Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απεργία θηλασμού 3.5 μηνών


Mariam123

Recommended Posts

Κορίτσια είμαι σε απόγνωση χθες άφησα τον 3.5 μηνών γιο μου στην πεθερά μου για 2 ώρες οτα τον πήρα δεν ήθελε με τίποτα να θηλάσει έκλαιγε με λυγμούς ούτε στην κούνια ησύχαζε μόνο αγκαλιά.. Μετά από 1 ώρα είπα να δοκιμάσω να του δώσω με μπιμπερό και έφαγε... Φοβάμαι μην με την αλλαγή του περιβάλλοντος στρεσαριστικε... Έχουμε πάει πάρα πολύ φορές στην πεθερά μου αλλά ήταν η πρώτη φορά που τον άφησα και έφυγα... Επίσης όταν ήταν 2 μη ων εγώ ξεκίνησα την δουλειά και έρχεται σπίτι ή μαμά μου και τον έχει ποτέ δεν είχαμε κάποιο θέμα βγα, ω γάλα και τρώει κανονικά με το μπιμπερό και πάντα όταν σχολασω τον βάζω στο στήθος και πάλι τρώει σαν να του χρειάζεται αυτή η επαφή ... Είμαι να σκάσω νοιώθω ότι με απορυπτει... Κάποια βράδυα μπορεί να κλαίει επειδή πεινάει και να μην πιάνει το στήθος αλλά πάντα βγάζω λίγο με το χέρι επειδή τον πιτσίλαει και μετά τρώει κανονικά... Δεν ξέρω τι να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...