Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βασικά για την υποδοχή του νέου μελους


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!!! Είμαι στην 11η εβδομάδα και ναι έχω αρχίσει να σκέφτομαι όλα αυτά που θα χρειαστούν να μαζέψουμε για να υποδεχθούμε το νέο μέλος της οικογένειας μας. Και έχω ξεκινήσει να γράφω λίστα και να ψάχνω κούνιες,μπανάκια κα απαραίτητα για το μωρό. Εσείς ποια θεωρείτε ότι είναι η βασική λίστα πραγμάτων που χρειάζεται το μωράκι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα με το καλό να έρθει το μωράκι σου....πριν ξεκινήσεις να ψωνίζεις θα σου πω σαν πείρα δλδ επειδή το έχω περάσει μια.εγκυμοσυνη μην μαζέψετε ότι βλέπετε στα καταστήματα είναι άχρηστα τα περισσότερα εγώ ευτυχώς ήμουν συγκρατήμενο άτομο με τις αγορές και δε. το μετάνιωσα...από ρούχα η αντικείμενα θέλεις να μάθεις τώρα τι να πάρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η M@mmy είπε:

καλησπέρα με το καλό να έρθει το μωράκι σου....πριν ξεκινήσεις να ψωνίζεις θα σου πω σαν πείρα δλδ επειδή το έχω περάσει μια.εγκυμοσυνη μην μαζέψετε ότι βλέπετε στα καταστήματα είναι άχρηστα τα περισσότερα εγώ ευτυχώς ήμουν συγκρατήμενο άτομο με τις αγορές και δε. το μετάνιωσα...από ρούχα η αντικείμενα θέλεις να μάθεις τώρα τι να πάρεις;

Σε ευχαριστώ πολυ.Από αντικείμενα. Τα βασικά και τα πιο χρήσιμα. Οικονομικά είναι λίγο δύσκολα για υπερβολές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δεν υπάρχει λόγος για υπερβολικά...εγώ είχα πάρει κούνια και καρότσι 3 σε ένα με καλαθουνα καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου το αυγο που λέμε...τα είχα κλείσει με μια μικρή προκαταβολή και μόλις γέννησα πήγε ι άντρας μου και τα πήρε... αποστείρωτης χρειάζεται αλλά μην αγοράσεις τώρα γέννησε με το καλό και αν δεν θηλάζεις και δεις ότι χρειάζεται σε μια μέρα πάει ο άντρας σου και αγοράζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είχα πάει στα mothercare είναι λίγο ακριβό σαν καταστήμα αλλά εκείνη την περίοδο πέτυχα σε εκπτωσεις και είχα πάρει κούνια  γύρω στα 200€ και δώρο το στρώμα αξίας 150...τα ΙΚΕΑ έχουν φθηνά αλλά λένε δεν είναι καλά σαν ποιοτιτα ψάξε γενικά θέλει λίγο με τις τιμές ψάξιμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η M@mmy είπε:

εγώ είχα πάει στα mothercare είναι λίγο ακριβό σαν καταστήμα αλλά εκείνη την περίοδο πέτυχα σε εκπτωσεις και είχα πάρει κούνια  γύρω στα 200€ και δώρο το στρώμα αξίας 150...τα ΙΚΕΑ έχουν φθηνά αλλά λένε δεν είναι καλά σαν ποιοτιτα ψάξε γενικά θέλει λίγο με τις τιμές ψάξιμο..

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα κι εγώ αν ξέρει καμία σας να μου συστήσει κατάστημα βρεφικών ειδών αλλά θα ήθελα να αποφύγω τα μεγάλα πολυκαταστήματα... Προτιμώ κάτι σε πιο μαζεμένο μαγαζί! Στην Αττική - Αθήνα και περίχωρα!!

 

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...