Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θερμαντήρας και γαλα


Recommended Posts

Καλησπέρα. Εχω αγοράσει έναν θερμαντήρα της Chicco για το γαλα του μωρού αλλα το βγάζει καυτό ενώ υποτίθεται ότι το ζεσταίνει στους 37βΒαθμούς που είναι κ η θερμοκρασία του μητρικού γάλακτος. Δεν είναι καλός ο θερμαντήρας που επέλεξα;; Εσείς ποιον χρησιμοποιείται κ δεν χρειάζεται να το κρυώσετε μετά ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irenefr είπε:

Καλησπέρα. Εχω αγοράσει έναν θερμαντήρα της Chicco για το γαλα του μωρού αλλα το βγάζει καυτό ενώ υποτίθεται ότι το ζεσταίνει στους 37βΒαθμούς που είναι κ η θερμοκρασία του μητρικού γάλακτος. Δεν είναι καλός ο θερμαντήρας που επέλεξα;; Εσείς ποιον χρησιμοποιείται κ δεν χρειάζεται να το κρυώσετε μετά ?? 

Εγώ έχω πάρει τον θερμαντηρα Philips-Avent Από τα Λητώ είχα ακούσει τα καλύτερα και οντως ζεστενει το γαλα στους 37°βαθμούς δεν χρειάζεται να το κρυώσεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που έχω μια απορία... Κρατάτε το νερό σε αυτούς τους βαθμούς μέχρι να θέλει να πιει γάλα ή κάνετε το γάλα και είναι έτοιμο για ώρες μέχρι να το πιει; μου έχουν δώσει και εμένα αλλά επειδή με είπαν ότι όσο γάλα περισσεύει πρέπει να το πετάμε μου φαίνεται αχριστο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

Εγώ που έχω μια απορία... Κρατάτε το νερό σε αυτούς τους βαθμούς μέχρι να θέλει να πιει γάλα ή κάνετε το γάλα και είναι έτοιμο για ώρες μέχρι να το πιει; μου έχουν δώσει και εμένα αλλά επειδή με είπαν ότι όσο γάλα περισσεύει πρέπει να το πετάμε μου φαίνεται αχριστο.. 

Το νερό κρατάω ζεστό  κ όταν είναι να φάει ρίχνω τη σκόνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...