Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια μου έχω μια Ερώτηση γιατί έχω μπερδευτεί. Αλλάζω βδομάδα κάθε Σάββατο. Έχω ΠΗΤ 15/8. Μπαίνω στο μήνα μου 18/7(που είναι και Σάββατο, και μπαίνω 36η) η 15/7?

Ευχαριστω

Swiss❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κορίτσια μου έχω μια Ερώτηση γιατί έχω μπερδευτεί. Αλλάζω βδομάδα κάθε Σάββατο. Έχω ΠΗΤ 15/8. Μπαίνω στο μήνα μου 18/7(που είναι και Σάββατο, και μπαίνω 36η) η 15/7?

Ευχαριστω

Swiss❤️

18/7 κλείνεις τη 36η δεν μπαίνεις..οπότε ή μέτρα από την προηγούμενη εβδομάδα που μπαίνεις 36η ή 15/7 χοντρικά..εγώ πχ 2 σεπτέμβρη έχω πητ 2 αυγούστου μπαίνω στο μήνα μου..αλλά λίγες μέρες πάνω λίγες κάτω δεν έχει και μεγάλη διαφορά ούτως ή άλλως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια θυμάμαι ότι κάθε Σάββατο άλλαζα εβδομάδα και κάθε 25 μήνα. Γέννησα Σάββατο 25 του μηνός, ακριβώς στην 40η εβδομάδα. Εγώ νομίζω στις 15 αλλάζεις μήνα! Αλλά όπως είπε και η Princess μας όμως λίγο πάνω λίγο κάτω δεν έχει ούτε διάφορα ούτε σημασία! Είναι απλά υπολογισμοί. Το μωράκι σου όταν θα είναι έτοιμο θα στείλει τα μηνύματα του!😉💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...