Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες άνοιξης 2021


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η sova είπε:

Πόσο είσαι ?? Τα κορίτσια άλλο πράγμα τα αγόρια μπουνταλαδες 😁😁😁

 Δεν είναι σίγουρο ακόμα στην αυχενική μας το είπε ο γιατρός αλλά Μ λέει μην Εκπλαγειτε άμα στο τέλος είναι 2 κόρες 🤣🤣 βέβαια στις γραμμουλες που μας έδειξε βλεπαμε διαφορα. Στο κορίτσι πηγαιναν ευθεία κ στο άλλο προς το πάνω.. κ εσείς κάπως έτσι δε το είδατε?? Γιατί εγώ περίμενα να δω μπαλάκια με το καλημέρα σας 😂😂 μας έβγαλε την πίστη πάντως ναι μεν κουνιόταν αλλά δεν άλλαζε σταση.. η άλλη δίπλα χοροπηδούσε συνεχώς κ ήταν συνεργάσιμη ομολογώ.. είμαι 13+3 σήμερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 564
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

 Δεν είναι σίγουρο ακόμα στην αυχενική μας το είπε ο γιατρός αλλά Μ λέει μην Εκπλαγειτε άμα στο τέλος είναι 2 κόρες 🤣🤣 βέβαια στις γραμμουλες που μας έδειξε βλεπαμε διαφορα. Στο κορίτσι πηγαιναν ευθεία κ στο άλλο προς το πάνω.. κ εσείς κάπως έτσι δε το είδατε?? Γιατί εγώ περίμενα να δω μπαλάκια με το καλημέρα σας 😂😂 μας έβγαλε την πίστη πάντως ναι μεν κουνιόταν αλλά δεν άλλαζε σταση.. η άλλη δίπλα χοροπηδούσε συνεχώς κ ήταν συνεργάσιμη ομολογώ.. είμαι 13+3 σήμερα.. 

Το κορίτσι είχε ορθσνοιχτα τα πόδια το αγόρι λέει κάτι πεταγοταν! Δεν κατάλαβα για ειμαι ειλικρινής ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sova είπε:

Το κορίτσι είχε ορθσνοιχτα τα πόδια το αγόρι λέει κάτι πεταγοταν! Δεν κατάλαβα για ειμαι ειλικρινής ! ;)

Εμάς μας έδειξε κάτι γραμμουλες ..στο κορίτσι πηγαιναν ευθεία κ στο αγόρι προς το παρόν χαχα τι να πω... Γερά να ναι τα γλυκά μας κ ότι θέλει ας είναι... Να σ ρωτήσω εσένα τι θέση έχουν?? Εμένα είναι σαν πρώτος δεύτερος όροφος όχι δίπλα δίπλα.. μα αναρωτιέμαι πώς κάτσανε έτσι υποθέτω κπ στιγμή λόγω χώρου θα αλλάξουν θέση ε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Εμάς μας έδειξε κάτι γραμμουλες ..στο κορίτσι πηγαιναν ευθεία κ στο αγόρι προς το παρόν χαχα τι να πω... Γερά να ναι τα γλυκά μας κ ότι θέλει ας είναι... Να σ ρωτήσω εσένα τι θέση έχουν?? Εμένα είναι σαν πρώτος δεύτερος όροφος όχι δίπλα δίπλα.. μα αναρωτιέμαι πώς κάτσανε έτσι υποθέτω κπ στιγμή λόγω χώρου θα αλλάξουν θέση ε?? 

Εμένα είναι δίπλα δίπλα από την αρχη! δεν ξέρω μια κοπέλα μου είπε ότι μέχρι τέλους δεν άλλαξαν τα δικά της 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2020 at 9:04 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Εμάς μας έδειξε κάτι γραμμουλες ..στο κορίτσι πηγαιναν ευθεία κ στο αγόρι προς το παρόν χαχα τι να πω... Γερά να ναι τα γλυκά μας κ ότι θέλει ας είναι... Να σ ρωτήσω εσένα τι θέση έχουν?? Εμένα είναι σαν πρώτος δεύτερος όροφος όχι δίπλα δίπλα.. μα αναρωτιέμαι πώς κάτσανε έτσι υποθέτω κπ στιγμή λόγω χώρου θα αλλάξουν θέση ε?? 

Εμας ήταν εξ αρχής σε εκ διαμέτρου αντίθετες θέσεις. Κρατάνε αποστάσεις λόγω κορωνοιου! Ο ένας πάνω αριστερά, η άλλη κάτω δεξιά. Βέβαια όσο μεγαλώνουν αναγκαστικά έρχονται πιο κοντα και επίσης η μπέμπα ανεβαίνει σιγά σιγά κι αυτή. 🎶Δεν μπορεί δεν μπορεί, κάπου θα συναντηθούμε, στο ίδιο σπίτι ζούμε🎵🎶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια έχει καμία σας τριχόπτωση; νιώθω ότι θα μου φύγουν τα μισά μαλλιά! Μου κάνει εντύπωση γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσυνη είχα ιδιαιτέρως πλούσιο και ωραίο μαλλί και τώρα το αντίθετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Κορίτσια έχει καμία σας τριχόπτωση; νιώθω ότι θα μου φύγουν τα μισά μαλλιά! Μου κάνει εντύπωση γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσυνη είχα ιδιαιτέρως πλούσιο και ωραίο μαλλί και τώρα το αντίθετο

Καλημέρα ! Και εγώ έχω αλλά λίγη ! Σίδηρο παίρνεις  ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sova είπε:

Καλημέρα ! Και εγώ έχω αλλά λίγη ! Σίδηρο παίρνεις  ε? 

Ναι παίρνω. Ήταν καλές οι εξετάσεις και ο αιματοκρίτης παραδόξως υψηλός. Βέβαια θα μου πεις μέσα σε 3 εβδομάδες πολλά αλλάζουν. Θα κάνω παλι την άλλη εβδομάδα. Και την TSH υποψιάζομαι μηπως ανέβηκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Κορίτσια έχει καμία σας τριχόπτωση; νιώθω ότι θα μου φύγουν τα μισά μαλλιά! Μου κάνει εντύπωση γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσυνη είχα ιδιαιτέρως πλούσιο και ωραίο μαλλί και τώρα το αντίθετο

Ακριβώς τα ίδια κ εγω. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ακριβώς το αντίθετο! Τελικά κατέληξα στο ότι φταίει η εποχή, γιατί κάθε φθινόπωρο μου πέφτουν τα μαλλιά. Τις τελευταίες 2 βδομάδες βλέπω να επανέρχομαι κάπως στα νορμάλ μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο... Έχει κανει κάποια από σας εξέταση CRP ποσοτικη;έκανα μαζί με τη γενική αιματος χθες κ βγήκε ανεβασμένη η τιμή. Αύριο έχω γιατρό βέβαια κ θα μου πει. Είδα ότι σχετίζεται με φλεγμονές κ αγχώθηκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Άσχετο... Έχει κανει κάποια από σας εξέταση CRP ποσοτικη;έκανα μαζί με τη γενική αιματος χθες κ βγήκε ανεβασμένη η τιμή. Αύριο έχω γιατρό βέβαια κ θα μου πει. Είδα ότι σχετίζεται με φλεγμονές κ αγχώθηκα. 

Δεν εχω κανει. Δεν μου έχε γράψει ποτέ. Πως και τη ζήτησε; Ξερω ομως οτι μπορει να ανεβει με το παραμικρο χωρις να είναι κάτι ανησυχητικό. Αν είναι θα την κάνω κι εγώ τώρα μαζί με τα ηπατικά ένζυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Ναι παίρνω. Ήταν καλές οι εξετάσεις και ο αιματοκρίτης παραδόξως υψηλός. Βέβαια θα μου πεις μέσα σε 3 εβδομάδες πολλά αλλάζουν. Θα κάνω παλι την άλλη εβδομάδα. Και την TSH υποψιάζομαι μηπως ανέβηκε 

Ναι θέλει έλεγχο και tsh σίδηρο φεριτινη! Εγώ τα κάνω κάθε μήνα τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Δεν εχω κανει. Δεν μου έχε γράψει ποτέ. Πως και τη ζήτησε; Ξερω ομως οτι μπορει να ανεβει με το παραμικρο χωρις να είναι κάτι ανησυχητικό. Αν είναι θα την κάνω κι εγώ τώρα μαζί με τα ηπατικά ένζυμα

Η γιατρός μου τη ζήτησε μαζί με τη γενική ούρων κ αίματος. Δεν ξέρω γιατί. Αλλά δνε πέρασα καμία ίωση, ούτε καν με τα δόντια δεν έχω θέμα. Κ ταυτόχρονα είναι κάπως ανεβασμένα και τα λευκά αιμοσφαίρια. Θα δούμε τι θα μου πει αύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ομορφούλες!!

Εγώ χαθεί γιατί μετακομίζω σε μεγαλύτερο σπίτι και είμαστε μες στην τρέλα έπιπλα που αργούνε αυτός που τα βάφει που δεν βρίσκει χρόνο και εγώ με  νεύρα με το παραμικρό. 

@Antelope εμένα έχει φτιάξει το μαλλί ειδικά αφού μπήκα στον δεύτερο τρίμηνο επανήλθαν και οι μπούκλες  και δεν παίρνω τίποτα από σίδερο και ασβέστιο μόνο κάτι πολυβιταμινες @Vivi.Nik. στην πρώτη εγκυμοσύνη όλα μου βγαίναν ανεβασμένα και crp δεν μου είπε ποτέ τίποτα τότε ο γιατρός εγώ που τον ρωτουσα μου έλεγε φυσιολογικό αν και σε όλη την εγκυμοσύνη είχα πάντα από το φυσιολογικά τα λευκά και τα ερυθρά χαμηλά εντός ορίων. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω, έκανα στις 29 ΟΚΤ την β επιπεδου, όλα τέλεια. Τώρα ποια είναι η μεγάλη επόμενη εξεταση? Εσείς κάθε πότε πάτε για υπερυχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @nik_02!!

Τέλεια που σας βγήκαν όλα μια χαρά απολαύσε τώρα της κινήσεις του μπεμπέ και της προετοιμασίες εγώ έκανα στης 4 Νοεμβρίου Β επιπέδου τώρα μεγάλο υπέρηχο θα έχουμε το ντοπλερ συνήθως το κάνουν 28 με 34 βδομάδες...

Εμένα ο γιατρός με βλέπει ανά τέσσερις βδομάδες γενικές εξετάσεις πίεση ζυγαριά υπέρηχο αυτά μέχρι τώρα νομίζω αφού περάσω της 27 βδομάδες μου είπε ανά δύο βδομαδες θα με δει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα κι εγώ Β επιπέδου! Όλα καλά με τα μωράκια, μεγαλώνουν ωραία. Μόνο που μου βρήκε τον τράχηλο να έχει μικρύνει οριακά :( Δεν θα ηρεμήσω ποτέ σε αυτήν την εγκυμοσύνη.

@nik_02 Μετά τη Β επιπέδου χαλαρώνεις και απολαμβάνεις μέχρι να βαρύνεις και να μην μπορεις να κουνηθεις 🤣 Θα σου έλεγα βόλτες, ψώνια, εκδρομές κλπ αλλά μας πρόλαβε το λοκντάουν

Μια σημαντική εξέταση τώρα είναι η καμπύλη σακχάρου γύρω στις 26 εβδομάδες και μετά το ντοπλερ στις 30 πάνω κάτω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Έκανα κι εγώ Β επιπέδου! Όλα καλά με τα μωράκια, μεγαλώνουν ωραία. Μόνο που μου βρήκε τον τράχηλο να έχει μικρύνει οριακά :( Δεν θα ηρεμήσω ποτέ σε αυτήν την εγκυμοσύνη.

@nik_02 Μετά τη Β επιπέδου χαλαρώνεις και απολαμβάνεις μέχρι να βαρύνεις και να μην μπορεις να κουνηθεις 🤣 Θα σου έλεγα βόλτες, ψώνια, εκδρομές κλπ αλλά μας πρόλαβε το λοκντάουν

Μια σημαντική εξέταση τώρα είναι η καμπύλη σακχάρου γύρω στις 26 εβδομάδες και μετά το ντοπλερ στις 30 πάνω κάτω 

Καλημέρα!! Είναι συχνό αυτό με το τράχηλο σε δίδυμα ξεκούραση να πάρεις όσο γίνετε περισσότερες βδομάδες 🙂 ο γιατρός τι σου είπε? 

Ο άγχος δυστυχώς δεν τελειώνει ποτέ 😪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!! Είναι συχνό αυτό με το τράχηλο σε δίδυμα ξεκούραση να πάρεις όσο γίνετε περισσότερες βδομάδες 🙂 ο γιατρός τι σου είπε? 

Ο άγχος δυστυχώς δεν τελειώνει ποτέ 😪

Μου είπε να βάλουμε πεσσό για να κρατήσει τον τράχηλο κλειστό. Προγεστερόνη και ξεκούραση και να μην ανησυχώ. Στις 28 εβδομάδες θα κάνουμε τις ενέσεις για τα πνευμονάκια και αναλόγως πως προχωράμε θα μου βάλει και τοκολυτικα αργότερα για να κερδίσουμε εβδομάδες.

Υπάρχει ένα πλάνο και με καθησυχάζει αλλά το άγχος δεν φεύγει, όπως τα λες.

Εσύ πως εισαι κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Μου είπε να βάλουμε πεσσό για να κρατήσει τον τράχηλο κλειστό. Προγεστερόνη και ξεκούραση και να μην ανησυχώ. Στις 28 εβδομάδες θα κάνουμε τις ενέσεις για τα πνευμονάκια και αναλόγως πως προχωράμε θα μου βάλει και τοκολυτικα αργότερα για να κερδίσουμε εβδομάδες.

Υπάρχει ένα πλάνο και με καθησυχάζει αλλά το άγχος δεν φεύγει, όπως τα λες.

Εσύ πως εισαι κορίτσι μου;

Εγώ ευτυχώς μια χαρά μέχρι τώρα ανακοίνωσα και επίσημα την εγκυμοσύνη σε όλους χαχαχα .

Εφόσον ο γιατρός σου τα έχει προβλέψει όλα θα δεις πως θα τα πας μια χαρά .

Και εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έπαιρνα φουλ μαγνήσιο προγεστερόνη και ξάπλα και όλα πήγαν μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Εγώ ευτυχώς μια χαρά μέχρι τώρα ανακοίνωσα και επίσημα την εγκυμοσύνη σε όλους χαχαχα .

Εφόσον ο γιατρός σου τα έχει προβλέψει όλα θα δεις πως θα τα πας μια χαρά .

Και εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έπαιρνα φουλ μαγνήσιο προγεστερόνη και ξάπλα και όλα πήγαν μια χαρά.

Ε ναι είναι καιρός για επίσημες ανακοινώσεις. Και να θες να το κρατήσεις κρυφό, σε προδίδει η κοιλίτσα! 

Πολύ ωραία που προχωράνε όλα καλά! Από ότι καταλαβαίνω η δεύτερη εγκυμοσυνη σου είναι πιο εύκολη από την πρώτη ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Ε ναι είναι καιρός για επίσημες ανακοινώσεις. Και να θες να το κρατήσεις κρυφό, σε προδίδει η κοιλίτσα! 

Πολύ ωραία που προχωράνε όλα καλά! Από ότι καταλαβαίνω η δεύτερη εγκυμοσυνη σου είναι πιο εύκολη από την πρώτη ε;

Καλημέρα!!!!

Μένω μακριά από ολους οποτε και ανακοίνωση την ημέρα της γέννας θα μπορούσα άνετα να κάνω 🤣🤣🤣.

Η δεύτερη εγκυμοσύνη μου δεν έχει καμία σχέση με την πρώτη τότε είχα επιχειλο πλακούντα κοντό τράχηλο μετά πίεση ζάχαρο άσε ευτυχώς έχω ξεχάσει τα πάντα και τα ξέρω σαν μια ιστορία που μου έχουν πει και φοβόμουν να κάνω άλλο μωρό . Χτες πήγα και του πήρα κάποια πραγματάκια ένα κορμάκι και παπουτσάκια και μια κουβερτούλα 😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/11/2020 at 7:09 ΜΜ, ο/η Antelope είπε:

Έκανα κι εγώ Β επιπέδου! Όλα καλά με τα μωράκια, μεγαλώνουν ωραία. Μόνο που μου βρήκε τον τράχηλο να έχει μικρύνει οριακά :( Δεν θα ηρεμήσω ποτέ σε αυτήν την εγκυμοσύνη.

@nik_02 Μετά τη Β επιπέδου χαλαρώνεις και απολαμβάνεις μέχρι να βαρύνεις και να μην μπορεις να κουνηθεις 🤣 Θα σου έλεγα βόλτες, ψώνια, εκδρομές κλπ αλλά μας πρόλαβε το λοκντάουν

Μια σημαντική εξέταση τώρα είναι η καμπύλη σακχάρου γύρω στις 26 εβδομάδες και μετά το ντοπλερ στις 30 πάνω κάτω 

Μια χαρά θα είσαι με τον πεσο, ξεκούραση και θα περάσει ο καιρός. Αφήστε εγώ είχα διαμάχη γυναικολόγου Ενδοκρινολογο. Μ έγραψε ο 1ος καμπυλη για την 23εβδομαδα και ο 2ος έξαλλος γιατί ήθελε ν την κάνω 26...εν τ μεταξύ ο γυναικολογος μ λέει να πάω Αθήνα να την κάνω) μένω επαρχία)  και θέλει καμπυλη 3ωρη..εξαλλος κ πάλι ο ενδο μ λέει από που κ ως που δεν έχεις κάποια ένδειξη για ζάχαρο και η 3ωρη είναι επικίνδυνη για υπογλυκαιμία.. Το να πω κορίτσια δε βγάζω άκρη.. Είναι κ ο γυναικολος μ τέρμα ξεροκέφαλος...

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nik_02 είπε:

Μια χαρά θα είσαι με τον πεσο, ξεκούραση και θα περάσει ο καιρός. Αφήστε εγώ είχα διαμάχη γυναικολόγου Ενδοκρινολογο. Μ έγραψε ο 1ος καμπυλη για την 23εβδομαδα και ο 2ος έξαλλος γιατί ήθελε ν την κάνω 26...εν τ μεταξύ ο γυναικολογος μ λέει να πάω Αθήνα να την κάνω) μένω επαρχία)  και θέλει καμπυλη 3ωρη..εξαλλος κ πάλι ο ενδο μ λέει από που κ ως που δεν έχεις κάποια ένδειξη για ζάχαρο και η 3ωρη είναι επικίνδυνη για υπογλυκαιμία.. Το να πω κορίτσια δε βγάζω άκρη.. Είναι κ ο γυναικολος μ τέρμα ξεροκέφαλος...

.

Αχαχα έχουν κόντρα μεταξύ τους οι γιατροί κι εσύ στη μέση; Νομίζω αφου σε παρακολουθεί ενδοκρινολόγος πρέπει να κάνει πίσω ο γυναικολογος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ! Τι κανετε ? Εγώ τις τελευταίες μέρες νιώθω τρομερή κούραση και έχω συνέχεια ξινιλες ότι και να φάω ότι και να πιω ! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...