Μετάβαση σε περιεχόμενο
irenefr

Ποιο βρεφικό γυμναστήριο να αγοράσω;

Recommended Posts

Καλησπέρα! Εχω ένα μωράκι 29 ημερών και θα ήθελα γνώμες για το αν είναι καλή ηλικία για βρεφικό  γυμναστήριο δραστηριοτήτων και αν έχετε κάποιο να μου προτείνετε!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 22 ώρες, ο/η irenefr είπε:

Καλησπέρα! Εχω ένα μωράκι 29 ημερών και θα ήθελα γνώμες για το αν είναι καλή ηλικία για βρεφικό  γυμναστήριο δραστηριοτήτων και αν έχετε κάποιο να μου προτείνετε!!

Καλησπέρα!!Να σου ζήσει το μωράκι εγώ στον μικρό μου είχα πάρει της fischerprice μέρα τότε σκυλάκι που τραγουδάει και με αυτόν παίζει ακόμη και τώρα 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Μπράβο πολύ χαίρομαι! ελπίζω κ σε μένα έτσι να περάσει γρήγορα.γιατι ήρθα κ διακοπές κ τώρα τα έμαθα κ χαλαστηκα!
    • Ναι έφυγε αμεσως .,. Έχω κάνει άλλες δυο καλλιέργειες από τότε και βγήκαν καθαρές.,, και εγώ το ίδιο άγχος είχα αν θα επηρεάσει το μωρό .,, αλλά όλα καλά .., μια χαρά είναι το μωρό.,,, επιτρέπονται μερικά χάπια  στα εγκυμοσυνη.,, και εμένα με είχε πάρει από κάτω .,, αλήθεια όμως πάει πέρασε και μακρυά από εμας.,, εγώ είχα και τύψεις ότι κάτι δεν έκανα καλά αλλά μου είπε ότι μπορεί να το επαθα επειδή δεν έπινα νερό η από δυσκοιλιότητα η από την μεγάλη ποσότητα προγεστερονης.,, 
    • Με μάρσιπο τις κάνω τις δουλειές του σπιτιού η έχω την καλαθουνα στην κουζίνα και τον απορροφητηρα ανοιχτό για να ηρεμεί... Με έχει σώσει ο απορροφητηρας.. 
    • Καλο αυτό που δε νιώθεις βάρος... Εγώ νιώθω βάρος όταν σηκώνομαι από κρεβάτι, τουαλέτα, καναπέ...  Τόσο μικρή κοιλιά ε;;;;Καλυτερα για να μη κουράζεσαι.... Κ εμένα μου λένε γνωστοί κ φιλοι ότι έχω μικρή κοιλιά για το μήνα που είμαι... Όσο για τα κιλα, τραγικό, μόνο ένα πηρα ακόμα τον προηγουμενο μήνα... Είναι βέβαια κ τα γλυκά που δεν τρωω και τα φαστ φουντ.... Για τις συσπασεις, δεν ξέρω αν έχω σίγουρα κ αν είναι συσπασεις... Έτσι όπως μου τις περιεγραψε η μαία ίσως να έχω, αλλά είναι ελάχιστες... Θα το πω στον γιατρό βέβαια την επόμενη εβδομάδα....  Εσυ συσπασεις έχεις;;αυτές τις προπαρασκευαστικες;;;Και για τον πονο τι να κάνεις, υπομονή.... Κοντευεις!!!! 
    • Ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση Κατερίνα μου!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...