γιατρό μ , βασικά το ξέχασα κιόλας.. επαφές επιτρέπονται ή το κόβουμε από τώρα? 😂😂🤪

Καλυτερα μεχρι να πας να σε δει μην εχετε επαφες, γνωμη μου παντα, και οταν πατε ρωτησε τον γτ καθε γυναικα ειναι διαφορετικη και οι γνωμες των γιατρων δεν συμφωνουν παντα επισης σε αυτο😉 εμας ενω στην αρχη μας αφησε μετα επειδη ειχα μια μικρη αποκολληση μας ειπε να μην ξανα εχουμε, ενταξει στην αρχη ζοριστηκαμε😜 αλλα τωρα το συνηθισαμε εγω πιο πολυ, τι να κανουμε τα μωρακια μας να ναι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλυτερα μεχρι να πας να σε δει μην εχετε επαφες, γνωμη μου παντα, και οταν πατε ρωτησε τον γτ καθε γυναικα ειναι διαφορετικη και οι γνωμες των γιατρων δεν συμφωνουν παντα επισης σε αυτο😉 εμας ενω στην αρχη μας αφησε μετα επειδη ειχα μια μικρη αποκολληση μας ειπε να μην ξανα εχουμε, ενταξει στην αρχη ζοριστηκαμε😜 αλλα τωρα το συνηθισαμε εγω πιο πολυ, τι να κανουμε τα μωρακια μας να ναι καλα!!!

Μμμ κατάλαβα.. Ναι εννοείται ότι πάνω απ'όλα τα μωράκια μας! Αλλά μην ξεχνάμε κ το ζευγάρι! 😂 κ εγώ δε θέλω να το διακινδυνευσω εννοείται, οπότε υπομονή μέχρι να με δει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Μμμ κατάλαβα.. Ναι εννοείται ότι πάνω απ'όλα τα μωράκια μας! Αλλά μην ξεχνάμε κ το ζευγάρι! 😂 κ εγώ δε θέλω να το διακινδυνευσω εννοείται, οπότε υπομονή μέχρι να με δει..

Κάτι άκυρο κορίτσια ...λογικά είμαι 4 εδ κ 4 ημερών...τι φάση με το στήθος ;μια πονάει μια δεν πονάει...🤔🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia0294 περίμενε να πάτε στο 2ο ραντεβού να δεις τι θα σας πει ο γιατρός. Εμάς 1ο τρίμηνο το απαγόρευσε, μετά μας άφησε μέχρι που ήρθαν επιπλοκουλες κ τώρα πάλι κομμένο. Γενικά να σου πω πως εγώ δεν ξετρελάθηκα με τις επαφές κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Όρεξη είχα αλλά η αίσθηση ήταν τελείως διαφορετική. 
 

@MARIA20162018 Με το καλό κοπέλα μου, να μην αγχώνεσαι με τα συμπτώματα έρχονται κ φεύγουν. Είναι πολυυυυυ νωρίς ακόμα!! Μετά την 6η-7η βδομάδα θα σου κατσικωθουν κάποια κ θα λες άντε να περάσει το 1ο τρίμηνο να ηρεμήσω λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Μμμ κατάλαβα.. Ναι εννοείται ότι πάνω απ'όλα τα μωράκια μας! Αλλά μην ξεχνάμε κ το ζευγάρι! 😂 κ εγώ δε θέλω να το διακινδυνευσω εννοείται, οπότε υπομονή μέχρι να με δει..

Οχι δεν το ξεχναμε, κ εγω στην αρχη ειχα στεναχωρηθει με αυτο αλλα τι να κανουμε; δεν θελαμε μετα να το διακινδυνευσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MARIA20162018 είπε:

Κάτι άκυρο κορίτσια ...λογικά είμαι 4 εδ κ 4 ημερών...τι φάση με το στήθος ;μια πονάει μια δεν πονάει...🤔🤔🤔🤔

Ααα μην το σκεφτεσαι καθολου αυτο κοριτσι μου,καποιες μερες θα τα εχεις ολα καποιες δεν θα νιωθεις καν εγκυος!! Ειναι νωρις ακομα μην σε αγχωνουν αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Α μια χαρά! Έχεις αρκετά! Εγώ προς το παρόν έχω πονακια περιοδου, ήπια αλλά από την προηγούμενη εβδομάδα κ στην ουσία αυτό ήταν που με έκανε να το υποψιαστώ! Κατά τ'άλλα τίποτα άλλο.. λίγο ναυτία ένιωσα προχθές το βράδυ κ επίσης δεν έχω καθόλου όρεξη για φαγητό! Εγώ κανονικά σήμερα περίμενα περίοδο.. Οπότε αύριο θα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης. 

Μια απορία έχω κ ντράπηκα να ρωτήσω τη γιατρό μ , βασικά το ξέχασα κιόλας.. επαφές επιτρέπονται ή το κόβουμε από τώρα? 😂😂🤪

Σε καμια εγκυμοσυνη μου δεν ηθελα ουτε το χερι να μου πιασει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα μην το σκεφτεσαι καθολου αυτο κοριτσι μου,καποιες μερες θα τα εχεις ολα καποιες δεν θα νιωθεις καν εγκυος!! Ειναι νωρις ακομα μην σε αγχωνουν αυτα!!

εχεις δικιο...!! σ ευχαριστω πολυ....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/10/2020 at 5:09 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα μην το σκεφτεσαι καθολου αυτο κοριτσι μου,καποιες μερες θα τα εχεις ολα καποιες δεν θα νιωθεις καν εγκυος!! Ειναι νωρις ακομα μην σε αγχωνουν αυτα!!

Γειά σας κορίτσια μου! Λοιπόν πήγα εχθές στον γιατρό πρώτη επίσκεψη .

Είδαμε μόνο σάκο .. είναι ακριβώς όπως κ οι μέρες που υπολογίζεται από την τερ δηλ 5+3 στον ημερολόγιο 5+3 κ στον υπέρηχο ...μου είπε όλα καλά σε δέκα πέντε μέρες τα υπόλοιπα....

Η αλήθεια είναι ότι περιμενα να δω κάτι....😏 Αλλά υπομονή...εσείς πότε είδατε έμβρυο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/10/2020 at 1:53 ΜΜ, ο/η MARIA20162018 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΆ!!!! Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 48 ΩΡΕΣ ΤΡΙΠΛΑΣΙΆΣΤΗΚΕ ΑΠΟ 50 ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΟΧΘΈΣ ΤΩΡΑ ΕΊΝΑΙ 166,78 ....ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΆΣΤΑΣΗ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΉΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!! 💞💞💞💞💞💞💞

Συγχαρητήρια,,,όλα να πάνε τέλεια και με το καλό το μωράκι σας,,,δώσε εσύ κουράγιο σε εμάς να στέλνουμε εμείς θετική ενέργεια για σας!!!!! 🥰😍🥰😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/10/2020 at 5:48 ΜΜ, ο/η Sofia0294 είπε:

Γεια σου κ συγχαρητήρια για το ευτυχές γεγονός! Την ίδια απορία είχα κ εγώ! Κανονικά περιμένω αύριο περίοδο κ έκανα σήμερα τεστ γιατί είχα περίεργα πονακια περιοδου 1 εβδομάδα πριν κ βγήκε θετικό κ έκανα χοριακη η οποία βγήκε 82.11 κ μου φάνηκε χαμηλό αλλά στην ουσία ειμαι 2 μέρες πριν την καθυστερηση 

Ουαουυυυυυ,,,,μπράβο και συγχαρητήρια. Νομίζω είναι υπέροχη η χοριακη σου. Με το καλό να πάνε όλα τέλεια και να δεχτείτε το μωράκι σας. Να είσαι ήρεμη και θετική, όπως η χοριακη σου! 🥰😍🥰😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/10/2020 at 3:46 ΜΜ, ο/η Sofia0294 είπε:

Μμμ κατάλαβα.. Ναι εννοείται ότι πάνω απ'όλα τα μωράκια μας! Αλλά μην ξεχνάμε κ το ζευγάρι! 😂 κ εγώ δε θέλω να το διακινδυνευσω εννοείται, οπότε υπομονή μέχρι να με δει..

Κοριτσι μου τι κανεις; πως εισαι;; ολα καλα;😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Συγχαρητήρια,,,όλα να πάνε τέλεια και με το καλό το μωράκι σας,,,δώσε εσύ κουράγιο σε εμάς να στέλνουμε εμείς θετική ενέργεια για σας!!!!! 🥰😍🥰😍🥰@condios

@condios σε ευχαριστώ πολύ γιατί την χρειαζομαι! Μέσα στο άγχος είμαι...

Εύχομαι ότι επιθυμείς να γίνει ΤΩΡΑ ΑΜΈΣΩΣ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...